BROUWER DE KONING Jeugd Tabé succesvol Kring/Rottemerenloop Koudekerk F2 in nieuw tenue Florida dubbelkampioenschappen Successen voor Moerkapelse jeugdschakers Nieuw Nederlands slalom-record voor Dennis van Oye Sjoelen Sponsorcontract verlengd ort Bakker UITVAARTVERZORGING Open lessen Na Arbeid Sport pagina 9 Hart van Holland/5 oktober 1994 250 gulden beloning Heftruckwedstrijd Door de ondertekening van het con tract heeft de heer Van Elleswijk, als vertegenwoordiger van het transport bedrijf Nabuurs Transport B.V. uit Zoe- termeer, zich weer voor drie seizoenen als hoofdsponsor verbonden. Naast het eerste elftal zullen ook het tweede sedert 1002 een begrip voorde waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West-en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- cn nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2X51 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. en derde elftal door Nabuurs Trans port B.V. worden gesponsord. Op de elftalfoto presenteert het eerste elftal de nieuwe tenue's. Staande van links naar rechts: de heer Jans (trainer), Jan Tuyl, Aad den Boer, Stefan Aantjes, Gerrit Pos, Eric Pos, John Windhorst, Zwiep Vermeulen, Sander Foorste en Wim Bergman (elftalleider). Zittend van links naar rechts: Marlon Chang, John Bezem, Frank Harmsen. Ron Priem, Frank Vis, Hans Verhoeff, Peter van Klaveren. Peter van Wijk. Benthuizen - Nu het nieuwe gymnas- tiekseizoen weer is begonnen, houdt sportvereniging Na Arbeid Sport op maandag 10, dinsdag 11 en donderdag 13 oktober open lessen, ledereen is dan welkom om een kijkje te komen nemen. De lestijden zijn op maandag van 16.00 tot 19.00 uur, op dinsdag van 10.00 tot 11.00 uur en van 16.00 tot 18.00 uur en op donderdag van 16.00 tot 20.00 uur. Waddinxveen - Het afgelopen seizoen is het Zuidhonk gestart met een nieuwe opzet voor het competitie-klaverjas sen. Daarofn wordt deze vorm van kla verjassen voortgezet op elke eerste vrijdag van de maand. Per avond bedra gen de kosten een rijksdaalder en dege nen met de meeste punten, ontvangen een prijs. Bovendien wordt gestreden voor een kampioensbeker, die aan het einde van het jaar wordt uitgereikt. De avonden beginnen om 20.00 uur en de eerste speelavond is vrijdag 7 oktober. Opgeven kan bij de heer Ben Wentzel (01828-19548). wie wil 's nachts bij onze licht dementerende moeder thuis oppassen? 01820-27747 Kinderkoor De Merels voortaan op dinsdag in Het Dorpshuis donderdag JJB t.k. oefen-kop voor kappersvak 25,-: poezenluik nieuw 25,- romans (7) 01828-13730 Jaap en Esther eindelijk een huis!! veel geluk Moe t.k. Opel Kadett 12S bj 12-81 apk 2-95 3 drs i.z.g.st. 01727-17056 t.k. wegens verbouwing 2 stalen garagedeuren met doorloopdeur 150.- 01828-14575 t.k. Bauknecht diepvrieskast met 3 laden 45.- 01828-17616 Benthuizen - Zaterdag 1 oktober speel de het juniorenteam van Tabé de derde wedstrijd van de najaarscompetitie. Arjen v.d. Wel, Andy en Chris van Dorp waren hersteld van verkoudheid en griep. Zij hadden weinig moeite met T0GB 2 uit Berkel en Rodenrijs. In slechts twee partijen ging het punt naar de tegenstanders, die na twee eerder gewonnen wedstrijden teleurstellend verloren van Tabé. De twee eerder ge speelde wedstrijden van het junioren team van Tabé werden respectievelijk met 9-1 gewonnen en met 3-7 verloren. Doordat slechts op halve kracht ge speeld kon worden, verliep de tweede wedstrijd weinig succesvol. Maar de derde wedstrijd heeft voor de jongens weer veel goed gemaakt. Op zaterdag 8 oktober zullen zij thuis spelen tegen GKB Salamanders uit Wateringen. Bleiswijk-Op zaterdag 8 oktober wordt de derde Kring/Rottermerenloop ge houden. Het gaat hier om een program ma dat bestaat uit een loop van twee kilometer, één van tien kilometer en een halve marathon. De twee km-loop is met name bestemd voor kinderen tot 14 jaar. Zij kunnen hieraan meedoen voor een bedrag van 5,- en krijgen daar onder meer een medaille en een verrassing voor terug.. De deelname kosten voor de tien kilometer en de halve marathon bedragen 10,-. Ook deze deelnemers gaan niet met lege handen naar huis. Een beloning van 250 gulden wordt uit gereikt aan de man en vrouw die re cords op de halve marathon weten te verbreken. Bij de mannen staat dit re cord op 1.08.25 en bij de vrouwen op 1.25.01. Het complex van Groentevei ling De Kring fungeert net als vorige laren als start- en finishplaats. Het par cours loopt door het recreatiegebied de Rotte en de glastuinbouw van Bleiswijk. Publiek heeft gratis entree tot het evenement. Toeschouwers kun nen zich in de veilinghal opstellen en 'overdekt'getuige zijn van start en fi nish. De start van de Kring/Rottermerenloop is om 14.00 uur. Deelnemers kunnen zich op de dag zelf inschrijven van 12.00 tot 13.45 uur in de Groenteveiling De Kring. Na afloop wordt de prijsuit reiking gehouden. Deze vindt plaats in het restaurant van de veiling. Voor de deelnemers wordt gezorgd voor de nodige faciliteiten. Zo is onder meer een aantal masseurs aanwezig. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met het secretariaat van de Stichting Kring Promotie, dat de Kring/Rottemeren samen met de atle tiekvereniging De Kievieten organi seert (01892-40248). Nieuw dit jaar is een heftruck-behen digheidswedstrijd voor iedereen vanaf 18 jaar. De deelnemers moeten een par cours door de Groentehal van de vei ling afleggen en daarmee zoveel moge lijk punten scoren. Het gaat niet om de^ snelste tijd. De spelers vanF2 hadden in september een belangrijke dag, toen zij voor de wedstrijd cgen DOSR F3 nieuwe tenues kregen uitgereikt door de heerL. van Schip. Op de shirts J de naam van Ijzerhandel J. van Schip uit Alphen a/d Rijn te vinden. V.l.n.r. boven: r.°,van Schip, Daan Gertenaar, Peter Mourits, Vince van Goozen, Yvar de Groot, itske de Groot. Marjan van Schip. Onder: Wietze Wedman jr, Rick van de Voort, Schip. Niels de Hollander, Leo van Schip, Thijs Hoogeveen. Een uitstekend gespeelde finale bracht voor de eerste maal de namen van Bart Moors (25) en Dennis Steenland 16) op de wisselbekers. Rob Sikkings (32) en Jean Lamaison (40) misten ondanks hun grote ervaring goede kansen op winst in de eerste game en verloren in de verlenging met 16-17. Daarna slaag den Bart en Dennis erin voortdurend druk uit te oefenen en heel weinig fou ten te maken, waardoor zijn met 14-3 en 15-6 verdiend kampioen werden. Bij de dames waren geen verrassingen. Liesbeth van Bergeijk en Mirande Baan van Florida 1 wonnen overtuigend het clubkampioenschap. Liesbeth deed dit al voor de zesde maal. Tweede werden de zusters Thea Fennema en Herma v.d. Heiden, die de finale met 2-15 en 7-15 verloren maar zij hadden de anderen op grote afstand gehouden. Het toernooi, dat afgelopen zondag in sporthal de Sniep werd gehouden, was matig bezet in vergelijking met vorig jaar. Daardoor waren de krachtsver schillen groot. Bij de heren was er een bijna traditionele derde plaats voor Martin Sonneveld en Chris Voerman, die met 17-14 en 15-7 Dick Schaap en René Roelofs naar de vierde plaats ver wezen. In de heren B-poule werden Henk van Boxtel en Louis Goorden overtuigend winnaar. Goede tweede waren Marcel van Putten en Leo Kool. Bij de dames was er geen B-poule, maar wel een derde prijs, die gewonnen werd door Maaike v.d. Weij en Ellen Bos. Met de merkwaardige uitslag 15-0 en 18-17 wonnen zij de beslissende partij van Lisette Kuypers en Janneke v.d. Knaap. Op zaterdag 24 september en zaterdag 1 oktober zijn in Capelle a/d IJssel de voorrondes gespeeld van de Persoon lijke Jeugd Kampioenschappen van de Rotterdamse Schaakbond in de catego rieën D (10 t/m 12 jaar) en C (12 t/m 14 jaar). Ook de Moerkapelse jeugd hier aan meegedaan. In de categorie C behaalde Sven Stange (12) ongeslagen 7,5 punten uit 9 wed strijden. De D-kampioen van 1993 en toekomstig topper behaalde hiermee de eerste plaats en bleef Richard Am- merlaan (Capelle) en Roelof de Pater (Krimpen) met gemak de baas. Deze drie schakers plaatsten zich voor de finale van PJK, die in november begint. Biniam David haalde 5 punten uit 9 wedstrijden, werd vierde en heeft nog een kans om in de finale te komen. In de categorie D wist Jesse van Elteren (11) op sensationele wijze de voorron de te winnen. Met 8,5 punten uit 10 wedstrijden was hij net iets sterker dan Marco van de Geugten uit Capelle, Pim Mullenders uit Krimpen en Ajai Bharat- singh uit Capelle. De laatste drie spe lers behaalden allen 8 punten. Hier plaatsten zich vier spelers voor de fina le van de PJK. De als vijfde geëindigde Ivo de Vries uit Waddinxveen haalde 6,5 punten en hoopt alsnog tot de finale te worden toegelaten. Waddinxveen - Op woensdag 5 oktober is er weer sjoelen in het gebouw van de schuttersvereniging aan de Alb. Thijm- laan vanaf 18.30 uur. Momenteel is de spanning in de A-klasse omdat Dick Dros, tweede op de lijst, leider Jan Kers bergen nadert. Ook de jonge talentvolle Dirk Jan van Drunen (de schoonzoon van Jan Kersbergen) mag niet uit het oog verloren worden. Dirk Jan neemt nu de derde plaats in, terwijl hij vorig seizoen nog in de B-klasse speelde. De diverse klassen worden nu aangevoerd door de volgende spelers: A. Jan Kers bergen, B. M. Renesse, C. C. van Wijk, D. Jan Olie, E. Peter Botger. Op de Rooye Plas in Handel (Brabant) werden afgelopen weekend de Nederlandse clubkampioenschappen waterskiën (klassiek) gehouden. De 18-jarige Dennis van Oye uitZevenhuizen haalde hierna zeven jaar een nieuw Nederlands slalom-record. Vijf boeien op 12 meter met een snelheid van 58 km. Het was dit jaar voor Dennis z 'n tweede Nederlands record. Hij verbeterde al eerder op de Nederlandse kampioen schappen in Amsterdam 16 17 juli) z'n figuren record die al op z'n naam stond (6780 punten). Zijn club Nautica (aan de Brielse Maas) waar Dennis altijd traint plaatste zich door hem en andere waterskiclubleden dan ook op de eerste plaats. Inlerspod Bakker heeft vijf vestigin- oen in Alphen a/d Rijn. Bodegraven, Gouda en Woerden. De winkel in \lphen is de laatste nieuwe winkel en is meteen de grootste en meest gespecialiseerde sportzaak in de regio mei alle grote merken. Opval lend is de indeling van de winkel in oespecialiseerde 'shops van Nike. Reebok. Tensen. Bad Boys, O'Neil, een aparte winter- en buitensportafde ling. een golfafdeling. Daarnaast heeft Intersport Bakker een ruim gesorteer de afdeling met sportschoenen en een speciale vrouwenafdeling' met aerobic- en badkleding. Nieuw bij intersport is de winter sportafdeling, waar onderhoud gepleegd wordt aan alle ski's, snowboards en langlaufski's. Dit ge beurt in eigen beheer in een werk plaats waar eveneens honderden ski's en schoenen klaarstaan voor verhuur. De medewerkers van Intersport geven graag informatie over het onderhoud aan ski's en snowboards. Inde maand oktober is er een kortingsactie voor deze onderhoudswerkzaamheden. Bovendien worden er behalve nieuwe wintersportartikelen ook artikelen van het seizoen 93/94 verkocht met grote kortingen. Deze kunnen op lopen tot 50%. Intersport Bakker verkoopt alle be- langrij ke merken op ski- en snowboard- gebied in alle prijsklassen: OxBow, Summerstyle, Chiemsee, Fire en lee, O'Neill, Bad Boys, Sun Valley, Quick Silver, Burtan, Sims, Of the lip, Ellesse, Tenson, Jetzet, H.C.C., Belfe, Nume- rount, Luhta, Etirel, Online, Tokatribe, Craft, Brunnoti, Elho en Fisher. Deze merken hebben alle een eigen stijl. In tersport Bakker heeft in de collectie vooral veel aandacht besteed aan de combineerbaarheid van de kleding stukken. Er zijn bovendien veel acces soires zoals mutsen, pullies, hand schoenen, sokken en sjaals. Kortom: Intersport Bakker heeft een collectie van hoogwaardige kwaliteit en bereik baar voor elke portemonnee.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9