50+-beurs Aan- en verkoop onroerende zaken Taxaties Hypotheken Onteigeningszaken Verhuur Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk 17e jaargang nummer 582 28 september 1994 Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelie, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Gemeente presenteert zich tijdens Gemeentedag Van 30 september tot en met zondag 2 oktober wordt in het Nederlands Congrescentrum in Den Haag de 50+- beurs gehouden. Tijdens deze beurs ter gelegenheid van de dag voor de ouderen wordt informatie gegeven over zaken als wonen, reizen, zorg, gezondheid en geldzaken. Er is onder andere een 50+-fitnesscentrum en een paviljoen waar de nieuwste toe passingen voor ouderen te zien zijn. De beurs is geopend van 10.00 tot 17.00 uur en de toegangsprijs be draagt fl. 12,50. Leden van de Vier- stroom krijgen vijf gulden korting. Informatie over de beurs: 01820- Zevenhuizen - Het gemeentehuis van de gemeente Zevenhuizen-Moerka- pelle en het plein ervoor stonden af gelopen zaterdag in het teken van de diensten van de gemeente. Op die dag, 24 september, hielden 161 ge meenten in Nederland een gemeente dag met als thema 'Bouwen en wo nen'. Ook de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle sloot hierbij aan met onder andere een stand van de wo ningbouwvereniging. Alle afdelingen van de gemeente ver zorgden een presentatie. "Wij zijn er vanuit gegaan dat wat zaterdag te zien was, op maandag ook in de wer kelijkheid te zien zou zijn," aldus de heer A. Wessels, voorlichter van de gemeente. "De diensten deden zich dus niet beter voor dan zij zijn". Er werden verschillende activiteiten georganiseerd. Zo konden alle inwo ners op het plein gratis een zakje compost meenemen en werd een de monstratie gegeven met een asfal- teringsmachine. In de raadzaal werd een presentatie gegeven over de toekomst van de gemeente. "Ook deze presentatie werd door de ambtenaren zelf ver zorgd," aldus de heer Wessels. "Er waren geen commerciële instellin gen vertegenwoordigd maar wel en kele non profit-organisaties zoals de woningbouwvereniging en de We reldwinkel, die een actie hield voor eerlijke koffiehandel. Burgemeester L.M. Schoots zette als eerste zijn handtekening in een zogenaamd 'bo- nenboek'. De boeken met handteke ningen zullen aan het eind van het jaar worden aangeboden aan het Eu ropees Parlement. Politie op zoek naar eventuele getuigen Dorpsstraat 200 Telefoon 01802 - 1866 Postbus 2 2760 AA ZEVENHUIZEN Telefax 01802 - 3178 leed ter plaatse. De moord op de 57-jarige invalide man uit Gouda stelt de politie als sinds zaterdag voor een raadsel. De man reed rond 3.45 uur met zijn aan gepaste invalidewagen over het fiets pad langs de Provinciale weg vanaf de Julianasluizen richting de 'pleis terplaats' Moordrecht. Naast hem zat zijn 13-jarige dochter. Zij waren onderweg naar de rommelmarkt in Waddinxveen. De man stopte zijn voertuig in ver band met een mankement op een onverlichte plaats op het fietspad naast de weg. Daar werd hij met een mes in zijn borst gestoken en over- Aangezien de dochter van het slacht offer niemand in de directe omgeving van het voertuig heeft gezien, tast de politie in het duister over de toe dracht van de moord. Daarom ver zoekt de politie iedereen die tussen 3.00 en 4.00 uur de Provinciale weg heeft gepasseerd, contact op te ne men met de politie in Nieuwerkerk (01803-20129). Ook passanten die de invalidewagen niet hebben gezien, worden met klem verzocht te reage ren. Elke aanwijzing kan van belang zijn.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 1