Puzzel mee voor Roemenië, zie pagina het kaasmekka Eindelijk derde wethouder in college Boskoop VEERMAN Wethouder Trimp: "Wij wantrouwden de WD niet, maar er was geen vertrouwen" Mellow House Party Avond voor alleenstaanden in het Zuidhonk Gouda Cultuurstad Horror-nacht in theater Arcade Maandelijkse snuffelmarkt Zwembad De Koornmolen met sluiting bedreigd Telefoon: 01892-17,133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. 17e jaargang nummer 570 6 juli 1994 VOOR ELKE HYPOTHEEKVORM OF -COMBINATIE Haal onze informatieve hypotheekvideo eens op! voeren beleid?" Volgens wethouder Trimp is tijdens "een indringend ge sprek" duidelijk geworden dat Van Leeuwen goed in het team past en dat het te voeren beleid haar steun en dat van haar fractie had. "D'66 heeft eerdere collegeprogramma's niet ge steund maar in maart werd al inge stemd met het programma voor de komende periode. Dat zegt al ge noeg". Mevrouw Van Leeuwen-Meidam werd gekozen met zeven stemmen voor en vijf blanco stembriefjes. Daarna mocht zij plaatsnemen aan de tafel van het college en werd ge lukgewenst door alle fracties. San*"** Bel of fax., en ivij maken 't snel en vers! 'n baquette, pistolet, croissant of 'n zachte witte bol belegd naar uw keuze met b.v. brie, vleeswaren, paté of salade Info op aanvraag Dorpsstraat 168 - Zevenhuizen Tel.01802-1868 Fax 01802-2033 Zoetermeer - Op vrijdag 8 juli is het de hele avond en nacht tijd voor Mel low klanken. De dj's geven de toon aan en spelen de beste "tunes" van het heden en de toekomst. Aanvang 21.00 uur. Entree 10,-. Waddinxveen - Op zaterdag 9 juli zal Stichting Wijkwerk De Zuidpias voor de tweede keer een avond voor al leenstaanden organiseren. De eerste keer waren vijftien mensen aanwezig, die inmiddels een uitnodiging heb ben ontvangen voor 9 juli. Andere alleenstaanden worden door de stichting van harte uitgenodigd ook tekomen voor een gezellig gesprek of een dans. Er zal gezorgd worden voor hapjes en drankjes en de toegang is gratis. De avond begint om 20.00 uur in het Zuidhonk. in het kader van hét feit dat Gouda de cultuurstad is dit jaar, wordt in de komende weken de actie 'Winkel uit - theater in' gestart. Op donderdag 7 juli zijn er optredens van zanggroep Flexible Sound (20.30 uur) en toneel vereniging de Schijnwerper (21.30 uur). Op donderdag 14 juli treedt to neelvereniging V.l.O.S. op met de eenakter 'Tweede slachtoffer' (20.30 uur) en cabaretgroep Klaproos brengt 'Het werkt of niet' (21.30 uur). De voorstellingen worden gegeven in deAgnietenfcM'c-i Gouda - Op zaterdag 9 juli wordt in het Arcade-theater in Gouda 'the all- night horror show 2' georganiseerd. Dit reizende festival bestaat uit een reeks nachtelijke marathons in veer tig steden in Nederland. Het pro gramma vangt aan om middernacht en duurt tot ongeveer 8.30 uur de volgende morgen. De films die ver toond zullen worden zijn: Man's best friend. Return of the!iving dead III, in the mouth of madness en Nee ron om i- eon. Inlichtingen: Polygram Filmed international Distribution 035- 261761 of 035-261765. Zoetermeer - Elke tweede zaterdag an de maand organiseert de promo tie-commissie van de winkeliersvere niging Dorpcentrum Zoetermeer een snuffel/vlooienmarkt. Ruim zestig ramen met de meest uiteenlopende "titelen zullen in de Dorpsstraat opgesteld worden. Vanaf half negen de meeste 'marktlui' aanwezig en fgint de verkoop die duurt tot circa half vijf. henhuizen - In de raadsvergade- 'ng \an vorige week heeft de ge- 'llera<*d. van Zevenjhuizen-Moer- aPe". vragen gesteld over de prog- "an zwembad De Koornmolen. f zwembad dreigt het seizoen 996 gesloten te worden in ver- nd met e«n begrotingstekort. Mo- ei: ''el zijn er gesprekken gaande Ssei',1et Recreatieschap en de ge- hoiid'' °m ^et zwem®3ac' °Pen te Nieuwe kanoroutes in gebruik Hel college van burgemeester en wethouders bestaat nu uit burgemeester J.J. Spros en de wethouders P.L. Trimp. A.J. van der Kolk en A.M. van Leeuwen-Meidam. Boskoop - Na een lang en levendig debat werd maandagavond de derde wethouder voor het Boskoopse col lege gekozen: mevrouw A.M. van Leeuwen-Meidam van D'66. De colle gevorming heeft nogal wat voeten in aarde gehad: in eerste instantie was het de bedoeling dat het CDA en de PvdA opnieuw in zee zouden gaan met de VVD. De wethouder van deze partij, mevrouw H.C.M. van de Wete ring, trok zich echter na een week terug. Op dat moment werd de heer De Lange van de WD (beter bekend als Bart Holland) naar voren gescho ven als kandidaat voor het college. De onderhandelingen met de WD werden echter afgebroken, volgens informateur en wethouder P.L. Trimp onder andere door de houding van Bart Holland. Volgens Bart Holland kwam het af breken van de onderhandelingen "als een donderslag bij heldere he mel. Ineens was alles mis en kon niet meer met onze partij gesproken wor den," aldus de WD-er. Ook de heer T.C. Segers van de SGP/RPF-fractie was verbaasd over de gang van za- Zevenhuizen - Vorige week werden zes nieuwe kanoroutes door de Zuidplaspolder geopend. Met het opheffen van een barrière in de Hennipsloot werden de routes vrijgegeven en kon een tiental kanovaarders van kanover eniging de Goudse Peddel naar de Roerdomp varen. De opening werd verricht door mevrouw Stolker, gedeputeerde voor ruimtelijke ordening, de heer Van der Jagt, directeur Uitvoering van Coördinatie Ruimtelijk beleid van het ministerie van VROM en de heer De Koning, lid van het dagelijks bestuur van het Interge meentelijk Samenwerkingsorgaan Midden-Holland. De kanoroutes vormen een aan vulling op de kanoroutes die al eerder zijn uitgezet in het kader van het Groene Netwerk van de provincie Zuid-Holland. Het is de bedoeling om het Groene Hart recreatief optimaal te benutten. De routes, die ook geschikt zijn voor minder validen, zijn voorzien van ge nummerde routepalen, oversteek plaatsen, steigers, rustpunten, over- draagplaatsen en toiletten. Op de routekaarten, die verkrijgbaar zijn bij de WV's, de recreatieschappen De Rottemeren en Reeuwijkse Plas sen, de gemeentehuizen in Nieuwer- kerk aan den IJssel, Zevenhuizen- Moerkapelle en Moordrecht en de ken. "Het ergert mij dat wethouder Trimp eerst de pers heeft ingelicht en daarna pas de gemeenteraad. Ik was sprakeloos. Wij werden buiten het concert gehouden dat solisten Trimp en Van der Kolk organiseerden. En wethouder Trimp speelde eerste viool". De heer Segers is van mening dat ook zijn fractie een rol had kun nen spelen in het muziekstuk. "En wij zouden niet eens uit de maat spelen," voegde hij daaraan toe. Wethouder Trimp maakte zijn excu ses over de gang van zaken voor wat betreft het inlichten van de gemeen teraad. "Ik had achteraf gezien beter eerst de gemeenteraad op de hoogte kunnen stellen," gaf hij toe. Verder zei hij tevreden te zijn met het resul taat dat bereikt is. "Wij zijn blij dat mevrouw Van Leeuwen-Meidam zich kandidaat heeft gesteld voor de func tie van wethouder en steunen haar kandidatuur van harte". De SGP/RFF- fractie stelde vragen over de keuze voor de D'66-kandidaat. "D'66 heeft in de afgelopen jaren sterk oppositie gevoerd," aldus Segers. "Hoe kan de partij dan nu instemmen met het te afdeling Communicatie van de pro vincie Zuid-Holland. De routes variëren in lengte van drie tot zestien kilometer. Het gaat om de Schielandroute (16 km), de Oostpol- derroute (7 km), de Molenroute (8 km), de route langs de Zevenhuizer- plas (3 km), de Zuidplaspolderroute (8 km) en de Eendragtspolderroute (10 km). af te sluiten bij o.a. de ING Bank, NMS Spaarbank, Postbank, Stad Rotterdam, AMEV, NN, ZA, NOG, Vezeno, Westland/Utrecht Dorpsstraat 200 Telefoon 01802 - 1866 Postbus 2 2760 AA ZEVENHUIZEN Telefax 01802 3178

Hart van Holland | 1994 | | pagina 1