MODESHOW naar Ja MARCHANT Bezoek onze modeshow op dinsdag 4 oktober a.s. RflKTo Sport-Sauna centrum Marchant Ie kijker Van der Linde textiel en mode ^jChe lie kens L choonheidsspeeialï?k-ctli]sagiUe M Van der Linde toont najaarsmode Voor al deze zaken bent u bij ons aan het juiste adres. 'Laat naar je schoenen kijken' Mooi, in goede handen pagina 22 Hart van Holland/28 september 1994 Bij ons is het najaar al begonnen De nieuwste najaarskollektie is binnengekomen U bent daarom van harte welkom op onze dinsdag 4 oktober aanvangstijden: 10.00 uur 14.00 uur 20.00 uur Plaats: Van der Linde textiel en mode Dorpsstraat 138 Hazerswoude de toegang is GRATIS U bent van harte welkom!!! Dorpsstraat 138 - Hazerswoude Tel. 01728-9203 De wereld van Essentio verrast ook dit najaar weer N%t Schoenmakerij HAKZO Kon. Wilhelminaplein 55 Waddinxveen schoenreparaties? sleutels bijmaken naambordjes graveren? div. onderhoudsartikelen? messen scharen slijpen "De Schoonheidsspecialist" cJT/boi,in goede handen., FITNESS AEROFITNESS AEROBIC STEPS CALLANETICS JAZZ-BALLET BUDO-SPORTEN YOGA SAUNA ZONNEBANKEN OOK: VERHUUR NU 20% KORTING SPORT EN SAUNACENTRUM Torenpad 120 Boskoop 01727-14025/13500 Ruime parkeergelegenheid Ook het adres voor sportartikelen, kleding en schoenen. Hazerswoude-Dorp - Van der Linde Textiel en Mode verzorgt op dinsdag 4 oktober modeshows in hun winkelpand Dorps straat I 38-140 De shows beginnen om 10 00 uur. 14 00 uur en 20 00 uur Tijdens de modeshows toont Van der Linde de nieuwe najaarsmode. Mode die oproept tot een actief leven in de buitenlucht; werken in de tuin en wandelen langs het strand. Opvallend is de aandacht voor de natuur zowel in kleur als in materiaal. De toegang van de Modeshows is gratis. Ze worden gehouden in samenwerking met Van der Sluijs Optiek en Haarmode M.S. Van der Linde is lid van de Modegroep-Essentio. Deze groep brengt een compleet modebeeld op het gebied van dames mode (zoals "de wereld van Essentio verrast ook dit najaar weer"). Naast damesmode verkoopt Van der Linde ook heren mode. nacht-en onderkleding, panty's en sokken, babykleding en kado-artikelen Comfortabele mode: In diverse modewinkels hangt de nieuwe najaarscollectie van Essentio. De wereld van Essentio biedt ook nu weer een verrassende kijk op de mode van deze herfst en winter. Zoals u gewend bent. gaat het natuurlijk om comfor tabele mode voor een redelijke prijs. Landelijke mode: De kleding van dit najaar is onder te verdelen in twee kleurgroepen de grijs/bruine tinten in combinatie met ecru, beige en taupe en de kleurengroep blauw/bruin/olijf groen. Vanzelfsprekend biedt Essentio de mogelijkheid om kledingstukken uit de twee groepen ook onderling te combi neren Bovendien is het een trend om kleding laag over laag te dragen. Essentio geeft daartoe volop de gelegenheid. Structuurstoffen: Zoals altijd zyn ook in de nieuwe najaarscol lectie de details belangrijk Prachtige knopen op jassen, franje aan overslagrokken, kleine rolcolletjes aan de truien en splitjes in de blouses. Ook structuurstoffen. Rokken in katoenen mate rialen, blazerblouses en rokken van d'ekenachtige materialen en truien van bijvoorbeeld bouclé zijn daar voorbeelden van. Materiaal -en kleurenmixen: Zoals men gewend is, zijn alleen de beste materialen verwerkt in de kleding van Essentio. Er is in de collectie veelvuldig gebruik gemaakt van materiaal-en kleurenmixen waardoor een kledingstuk een bijzondere uit straling krijgt. Comfortabele kabeltruien, winterjacks, mêlée- truien, sportieve broeken; het behoort allemaal tot de nieuwe najaarscollectie van Essentio. De wereld van Essentio: De wereld van Essentio roept» najaar op tot een actief leven in de buitenlucht. Werkerj| tuin en lange bos- of strandwandelingen om lekker uit waaien horen daarbij. En thuisgekomen is het tijd omina heerlijk comfortabele trui voor de open haard warme cB lademelk te drinken. In de wereld van Essentio is eraandarl voor de natuur. Die aandacht vertaalt zich niet alleen ina| kleuren en de materialen van de collectie maar ook in verschillende kledingstukken. Dit neemt niet weg dat u er nel Essentio altijd verzorgd en bovenal vrouwelijk uitziet. Waddinxveen - Schoenen maken het uiterlijk compleet. Schoenen bepalen een beetje het karakter van een mens. Wel keurig in de kleding, een auto van kaliber rijden, maar ongepoetste of ingetrapte schoenen aan de voeten, dat kan niet.. Bij Hakzö, de hakkenbar op het Kon.Wilhelminaplein in Waddinxveen, hebben ze consideratie met gedragen schoenen. Ze worden er vakkundig hersteld en door ge bruikmaking van looiers "Beauty Finish", waardoor leder op kleur en in topconditie blijft, kan de drager er weer mee voor de dag komen.. Schoonheidsspecialist Elza Schellekens weet een ieder die een goede schoonheidsbe handeling ondergaan heeft, zich fris, schoon, verwend, en vooral ontspannen voelt. "Gelukkig wordt het bezoek aan de schoonheidsspecialist niet meer als een luxe gezien, maar net zo noodzakelijk ge acht als een bezoek aan de kapper. Je hoort toch wel eens 'ach m'n oma ging ook nooit naar een schoonheidsspecia list en gebruikte ook nooit crème, toch zag ze er goed uit' Men vergeet dan dat oma in een andere tijd leefde en dat wij nu met de luchtvervuiling, wel degelijk iets aan onze huid moeten doen. Net zoals het vergelijken met druiven Zolang deze rustig op de schaal liggen, blijven ze mooi, maar ze zijn bespot- enen dus moeten we ze goed wassen. Als de druiven gewas sen zijn, kunnen ze geen dag meer op de schaal blijven lig gen, want dan zien ze er niet meer uit. Zo snel gaat het met onze huid gelukkig niet, maar onze huid wordt wel vuil en daarom gaan we wassen waardoor deze uitdroogt". Elza weet na 20 jaar als schoonheidsspecialist en visa gist wat de klanten willen. Ze heeft een eenmanszaak en ge niet het vertrouwen van haar klanten. Essentieel van haar behandeling noemt ze de massage. "Deze moet ont spannend en afvoerend ge beuren) zodat de bloedsom loop op gang gebracht wordt, afvalstoffen sneller afvoeren en de celdeling geactiveerd wordt. Het resultaat is een stra lende uitgeruste huid, die na een aangepast masker en een goede crème, er nog dagen uitgerust en stralend uitziet". Elza maakt van de gelegen heid gebruik om erop te wij zen dat haar salon van 3 t/m 10 oktober gesloten is. Elza heeft behandelingen van af 52,-, waarin begrepen diepte-reiniging, Vapazon- stoombehandeling; verwijde ren van verstopte poriën, gerstekorrels en massage van schouder, decolleté en ge zicht, gevolgd door een mas ker en dag of nachtcrème. Boskoop - "Sport je fit" is een slogan die bij sport-en sauna centrum Marchant te Boskoop in de praktijk kan worden ge bracht. Het is één van de mo dernste centra van nederland met vele mogelijkheden on der deskundige begeleiding. Marchant heeft fitnessmoge lijkheid met de modernste fit- ness-apparatuur in een mooie grote ruimte, waar men onder deskundige begeleiding kan trainen. Ook zij die revalideren van blessures komen zo weer in vorm. Een proefles kan er altijd gevolgd worden. Fitness met toestellen is ook voor ouderen aan te bevelen. Andere mogelijkheden zijn: Aerobics, Callanetics. Step's, het volgen van benen, buik en billen- afslankprogramma's. Op woensdagmorgen is er kinderopvang, zodat moeders met kleine kinderen dan in het sportcentrum terechtkunnen. Verder kan men gebruik ma ken van sauna, Turks bad, bor- relbaden, verschillende zon nebanken e.d Ook verdediging en gevechts- sporten kunnen worden be oefend, variërend van Judo totTaekwan Do, Karate, Tai en Kick boksen onder leiding van 4e en 5e Dan leraren. Voorts wordt eryogales gege ven en wordt er onder leiding van een Oosterse deskundige met Tai Chi begonnen. Bij Marchant is het tevens mogelijk zaalsport te beoefe nen, zoals voetbal badmin ton, volleybal e.d. terwijl mail voor dergelijke activiteit»! ook zaalfaciliteiten kan hurenI In de sportshop vindt ment-1 gevarieerd aanbod in spaif kleding. Inlichitngen: 01727-I35CI 14025.(zie advertentie) I Rubenslaan 119 2391 he Hazerswoude-dorp telefoon^ 01728 - 7501 Onder deskundige leiding. Maandag t/m vrijdag van 10.00-21.30 uur Zaterdag van 10.00-16.00 uur. Ook voor bedrijven. met kinderopvang Fitness en Aerobics gecombineerd in één les Mogelijkheid tot opvang van kinderen Elke maandag, dinsdag, woensdag, donder dag en zaterdag Een nieuwe vorm van Aerobics met gebruik van een STEP! Waarbij het accent ligt op benen en billen, maar waarbij andere spierversterkende oefeningen zoals voor de buikspieren enz. niet vergeten worden Het Continu op- en afstappen in allerlei vormen waarbij de verbranding 30% hoger ligt dan bij normale Aerobics. Dus zeker het proberen waardl Zowel voor jong en oud, de vorm van Aerobics die het helemaal heeft Met deze nieuwe vorm van bewegen behaalt u snel resultaten in die spiergroepen die getraind worden, dit a.g.v. specifieke training. Speciaal geschikt voor figuurkorrektie, lichaamshouding Nog diverse plaatsen vrij. Zowel voor beginners als voor gevorderden JUDO TAEKWON-DO JIU JITSU AIKIDO TAI-KICK BOKSEN Turks bad Jacussi-whirlpool, koude stortdouches. dompelbad, voetenbad en rustruimte met eigen bar. De gehele week vanaf 17.00 uur. Woensdag alleen dames Zaterdag de gehele dag geopend, alleen op afspraak. September/oktober aanbieding: Saunabad slecn 19,75. Zorgt u in deze periode 3x voor een introducée. dan krijgt u 1 saunabad gratis Luxe cabines met doucheruimte. De gehele week geopend Droom je bruin(vanaf 85,- per 10 rit.) Slankcursus. Zelfverdedigingscursus, Badminton. Zaalvoetbal, Snooker- en Poolbiljart, enz. Mogelijkheid tot huren van zalen voor sport, vergaderingen, conferenties, feestjes, enz. op alle voetbalschoenen en shirts! AL ONZE SPORTEN STAAN ONDER DESKUNDIG! EN GEDIPLOMEERDE LEIDING

Hart van Holland | 1994 | | pagina 22