CAFETARIA DOUBLE DEE Gesorteerde drop, j BRADERIE-BON: I Rundergehakt I 1 kilo6,99 I I 2 kilo1 3,501 CROISSANTS naar eigen keuze, 250 gram van 00 voor. voor al uw snacks, patat, salades en broodjes Dorpsstraat 208 - Zevenhuizen - Tel. 01802-3935 )OPJE Oogstfeestkrant 2 en 3 september 1994 The Night of the proms van Zevenhuizen" De Kleine Trompetter in concert Brothers uit de lichte muziek. In het programma op deze pagina kan men zien welke muziekstukken kunnen worden beluisterd. Ook het koor Krea Musica verheugt zich zeer op deze avond. Bestuurslid van der Wees is heel enthousiast over deze bijzon dere samenwerking. „Ons repertoire leent zich prima voor zo'n concert en een dergelijke samenwerking is weer een nieuwe uitdaging". Naast de repetities brengt de metamorfose van het Dorpsplein tot een echt openlucht muziektheater veel werk met zich mee. Een toneel voor 150 mensen, professioneel licht en geluid en een sfeervolle aankleding. Veel werk, maar ook dat geeft een stukje gebondenheid in de vereniging. „Het moet gewoon gedaan worden en dat doen wij dan ook.", is de mening van Karei Metse laar, de nog jonge voorzitter van een bijna 100-jarige Kleine Trompetter. Op vrijdagavond 2 september krijgt het Oogstfeest een cultureel tintje. Een zeer gevarieerd programma zal door De Kleine Trompetter het ge mengde zangkoor Krea Musica en de band Run for Cover ten gehore worden ge bracht. Het concert begint om 20.30 uur en zal op het Dorpsplein voor het gemeen tehuis worden gehouden. Direkt na de vakantie werden de repetities hervat en begon men, volgens organisator Jan van Rijs bij de deelnemers al iets van de spanning waar te nemen. Een concert onder een dergelijk titel van "The Proms" is een mengeling van min of meer populaire klassieke muziek gecombineerd met een aantal ÈÈÈ^g^ klassiekers w», Krea Musica Als stalmeester van dit programma "~~~~»^fungeren Robin Metselaar en Nico Perdijk. rworst stellen saté, alleen geldig op zaterdag 2 september vers uit eigen bakkerij 5 stuks voor alleen geldig op zaterdag 2 september bij Albert Heijn Zevenhuizen Wij zijn geopend van 8.30 tot 13.00 uur Dorpsstraat 129 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1251

Hart van Holland | 1994 | | pagina 19