Samen sterk voor het milieu GOUDA - WADDINXVEEN Autowasstraat uw tekst altijd leesbaar dak - en gevelmontage Het rustpunt van Autopunt op as en lagers roterende reklame-masten vlaggemasten in alle soorten pagina 17 Ook optimaal werkklimaat Uitvoering Openingstijden: ma. t/m do. van 12.00 tot 24.00 uur vrij. en zat. van 12.00 tot 01.00 uur zondags van 15.00 tot 24.00 uur Passage 210 - 2741 GS Waddinxveen Telefoon: 01828-10806 e nieuwe locatie van de naar Coenecoop verhuisde autodealers Auto Baas en Boonstoppel jr. Waddinxveen draag. de naam "Autopunt". oTautowasstraat me. een California 'rol W-machine is eergezamlenUj; ke activiteit van beide autobedrijven die eveneens onder AUIUPUN Voor de exploitatie van de wasstraat staat een medewerker garant, die ook de auto's voor de beide gevestigde autobedrijven poetst. "Het "Autopunt" zien wij als extra activiteit die de klantenbmd ng vergroten en waar extra activiteiten zullen worden opgezet aldus de heren Boonstoppel en Baas. Staringlaan 8, Postbus 14, 2740 AA Waddinxveen Telefoon 01828-21222 Telefax 01828-21264 Documentatie op aanvraag Dammekant 129b - Bodegraven Telefoon 01726-13959 - Fax 01726-17507 Bij de realisatie van dedealerbedrijven Boonstoppel en Baas op de locatie AUTOPUNT, is aan het milieu optimaal aandacht geschonken. Dat houdt niet olleen de afvoer van lucht, scheiden van oliën, zand, water e.d. in, maar ook een prettig werkklimaat. Werkklimaat: De werkplaats-medewerkers op de spe cifieke werkplekken werken in een moderne, ruime, lichte en veilige omge ving, waarvan ook de (automatische) elektrische deuren een onderdeel vor men. Daarnaast zijn er uitstekende af zuigsystemen aangebracht en wordt er metluchtgereedschappen gewerkt. Er wordt in de werkplaats van de beide dealerbedrijven zoveel mogelijk op hefbruggen gewerkt, hetgeen niet al leen voor de monteur ideaal is, maar I ook voor de auto. Afval: Inde bedrijven staan afvalcontainers waarop vermeld staat waarvoor ze bedoeld zijn, zoals asbesthoudend materiaal, spuitbussen, oliefilters e.d. Ook het zogeheten veegvuil wordt ge scheiden, papier wordt geselecteerd. Er is een complete milieuhoek gesi tueerd voor geheel AUTOPUNT. Dit behelst een oude-bandencontainer, gevaarlijke stoffen containers (die vloeistofdicht uitgevoerd zijn), PVC- materiaal container en een oud-ijzer container. Kortom: aan de afvalstroom wordt bij zonder veel aandacht besteed. Per bedrijf is een functionaris aange steld die deze zaken elke dag op vaste tijden controleert en bijhoudt. Voor totaal AUTOPUNT is er een coör dinator voor deze zaken. Immers ook op papier moet dit zeer goed geregeld zijn. Overigens is er nog meer aandacht aan details besteed in de bedrijven: De vloeren zijn vloeistofdicht. Onder deze vloeren is een riolerings stelsel metslib-en olie/benzine-afschei- ders, waaraan gekoppeld een contro lesysteem. onder de vloeren is nog meer weggewerkt. Een systeem van leidingen die verbindingen legtoa.sop het gebied van hydraulica, hefbrug gen, electra, remmenbank, printers enz. Ook dit is een milieu-aspect. Immers veel losse leidingen verstoren de werk zaamheden en belemmeren de mon teurs in hun werkzaamheden. Resumé: het milieu heeft bij de realisa tie van AUTOPUNT de grootste aan dacht gekregen en zal dat in de toe komst houden. Kosten noch moeite zijn gespaard voor de realisatie van een vlekkeloos milieu en voor de toekomst geldt: uitvoering en handhaving van dit adequate mi- lieu-beleid. Zowel de klant als de betreffende auto- dealerbedrijven zijn gebaat bij een optimaal werk-en leefklimaat. uniT duj de waardt Limeta b.v.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 17