T R Vorstelijk verwend worden bij Centre du Lac met een feestelijk leUflkeH Kapsalon Haarfijn in Koudekerk Geen kwantiteit maar kwaliteit De Oase van de Randstad viert haar eerste jubileum kapsabn Sandra's Aerobics Welke kleuren passen bij u? Your True Colours Beautygasten, zonaanbidders en saunaliefhebbers kunnen genieten van de leukste aanbiedingen Verander in een droomprinses in onze modieuze kapsalon en make-upstudio Katwijkerlaan 105, Pijnacker °P de grens met Zoetermeer Ontdek de nieuwste manier om gezond af te slanken en tegelijkertijd uw lichaam te reinigen: in drie dagen, tijdens een speciaal arrangement Hart van Holland/28 september 1994 pagina 21 Yfij werken op afspraak omdat wij zuinig omgaan met uw tijd. „..niet voor haar alleen. Hoogewaard 24 2396 AC Koudekerk aan den Rijn Tel:. 01714-14381 1 i t ,,i.3 ;t n Tot ziens! Sandra van der Krogt-Feijen Van Beethovenlaan 12 2394 HC Hazerswoude-Rijndijk Telefoon: 01714-13300 YOUR Voor een persoonlijk kleuradvies op het gebied van kleding en make-up Bel voor meer informatie of een afspraak: Aja de Kam - 010-4213369 - Zevenhuizen Joke Jongsma - 010-4125642 - Rotterdam. Vijf bedrijven onder één dak Gevarieerde faciliteiten Beautycentre Verrassingen Lustrumviering en Open Dag Onder het motto "de klant is koning", wordt er in kapsalon "Haarfijn" servicegericht met klanten omgegaan. De kapsa lon bestaat zeventien jaar, maar aan de huidige locatie aan de Hoogewaard pas een zestal jaren. Het all-round team bestaat uit vier kapsters en eigenaresse Ciska van Veen die full-time meewerkt en bovendien de zakelijke kant van de salon behartigt. De kapsalon is modern inge richt en van alle gemakken voorzien. Mevrouw Van Veen oriënteert zich op een breed publiek. De medewerksters bezoeken regelmatig cursus sen en trainingen in de zaak om zich de laatste mode in het kappersvak en die op het ge bied van make-up eigen te maken. Uiteraard verzorgen ze ook make-up behandelingen en geven gelijkertijd tips voor het gebruik van deze produkten thuis. De medewerkster van "Haarfijn" werken met de pro dukten van Schwarzkopf en Sebastian. Deze produkten zijn milieuvriendelijk en wor den niet op dieren uitgetest.. Tevens worden er van Sebasti an ook huidverzorgingspro- dukten verkocht, welke UV A en B bescherming bieden, hypo-allergeen en plantaar dig zijn. Ze bezitten boven dien dezelfde eigenschappen als bovenstaande haarpro- dukten. Geen wonder dat de klanten van Haarfijn goed ge kapt en daarom tevreden zijn. Evolutie en revolutie in aerobic Sandra van der Krogt heeft de groei van het fenomeen aero bics vanaf de kinderschoenen meegemaakt. Zij was dan ook één van de eersten die begon met een opleiding voor aanko mende instructeurs. Sandra is geen onbekende in de profes sionele aerobicwereld. Vaak organiseert zij workshops en wordt ze gevraagd les te ge ven op nationale conventies om als inspiratiebron te die nen. Als gediplomeerd jurylid wordt zij uitgenodigd bij aero bic/step wedstrijden. Verder schrijft Sandra artikelen in be kende aerobic-vakbladen. Als eerste in Nederland liet zij mannen in haar menpower- les zien dat aerobic meer is dan huppelen. Wat Sandra zo an ders maakt dan andere in structeurs, is haar fanatisme, enthousiasme en doorzet tingsvermogen. Veiligheid, individuele bena dering en vooral interesse en plezier staan bij haar voorop. Om dit te kunnen waarbor gen worden er maximaal 25 leerlingen toegelaten. Ook wordt men verzocht een ge zondheidsverklaring in te vul len, zodat de lessen aangepast kunnen worden In Koudekerk kunnen belang stellenden terecht bij Sandra's Aerobics, voor zowel menpo- werals BBB-training en combi- lessen. Inlichtingen: zie advertentie Met de herfst begint een uitge lezen periode om de winter- garderobe te inspecteren Het bekende gezegde luidt. "Kle ren maken de man". Maar de kleuren van die kleren zijn min stens zo belangrijk. Waarom ziet de één er in bruin, de toonaangevende kleur voor deze winter, fris en jong uit, terwijl het de ander saai en oud maakt. Het heeft allemaal te maken met onze eigen na tuurlijke kleuren, die van onze huid. haar en ogen. Een kleur analyse brengt haarfijn aan het licht welke tinten juist bij u horen. Daarmee krijgt u grip op uw uiterlijk en leert u uw natuurlijke schoonheid ont dekken en te accentueren, waar ook dejuiste make-up bij hoort. Wat biedt een kleuradvies? U weet welke kleuren bij u passen, waardoor het een voudiger wordt een goede keus te maken, «U zult ook eens nieuwe kleuren kiezen, omdat u weet dat ze bij u passen; «Kleding en make-up kiest u met meer zelfvertrou wen, «Het werken met uw kleurenwaaier zal uw creativi teit bevorderen: «U heeft min der kans op miskopen, omdat u weet wat bij u past: «Uw garderobe wordt een collectie van goed op elkaar afgestem de kleding en accessoires. Indien uw kleding en make-up en alle accessoires binnen de kleuren van uw palet passen bent u altijd in harmonie ge kleed. Voor meer informatie zie de advertentie. Pijnacker - "Je voelt je na afloop verrukkelijk. Je huid van je hele lichaam tintelt van frisheid, terwijl het net lijkt of je een dosis energie ingeademd hebt. Het is heerlijk om je een dag te laten verwennen in Centre du Lac. Bovendien kun je er heerlijk eten Dit zegt bij een bezoek van Hart van Holland in de namiddag aan Centre du Lac. een enthousiaste gast, die de oase van rust en verzorgende weldaad van Centre du Lac in Pijnacker die dag aan den lijve heeft ondervonden. Zo n dagbehandeling is een zogenaamd 'beauty-arragement'. waarvan Centre du Lac er meerdere heeft, niet alleen beperkt tot één dag, maar inclusief een hotelreservering, voor twee, drie of meer dagen. "Elegant op vakantie" is een vijfdaags arrangement, terwijl bijvoorbeeld het 'Diadeem-Nouveau-arrangement' drie dagen in beslag neemt. Pure verwennerij in de oase "Centre du Lac". In de dagarrangemen ten is veel variatie. Er kan gekozen worden uit een volledige schoon heidsbehandeling, in clusief massage, ge volgd door de zonne banken besloten met de sauna met een uit- zwemmogelijkheid naar buiten en een afkoelcir- cuit door de tuin. De finishing touch vormt de haarverzorging in de kapsalon. Eén en ander in combinatie met een lunch en eventueel een diner tot besluit. Overigens kan men ook alleen voor een schoonheidsbehande- "n9< de kapsalon, de zonnebank, de sau na of het restaurant naar Centre du Lac aan de Katwijkerlaan in Pijnacker komen. Voor een beauty-arrangement komen de dames en heren uit het hele land. Dage- 'Jks is het een komen en gaan van vele duto s, terwijl wat de sauna en zonne bank betreft, er op de meeste avonden eveneens een topdrukte heerst, ledereen omt op afspraak. Voor dagarrangemen ten wordt geadviseerd vroegtijdig aan te melden Dankzij een volledig geautoma tiseerde administratie worden alle behan delingen geregistreerd en kan er centraal afgerekend worden. Centre du Lac is kwa ligging uitermate goed bereikbaar, zowel vanuit Zoeter- meer, als Zevenhuizen-Moerkapelle, Waddinxveen en omgeving. Vanaf de rijksweg-12 is er nabij Zoetermeer een nieuwe weg aangelegd waardoor men zo by Centre du Lac arriveert. Trouwens ook met het openbaar vervoer zijn beau ty-centrum en restaurant goed bereik baar... Restaurant Auberge du Lac grenst aan de accomodaties van Centre du Lac, een oase van rust midden in de drukke Rand stad. Waar iedereen de 'stof en stress' van zich af kan schudden en even de tijd kan nemen om een verkwikkende dosis nieu we energie op te doen. In het sauna- en schoonheidscentrum kan men genieten van de badtradities uit Scandinavië en Turkije, onderduiken in het zwembad dat van binnen naar buiten doorloopt. En bij een verkenning van de hele oase ontdekt men vanzelf ook de dompel- en bubbelbaden, de grote tuin, het zonneterras en de rustruimte, waar de open haard gezellig knettert en waar rokers en niet-rokers elkaar niet in de weg zitten. Kortom: Centre du Lac is een we reld waarin men alleen maar kan genie ten. Nieuw is de boutique annex parfu merie op de verdieping waar gasten leu ke cosmetica-produkten kunnen kopen, kleine presentjes, maar ook fraaie lingerie en toiletaccessoires. "Het is opvallend dat er steeds meer heren naar ons centrum komen en echt niet alleen voor de sauna. Ook zij ontdekken dat een schoonheidsbehandeling, al dan niet gepaard met massage, goed is voor lijf en leden en een goede doorbloeding van de huid. Steeds meer gebeurt het ook dar, familie of vrienden, een jubilerend echtpaarverrassen meteen beauty-arran gement dat afgesloten wordt met een diner in ons nieuwe restaurant. Vrijgezel- lenavonden staan ook hoog genoteerd. De familie en/of vrienden arriveren dan meestal voor het diner in ons restaurant. Deze zomer kwam ons nieuwe buitenter ras goed van pas. Wil men met een groep afgezonderd dineren of feesten dan kan dat in onze multifunctionele Smaragd zaal boven. Men kan zelfstandig van het buffet gebruik maken of een beroep doen op onze attente bediening. We toveren deze zaal, afgestemd op de aard van de festiviteit, om tot een feestpaleis", zegt Yolande van der Meer. Yolande en Jan van der Meer zijn sinds vijf jaar de trotse eigenaars en oprichters van Centre du Lac. Met een groots 'open-huis' wordt hun lustrum gevierd als een jubi leum-feest Deze jonge enthousiaste ondernemers (net de dertig gepasseerd), hebben een goede kijk op zaken en werken keihard. Ze worden bijgestaan door zo'n veertig tal medewerkers/sters, inclu sief de horeca-afdeling. De realisatie van Centre du Lac mag dan heel wat voeten in de aarde hebben gehad- (met waardevolle adviezen van de Stichting Kleinood)-en een bijna net zo lange voor bereidingstijd hebben ge vergd als het bedrijf bestaat, de droom van Jan en Yolanda is uitgekomen. Zij hebben na de bouw nog enkele ingrij pende verbouwingen moe ten plegen, waaronder een kapvergroting en de aan bouw van een sfeervol res taurant en beschikken nu over een beautycentre dat z'n weerga niet heeft in de regio. Wie eens een kijkje wil nemen in Centre du Lac moet dat zeker doen op de Open Dag op 16 oktober. Yolande: "Het wordt de vijfde open dag. Of het aantal van vorig jaar van vierdui zend, overtroffen wordt, weten we-niet. Vorig jaar hadden we de officiële ope ning na de grote verbouwing. Het is voor menigeen een gelegenheid om met ons centrum kennis te maken". Ter gelegenheid van de lustrumviering zijn er diverse extra-arrangementen. Het 'Jubileum-office-arrangement', met o.a. massage en zonnebad, wordt afgesloten met een drie-gangen-diner kost f 125, per persoon. Een beetje meer biedt het 'Jubileum-fleur-arrangement' dat twee tientjes meer kost. Voor f 122,50 kan men een afspraak maken voor het 'Jubileum-beauty-arran gement', terwijl het 'Jubileum-body-ar- rangement' vijf en twintig gulden meer kost en waar o.a. een sprankelend hydro- massagebad is inbegrepen. Yolande. "Er zijn nog diverse andere mo gelijkheden, al dan niet gecombineerd met ons restaurant 'Auberge du Lac'. Dagelijks komen er tientallen aanvragen om brochures waarin de arrangementen staan vermeld. Even een telefoontje en wij verzenden de brochure". Tel. 01 736 - 96767. .7:

Hart van Holland | 1994 | | pagina 21