WOUTVANGALENKEUKENS is alom bekend benadering van Wout van Galen De persoonlijke vloeren van Nederland bij Bij TWR bepaalt de klant hoe er verhuisd wordt De stilste Jubileum Wout van Galen Keukens Ruim 20 jaar ervaring bij Mets Antiekzolder: 400 m2 antiek Stil Parket Hart van Holland/12 oktober 1994 pagina 17 Sinds 1979 is Wout van Galen uw Siematic^fealer, dus al die jaren hoge kwaliteit en een vergaande service. Uw keukenproblemen lost hij vakkundig op. Heeft u ideeën of wensen? °ij Wout van Galen worden ze werkelijkheid. Overtuig uzelf van de overvloed aan modellen en inbouwapparatuur in de geheel vernieuwde showroom. Keukens vanaf 15.000,- (incl. BTW) worden zonder enige meerkosten geplaatst. Zelfs sloop- en leidingwerk neemt hij voor eigen rekening. Dat verstaat Wout van Galen onder kompleet installeren. Raam 59 2801 VJ Gouda Telefoon 01820-22966 Telefax 01820-23151 Veelzijdigheid Aangesloten bij de VPL Nieuw bij Rowi Gemakkelijk zelf leggen Zoetermeer - Dick Huurman begon twintig jaar geleden met het verzamelen van antiek. Hij startte in een garage maar al snel werd die ruimte te klein, daarom verhuisde hij naar een groter pand, waar nu de unieke Antiekzolder te vinden is. Op de Antiekzolder is heel veel antiek te vinden, eigenlijk te veel om op te noemen", aldus Dick Huurman en Cor Gouweloos, de beheerder van de Antiekzolder. "Wij hebben onder andere tafels, stoelen, kasten, vazen, spiegels, kandelaars, schilderijen, zilveren voorwerpen en klokken". De artikelen van de An meubelen in slechte staat en tiekzolder worden moeten ze opgeknapt wor- veelal gekocht van den. Zo wordt regelmatig particulieren. Vaak zijn de een verflaag verwijderd om het hout weer zichtbaar te maken. Ook moet het beslag vaak gerepareerd worden, waartoe beide heren hun hand niet voor omdraaien. Zij brengen de spullen weer te rug in de originele staat. De antiekzolder, gevestigd aan de 3eStationsstraat 345 in Zoetermeer is geopend van maandag t/m vrijdag van 12.00 tot 17.30 uur en op za terdag van 11.00 tot 17.00 uur. In november zal Wout van Galen Keukens zijn 15-jarig jubileum vieren. Hij is hiermee tevens het oudste keuken bedrijf in Gouda. Wout van Galen is wat trots dat sinds kort zijn dochter in het bedrijf gekomen is. Na een intensieve opleiding in Duitsland heeft zij uiteinde lijk gekozen voor het bedrijf van haar vader. Door de enorme groei van de afgelo pen jaren is Wout van Galen uitgegroeid naar een van de grootste afnemers van Sie- matic. Dit zeer bekende merk voert hij overigens al sinds 1979. Vanaf de startheeft Wout van Galen altijd zijn keukens compleet bij de klant afgele verd. Zijn prijs is inclusief montage. Wout: "Ik vind dit wel zo eerlijk. De klant weet tevoren precies, tot op de gul den nauwkeurig, waar hij aan toe is en komt hierdoor achteraf niet voor nare ver rassingen te staan". Van Ga len heeft dan ook in al die jaren nog nooit een servicere- lcening aan zijn klanten hoe ven sturen. Klanten die bij Wout van Galen binnenko men, zullen zich direct op hun gemak voelen. Hij laat hen rustig rondkijken. Wout: "Ik heb het liefst dat mensen bij mij een keuken kopen en niet dat ik een keuken moet verkopen. De klanten moe ten voor 100% achter hun keuze staan. Bij ons wordt niets opgedrongen. Alleen onze service". Dat Wout van Galen veel mensen in zijn rui me showroom op de Raam 59 in Gouda krijgt door mond- tot-mondreclame, bewijst dat hij in de loop der jaren een tevreden klantenkring heeft opgebouwd. Het in 1896 opgericht familiebedrijf TWR Zoetermeer heeft jarenlange kennis en ervaring gecombineerd met klantgerichte flexibiliteit. Elke klant vertelt namelijk voor de verhuizing wat zijn wensen zijn aan een vast contact persoon. Omdat een verhuizing veel energie en voorberei ding kost, is dit handig. "Eerst denken, dan doen," is dan ook een belangrijk motto bij TWR. Pas als goed is nage dacht over de strategie, dan kan er gestart worden. Er zijn veel mogelijkheden bij TWR. Zo kan een klant ervoor kiezen alles aan TWR over te laten, zodat alles ingepakt, vervoerd en uitgepakt wordt door het verhuisbedrijf. An derzijds kan ook gebruik gemaakt worden van de materi alen van TWR, zodat de klant zelf een deel van de verhui zing verzorgt. Het unieke van de ser vice is de persoonlij ke benadering van de klant, vindt Wilco X'erheij. "Tussen geheel verzorgde verhuizing en de zelfverhui zing ligt een scala aan moge lijkheden" vertelt hij. "Het kan ook voorkomen dat vlak voor de verhuizing of zelfs tijdens de verhuizing, de wensen veranderen. In zo'n geval proberen wij een oplos sing te zoeken". Doordat de klant zijn eigen verhuizing in de hand heeft, kan hij ook de prijs zelf bepalen. "Iedereen kan immers zelf beslissen wat hij zelf doet en wat hij laat doen door ons". De bijzondere werkwijze van TWR kan alleen uitgevoerd worden met goed personeel. TWR is aangesloten bij de er kende verhuizers. Bovendien wordt het personeel bij TWR opgeleid tot een erkend vak bekwaam verhuizer. Dat alle werknemers in Zoetermeer hun papieren hebben, is uniek inde verhuiswereld: zij kunnen specialisten worden genoemd. Even uniek is de verhuiswinkel van TWR waar zes dagen per week in formatie wordt gegeven. Daar kunnen ook dozen en ander materiaal gekocht en gehuurd worden. Zo zijn er ook steekwagens en liften te huur. Zelfverhuizers krijgen daarnaast gratis verhuistips. Mensen die hun inboedel willen opslaan, kunnen ook bij TWR terecht. Het bedrijf heeft zelf opslagcontainers waar de spullen veilig opge slagen kunnen worden bij voorbeeld tijdens een ver bouwing. TWR verhuist zowel parti culieren als bedrijven in heel Nederland en timmert ook internationaal aan de weg. Het bedrijf is te vinden aan de Voorweg 208a in Zoetermeer en bereikbaar via het gratis informatienummer 06- 0224440. Zes jaar werkt hij nu voor zichzelf. Mets in Benthui zen. Hij doet heel wat: cv- installaties, gas, water, lood/zink en dakbedek king, haarden, sanitair. Bo vendien is hij gespeciali seerd in badkamers. Deze worden uitgezocht in de showroom van de groot handel, samen met de Klant. Mets Installatiebedrijf is ge vestigd aan de Werven la in Benthuizen, zelf woont de heer Mets op d e Heerewegh 14 waar hij altijd bereikbaar is. Vooral snelle service staat voor de Benthuizense ondernemer hoog in het vaandel. "Je kunt de men sen immers niet in de kou laten zitten," is zijn stelling. Behalve installatiewerk zaamheden, verzorgt Mets ook onderhoud aan gastoe- stellen. Jaarlijks wordt in de zelfde maand contact opge nomen voor een nieuwe on derhoudsbeurt. Sinds vorig jaar is Mets lid van het VNI. "De klanten kunnen altijd vrijblijvend een prijs opvra gen," aldus de heer Mets. "Dan weten zij altijd waar zij aan toe zijn". De veelzijdigheid van Rowi- vloeren weerspiegelt zich in de enorme verscheidenheid aan gebruikers. Zo levert Rowi niet alleen aan particu lieren, maar ook aan kanto ren, bedrijven, winkels, mu sea, sportcentra, hotels, thea ters en restaurants. De par ketvloeren van Rowi worden onder volledige fabrieksga rantie geleverd, aangezien Rowi is aangesloten bij de Vereniging van Parket Leve ranciers. Hierbij staat een op timale relatie met de klant centraal. In geval van onenig heid tussen de klant en de fabrikant zijn de regels bin dend. Deze regels zijn sa mengesteld in samenwer king met de Consumenten bond. Net als bij Rowi-par- ketvloeren geldt voor de Ro- wica-laminaatvloeren een garantie van vijf jaar. Een van de unieke aspecten van Rowi-parket is het geluid bij het lopen: dat is namelijk sterk gereduceerd. Daarom heet het ook Rowi Stil Parket, waarmee Rowi zich onder scheid van andere merken parket. Zo voldoet het parket aan de normen van de Neder landse Stichting Geluidshin der. Rowi produceert niet al leen parketvloeren. Met Ro- wica Vloeren is men een aan tal jaar geleden begonnen met laminaatvloeren, die net zo 'stil' zijn als het parket. Rowi introduceerde het Lip- las-systeem, waarbij de top laag en de onderlaag in de fabriek worden gelijmd. Landhuisdelen is de nieuw ste trend op woongebied, uit gevoerd in de fraaiste hout soorten. Wat niemand zal verwachten is het feit dat men bij Rowi ook terecht kan voor woongrind. De Epoxy- grindvloeren zijn sterk, ge makkelijk te onderhouden, zeer decoratief en in elke kleur leverbaar. Parket en laminaatvloeren le vert Rowi in talloze variaties en in iedere prijsklasse, van eenvoudig tot op maat ge maakt. Piet speciale Rowi- systeem waarop de vloeren zijn gemaakt en het Liplas- legsysteem maken het de doe-het-zelver gemakkelijk om vloeren zelt te leggen. Sinds kort kan elke zelflegger een videoband met instructie mee naar huis krijgen. Op die manier kan zelf leggen niet meer mis gaan. Rowi Stil Parket is gevestigd in Alphen nnn den Rijn aan de Ko ningshof 73 (01720-33602), in Gouda aan de Lange Groenend- aal 72a (01820-85313) en in Zoetermeer aan de Pilatusdam 17b (079-168671). Koopavon den: in Alphen/Zoetermeer op vrijdagavond en in Gouda op donderdagavond.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 17