THE NIGHT OF THE PROMS Kassen van grote klasse Interview van de met de Rabobank THE NIGHT OF THE PROMS is sponsor van NEDERLANDSE VERWARMINGS MAATSCHAPPIJ B.V. is sponsor van Dan hebben wij een lening naar wens. Rabobank. Aangenaam Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle B.A. PeN.VM. r9t uw complete installatie Een andere auto. Nieuwe meubels. De verbouwing van een huis... Wie geld wil lenen moet bij de Rabobank zijn. Dat is wel zo ver trouwd en u vindt er ver schillende voordelige leen- vormen. Als u even belt of langskomt, rekenen wij u precies voor hoe veel u kunt lenen. En samen met u kijken we welke le ning het beste bij u past. Zo houden we terdege rekening met uw persoon lijke wensen en omstandig heden. Maatwerk noemen wij dat. Bel of kom even langs als u wilt weten wat uw leenmogelijkheden zijn. Wij adviseren u graag. Rabobank S 9 Doe eens een wens iftm Interview van het braderiecomité pet de N.V.M. l/eel mensen in Zevenhuizen hebben het (log altijd over het industrieterrein als zij spre ien over het Nijverheidscentrum. Behalve pe mensen die er werken of er om zakelijke ledenen te vinden zijn natuurlijk. Een colle- 3 van Willem Visser moest hem instrueren JmN.VM./EAT. op het Nijverheidscentrum Ie kunnen vinden. De eerste aanblik bood leen verrassende kijk op de industrie- en han delsactiviteiten van Zevenhuizen. Voor de pwoners is er een groot aantal bekende bedrijven te vinden, maar de combinatie pan in die omvang en opzet, dat verraste pern Visser, één van de organisatoren van iet oogstfeest. Doel van zijn bezoek was een Jennismaking met de mensen achter deze «drijven die elk jaar opnieuw een aantal Ictiviteiten tijdens het Oogstfeest en de bra- perie steunen. Met die extra financiële mid- pelen kan het comité bijvoorbeeld meer voor Ie kinderen doen. Bij het oogstfeest van dit fcf kan hierdoor 'the Night of the proms |an Zevenhuizen' worden georganiseerd. |an Bazen is tezamen met Theo van der roeven, directeur van Euro Agro Techniek pAT.) en volgens de aangereikte informa- e bouwt hun bedrijf kassen 'van grote klas- |e Het bouwen van een complete kas loet perfect uitgevoerd worden", vindt Jan pen. E.A.T. bouwt kassen inclusief bedrijfs- witenen klimaatschermsystemen. De Ne- ■erlandse Verwarmings Maatschappij I' AVI.) installeert de verwarmings-, electro- ■"watertechnische installaties. Zo bieden I: samen een totaalpakket. Met terechte trots Jan Bazen dat E.A.T. de schaatspiste lan de Uithof in Den Haag van een buiten- pierm heeft voorzien. is in 1981 gestart met het aan leggen van kasverwarming", aldus Theo van der Hoeven, directeur en oprichter van N. VM. Al snel werd het bedrijf uitgebreid met de af deling elektrotechniek onder leiding van mede-directeur Cor Reijm. De N.VM. zorgt voor complete klimaatbeheersingssystemen, tuinbouwcomputers en alles wat tuinders nodig hebben op het gebied van elektrotech niek. Niet veel later is de afdeling watertech niek opgezet. Hier kan de tuinder onder an dere terecht voor zelf-gefabriceerde substraat units, beregeningsinstallaties en recirculatie- systemen. Met name door de steeds strenge re milieuvoorschriften groeit deze afdeling, onder leiding van René Gaemers, gestaag. De tuinbouw in Nederland maakt momen teel moeilijke tijden door. De service en de kwaliteit mogen daar volgens de beide he ren nooit onder leiden. Het beste materiaal samen met de vereiste kennis en een eigen servicedienst zorgt ervoor dat de geleverde installaties bij de tuinder probleemloos blijven functioneren, 24 uur per dag, 365 dagen per jaar. Met de aanwezige kennis op het gebied van verwarmings- en elektrotechniek is veel te doen. Niet alleen voor de tuinbouw maar ook voor de woning- en utiliteitsbouw levert de N.VM. complete installaties. Ook hier geldt dat kwaliteit en service voorop staan. Er werken heel wat mensen uit Zevenhuizen en Nieuwerkerk bij de N.VM. "Op die manier is het bedrijf betrokken bij het leven in deze gemeenten," vindt Theo van der Hoeven. "Een financiële ondersteuning van het oogst feest en de braderie geeft de organisatie meer mogelijkheden. Maar het gaat ook om com merciële redenen," voegt hij daar eerlijkheids halve aan toe. "Op die manier maak je toch reclame voor het bedrijf én voor het dorp". .Verwarming .Verwarming Gash^ascondensors 'Ookrande' s> 'wee toeren geregelde 'Uwnoh UW van ^staande gasbranders kir elek,rische installatie ^straat techniek Nijverheidscentrum 24 2761 JP Zevenhuizen Telefoon 01802-3344 Telefax 01802-3241 iISjti "Een grote mate van nuchterheid en doe maar gewoon, dat is de Zevenhuizenaar ten voeten uit," aldus de heer Lamot, directeur van de plaatselijke Rabobank. De braderie commissie praat met hem over het oogst feest en alles wat daarbij komt kijken. "Die houding van de Zevenhuizenaren vind je terug in de sfeer in ons kantoor en het ty peert de relatie met onze cliënten. Open, eerlijk, vriendelijk en werken in teamver band: zo loopt het eigenlijk als vanzelf". "Neem nu onze reisafdeling waar Bertha Strijdhorst de cliënten adviseert. Veel cliën ten die bij ons hun vakantie hebben geboekt sturen haar een ansichtkaart om te bedan ken voor dé goede zorgen," vertelt de heer Lamot. "Door de ontwikkeling van de auto matisering zijn wij in staat ook de cliënten die willen reizen steeds beter en sneller van informatie te voorzien. En dat leidt weer tot tevreden vakantiegangers en, niet te verge ten, zakenreizigers. Wij verzorgen namelijk ook de tickets voor bedrijven. De uitbreiding van het aantal reisbureaus in Zevenhuizen vinden wij overigens een go.ede ontwikke ling: het grote aanbod maakt dat je nu hier prima vakantiereis kunt boeken. Wij merken dat in de toegenomen om?et". "Wij zijn een dienstverlenend bedrijf in de financiële sector dat een compleet pakket levert. De al eerder genoemde automatise ring is van toepassing op al onze diensten waarmee wij de cliënten nog beter kunnen bedienen. Onze spaarders laten zich tegen woordig nadrukkelijk adviseren over beleg gen en gezien onze relatie met de Robeco- groep zijn hiervoor uitstekende mogelijkhe den. Ook wat betreft de financiering bij de aankoop van een huis kunnen wij, weer dank zij de computer, de cliënten van een op maat gesneden advies voorzien. Zonder computer zou je alle produktvormen niet eens kunnen verkopen. Dat laatste geldt zeker niet in de laatste plaats voor onze bedrijvenrelaties. Juist ook in onze contacten met hen zie je die typi sche sfeer van Zevenhuizen. Zo is Cijnie Spek man 'het gezicht' van de bedrijvenbalie. Als zij er even niet is, dan wordt er altijd naar haar gevraagd. "Cijnie, die weet het wel" is een veelgehoorde uitspraak," aldus Dick Taal, die ook bij het interview aanwezig is. "Zevenhui zen is op dat punt toch een prachtig dorp! De mensen reageren hier zo spontaan". De heer Lamot vervolgt: "Laatst heb ik een stukje ge schreven in het Rabo Kring Nieuws over zelf vertrouwen. De dag daarop fiets ik door het dorp en spreken allerlei mensen me aan: "Hoe is het metje zelfvertrouwen?" Te gek toch!" Hij geniet er zichtbaar van. Het concert 'the Night of the proms van Ze venhuizen' van de Kleine Trompetter wordt fi nancieel gesteund door onder andere de Ra bobank. Zo heeft de bank in het verleden al diverse malen het winterconcert financieel mogelijk gemaakt. "Bij sponsoring kijken wij' niet alleen naar het commerciële belang, maar ook naar het persoonlijk plezier dat mensen aan hun hobby beleven. Wij steunen ook, samen met het accountants kantoor H G. v.d. Akker, de vereniging 'de Molenvrienden', die nu op het oogstfeest een bouwplaat te koop aanbiedt waarmee Molen 4 van de Molenviergang helemaal nage bouwd kan worden". De heren hebben dui delijk plezier in hun werk en in Zevenhuizen en vooral in die nuchtere, soms te beschei den, Zevenhui zenaar. Rabobank

Hart van Holland | 1994 | | pagina 25