RSMA Uw regionale bedrijvenmagazine Ons nieuwe adres wordt: Noordelijke Dwarsweg 1a - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2289* - Fax 01802-350 Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen M Oogstfeestkrant 2 en 3 september 1994 De medewerkers van bouwbedrijf De Graaf uit Moerkapelle zijn op dit moment nog druk bezig met de bouw van ons nieuwe bedrijfs pand. De wanden staan, het dak ligt erop en de vloeren zijn klaar. Binnenkort wordt met de afwerking begonnen. Over een kleine anderhalve maand hopen wij met de verhuizing te starten, zodat wij u daarna, van alle gemakken en technische hulpmiddelen voorzien, nog beter van dienst kunnen zijn. U kent ons nog niet, of u maakt slechts gebruik van één van de vier segmenten van ons bedrijf? Dan stellen wij ons graag aan u voor. familie-drukwerk handelsdrukwerk folders leaflets prijslijsten brochures kranten full-colour-drukwerk enz. enz. R U K K E R I J In onze moderne drukkerij verzorgen wij u drukwerkwensen vanaf het idee tot het komplete eindprodukt. De medewerkers in de pre-press afdeling zetten uw wensen met behulp van de nieuwste technieken om in een drukklaar produkt en dit wordt dan na overleg met u verder uitgewerkt tot het beoogde eindprodukt. Iedere maand bij 3.500 bedrijven gratis in de (post)bus in hetzelfde gebied als Hart van Holland. Met de laatste wijzigingen en tips betreffende juridische zaken en belastingmaatregelen. Tevens probeert Hartwijzer de belangrijkste zaken samen te vatten en de nieuwste ontwikkelingen weer te geven. Ook worden per maand enkele bedrijven aan de lezers voorgesteld. Onze verkoop-afdeling is altijd bereid u het een en ander nader toe te lichten. Wekelijks gratis huis-aan-huis in 30.250 brievenbussen in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud-Verlaat, Kruisweg, Benthuizen, Hazerswoude-dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk aan den Rijn, Boskoop en Waddinxveen. Voorzien van al het plaatselijke nieuws, het sportnieuws, nieuws over de laatste ontwikkelingen in de autobranche e.d. Een huis-aan-huis krant waarin niet alleen de adverteerders met de mensen communiceren, maar waarin de lezers zelf ook met elkaar kunnen communiceren d.m.v. de 'gratis kleintjes' Informeer naar onze aantrekkelijke advertentie-tarieven. Hart-design, het nieuwste segment van ons bedrijf. Alle communicatieproblemen met de buitenwereld kunne wij voor u oplossen. Of het nu gaat om het ontwerpen van een advertentie^ het plaatsen van advertenties in andere regionale bla e of het verspreiden van drukwerk. Door met ons contact op te nemen, hebt u al deze zaken meteen geregeld. Dat bespaart u moeite, en bovena kosten. Heeft u een 'communicatie'-probleem? Leg het ons voof en wij proberen dit probleem voor u op te lossen ontwerpen van advertenties doorplaatsmogelijkheden drukwerkverspreiding Wat schuilt er achter deze steigers?

Hart van Holland | 1994 | | pagina 26