in de regio warijfs-schoolvoetbal Groeneweg 1994 Wag eiergooien 1994 "i Tilburg in de race Bernardus kampioen! Bedrijfszomeravondvoetbal bij v.v. Moerkapelle Wordt het een traditie, de TriOthlon? Afsluiting schaakseizoen Hengelsport '"eybalspektakel Orion BROUWER DE KONING Badmintonvereniging Zevenhuizen viert feest feestelijke receptie UITVAARTVERZORGING rmeer Geslaagd evenement Racing Team Scholten Ter gelegenheid hiervan geven wij vrijdag 10 juni a.s. een I vanaf 21.30 uur in onze kantine op ons sportcomplex aan de I I Sweelincklaan te Hazerswoude-Rijndijk. I ledereen is van harte welkom! Clown en parachutisten Hart van Holland/8 juni 1994 pagina 9 evenhuizen - De slotavond van het edrijfsschoolvoetbaltoernooi 1994 t-v.v. Groeneweg is tot ieders tevre- Inheid verlopen. Ondanks de con fute dreiging van het slechte weer, l/ftdeorganisatie veel mensen naar voetbalcomplex kunnen krijgen, fe kinderkennis was een groot suc- Van de eerste tot de laatste mi jnt namen de kinderen bezit van de talis attracties. Lvele ouders namen tevens een kijk- I jij de heel spannende finale tussen I beide Moerkapelse scholen. De (innaar moest bekend worden door Tetnemen van strafschoppen, omdat Jereguliere wedstrijd terecht in een Kijkspel eindigde. jgevierde man werd de uitstekende aelman van de l.J.P. Keijzerschool jor fantastisch twee, toch goed ge inen strafschoppen, te stoppen, lerhalve mocht de ploeg van de heer jiizinga voor de eerste keer de trofee enaar huis nemen. |t organisatie verwacht wel dat vol- tnd jaar de tegenstand van de Zeven- liizense scholen en van de school uit lid-Verlaat, groter zal worden dan li jaar. De kinderkermis en het schoolvoetbal- toernooi waren een succes, maar ook op het bedrijfsvoetbal kan terug wor den gezien als een geslaagd evene ment. Het enige aspect dat jammer was dat de wel boeiende, maar verder veel te harde finale, werd ontsierd door een te groot aantal overtredingen, die niet op een voetbalveld, laat staan op een bedrijfsvoetbalveld, thuis horen. Deze overtredingen kwamen trouwens van beide kanten, dus wat dat betreft hoe ven de teams elkaar niets te verwijten. Nieuwkomer V.d. Linde, met het grote talent Jacco van Vliet als beste man, werd uiteindelijk toch de terechte win naar door een 3-1 overwinning op een zich fel verzettend PTT/De Kruik. De strijd om de derde en vierde plaats werd door Clips, met twee doelpunten van Jack de Graaf, weggekaapt voor de neus van de grote verrassing van dit toernooi Winkel. De eindstand van het toernooi 1994: 1. V.d. Linde: 2. PTT/De Kruik; 3. Clips, 4. Winkel; 5. Veerman; 6. Hovens; 7. Voorbrood; 8. Loze Visser tje; 9. La Baraque; 10. De Strandgaper. Óm de penalty-bokaal (het nemen van strafschoppen na de wedstrijden uit de poules) is ook gestreden. Ook hier werd de ploeg uit Bleiswijk winnaar. De eindstand: 1. V.d. Linde 18 (na extra serie); 2. Clips 18; 3. PTT/De Kruik 16; 4. Veerman 16; 5. Strandga per 14; 6. Voorbrood 13; 7. Winkel 12; 8. Loze Vissertje 12; 9. Hovens 10; 10. La Baraque 8. Op de slotavond is onder leiding van notaris Jansen de trekking verricht van de grote verloting voor het schoolvoetbaitoernooi. De loten met de winnende nummers zijn: le prijs: 2836; 2e 29513e 96. Vervolgens vielen prijzen op de nummers: 2139; 2174: 679; 1923; 2598; 2650; 178; 747: 1356; 114; 2147: 1533. Voor informatie over of het afhalen van de prijzen kan con tact opgenomen worden met Laurens Segaar tel.01802-2408 of 1683 (v.v. Groeneweg). De commissie, verklaarde zich bijzon der content met het verloop van bei de toernooien en de opzet van de sluitingsavond in het bijzonder. Men is dan ook bereid om volgend jaar weer de kar te trekken om met mis schien meer deelnemers er een nog groter festijn van te maken. Ook de deelnemers maakten een tevreden indruk. i/tfé I if ,„v>- vm~*L ■ypièwi 4** '1 Het elftal van de l.J.P. Keijzer school won het school- voet- baltoer- nooi van v.v. Groe neweg. fidekerk a.d. Rijn - Zaterdag 4 juni [den er voor de achtste keer op het «fa van de v.v. Koudekerk eieren i»id en gevangen. Onder bijna istachtige weersomstandigheden Jreel regen, streed dit jaar een re in aantal van 50 koppels om de titel, ■jenoud deden hun uiterste best ■«gegooide rauwe eieren weer heel «vangen. Van de 150 eieren die ■®n gegooid, werden er in totaal 20 opgevangen. Na een spannende |]dwerden de kampioenen van 1992 en 1993 (Peter van der Ploeg en Kees Geerlof) dit jaar onttroond. De nieuwe titelhouders van 1994 werden Arjen de Vos en Davy Rijnbeek. Zij wisten met een rauw ei een afstand te overbruggen van 40.55 meter. Deze afstand beteken de een evenaring van het uit 1993 stam mende Koudekerks record, wat hun zege extra luister bijzette. Op de twee de plaats eindigden de kampioenen van vorig jaar Peter van der Ploeg en Kees Geerlof met een afstand van 31.10 me ter. De derde plaats was voor het kop- Jöihuizen - Afgelopen weekend Pop de "Omloop van Terlaemen" in TOB) de zesde wedstrijd van het l°en 1994 verreden. Bij de eerste Mg had Karl van Tilburg een goede Iw l. Van --00.76, wat de zevende I «ekende. Aan de tweede training ld ,v/IUvege de grote plensbuien I fa hetgeen geen verandering in LJSI''e voor de starttijd inhield. Zo L! L'.!1 de positie. Karl kwam F eg bij de start en belandde in een |?e van vier waarna hij op een 9e Iet2/eede ronde inging. Algauw iar;ilburg er achter dat de weg- motor niet in orde was, L bochten ging zijn achterwiel flink schudden. Hij zakte hierdoor naar een 13e plaats. Karl gaf zich niet gewon nen en kwam naar voren, waardoor hij in de elfde ronde de 10e plaats bereikte en vasthield. Hiermee behaalde hij zes punten voor het kampioenschap. Op 9 juli neemt Van Tilburg deel aan de wed strijd in Assen. Nieuwerkerker Harold Scholten, was zeer fortuinlijk tijdens de ONK Wegrace Supersport 400 in Zolder op 5 juni. Hij eindigde op de tweede plaats en behaalde 17 punten voor het ONK en NK en bovendien een fraaie geldprijs. pel Rob Schinkel en Hans van den Berg, die hun ei 27.10 meter verderop weer heel opvingen. Helaas was het slechte weer er de oor zaakvan dat de publieke belangstelling wat achterbleef bij het record aantal deelnemers. Desondanks was het een animerende happening aan de Gruttol aan. Uitslag( top tien): 1. Arjen de Vos/ Davy Rijnbeek 40.55 m. (Koudekerks record); 2. Peter v.d. Ploeg/Kees Geer lof 31.10 m.; 3. Rob Schinkel/Hans v.d. Berg 24.40 m.: 4. Bert Wolswijk/Kees Geerlof 22.30 m.; 5. Evert v.d. Voort/ Dennis v.d. Voort 19.30 m.; 6. Greet van Rijthoven/Arthur Jansen 17.25 m.; 7. Arno Koot/Peter van Diggele 16.20 m.: 8. Greet van Rijthoven/Leona van Wet ten 15.60 m.; 89. Miranda Kneulman/ Eric Kneulman 15.50 m.; 10. Michiel Vergunst/Herman Vergunst 14.80 m. Na het gooien met de eieren werd het seizoen weer traditioneel afgesloten met een barbecue. gratis af te halen: jonge russische dwerghamsters 01802-1936 t.k. Bobob autostoeltje 01802-2896 Moerkapelle - Bij v.v. Moerkapelle is het bedrijfsvoetbaitoernooi in volle gang. Er wordt gespeeld in twee poules. In poule A spelen PTT Zoetermeer, v.d. Berg/v. Popering, No Doubt. Op Moer, Hogerwerf en Van Laviere en Edelman. In poule B spelen De Lordd, Het Wapen van Moerkapelle, Metselbedrijf v. Om meren, Goudse Verzekeringen, Bloe- menlust en Nelcon. Deze week is de laatste speelweek. Ook is bijna bekend wie in de finalewedstrij den gaan spelen. In aanmerking hier voor komen No Doubt en Edelman uit poule A en v. Ommeren en De Lordd in poule B. Hoewel Bloemenlust ook nog kanshebber is. De afsluiting van het toernooi vindt plaats op vrijdag 10 juni. Om 20.15 uur beginnen de wedstrijden die uiteinde lijk de winnaar en de nummers twee, drie en vier van dit toernooi opleveren. Om 18.45 uur begint een (gratis) voor stelling van clown 'Zizero' voor de kin deren. Om ongeveer 19.45 uur is er een parachutistenshow van "The Flying Dutchmen". De parachutisten brengen o.a. de ballen die in de finalewedstrij den worden gebruikt. Om ongeveer 21.30 uur (tevens prijsuitreiking) komt discotheek 'Black Jack' in actie om de gezelligheid op te voeren, iedereen is op vrijdag 10 juni van harte welkom. Koudekerk a.d. Rijn - Vorig jaar, eind augustus, werd in Koudekerk voor het eerst een TriOthlon" gehouden om het Prins Willem Alexander Bad een finan ciële ruggesteun te geven. Er kwam toen maar liefst tienduizend gulden binnen. De stichting Vrienden van het PWA-bad organiseert met de hulp van vele verenigingen in Koude kerk, ook in 1994 weer een sponsor- TriOthlon. Deze vindt plaats op 2 juli in de naaste omgeving van het zwembad. Kinderen van allerlei leeftijden kunnen met hulp van sponsors geld bijeen brengen door baantjes te zwemmen en ronden te lopen of te fietsen. Voor die sportieve prestatie worden zij per ron de beloond door de sponsors. Het geld is bestemd om eventuele tekorten op de exploitatie van het PWA-bad te dek ken. Dit jaar voor het eerst draait het bad geheel op de inspanningen van vrij willigers. Het hangt vooral af van de weersomstandigheden of er aan het eind van het seizoen een positief saldo is of een tekort. De deelnemers gaan binnenkort langs de deur met hun sponsorlijst. De organisatie is verder op zoek naar mensen die daadwerkelijke hulp bij het toezicht langs de route of bij de contro le en administratie willen verzoren op 2 juli. Wie zich hiervoor beschikbaar wil stellen, wordt verzocht zich telefo nisch te melden bij de secretaris, F.J. Nijhof. tel. 01714-14052 of bij de voorzit ter, G.M.E. Smit, tel. 01714 -12201. Moerkapelle - Vrijdag 3 juni hebben de jeugdschakers van Schaakvereniging Moerkapelle het schaakseizoen pas send afgesloten. Tijdens een uurtje ke gelen in dorpshuis Op Moer bedankten de jeugdige schakers hun beide jeugd leiders, Ben van Geffen en Gerard van Ommeren voor hun lessen in het afgelo pen seizoen. Op deze avond werd te vens de eindstand van de onderlinge competitie bekendgemaakt. In groep 1 behaalde Sven Stange een eerste plaats. Biniam David werd in deze groep tweede. In groep 2 werd het klas sement aangevoerd door Karsten van de Vlist. De tweede plaats was hier voor Arie Verheul. Zij kregen een beker als aandenken. Sven Stange, als beste jeugdschaker, ging eveneens met een wisselbeker naar huis. Het totale klassement luidt: Groep 1:1. Seven Stange. 2. Biniam David, 3. Jesse van Elteren, 4. Hugo van Elteren, 5. Barry Loef, 6. Gerben Bergacker, 7. Jan van Helden, 8. Rick Wortman, 9. Aron Kroon. Groep 2:1. Karsten van de Vlist, 2. Arie Verheul, 3. Jacobus Verheul, 4. Sander Hertog, 5. Vincent Popijus, 6. Jaco van Veen, 7. Kevin Bakker, 8. Harm-Jan van de Ven, 9. Erik Dolmans, 10.Geert-JanJunte, ll.TimmeHam, 12, Mart-Jaap van Leeuwen. Na de zomer vakantie start het jeugdschaakseizoen weer in september. Nieuwe leden die informatie willen, kunnen hiervoor te recht bij Ben van Geffen, tel. 01793- 2238. Zevenhuizen-Moerkapelle - De derde wedstrijd van de avondcompetitie van de plaatselijke en gelijknamige hengels portvereniging, werd op 1 juni gehou den. De dertien deelnemers hadden hun stekkie aan de oever van de Rotte- meren waaruit ze gemanelijk 17.410 gram aan de haak sloegen. J. Wiersma werd eerste me. 2.640 gram waarmee hij 20 punten behaalde. Tweede werd A. van Erk met 2.570 gram en 19 punten. J. Ottevanger moest met een derde plaats genoegen nemen met 2.320 gram en 18 punten. De vierde plaats was voor L. Schmid met 2.090 gram en 17 punten. Vijfde werd C. van Pelt met 1.910 gram en 16 punten. Na drie wedstrijden van de avondcompetitie staat J. Ottevanger met 58 punten bovenaan, is C. van Pelt tweede met 52 punten en derde J. Wier sma met 50 punten. I, ""de-Dorp - Op vrijdag 10 juni T Uur gaat het Orion volleybal- van start in de Landvliethal lePnr?W?ude~'-)orp. Gestart wordt Ij /raining voor de mini's van 8 l'J tr,, <j!??Igens zi'n de jongens an 13-17 jaar aan de beurt. 1, c ainingen worden geleid voor I linger en Ron Boudrie. za' het eerste herenteam ■en n e demonstratie-partijen J/eerste tegen het tweetal Boudrie en Selinger en als klapstuk zal Avital het alleen opnemen tegen het zestal van Orion. Het lijkt een onmoge lijke opgave voor één persoon, maar de praktijk heeft geleerd dat de alleskun- ner Avital zich niet zal laten verslaan door een heel herenteam. Het belooft een spectaculair volleybalfestijn te worden. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal en op De Groene Brug aan de Dorpsstraat in Hazerswoude-Dorp en bij de Vitaminebron te Hazerswoude- Rijndijk. Inlichtingen: 01728-7252. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking, rv Gespecialiseerd in thuisopbaring. en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Peciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Ingezonden - Dat de Badmintonvereniging Zevenhuizen niet alleen badminton speelt is niet nieuw meer. Deze actieve vereniging doet bijvoorbeeld uitgebreid mee aan de activitei ten op Koninginnedag, collecteert voor de gehandicapten in Nederland, organiseert een dagje uit voor haar jeugdleden en doet ook mee aan de 'grote clubactie'. Om dit laatste gaat het hier, want de verbazing was erg groot toen het bestuur een brief kreeg van deze stichting waaruit bleek dat zij in een verloting onder de deelnemende verenigingen, het bedrag van 1800 gulden had gewonnen. Het bestuur van de badmintonvereniging wist niet eens van het bestaan van deze verloting! Maar wat doe je nu met zoiets? De eerste reactie was om dit ais extra inkomsten in de verenigingskas te stoppen: leuk voor de penningmeester! Na wat praten werd toen besloten om een bad- mintondag voor jong en oud van de vereniging te organiseren. Het werd een geslaagde dag. waarbij van 14.00 tot 17.30 uur wedstrij den werden gespeeld. Ook waren er tussendoor behendigheids spelletjes, waarbij acht teams om leuke prijsjes het tegen elkaar opnamen. Na afloop was er voor de senioren een heerlijk warm en koud buffet, terwijl de jeugd werd getracteerd op een 'jeugdhap' patat met een frikadel en nog een ijsje toe. Al met al een zeer geslaagde dag. Wie ook eens wil kennismaken Badmintonvereniging Zeven huizen, kan gerust eens komen kijken, of de secretaresse Jane Hiemstra opbellen 01802-3360. Informatie over jeugdbadminton kan men verkrijgen bij Peter Alkemade 01802-1826. De speelgele- genheid voor de senioren is: Maandagmorgen van 9.00 tot 11.00 uur: woensdagavond van 19.00 tot 23.00 uur; vrijdagavond van 19.00 tot 23.00 uur. De jeugd traint op woensdagavond (oudere jeugd) en op- zaterdag morgen. Buiten de training speelt de jeugd nog op vrijdagavond en zaterdagmorgen.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9