1 sport in de regio Open toernooi Tennisclub Zevenhuizen \Sportweek Waddinxveen \Sportweekend jeugd v.v. Koudekerk Open Nederlands mmpioenschap Supersport 400 BROUWER DE KONING Waddinxveen Flyers sluit seizoen feestelijk af Bedrijfs- en schoolvoetbal v.v. Groeneweg 1994 Schaakuitwisseling Waddinxveen-Moerkapelle Adriaan Roos vijfentwintig jaar voorzitter van v.v. Groeneweg PERKPLANTEN, ENORME KEUZE orgenzsOIn UITVAARTVERZORGING WSE sluit seizoen ft 1 ZVH-jeugd naar finaleronde Hart van Holland/1 juni 1994 pagina 13 I Schoolzwemmen I Prestatieloop Wandelen Fietstocht Bridgen Zevenhuizen - Afgelopen woensdag- mond werd in het clubhuis van de tennisclub Zevenhuizen (TZ) het sponsorcontract getekend voor het Open Toernooi. Het contract werd cetekend door voorzitter van TZ, Wim Jan de Weerdhoff, en Gerard Perdijk can Perdijk Makelaardij B. V. Het is de twaalfde keer dat de tennisclub een open toernooi organiseert. Het heeft in de loop der jaren een zekere naam opgebouwd en staat de laatste jaren bekend als het 'Perdijk Makelaardij Toernooi'. Dit jaar wordt het toernooi ge houden van 18 tot en met 26 juni. Op dit moment is er al een groot aantal inschrijvingen binnen, maar er kan nog ingeschreven worden tot 11 juni. Een inschrijfkaart is ver krijgbaar bij het clubhuis van de vere niging en moet opgestuurd worden naar de wedstrijdcommissie. Dit jaar zullen tijdens het toernooi meer dan 200 partijen worden gespeeldwaarbij spelers uit de categorieën C2,C2 (25+), Dl,Dl (25+) en D2 (25+) in onderdelen enkel, dubbel of gemengd dubbel deel nemen. De wedstrijdcommissie (Marc van Leeuwen, Matthijs Dekker, Rob van Leen en Marco Rodenburg) nodigen iedereen van harte uit om tijdens het open toernooi een kijkje te komen ne men bij de tennisbanen in Zevenhui zen. Zaterdag 25 juni zal een feestavond georganiseerd worden, waar deelne mers en supporters eerst gezamenlijk naar de voetbalwedstrijd Nederland- België kunnen kijken. Aansluitend zal een karaoke-avond georganiseerd worden. Op zondag 26 juni worden de finale-wedstrijden gespeeld, waarop de prijsuitreiking aan de winnaars zal volgen. De prijzen zullen uitgereikt worden door Gerard Perdijk. I Ook deze week worden er in het kader Ivan de sportweek weer allerlei activi teiten georganiseerd in Waddinxveen: De zwem- en poloclub De Gouwe orga niseert in zwembad De Sniep op don derdag 2 juni het schoolzwemmen. De wedstrijden beginnen om 18.15 uur en bestaan uit estafettes. De wedstrijden worden per leeftijdsgroep afgewerkt. Scholen die in aanmerking willen ko men voor de wisselbeker, moeten mini maal een groep van de school per leef tijdsgroep meedoen. Voor de snelste drie estafetteploegen zijn per groep zowel bij de meisjes als bij de jongens medailles te winnen. [Op donderdag 2 juni vanaf 19.00 uur organiseert de S.C. Antilope een presta tieloop in het Gouwebos. Deze Gouwe- bosloop wordt gehouden over afstan den van twee, vijf, tien en vijftien kilo meter. Inlichtingen: de heer P. Wennekes (01828-13623). De start en inschrijving van de wandel mars is dit jaar vanaf het voetbalterrein van WSE in de Oranjewijk op vrijdag 3 juni. Er kan gewandeld worden over een afstand van acht of twaalf kilome ter. De inschrijving start om 18.00 uur en de inschrijfkosten bedragen 2,50 per deelnemer. De start is om 18.30 uur. Voor iedere deelnemer die de afstand heeft volbracht, is er een aandenken. Voor groepen zijn andere prijzen. De routebeschrijvingen worden bij de in schrijving verstrekt. Stichting De Gouwebloem organiseert op zaterdag 4 juni de jaarlijks terugke rende fietstocht voor het hele gezin. De afstand bedraagt tussen de dertig en veertig kilometer. De start en finish zijn bij het gebouw van de stichting aan de Tollenslaan. Inschrijven kan tussen 8.45 en 12.00 uur. Er wordt gestart van af 9.00 uur en er kan gefinished worden tot 16.00 uur. De inschrijfkosten zijn 5,- per persoon (kinderen tot dertien jaar betalen de helft). De brigde-avond van Bridgeclub Wad dinxveen wordt gehouden op woens dag 8 juni in wijkgebouw het Zuidhonk aan de Zuidplaslaan. Er wordt gestart om 20.00 uur en de inschrijfkosten be dragen vijftien gulden per paar. Ink: secretariaat Bridgeclub (01828-15083). Koudekerk aan den Rijn - Op vrijdag 3 en zaterdag 4 juni organiseert de jeugd commissie van de voetbalvereniging Koudekerk voor de jeugdleden een sportweekend. Voor de vrijdagavond staat een speurtocht en een cola-disco op het programma. Op zaterdagmor gen worden door de ene helft van de deelnemers tijdens de sportdag diver se sport-en spelonderdelen afgewerkt en de andere helft van de deelnemers speelt een voetbaltoernooi, 's Middags wordt er gewisseld. Om ongeveer 16.15 uur zullen de prijzen aan de winnaars worden uitgereikt. De sportman- of vrouw van het jaar 1994 komt in het bezit van de wisseltrofee, de Ludo Ver- seveld-bokaal. Iedereen is van harte welkom tijdens het sportweekend op het sportcomplex in Koudekerk. t.k. polyester roei motorboot 3.60 m incl. trailer en 4 pk motor tab 03488-8950 t.k. donkereik. bed 180/200 2 nachtk. kapt. spiegel i.z.g.st. 350,- 01820-82404 t.k. Opel Kadett 1988 10.000,- 01802-3876 [Assen - Voor het eerst in het seizoen 1 wer<d er gereden op het circuit van As- sen waar de vijfde wedstrijd werd ge- I Jouden voor het Open Nederlands I kampioenschap. Gebrand om een goe- M wedstrijd te rijden, begon Karl van Hburgaan de eerste training. Het lukte emom de 12e tijd neer te zetten met I een rondetijd van 1.39.98. Omdat er in a tweede training meestal harder ge- Men wordt, wist Karl dat ook hij har- er moest gaan om een goede start- I riaatste veroveren. Dit lukte want al in n^de ronde dook hij onder zijn tijd I rii! eerste training. Maar Karl ging or en verbeterde in de zesde ronde n»o?e'st:e tijd door een ronde van Jf te rijden. Met deze tijd kwalifi- 1 'oe hij zich voor een achtste plaats l™ de A-race. Met een goede start vertrok Karl vanaf li 5 yj il'weede startrij voor de wedstrijd en GTri? °P een negendejalaats door inde I j °cnt na de eerste ronde. Echter, in Ne derde ronde kwam Karl in een groep toeo recht en moest twee plaatsen was h ?n' ')e daarop volgende ronden dp I steeds stuivertje wisselen om het bt 10 en 1L Maar Karl moest recht 8§en °P topvermogen op de te hi;6?.tukken want in de bochten pak- I £ijn concurrenten weer terug, in de laatste ronde probeerde Van Til burg zijn voorganger er nog een keer uit te remmen maar deze gooide het gat dicht zodat Karl er niet tussen kon ko men. Karl zette zijn beste prestatie ooit neer door als elfde te eindigen en ver diende hiermee vijf punten voor het kampioenschap. Met racingteam Scholten uit Nieuwer- kerk aan den IJssel ging het beter afge lopen weekend. Harold Scholten zette bij de eerste training een tijd neer van 1.37.93. Om de vijfde positie te behou den, moest Harold de volgende training sneller rijden. Hij zakte bij deze training jammer genoeg terug naar een zevende plaats, wat betekende een plaats op de tweede startrij voor de wedstrijd op zondag. In deze wedstrijd had Harold Scholten een matige start, waardoor hij in de eerste rond als dertiende door kwam. Na twee ronden lag hij op de tiende positie en zat achteraan in een groepje van vier coureurs.' Hij wist deze coureurs een voor een te passeren, waardoor hij zich doorvocht naar een vijfde plaats. Hierdoor ging het racing team naar huis met elf punten voor het Nederlands Kampioenschap. De volgende wedstrijd voor het kam pioenschap wordt verreden op het cir cuit van Zolder op 5 juni. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. a§" en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Waddinxveen - Op zondag 5 juni sluit WSE het seizoen op een feestelijk ma nier af met tobbedansen, eieren gooi en, een springkussen, duo-step en een skyppy-slang. Alle leden en ouders, fa milieleden en vrienden van de leden zijn welkom. Het is niet nodig om van te voren in te schrijven maar wel om op tijd te komen. Het programma duurt van 11.00 tot 17.00 uur. ALYSUM, wit, paars, rose, 4 voor 1,75 GERANIUMS FUCHSIA'S (4 voor 10,-) Alles voor de groentetuin, o.a. sop-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper- en paprikaplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, chrysantenstekken, prei-, kroten-, koolplanten, enz. Kamerplanten - snijbloemen - bloembakken en -haken geen koopavond fff 1 VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Waddinxveen - Als laatste wedstrijd van het seizoen 1993/1994 stond voor Flyers de beslissende wedstrijd meis jes passerelle 2 tegen Woody Blues op het programma. De wedstrijd werd vrij dagavond gespeeld in de Duikelaar en de tribunes waren vol. De meisjes van coach Gea Kok begonnen zenuwachtig. De onderlinge stand in de competitie was 1-1. De eerste helft ging de wed strijd gelijk op, met Flyers aan de posi tieve kant van de score. De ruststand was 12-16. De tweede helft begon Flyers uitstekend en hier werd uiteindelijk de basis gelegd voor de overwinning en het kampioenschap. De einduitslag was 25-37, zodat de jeugdcompetitielei- der Roel Kraayeveld de kampioens vaantjes kon uitreiken aan de dames. Dat kon ook bij de meisjes passarelle 1 Deze ploeg werd onverwacht kam pioen omdat de medekandidaat de laat ste wedstrijd verloor. in totaal kende de Waddinxveen Flyers een succesvol seizoen. Vijf teams bij de jeugd werden kampioen: meisjes junio ren 1, meisjes kadetten 2, meisjes pas sarelle 1 en 2 en de benjamins. Verder werden meisjes junioren 2 tweede en meisjes kadetten 1 derde. De jongens bleven hierbij iets achter, hoewel de jongens kadetten en junioren aardige meedraaiden op het hoogste kernni veau. Bij de senioren waren het dames 1 en heren 1 en 2 die het publiek trak teerden op goed en attractief basket bal. De club is volop bezig met de voor bereidingen voor het nieuwe seizoen, waarin meisjes junioren 1 in de eredivi sie gaat spelen. Hierdoor zijn de Wad dinxveen Flyers op alle niveaus van de basketbal-competitie vertegenwoor digd. Zevenhuizen - Op woensdag 25 mei is onder grote publieke belangstelling de voorronde afgewerkt van het voor de eerste gehouden schoolvoetbaltoer- nooi. Er is met enorme inzet gestreden en na afloop was iedereen uitermate tevreden over de organisatie en het verloop van het toernooi. Dit wordt volgend jaar zeker herhaald. De tevre denheid was er niet alleen bij de organi satie. Met name de Moerkapelse scho len konden niet anders dan tevreden zijn. De finale wordt dan ook door beide ongeslagen ploegen gespeeld. De eind stand: 1. I.J.P. Keijzer: 7 punten, 2. Re- hoboth: 7 punten, 3. Reigerbos: 4 pun ten, 4. Nessevliet: 2 punten, 5. De Een- dragt: 0 punten. De finale wordt ge speeld op 3 juni om 19.00 uur. Geheel volgens traditie waren er in de tweede week van het bedrijfsvoetbal- toernooi de nodige verrassingen. De resultaten: Poule A: Clips - Winkel: 2-3, Veerman - Voorbrood: 1-0, Veerman - Clips: 0-5, Voorbrood - La Baraque: 3-1 Poule B: Hovens - v.d. Linde: 1-0, PTT/ de Kruik - Loze Vissertje: 5-1, Strandga- per - v.d. Linde: 2-14. De stand na twee weken in poule A. 1. Clips 4-6:15-5, 2. Veerman 4-5:8-6, 3. Winkel 2-3:3-2, 4. Voorbrood 3-2:3-6, 5. La Baraque 3-0:4- 14. Poule B: 1. PTT/de Kruik 3-5:13-3, 2. V.d. Linde 4-5:18-6, 3. Hovens 3-4:7-2, Loze Vissertje 3-2:4-7, Strandgaper 3- 0:2-26. Voor de kruisfinales hebben zich Clips en V.d. Linde geplaatst. Vanuit poule A kunnen daar nog bij komen Veerman of Winkel. In poule B zal de beslissing vallen in de wedstrijd PTT/de Kruik tegen Hovens. Het toernooi zal in ieder geval een andere winnaar krijgen. Ver leden jaar heeft 't Loze Vissertje ieder een verrast door de eerste plaats op te eisen. Dit jaar is er slechts een beschei den rol voor de ploeg uit Moordrecht weggelegd. Op vrijdag 3 juni worden om 20.00 uur de finales gespeeld. De kruisfinales hebben dan al plaatsge vonden. Evenals vorig jaar is er aan het einde van het schaakseizoen een uitwisseling georganiseerd tussen de schaakjeugd uit Waddinxveen en Moerkapelle. Don derdag 26 mei was schaakvereniging Moerkapelle te gast bij de Waddinx- veense schaakvereniging. Al snel bleek dat de Waddinxveense vereniging op de overwinning afstevende. De jeugd van schaaktrainer Wim van de Hoek Boxtel - Zaterdag speelden drie jeugd teams van ZVH in Boxtel in de voorron de om het Nationale volleybaljeugd kampioenschap. In deze voorronde moest een plaats bij de eerste acht van Nederland bevochten worden. De he ren A-junioren van ZVH gingen al met een man minder de strijd in. Brent Kou- wenhoven liep in het gips, daar hij een enkelblessure had opgelopen op een training. Tijdens de wedstrijden in Box tel viel Rik Wiggers uit wegens een rug blessure, zodat er nog slechts zes fitte spelers overbleven. Deze wisten op een gedeelde eerste plaats te eindigen met DVO en zo een ticket voor de finaleron de te bemachtigen. De heren B-jeugd van ZVH wist in Box tel een goede indruk achter te laten en wisten als eerste te eindigen, Alcom/ Capelle achter zich latend. Ook zij spe len op 11 juni aanstaande om het natio nale kampioenschap. De dames ZVH C wisten middels drie gewonnen wed strijden en een gelijk spel eveneens de eindronde te halen. ZVH speelde gelijk tegen Morres/Huist die tweede werd achter ZVH. Voor de jeugd-teams van ZVH is dit een goede prestatie, zich te klasseren bij de eerste acht teams van Nederland en zij kunnen nog verder komen. De finale om het jeugd kam pioenschap van Nederland wordt op zaterdag 11 juni gespeeld. De dames C- jeugd gaat naar Almelo toe, terwijl de heren A- en B-jeugd in andere sporthal len spelen, die gesitueerd zijn in Oot- was vooral sterk in de breedte. Op de eerste vier borden was het echter de ploeg van Ben van Geffen en Gerard van Ommeren die de punten pakte. Dat waren Sven Stange, Biniam David, Jes se van Elteren en Hugo van Elteren. Uitslag van de eerste wedstrijd was 12- 4 in het voordeel van WSV. Vrijdag 27 mei vond de return in Moerkapelle plaats. Nu waren de rollen in het team van Moerkapelle omgedraaid. Het wa ren ditmaal vooral de jongens aan de laagste acht borden, die de punten voor Moerkapelle pakten. In de top wonnen Tiemen van Bruggen, Ivo de Vries en Richard Voets voor Waddinx veen en Jesse van Elteren, Gerben Berg- acker en Geerten Hoeflaak voor Moer kapelle. De uitslag van de tweede wed strijd was 9,5-9,5. Volgend seizoen zal de geslaagde schaakontmoeting zeker een vervolg krijgen. Zevenhuizen - Op een tot het laatste moment geheim gehouden jubileum-receptie in de kantine van voetbal vereniging Groeneweg, werd voorzitter Adriaan Roos in het zonnetje gezet voor zijn vijfentwintig jarig voorzitterschap. In de afgeladen kantine werd hij toegesproken door penningmeester Laurens Segaar. In tien minuten tijd werden de hoogte- en dieptepunten van de afgelopen vijfentwintig jaar behandeld. Aansluitend ontving de heer Roos een blijk van waardering van het bestuur. Hierna werd de receptie op informele wijze voortgezet en kregen de genodigden de gelegenheid om de jubilaris te feliciteren.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 13