de grootste kollektie wand en vloertegels «JAIM GROEIM iT^iTTH °pe,^n9s" flB d e"ks PERDIJK MAKELAARDIJ de dtrmdfppef KNAAP Versprille regio uit üuws van Nederland vindt u bij HOEFWEG 95, BLEISWIJK.TEL. 01892-15055 ZEVENHUIZEN B.V. feliciteert Bouwbedrijf A.P. v.d. Knaap en al zijn medewerkers/sters en hoopt dat de prettige samenwerking nog vele jaren door mag gaan! v.d. Knaap, heel veel succes niet jullie nieuwe activiteit NDERNEMERSKRING ZE VENHUIZEN-MOERKAPELLE Schildersbedrijf - Speciaalzaak - Verf - Behang Hart van Holland/22 juni 1994 pagina 13 Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1655 - Fax 01802-3808 "Aan de Zevenhuizerplas" .Strandweg 1 - Zevenhuizen - Tel. 010-4212025 - Fax 010-4213593 Wij feliciteren onze collega Arend van der Knaap en zijn medewerkers van harte met: Het 75-jarig bestaan van hun bedrijf De toekenning van de gouden legpenning door de Kamer van Koophandel De oprichting van Knaap Moduulwoningen BV De opening van hun nieuwe info-centrum Veel succes in de toekomst! MODUULWONINGEN De heer Van der Knaap ontving de legpenning ter gelegen heid van het 75-jarig bestaan I van der onderneming uit handen jvan de heer J.C. Brink, directeur/ I algemeen secretaris van de Kamer Ivan Koophandel. Hiermee wil de Kamer waardering uitdrukken voor I de wijze waarop Van der Knaap zich Iheeft ingezet voor het bedrijf, dat Igedurende 75 jaar de ontwikkeling Ivan de regionale economie mede I heeft bevorderd. De uitreiking vond I plaats in het informatiecentrum van 1 het pas opgerichte 'Knaap Moduul- I woningen'. B.V. Bouw- en aannemingsbedrijf Arend P. van der Knaap werd in 1919 opgericht door de grootvader van de huidige directeur. In 1953 trad zijn zoon Cor toe tot het bedrijf. In 1960 trok de oprichter zich terug en kwam zijn kleinzoon in het bedrijf. In 1979 gaf Cor definitief de leiding over aan Arend, die toen nog maar 25 jaar oud was. Het bouwbedrijf houdt zich met name bezig met woningbouw voor de vrije sector voor particulieren. Inci denteel worden ook wel kleine pro jecten sociale woningbouw uitge voerd. In 1994 werd Knaap Moduul woningen opgericht, een showroom waarin fragmenten van woningen op ware grootte zijn tentoongesteld. Mensen die een woning willen laten bouwen kunnen hier informa tie verzamelen om op die ma nier hun 'ideale huis' samen te stellen. Alle mogelijke onder delen van huizen zijn in de showroom te zien zoals keu kens, badkamers en daken. Deze showroom werd afgelo pen zaterdag feestelijk geo pend. Wij feliciteren Knaap moduulwoningen met de nieuwe showroom. Wij mochten kleur geven aan het interieur Dorpsstraat 166, 2761 AJ Zevenhuizen - Tel. 01802-1377 Het informatiecentnim van Knaap Moduulwoningen De heer A.P. van der Knaap ontving de penning met oorkonde uit handen van de heer J.C. Brink. Zevenhuizen - Afgelopen vrijdag ontving de heer A.P. van der Knaap de gouden legpenning met bijbehorende oorkonde van de Kamer van Koophan del voor Midden-Holland. De heer Van der Knaap is directeur van B.V. Bouw en Aannemingsbedrijf Arend P. van der Knaap in Zevenhuizen. Op de legpenning is Mercurius, de Romeinse God van de handel, afgebeeld. Gouden legpenning Ivoor Van der Knaap Steengrillen v.a. 2 personen; Barbecue's; Bruiloften; Feestavonden; Familie-diners, enz. Evt. in een aparte ruimte. Geopend vanaf 11.00 uur. Dinsdags gesloten

Hart van Holland | 1994 | | pagina 13