wielaard ...voorde ficls Wielaard Dorpstraat 22-28, waddinxveen WERKENDE KLASSE Het hoogheemraadschap van Schieland bericht: Bekendmaking Bekendmaking Hoogheemraadschap van Schieland Vanaf woensdag weer leverbaar EEMSKERK □aims Kansen in tijdelijk werk LYMPIA Na een grandioze ver bouwing staan we weer voor u klaar met diverse leuke aanbiedingen. Bloemsierkunst Angela Nrd. Dwarsweg 94a Tel. 01802-1593 Waardebon -ir randstad uitzendbureau pagina 12 Hart van Holland/3 augustus 1994 .yunsr 3 kaapsviooltjes in mandje van 1 1,50 voor Zomerboeketje van 10,- voor Rozenplantje in ijzeren emmertje nu Tot ziens bij: 7,50 7,50 5,95 Dorpstraat 33 - 2742 AP Waddinxveen Telefoon 01828 -3 08 99 Bij aankoop van een fietstas voor grote en mooie sortering fietstassen naar: Vakantiewerk Produktiekrachten m/v Meer informatie? UITZENDBURO INSPRAAKPROCEDURE INFORMATIE TEL. 010-45372731 STEIGERS EN LIGPLAATSEN INFORMATIETELOlO__4537$j 1 J 23 59 3 006 A B R Aanbiedingen geldig op donderdag, vrijdag zaterdag. Op=op MERKFIETS VAN NEDERLANDS FABRIKAAT De nieuwe Locomotief Spirit (in dames- en herenuitvoering) is een uitstekend Nederlands produkt Geschikt voor intensief gebruik bij woon-werk-, schoolverkeer en vakanties Uitgevoerd in een modieuze blauwe kleurcombinatie. Met solide terugtraprem Ook verkrijgbaar als afgebeeld, met trommelremmen en 3 versnellingen 699, Dorpstraat 22-28 - 2742 AJ Waddinxveen Telefoon (01828) 12009 ventilatoren ƒ5,- Wij zijn nog op zoek naar: rozenknippers, medewerkers voor een gerberakwekerij, magazijnmedwerkers en emballagemedewerkers. De werkzaamheden vinden plaats in de omgeving van Boskoop, Moerkapelle en Zevenhuizen. Informatie bij Björn Toonen, tel. 01828-3 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Op zoek naar werk? Loopt u dan eens bij Olympia Uitzendburo binnen. Daar zoeken wij de baan die bij u past. Olympia besteedt nu eenmaal meer tijd en aandacht aan een inschrijfgesprek. Zo hebt u al snel "Klasse" werk, waarin u verdient wat u toekomt. Voor een produktiebedrijf in Gouda zoeken wij gemoti. veerde en sterke produktiekrachten vanaf 18 jaar. Htt werk is voor een langere periode en met een uitstekend uurloon. Ben je geïnteresseerd of wil je je in laten schrijven, dan bet je bij ons van harte welkom. Spoorstraat 33 te Gouda ti 01820-22022. t.k antieke herenrijwiel (gazelle) in prima staat tel 01802-1338 t.k kawasaki gpx600 r bj '91 bl/wit i.z.g.st 19475,- tel 01724-8371 t.k tekentafel 80x120 met mactm en lamp f150,-01828-1321! t.k boeken 4-5-6 ath. na-bi-ert du-fa tel 01828-11550 Met de invoering van de Waterschapswet zijn alle water schappen verplicht vóór 1 januari 1995 een kostentoede- lingsverordening op te stellen. In de ontwerp-kostentoedelingsverordening van Schieland wordt per categorie belanghebbenden het aandeel in de kosten voor de taken Waterkeringszorg en Waterkwantiteits- beheer vastgelegd. Uitgangspunt daarbij zijn de aard en de omvang van het belang dat de categorieën belanghebben den bij deze waterschapstaken hebben. Op grond van verschillen in hoedanigheid of ligging kan een onevenredig voor- of nadeel ontstaan voor de omslagplichti- gen. Het instellen van omslagklassen heeft tot doel een nadere nuancering aan te brengen in de individuele belan gen van de omslagplichtigen. In de ontwerp-omslagklassenverordening van Schieland wordt voor wat betreft het waterkwantiteitsbeheer voorge steld omslagklassen in te stellen voor de gebouwde en onge bouwde eigendommen die zijn gelegen in de polder Berg en Broek, in de Rotte en het bijbehorende boezemland, in de Ringvaart en het bijbehorende boezemland en in het boezemland van de Zegwaartse wetering. Gelet op de inspraakverordening Schieland maken Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland bekend dat vanaf woensdag 3 augustus tot en met woensdag 14 september 1994 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage liggen 1. het ontwerp van de kostentoedelingsverordening Schieland; 2. het ontwerp van de omslagklassenverordening Schieland. Deze stukken kunnen tijdens kantooruren worden ingezien a. ter secretarie van het hoogheemraadschap van Schieland, Maasboulevard 123 te Rotterdam van 09.00 uur tot 16.00 uur; b. ter secretarie van de gemeenten Bergschenhoek, Bleiswijk, Capelle a/d iJssel, Gouda, Moordrecht, Nieuwerkerk a/d IJssel, Schiedam, Waddinxveen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Zoetermeer en in de bibliotheek van de bestuursdienst gemeente Rotterdam (kamer 100): c. ter secretarie van de deelgemeenten Prins Alexander, Kralingen-Crooswijk, Hillegersberg-Schiebroek, Noord, Overschie, Delfshaven en Fejjenoord. Schriftelijke reacties: Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebben den bij ons college schriftelijk hun opvattingen over de ont- werp-verordeningen naar voren brengen. Degenen die daarom hebben verzocht, worden in de gele genheid gesteld hun opvattingen mondeling toe te lichten, tenzij een dergelijk verzoek kennelijk onredelijk is. Verdere procedure: De verenigde vergadering het algemeen bestuur) van Schieland zal op 28 september 1994 de beide verordeningen vaststellen. In het betreffende voorstel aan de verenigde vergadering zal melding worden gemaakt van de gehouden inspraakproce dure en de beschouwingen van het college van dijkgraaf en hoogheemraden over de in het kader daarvan naar voren gebrachte opvattingen. Na vaststelling door de verenigde vergadering worden beide verordeningen te zamen met de inspraakreacties ter goed keuring toegezonden aan het college van gedeputeerde staten van Zuid-Holland. Na goedkeuring volgt bekend making en terinzagelegging gedurende drie maanden. Beide verordeningen treden in werking op de eerste dag volgende op die van de bekendmaking en vinden voor het eerst toe passing in het belastingjaar 1995, dat aanvangt op 1 januari 1995. Bezwaar en beroep tegen het vaststellen of goedkeuren mi de kostentoedelingsverordening alsmede tegen het vaststel len van de omslagklassenverordening is niet mogelijk Via bezwaar en beroep tegen de aanslag waterschapslasten kan de belastingrechter eventueel ook de kostentoedelings verordening en de omslagklassenverordening in zijn oordeel betrekken. Rotterdam, 1 augustus 1994. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, mr. A. van Strijen, secretaris-rentmeester, ir, J.M. Leemhuis-Stout, dijkgraaf. Het hoogheemraadschap van Schieland is voornemens deze zomermaanden extra controles uit te voeren op de ontheffing voor steigers en ligplaatsen voor boten in de boezemwateren in haar beheersgebied. De controles zullen o.a. plaatsvinden aan de Bergse Linker Rottekade, de Bergse Rechter Rottekade, de Rottekade, de Terbregse Rottekade, de Rottedijk en langs de Ringvaarten en de Hennipsloot. Voor het hebben van een ligplaats en/of steiger (i deze wateren dient bij Schieland een ontheffing op gro van de keur te worden aangevraagd en dienen prK® ten te worden voldaan. Gelet op de specifieke omstani den ter plaatse wordt aan de hand van waterstaat^1- nautische eisen beoordeeld of een dergelijke onthefri a leend kan worden. Op deze wijze kan een overzicht worden verkregen var o- aard en omvang van de obstakels in de boezemw3ter i zoals in de Rotte en de daarmee in open verbindingi s wateren, de Hennipsloot en de Ringvaarten van de polder en de polder Prins Alexander. Voor informatie over ontheffing betreffende uw steig® en/of ligplaats, kunt u zich wenden tot de heer F. van der Hoek, afdeling waterkeringen van Schie an (telefoon 010- 4537 349). Voor nadere inlichtingen over de eontro'cs van de°^n heffing kunt u terecht bij de opsporingsambt Schieland, de heer H. de Vries (telefoon 010-

Hart van Holland | 1994 | | pagina 12