Alsof Miele afwasautomaten Miele heefTuitstekendT warenasa"0matenn"nhof"^~11''' ivadiks van 't hof E8J Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle B.A. het nieuwe gezicht in Moerkapelle": Wordt het niet eens tijd voor een hypotheek met een beetje bewegingsvrijheid? Miele ymm Nu huis kopen, straks rente bepalen makelaardij pagina 16 Hart van Holland/12 oktober 1994 at 7 - 2751 GR Moerkapelle 3-1186-Fax 01793-1634 Openingstijden: ma. t/m vr. 8.00 -17.00 uur zat. (1-4 t/m 30/9) 9.30 -13.00 uur zat. (1-10 t/m 31/3) 9.30 -16.00 uur Dorpsstraat 30 Moerkapelle ELEKTRO VAKMAN Tel. 01793-1357 er is geen betere SCHILDERSBEDRIJF ANDRÉ VAN VLIET Gouwestraat 10 2771 CG BOSKOOP 01727-15246 zuidplaslaan 432, waddinxveen telefoon 01828-18055 telefax 01828-18438 kantoren in gouda, Rabobank. Aangenaam. Hypotheek met bedenktijd ikelaardij Het komfort, de enorme tijdsbesparing, de zeer lage verbruikskosten, de hygiëne en de uitzonderlijk lange levensduur (gebouwd voor 7500 afwas beurten) van Miele afwasautomaten zijn in ruim honderdduizend Nederlandse huishoudens bekend. Maar als een fabrikant kan zeggen dat er "geen betere" is, moet kontinu gezocht worden naar verbeteringen door het gebruik van nieuwe technieken en materialen. Daaruit onstonden De Nieuwe Miele Klasse Afwas automaten, die letterlijk en figuurlijk aan de top staan. Door -ondermeer- deze vernieuwingen: De nieuwe afwasautomaten hebben 11% méér ruimte (extra hoogte), en daarom ontwikkelde Miele, naast de ge wone bestekkorf een speciale bestek schuiflade, waarin alle delen van het bestek een overzichtelijke plaats hebben. Drie aparte spoelniveaus voor een nog beter reinigingsresultaat en handige belading. Door de nieuw ontwikkelde bestek schuiflade ontstaat nog meer ruimte voor belading van de rekken, waardoor ook daar een beter spoeleffekt én meer kapaciteit worden bereikt en bijvoor beeld ook extra grote borden perfekt kunnen worden afgewassen. De toch al lage verbruikskosten werden spektakulair verder terugge bracht door nog minder waterverbruik en vooral door het lagere stroomver bruik van 1.3 kWh! Door een revolutionair, nieuw ontwik keld filtersysteem is het waterverbruik nog maar 20 liter in het normale korte afwasprogramma. De opnieuw verbeterde geluidsisolatie maakt de Miele afwasautomaten nóg geluidsarmer. Slechts 54 dB(A) in een vrije ruimte en 50dB(A) in inbouwuitvoering. De droging is - door het nieuwe turbo- thermic-plus systeem - zondermeer perfekt. De glanzende en de perfekt en hygiënisch gereinigde vaat, kan zó uit de afwasautomaat in de kast. Miele is erin geslaagd een Miele afwasautomaat nóg beter en kompleter te maken. Dus nóg aantrekkelijker. Zeker als u weet dat de verbruikskosten aan water en stroom zelfs lager zijn dan die bij de gemiddelde handafwas in een doorsnee huishouden. GEEN F50,- MAAR F75,-. STRIJK OP DIE EXTRA HOGE PREMIE. Dommelt u straks weg in een grijze winterslaapi Of laat u uw interieur opfleuren door de WinterscbilderDat is dit jaar extra aantrekkelijk. Want als particulier profiteert u van een extra hoge premie van 75,- per man per dag (bij minimaal drie mandagen). Voor /m l W I ff bedrijven geldt een premie van 35,- per man per dag. Bei ons daarom snel n JAtlJ/ voor een afspraak of meer informatie. fj IK NVM MARC LA A» Hypotheken kenmerken zich over het algemeen nou niet bepaald door een grote mate van bewegingsvrijheid. Deze beperkte flexibiliteit schrikt een hoop mensen af. Toch is dat nergens voor nodig. Immers, de ene hypotheek is de andere niet. Neem bijvoorbeeld de nieuwste hypotheekvorm van de Rabobank. Met deze hypotheek bepaalt u zelf hoe u uw kapitaal opbouwt. Of u dat doet door middel Wat doet de hypotheekrente? Gaat die omhoog of juist omlaag? Niemand die het met zekerheid kan zeggen: de rente ontwikkelt zich niet volgens een duidelijke trend. Dat brengt veel mensen die nu een huis willen kopen, aan het twijfelen. 'Moet ik de rente nu voor 5, voor 10 of misschien voor 15 jaar vastzetten?' Een beslissing die niet zomaar even te nemen is. In dat geval is een hypotheek met zogeheten 'rente-bedenk tijd' een ideale oplossing. Er zijn financiële instellingen die de mogelijkheid bieden nu een hypo theek af te sluiten zon der meteen de rente- vorm vast te leggen. De Rabobank heeft bijvoor beeld de zogenaamde Hypotheek met Start rente. Deze hypotheek- vorm heeft twee duide lijke voordelen. Het eerste voordeel is de ruime periode die geboden wordt om zon der kosten over de schakelen naar de gewenste rentevorm. Bij een nieuwbouw-woning kan maximaal twee jaar ge wacht worden met het vast stellen van de definitieve ren te. Voor kopers van een be staande woning geld ook een termijn van twee jaar. Zo van sparen, beleggen of een mix van beide. Zelfs tussentijds heeft u de mogelijkheid om te switchen van sparen naar beleggen en andersom. Bovendien kunt u ieder moment extra premie inleggen. Resultaat hiervan is een ongekende vrij heid, hoog fiscaal voordeel en kans op meer rendement. Wilt u ook zo'n hypotheek? Neem dan direct contact op met onze hypotheekadviseur. Rsbobflllk Q kunnen kopers profiteren van een eventuele rentever laging. Een tweede voordeel is de lage rente tijdens de startperiode. Alleen al hier door worden honderden gul dens bespaard. De Rabobank Starthypotheek kan aan iede re gewenste aflossingsvorm worden gekoppeld. Historisch gezien is de huidi ge rentestand nog steeds laag. Het is dus steeds inte ressant om juist nu een huis te kopen. De Rabobank Hy potheek met Startrente voor komt dat overhaast een ren tevorm gekozen wordt waar door onnodige kosten wor den gemaakt. Dat is een pret tig idee voor huizenkopers P.R. van der Steen, hypotheekadviseur voor een advies op nmt. die bang zijn om rentevoor deel mis te lopen. Het is denkbaar dat u graag alle ins en outs wilt leren kennen over de Starthypotheek of over hypotheken in het alge meen. De heer Van der Steen van de Rabobank in Zeven huizen zorgt graag voor een op maat gesneden advies.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 16