Zevenhuizen Moerkapelle C c Denk na het WK-voetbal eens aan uw gezin, ga er eens drie dagen tussenuit naar Parijs en Euro-Disneyland 01720-44838 3 dt IV IQ Hart van Holland/6 juli 1994 pagina 5 lUg Uitbreiden woningen Dorps straat 23 Burgemeester Klink- hamerweg 16 te Zevenhuizen Instellen invaliden parkeerplaats Verkeersmaatregel Voorbereidingsbesluit Op 22 juli a.s. organiseert het Hart van Holland, in samenwerking met Parijsspecialist Keessen Travel, speciaal voor alle lezers een heerlijke 3-daagse reis naar Parijs en het populaire Euro Disneyland! Vervoer per luxe touringcar met bar en toilet, een zeer ervaren Parijs kenner als chauffeur/reisleider, accommodatie in een prima hotel, ontbijt, diners, excursies in Parijs en een gehele dag Euro Disneyland zijn alle maal bij de spectaculaire lage prijs inbegrepen! Programma: Vrijdagmorgen vertrekt onze luxe touringcar vanaf uw opstapplaats richting Parijs. Onderweg wordt koffie met gebak geserveerd in een sfeervol restaurant. Dan verder naar de lichtstad, waar we om ca. 14.00 uur aankomen. Wij worden afgezet in het centrum, waar we alvast op ei9en gelegenheid op ontdekkingsreis gaan. Aan het eind van middag jtaat een prima diner voor ons klaar in zo'n typisch Frans restaurant. Qnsluitend maken we met de touringcar een uitgebreide stadstour, waarbij we de meeste bezienswaardigheden zullen zien. Tenslotte naar et hotel even buiten de stad, waar kamers gereserveerd zijn met een e'9en douche, toilet, telefoon en televisie. toterdag, na een echt Frans ontbijt, rijdt onze bus naar Euro-Disneyland. an de chauffeur ontvangen we de entree-kaarten. Het park is geopend j 39.00 tot 23.00 uur, zodat we ruimschoots de tijd hebben de diverse Q Acties te bezoeken, 's Avonds genieten van de verlichte parade en (bij °oiweer) het vuurwerk! Overnachting in ons hotel. ^ndag eerst weer ontbijt, daarna gaan we naar de Sacre Coeur en ace du Tertre. Hiervandaan, het hoogste punt van de stad, hebben we 0 een schitterend uitzicht, terwijl de terrasjes uitnodigen tot een gezelli- e Pauze. Om 13.30 uur vertrekt de touringcar weer naar Nederland, te°ar een prima afscheidsmaaltijd geserveerd wordt! Tenslotte weer '9 naar de opstapplaats. Opstapplaatsen en vertrektijden Vertrek vrijdag 22 juli a.s. 06.30 uur Hazerswoude Rijndijk - Hoogvliet Superm. 06.45 uur Hazerswoude Dorp - Rabobank 07.00 uur Boskoop - Gebouw Florida 07.15 uur Waddinxveen - Station NS 07.30 uur Zevenhuizen - Hart van Holland/Drukkerij Elgersma Prijzen Speciaal voor onze lezers hebben wij de prijs van deze reis zeer laag kunnen houden: Volwassenen 289,- p.p. Kinderen van 3 t/m 11 jaar 259,- p.p. Kinderen van 0 t/m 2 jaar GRATIS Reserveren Wanneer u wilt reserveren voor deze reis van Hart van Holland, neemt u dan telefonisch kontakt op met Keessen Travel in Alphen aan den Rijn. Zij verzorgen als vakantie-specialist de administratieve afhandeling en korrekte uitvoering van deze reis. Na boeking ontvangt u binnen enkele dagen een schriftelijke bevestiging. Bel dus nu: (maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur) 1 A t Gemeente De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf donderdag 7 juli 1994 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, de aanvragen om een bouwvergunning ter inzage liggen van: de heer R. Koole, voor het uitbreiden van de woning Burge meester Klinkhamerweg 16 te Zevenhuizen; de heer R. Sterk, voor het uitbreiden van de woning Dorps straat 23 te Zevenhuizen. De plannen zijn in strijd met de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Dit houdt in, dat de gevraagde vergunningen moeten worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapel le is verklaard, dat voor de betreffende bouwpercelen een herziening in voorbereiding is van dit bestemmingsplan, over weegt het college nu op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. Het voornemen is daarnaast om met gebruikmaking van artikel 50, lid 6, van de Woningwet, vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 1, van die wet geldende aanhoudings plicht. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkin gen in te dienen bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 30 juni 1994. De waarnemend burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots De burgemeester van Zevenhui zen-Moerkapelle maakt bekend, dat het college van burgemees ter en wethouders in zijn verga dering van 28 juni 1994 heeft besloten tot het nemen van de volgende verkeersmaatregel; krachtens artikel 20, lid 1, sub d., van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegver keer en artikel 26 van het Regle ment Verkeersregels en Verkeer stekens 1990: voor het instellen van een invali denparkeerplaats aan de Prins Willemstraat te Moerkapelle; door middel van plaatsing van het bord E6 van bijlage 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Dit besluit met de daarbij beho rende stukken liggen vanaf don derdag dag 7 juli 1994, geduren de zes weken voor een ieder ter inzage bij de gemeente Zeven huizen-Moerkapelle, afdeling gemeentewerken, bedrijfsbu reau, Dorpsstraat 89 te Zeven huizen. Een ieder die meent door dit be sluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan binnen zes weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing worden ingediend bij de president van de Arrondisse mentsrechtbank Den Haag, Post bus 20302, 2500 EH Den Haag. Zevenhuizen, 30 juni 1994. De waarnemend burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat de raad in zijn openbare vergadering van 28 juni 1994 heeft besloten tot het nemen van de volgende ver keersmaatregel. Krachtens artikel 20, lid 1, sub d., van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer wordt overgegaan tot het instellen van: een voorrangsregeling ter plaatse van de kruising Akkerweg- HerenwegBeatrixlaan te Moerkapelle in dier voege dat het verkeer komende vanaf de Herenweg verplicht is te stoppen bij de kruising met de Akkerweg-Beatrixlaan, door middel van plaatsing van bord B7 van bijlage 1 van het Reglement Verkeers regels en Verkeerstekens 1990, inclusief de nodige vooraankon digingen, onder gelijktijdige intrekking van eerder genomen besluiten. Het besluit met de daarbij behorende stukken liggen vanaf 7 juli 1994 gedurende 6 weken op de afdeling Gemeentewerken, Bedrijfsbureau, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de president van de Arrondisse mentsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Zevenhuizen, 30 juni 1994, De waarnemend burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecreta rie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een iederter inzage ligt het raadsbesluit van 28 juni 1994, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van het bestem mingsplan "Dorp, na 2e herziening" voor de percelen: - Burgemeester Klinkhamerweg 16 te Zevenhuizen; - Dorpsstraat 23 te Zevenhuizen. een en ander zoals in rode kleur is aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit is terstond in werking getreden. Zevenhuizen, 30 juni 1994. De waarnemend burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots /2a9: Aktueel in uw omgeving

HH | 1994 | | pagina 5