VAKgS een steeds wisselende kolleWj® betaalbare dam» en herenmo Outfit geeft een compleet modebeeld Sauna De Koornmolen Sauna De Koornmolen Unieke service bij Van der Sluijs Optiek Mag het IETS meer zijn? r Goedkoopste vakantie in Nederland? 19,25 p.p. 01802-1860 Waar is yoga eigenlijk goed voor? Natuurlijk veel natuurlijke tinten in onze nieuwe najaarskollektie 1994! Winkeltje van Jetty I pagina 16 Hart van Holland/28 september 1994 Trude Matla-van der Veer telefoon 01793-1963 "We willen net een beetje anders dan andere modezaken zijn" Winf^eftje van Jetty DE NIEUWE OOGST IS BINNEN! kom snel langs en bekijk onze nieuwe collectie monturen. Tijdens de oogstmaand oktober ontvangt u bij aanschaf van een montuur met correctieglazen EEN EXOTISCHE VERRASSING! Brillen Contactlenzen VAN DER SLUIJS OPTIEK Heb je ook al genoeg van steeds diezelfde kleding? Bij ons kun je "Iets-totaal" anders vinden! Stoffen: Michette Nouveautex Harry Vermeer FZ Collection Jicker Mondiales stoffen Koningin Wilhelminaplein 49 - 2741 EC Waddinxveen - Tel. 01828-19774 gediplomeerd yogadocente Hatha Yoga (beweging - ontspanning - adem) Yoga voor kinderen (binnenkort) Ademtherapie op yoga-basis Ayurvedische oud Indiase) massage lessen in Moerkapelle, Zoetermeer en Pijnacker Yoga doen? Is dat niet eng? Of zweverig? "Neen hoor, er ge beurt echt niets raarsl Veel mensen vinden het leuk en prettig en slaan niet graag hun wekelijkse les over. Sommigen oefenen zelfs thuis. Yoga is geen religie of geloof, het is een oud, uit India afkomstig systeem, dat talloze gegevens bevat waarmee wij in het op prestatie gerichte westen ons voordeel mee kunnen doen.", zegt Trude Matla- van der Veer uit Moerkapelle. "Volgens de yoga-traditie. die eeuwen oud is, is het uiterlijk niet van belang. Er wordt wei nig of geen waarde gehecht aan schoonheid, want ieder mens is- gewoon goed en mooi zoals hij/zij is! Wat be- k ^njk wordt gevonden is dat je gezond en evenwichtig bent. Iemand die in balans is met zichzelf en zijn/haar om geving is gelukkig. En iemand die gelukkig is straalt dat uit! Die is mooi. Yoga beoefenen betekent. lichaamsoefenin gen-, ademhalings-, concen tratie- en ontspanningsoefe ningen doen. Sommige zijn eenvoudig, sommige zijn moeilijk en zwaar ledereen kan meedoen. Door die oefe ningen word je je bewust van je lichaam en grenzen van je zelf (er)kennen en binnen die grenzen te werken, niet alleen tijdens de yoga-les. Je gaat bewuster en daardoor bijna vanzelf een beetje verstandi ger en gezonder leven. Yoga heeft nog een subtiele bijwerking. Door de corrige rende werking van de oefe ningen verbetert je houding en krijgen de spieren een mooie vorm en een stevige structuur. Dat komt je figuur ten goede! Je kunt dan ook vol zelfvertrouwen naar je laten kijken", aldus Trude Matla. DAMES- EN HERENMODE DRY CLEANING Dorpsstraat 111b - Zevenhuizen - Telefoon: 01802-1303 Joke geeft volgens "Always in style" advies over kleuren er kledingstijl, afgestemd op de persoon. Kleding afgestemdo: je huidkleur, haar, houding en persoonlijkheid, geven de persoon in kwestie doorgaans meer zelfvertrouwen SV Schoonheidsspecialiste JOKE LELIEVELDT gespecialiseerd in ELEKTRISCH ONTHAREN AROMA THERAPIE adviezen voor een eigen KLEDINGSTIJL KLEURANALYSE Park te Horn 8 Koudekerk a/d Rijn Tel. 01714-16762 Simon verduidelijkt aan Hart van Holland. "We hebben onze strategie toch wel een beetje gewijzigd. We verkopen nog steeds niet de hele dure merken, maar m'n compagnon Erica en ik hebben ons toch meer op de wat betere kwaliteit gericht. We hebben nu bijvoorbeeld een prachtige collectie van Sao Paulo en Bogart. Bovendien willen we toch net een beetje anders dan andere winkels zijn en kopen trendgericht in. Vooral het combineren is een belangrijke factor Op de Braderie is onlangs de najaar-en zomermode gepresen teerd tijdens zwierige shows. Ook in Zoetermeer werd een show gehouden. De Zoetermeerse vestiging van Outfit is vooral gericht op de grotere maten tot en met maat 52 Tweemanspolder 6 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1860 OPENINGSTIJDEN: Dinsdag: 19.30-21.30 uur (dames) Woensdag: 19.30-23.30 uur (gemengd) Donderdag: 19.30-20.30 uur (gemengd) Vrijdag: 19.30-23.30 uur (gemengd) Zondag: 14.00-16.00 uur (gemengd) Telefonisch bereikbaar tijdens de openingsuren: "Een bezoek aan de sauna is heerlijk verkwik kend. Je vöeltje ontspannen alsof je op vakan tie bent. En dat tussen je drukke werkzaamhe den door, op zomaar een doordeweekse avond. Als je het te warm hebt zoek je verkoe ling. In de ontspanningsruimte kun je onder het genot van een drankje een praatje maken, even rusten om vervolgens nog eens de ron de warm en afkoelen, te maken. In het sauna- paradijs hoefje niet met je geest of lichaam bezig te zijn, maar het lichaam is met jou bezig. Het prettige gevoel wat je er aan over houdt is dat je de volgende dag, na eer weldadige nachtrust, weer volop nieuv.c energie hebt om aan de slag te gaan.Eer saunabezoek is een weldaad voor lichaam er geest", zegt Ed Beere van sauna "De Koorn molen" te Zevenhuizen. Deze is gevestigd het zwembad "De Koornmolen" aan de Twee manspolderweg in Zevenhuizen. Hazerswoude-dorp - Het aan schaffen van een nieuwe bril is een leuke gebeurtenis. Passen en kijken Weer passen en nogmaals kijken. Voor veel mensen is het gewoon om zichzelf redelijk scherp in een spiegel te zien. Echter... er zijn ook mensen die zonder hun bril op zichzelf niet kunnen zien in een spiegel, om dan een montuur uit te kiezen is niet eenvoudig. Vaak moeten ze afgaan op de mening van iemand anders. Bij Van der Sluijs Optiek is dat verleden tijd. "Eerst wordt een selectie van een aantal monturen ge maakt, dan maken we een vi deo-opname terwijl men de monturen past en vervolgens bekijkt men de video-opname met de eigen bril op. Zo is het voor iedereen mogelijk om zelf de keuze van het montuur te bepalen", aldus de heer Van der Sluijs. - Tweedehands kinderkleding van prima kwaliteit Alle maten tot XL kinderbrillen en lookover uitgesloten MAANDAG GESLOTEN AMBACHTSPLEIN 9 HAZERSW0UDE 00RP 01728-7404 V V Open: maandag 8.30-11.30 uur dinsdag 13.30-15.00 uur Zuidkade 17a - Waddinxveen Voor inlichtingen: 01828-15895 of 16243 kleding in de maten van ba by's tot grote teeners (circa l 76). De openingstijden zijn. op maandag en dinsdag tijdens de schooluren. Voor het inleveren van kleding is het winkeltje van Jetty elke maandagochtend van 8.30 tot I l .30 uur geopend. Voor meer informatie kan men Jetty of Trijntje na sluitingstijd bellen. 01828-1 5895/16243. \aainwcbines -■><■ Fmmitimx I Stoffen /?\y> Nette gedragen kwaliteits-kinderkleding Vanaf 5 september is het win keltje van Jetty aan de Zuidka de I 7 a in Waddinxveen, met de verkoop van najaars-en winterkinderkleding begon nen. De ingeleverde en te ver kopen kinderkleding is gedra gen, maar van uitstekende kwaliteit. Bij Jetty kan men terecht voor De Waddinxveense modestoffenzaak "Iets" ligt op een uitstekende locatie aan het Wilhel- minaplein. De dames die hier tevens een Pfaff- naaimachinezaak hebben, voelen zich de koning te rijk met de nieuwe huisvesting. Ook dit najaar heeft "Iets" weer een prachtige stoffen-collectie in huis en biedt men voor elk wat wils. "Iets" heeft kwaliteitsstoffen te kust en te keur en net 'iets' anders dan andere stoffenzaken. Wievoorkleurkiestkan hieraan z'n trekken komen, terwijl ook de stoffeh die het modebeeld bepalen volop voorradig I grijs, beige, zwart, visgraate.d. Naast kied'jr. stoffen en een assortiment voering, heen een keur aan accessoires, variërend van ie kraagjes, tot ritsen en lint. "Kleding make ontzettend leuk. Zelfmaak mode is 'aparter dan de confer mode. Het geeft ook voldoening om creëren. Het resultaat is 'Iets totaal ander: u anderen'", zeggen de dames van Iets Fournituren Naaimachine reparaties

Hart van Holland | 1994 | | pagina 16