Politieberichten Gouwe en IJssel %tiai Hollands;/ Cornelia Lageweg Anthonie van der Knijff Foto's in het HAKT VAN HOLLAND Johannes van der Weijde Hart van Holland/14 september 1994 pagina 3 Oproep voor fanatieke lezers Zevenhuizen/Moerkapelle Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Ze venhuizen. afgehaald worden a ƒ5,-. Nabestellen kan ook; na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald wor den. {nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning}. Foto's zijn af te halen vanaf don derdagmorgen na verschijning van het Hart van Holland. 40.250 exemplaren. Waddinxveen Boskoop ADVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 Bruidspaar van de maand worden? Stuur je eigen trouwkaart of die van één van je vrienden of familie leden naar: Redaktie Hart van Holland, Postbus 85, 2760 AB Zevenhuizen,en maak kans op 100,- aan waardebonnen! Holland! Met diepe verslagenheid geven wij U kennis, dat heden van ons is heengegaan weduwe van Hendrik Hermen Kruithof i de leeftijd van 80 jaar. Ina en Bram Robert en Polly Corine en Robin Piet en Sjaan Erwin en Annette Annemarie Martin Ada Astrid en Dennis Esther Zevenhuizen, 7 september 1994. Begoniaplein 13. CorrespondentieadresrP.A. Kruithof Parkmos 12 - 2914 LR Nieuwerkerk a/d IJssel. De bijzetting in het familiegraf heeft maandag 12 september 1994 plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats. Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. God is een toevlucht voor de Zijnen. Psalm 46:1 Heden behaagde het de HEERE. voor ons onverwacht, uit ons midden weg te nemen, mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 82 jaar. H. van der Knijff-de Graaff Cees en Nettie Cor. Christa en Bert. Marius Gerrit en Hennie Ton. Sandra en Kees, Pedro, Jaco Henry. Bastiaan. Erik Trijnie en Bert Terera. Anita en Kees-Erik Albert Adrie en Wim Heieen en Kees. Arjan. Danielle en Daan. Willem-Jan Izak en Joanda Corlinda. Anthonio Ina en Piet Erica. Corine. Arnold Piet-Jan en Petra Henk-Jan en verdere familie 10 septem! 1994 Wilde Vee )3 - 2751 EJ Moerkapelle Gelegenheid tot condoleren woensdag 14 september van 19.30 tot 20.30 uur in de aula van "Beth-San", Kerkplein 1 te Moerkapelle. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden donderdag 15 september om 11.00 uur in de zaal van het kerkgebouw der Gereformeerde Gemeente. Kerkstraat 8a te Moerkapelle. waarna de begrafenis omstreeks 12.00 uur zal plaatsvinden op de gemeentelijke begraafplaats Westhage". Akkerweg te Moerkapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. ,Mï D eenvoudigen wil God steeds gadeslaan De redaktie van het Hart van Hol land wil op deze pagina starten met een nieuwe rubriek: 'In een hoekje met een boekje', waarin lezen en boeken, bibliotheken en boeken kasten centraal zullen staan. Zo zullen er regelmatig interviews gehouden worden met boekengek- ken, er zullen boeken besproken worden en er wordt ruimte gemaakt voor reacties van lezers van het Hart van Holland. Alles wat te maken heeft met het boekenvak zal aan de orde komen. Regelmatig zal bovendien een bibliotheek in het verspreidings gebied van het Hart van Holland be zocht worden. Een mooi boek gelezen de afgelopen tijd? Of al jaren een favoriet boek? Een mooie bibliotheek bezocht tij dens de vakantie? Of misschien wilt u iets anders kwijt over lezen en boe ken? Schrijf het aan het Hart van Holland, t.a.v. Ellen den Hollander, Postbus 85, 2760 AB Zevenhuizen. Aanrijdingen: Vrijdagmiddag vond een kop-staart aanrijding plaats op de Swanlaweg/Noordeinde. Een 47 jarige bestuurder van een personenauto stond stil om linksaf de Onderweg op te rijden toen hij vanachter werd aangere den door een 39 jarige bestuuster uit Reeuwijk van eveneens een personen auto. De passagier van de eerst ge noemde bestuurder klaagde over een pijnlijke nek. Inbraak/diefstal: Aan de Prins Willemstraat werd in de nacht van woensdag op donderdag een gesloten aanhangwagen ontvreemd die vol stond met bloemen alsmede ge reedschap. De aanhangwagen was van het merk Hapert en beige van kleur. Met de aanhouding op heterdaad terza ke diefstal van een auto in de Koren straat vrijdagavond van een 20 jarige Rotterdammer, heeft de politie IJssel en Gouwe nog ongeveer 20 feiten kun nen oplossen. Dit betreffen 5 autodief stallen waarvan 3 te Moordrecht, 1 x Eibergen en lx Capelle. Verder beken de de verdachte een flink aantal dief stallen in auto's alsmede pogingen daartoe. Ook fietsendiefstallen behoor den tot het repertoir. De meeste van deze feiten werden te Moordrecht ge pleegd. Op de plaats waar eerstge noemde auto werd ontvreemd, werd de in Eibergen gestolen auto aangetroffen. Overig nieuws: Donderdagmiddag zijn de spoorbomen aan het Noordeinde vanaf 16.30 uur tot 17.15 uur defect geweest. Omdat de spoorbomen ble ven hangen moets de politie het ver keer regelen. Omdat dit juist tijdens het spitsuur gebeurde, ontstond op de Rijksweg 12 een rij afslaand op de v.„0ï-,hankeli)k informatieblad, schijnt in Waddinxveen, Boskoop, I Ha?p,c Hazerswoude-Dorp. I Zei Jo/ "Rijndijk Koudekerk a/d Rijn, «venhuizen,/ Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week I Oft0'3 Woensda8 'n een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a -761 AG Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289 Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander Mtingstermijn advertenties: maandagmiddag 16.00 uur. fatten-klaar materiaal taaien gereserveerd) Dt uitl.daflmiddaX 130(1 "ar. deWler zich NIET verantwoor- tdefonic'i,even,uelv onjuistheden in mch opgegeven advertenties!! "iet aan'/,1/ v?n/'art va" Holland stelt zich 'dvertemP,, Jk voor de inhoud van de in deze i, 's,erl ingezonden mededelingen I iie' rechtbovendien behoudt zij zich adverientiP°r' zonder opgave van reden, es voor publikatie in Hart van voor idarh, ,e weigeren. Hart van H«i1 OVfr de bezorging van dorifU .a uitsluitend bellen. Netwerkïa«-?ch,end «ot 11.00 uur: rk Den Haag VSP 070 - 3350133 "En toch telkens weer zullen wij je tegen komen, zeg nooit het is voorbij. Slechts je lichaam werd van ons afgenomen, niet wie je was en niet wat je zei." Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man. onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 80 jaar. F.M. van der Weijden-van Luijnen P. van der Weijde C. van der Weijde-Stolk J.W. Stolk-van der Weijde W. van den Berg-van der Weijde J.D. van den Berg en kleinkinderen 12 september 1994 Leliestraat 5 - 2761 HD Zevenhuizen Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum aan de Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, woensdag 14 september van 19.00 tot 19.45 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium "Schollevaar Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. donderdag 15 september om 14.45 uur. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.00 uur. vluchtstrook van vele honderden me ters. De oorzaak van het defect was vermoedelijk een blikseminslag. Aanrijdingen: Woensdagmiddag vond een aanrijding plaats op de Kerkweg Oost waarbij 2 fietsers en een brom fietsster betrokken waren. De 2 fietsers reden richting Kanaalstraat toen zij werden ingehaald door de bromfiets ster. Om onverklaarbare reden raakte zij bij het inhalen de buitenste fietser. Alle 3 kwamen ten val. De bromfietster, een 19 jarige Waddinxveense, brak een pols en een been. Een van de fietsers liep een hersenschudding op de ander werd licht gewond. Zij waren 48 en 21 jaar oud en eveneens uit Waddinxveen afkomstig. Allen zijn overgebracht naar het Bleulandziekenhuis. Inbraak/diefstal: Fietsen: Stationstraat, rode Batavus Flying Dutchman, postco de 2741 KR 10; Station, groene gewone Splendid Sport damesfiets, postcode 2741 DD 52; Station, zwarte Union da mesfiets met trommelremmen; K.W.- plein, donker rode Raleigh damesfiets met trommelremmen en versn. postco de 2742 TZ 65; Sniepweg, blauwe Mer cury heren ATB postcode 2743 GG 16. Aan de Willem de Rijkelaan werd woensdagavond ingebroken in een auto. Er werd niets ontvreemd, er ont stond wel schade aan het voertuig. Aan de Vondellaan werd in de nacht van zaterdag op zondag een autoradio uit een auto gestolen. Men kwam in de auto door het inslaan van een ruitje. Zaterdagavond werd op het Stations plein een blauwe Zundapp KS 50 gesto len. Aanrijdingen: Zaterdagavond vond een aanrijding plaats op het Reyerskoop tussen een fietser en personenauto. Beiden reden richting Reeuwijk toen de fietser afkomstig uit Boskoop plotse ling links afsloeg. De 22 jarige automo bilist uit Boskoop kon een aanrijding niet voorkomen. De fietser, die dron ken bleek te zijn, is met hoofdletsel naar het ziekenhuis vervoerd. Inbraak/diefstal: Diefstal fietsen: Park laan, metallic blauwe Atlas herenfiets met trommelremmen en versn.; Park laan, donker groene gewoon model da mesfiets merk Batavus. Dinsdagmiddag werden vanuit een win kel aan de B.C.straat enkele boormachi nes en een boodschappenkarretje ont vreemd. Aan de Sperwerhorst werd in de nacht van dinsdag op woensdag een auto opengebroken waarbij de autoradio werd ontvreemd. Op het Merelplein werd in de nacht van dinsdag op woensdag een auto openge broken door het forceren van het por- tierslot. De gehele werd doorzocht maar niets vermist. Ook aan het Weteringpad werd op de zelfde manier een auto opengebroken zonder dat iets werd vermist. Vanuit een schuurtje op een kwekerij aan de Insteek werd donderdag een draagbare telefoon ontvreemd. Aan het Wikke werd in de nacht van woensdag op donderdag een auto opengebroken middels het forceren van een portierslot. Hier werd de radio cassetterecorder ontvreemd. Vrijdagmiddag werd een winkeldiefstal gepleegd aan de Koninginneweg. Ter plaatse werd een 19 jarige illegale Pool aangehouden. Hij werd op het bureau in de gelegenheid gesteld een transac tie van 200,- te betalen, hetgeen hij deed. Tevens zal hij zo snel mogelijk ons land moeten verlaten. Vrijdagavond werd in de Jac.P. Thijs- senstraat een auto opengebroken mid dels het forceren van een portier. Ont vreemd werd de autoradio. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd aan het Weegbree een auto open gebroken. De buit bedroeg slechts ene- kele aanstekers en een pakje sigaret ten. Aan het Weteringpad werd een perso nenauto opengebroken waarna de ra dio-cassetterecorder werd ontvreemd alsmede een zaklantaarn. Overig nieuws: In het kader van de Aktie Wij Gaan Weer Naar School werd er dinsdagochtend een preventieve snel heidscontrole gehouden op de Snijdel- wijklaan t.h.v. de voetgangerslichten. Er passeerden 350 motorvoertuigen. 20 bestuurders werden staande gehou den en aangesproken door leerlingen van de Ichtusschool. 2 automobilisten werden bekeurd omdat zij 77 en 80 km/ u reden. In het kader van bovenge noemde aktie werden op een school aan de Azalealaan 50 bromfietsen ge controleerd. Slechts 10% van de voer tuigen was in orde, de rest was of rij- technisch niet in orde, maakte teveel lawaai of was opgevoerd. Aangetroffen fiets: Rode Batavus heren fiets met trommelremmen en versnel ling alsmede postcode 2742 ZG 9 In de nacht van vrijdag op zaterdag omstreeks 01.15 uur werd een 21 jarige inwoner van Boskoop alsmede zijn 21 jarige vriendin zonder aanleiding aan gevallen door 2 Marokanen van 18 tot 20 jaar. De vrouw liep verwondingen op in het gezicht.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 3