's DIJKSHOORN BRILLEN Boskoop's Zonnestudio BftCKTO-BflSICS Boskoop's Zonnestudio Leny's Stoffenhuis Opticien Dijkshoorn.' "Laat naarje mooie bril kijken" mm mm Studio Feel Good. mm heel gewoon bij: van horen en zien de beste... SPECIALE AANBIEDING: Hart van Holland/28 september 1994 pagina 19 1NB1 Openingstijden: STOFFENHUIS FLANELLEN STOFFEN KINDERSTOFFEN RIBCORD FLEECE JOGGING LENY'S STOFFENHUIS - LENY'S STOFFENHUIS EYEWEAR AND SUNGLASSES BY Burg. Boerstraat 2 - Zevenhuizen - Tel. 01802-3050 Studio FEELGOOD Tel. 01727-12863 ISfl Laai naar je voor snel, voordelig en veilig bruinen. Tevens verkoop van Biodermal-produkten Linnaeusweg 98b 2771 HH Boskoop Tel.: 01727-18586 Maandag t/m vrijdag 9.00 - 11.30 uur en van 16.00 - 21.00 uur Zaterdag: 9.00 - 14.00 uur „Li Nieuwerkerk a d Ussel - Doordat Leny's Stoffenhuis altijd grote partijen stof inkoopt, worden er voordelige prijzen gehanteerd. In de winkel in het Reigerhof vinden dames uit de gehele regio wel een stofje waarin ze de schaar willen laten zetten. Daarenboven klinken er vakkundige adviezen van zowel de eigenaar en z'n compagnon Leny als de medewerk sters. Fleece heeft deze stoffenzaak bijvoorbeeld in alle soorten en maten en tegen aantrekkelijke prijzen. Ook vele andere modestoffen, zoals rib, tricot en dergelijke. Veel stoffen zijn op elkaar afgestemd zodat er combineer mogelijkheden zijn. Ook voor fournituren kan men bij Leny's Stoffenhuis in Nieuwerkerk terecht, zodat men er voorjong tot oud, een compleet goedkoop, kledingstuk, ja zelfs een volledige garderobe kan kopen.Echter men moet wel zelf aan de slag om het te creèren. 'En dat geeft', zo vinden de dames die zelf mode maken... 'erg veel voldoening'. 'Tussen bruinen en bruinen zit wel degelijk een groot ver schil. Anders gezegd het gaat om de kwaliteit en veiligheid van de zonnebank die- men kiest. Tegenwoordig worden wel (onwetende) mensen bij Zonnecentra naar binnen ge lokt door aantrekkelijke lagen pryzen, maar over het resul taat is men minder tevreden. Boskoop's Zonnestudio heeft de allermodernste en veilige zonne-apparatuur van het merk 'Ergoline', waaronder vier snelbruiners met inge bouwde gezichtsbruiner, één gezichts en bovenlichaams- bruiner, één turbobruinermet vier ingebouwde gezichts- bruiners. Goede zonne-appa- ratuur die meer doet dan brui nen alleen. Zonneapparatuur werkt na melijk ook zeer ontspannend en een zonnekuurtje helpt stress te verminderen. Licht heeft namelijk een geweldige invloed op het humeur, kijk maar eens hoe opgewekt mensen zijn als de zon schijnt Inl. Boskoop's Zonne studio, Linneusweg 98 b Bos koop, tel. 01 727-18586. lêpy 1001 verschillende, 115/150 br. v.a10,00 zeer grote kollektie van o.a. Boussac. Gemco en div. restanten van bekende kinderkontektiemerken, v.aƒ10,00 meer dan 60 kleuren, div. profielbreedtes, 150 brƒ19,95 in div. dessins en uni-bouclé, 150 br., v.aƒ18,95 meer dan 25 kleuren en dessins, 80% katoen, 20% polyester, kleurecht en pilt niet, 150 br. ...ƒ21,95 MANTELSTOFFEN van wasbare kwaliteit tot r» r»r- op zuiver scheerwol, 150 br19,95/39,95 Bij Leny's Stoffenhuis elke week nieuwe stoffen Winkelcentrum Reigerhof 90 Nieuwerkerk a/d Ussel - Tel. 01803-18865 Ca. 200 meter van het N.S.-station. Vrijdag koopavond Zevenhuizen - "Door een bril kijkje. Naar een mooie bril kijkt een ander. Er wordt weieens gezegd 'een bril zit niet alleen, hij staat'. De nieuwe najaar-en winter-montuurmode, mag ge zien worden. Dit najaar lanceren de ontwerpers drie echte winterthema's waarvan er eigenlijk maar één echt nieuw te noemen is. Dat is het nostalgische thema. Nostalgia' is gebaseerd op het typische fin-de siècle-gevoel, dat menigeen bekruipt bij het naderen van een onbekende, nieuwe eeuw. Nostalgia' wordt gekenmerkt door een romantisch terugver langen naar het gevoel van het begin van deze eeuw. In de kleding kenmerkt zich dat door een 'om zich heen grijpen in de verkleedkist'. Strakke smalle jasjes worden gedragen over lange rokken en mannelijke broeken, eventueel met bretels. Tevens is het nostalgische thema beïnvloed door de western- sti)l van Bonnie Clyde, het illustere filmduo uit de jaren dertig. Tweed, fluweel en wat grovere wolmixen worden gebruikt om het beeld te ondersteunen De kleurenpalets zijn wat fletsig, veelal zachte pasteltinten als grauwbeige, jockeygroen en licht toze-rood. Transparante mouwen of tops verzachten het wat strenge beeld. Uitzondering In het kleurengamma zijn de hieppaarsen en bordeauxrood. Vooral bordeauxrood zal een grote rol gaan spelen. De brillen zijn veelal klassiek-retro. simpele modellen met vooral acetaten voorstukken, gecombi neerd met metalen hoekstukken en veren, in diepe tinten zorgen voor een verzorgd gezicht. Ook glasbrillen zien we bij thema terug. Romantiek leeft volop in de monturenwereld die geïnspireerd is op het Nostalgische thema". Een andere stijl is de 'Global Tribe', doorgaans gekleurde metalen brilmonturen, afgezwakte blauw en rood tinten. Decoratieve details op de veren met soms ook etnische motie ven maken deze brillen collecties tot ware bijzonderheden. 'Global Tribe' is afgestemd op kleding die gebaseerd is op verre nomadenstammen. Vooral de dessins zijn hierop gebaseerd. Daarnaast is patchwork, vaak in grove randsteek thema. Het silhouet is land en wijd. Laag over laag is een must. Veelal worden truien en jacks in de taille geknoopt als extra taille en laag over laag accent. Het kleurenpalet bestaat uit warme tinten. Oranje, warm goud, honing, aubergine, siena, schar lakenrood, brilliant blauw, flessegroen en maïsgeel. De bril monturen van Global Tribe passen hier uitstekend bij. Voorts het merk 'Purity': afgestemd op modieuze en sportieve kleding. Passend bij country-style outfits, Schotse ruiten, stevi ge schoenen, tunieken en dergelijke. De meeste monturen zijn unisex. Petrolblauw, zwartengedemptezilverachtigenvoeren de boventoon. Kunststof mag wel, maar is dan zo dun dat het metaal lijkt Daarnaast zijn er tal van ontwikkelingen op contactlensgebied. Echter lenzen hebben nauwelijks met het modebeeld te maken, of het moeten de kleuren zijn... Telkens een andere oogkleur door gekleurde lenzen... Dijkshoorn Brillen is ook contactlensspecialist. Willy Kruis en Dolf Richter, zijn het 'gezicht' van Dijkshoorn brillen schoonheidsspecialist pedicure Anita Mol foorkade 78 - Boskoop Geldig t/m 31 oktober 1994 Alle behandelingen op afspraak Anita Mol van Studio Feel Good: 'Tijdens de zomer heeft menige huid te lijden door invloeden van zon (zee)water en zand of stof. Het resultaat is wellicht een mooie, maar tijdelijke teint en een huid die toch niet helemaal lekker aanvoelt. Voor de modebewuste vrouw is er nieuws. Bij Stu dio Feel Good, kan men terecht voorhet nieuwste op het gebied van huidverzor ging. De nieuwe behandelingen zijn be handelingen met Alfa-Hydroxy-Acids of AHA's. Dit zijn fruitzuren die o.a. worden gewonnen uit citrusvruchten, suikerriet en druiven. Deze fruitzuren dringen diep in de opperhuid door en dragen daar by aan een 'goede verhouding tussen vocht en vet. De verhouding tussen vocht en vet is bepalend voor een soepele huid. Wanneer de huid ouder wordt, raakt de verhouding uit balans. Met de AHA's kan de balans positief worden beïnvloed. Het percentage fruitzuur dat tijdens de behandeling wordt toe gepast hangt af van het huidpro bleem,. Het is afhankelijk van de huid en wen sen van de klant welke behandeling (of meerdere) wordt toegepast. Ik overleg dit samen met de klant", zegt Anita Mol. "Ook wanneer men de mooie teint in de herfst en winter maanden wil behouden is men van welkom bij Studio Feel Good (Inlich tingen: zie advertentie) maS W Anite Mo; fs?.s

Hart van Holland | 1994 | | pagina 19