Nieuwe sponsor voor het vijfde van BSC '68 Hengelsport Koudekerk ten onder BROUWER DE KONING Coenecooploop 22 oktober Uitslagen sjoelen Tabé-junioren winnen van GKB Salamanders De Haan verliest koppositie UITVAARTVERZORGING tonen klasse orgen Hart van Holland/12 oktober 1994 pagina 9 Grote kollektie Kamerplanten BLOEMBOLLEN (ook in kado-verpakking!) Narcissen en Krokussen - 10% korting Korte vroege tulpen in 20 soorten. Warming-Up door Diana's Free Aerobics Sterk lopersveld Tussensprint Prijzen voor de beste Waddinxvener «nimiM,#1 - *'- 1 II 'i igT.gSgWWWMMW*fK Aannemers-en Hoveniersbedrijf Van der Meer B. V. uit Benthuizen heeft zaterdag 1 oktober een 3-jarig sponsorcontract getekend voor hei vijfde elftal van BSC '68. Op de foto staand: v.l.n.r. A.P. Taal (voorzitter BSC '68), L.M. v.d. Meer (sponsor), Jaap Pos, Ben Boon, Jan Janmaat. Frits Vermeulen, Cees v.d. Meer, Bram Boogaard, J.C. v.d. Meer (sponsor), A G. Verheul (pr BSC '68). Zittend: Sarwur Rashid, Adrie Verheul, Ben Korving. Henk Boogaard, René Boogaard, Jaap v.d Heijden en Jan van Reeuwijk Op 1 oktober speelde Hengelsportvere niging Zevenhuizen-Moerkapelle de voorlaatste wedstrijd van de zomer competitie op de Rottemeren: er deden 11 deelnemers mee. De totaalvangst: 46.160 gram werd redelijk genoemd. A. van Erk versterkte zijn koppositie door 10.150 gram vis te vangen. Tweede werd D. Bazen met 5.480 gram. De der de plaats nam C. Klomp in met 5.390 gram. Een week later werd de laatste wed strijd gespeeld. Deze werd gehouden in de Haarlemmerringvaart en er deden 10 deelnemers mee. De vangst was de slechtste van de competitie: 7.210 gram. Opvallend was het grote aantal baarzen dat gevangen werd. Eerste werd die dagC. Klomp mét 1.450 gram, tweede D. Bazen met 1.300 gram en derde werd J. Wiersma met 1.080 gram. Van de overige deelnemers ving nie mand meer dan 1000 gram. Na deze laatste wedstrijd werd duidelijk dat A. van Erk kampioen van de zomercompe titie is geworden. Hij ving met 64.180 gram ruim 20 kilogram meer vis dan de nummer twee op de ranglijst, R. Huis man (44.010 gram). Derde werd C. Klomp met 36.240 gram. Volgende week start de najaarscompe titie met acht wedstrijden, waarbij 'op punten' zal worden gevist. Na de eerste vier wedstrijden voor de competitie ongeslagen te zijn gebleven, moest Koudekerk jongstleden zater dag een forse nederlaag incasseren in en tegen Woubrugge. De einduitslag van 5-2 in het voordeel van Woubrugge was enigzins geflatteerd, maar de spe lers van Woubrugge bleken de weinige kansen die zij kregen in de eerste helft beter te benutten dan Koudekerk. De 3- 0 bij de rust kwam Koudekerk, d ie Peter van Asch in de spits node miste, niet meer te boven. De eerste 20 minuten van de wedstrijd leek het er niet op dat Koudekerk een nederlaag zou moeten gaan incasse ren. De basis-elf van trainer Peter Vals- veld dicteerde het spel en creëerde kansen. Maar Mark Bakker zag in de tweede minuut zijn kopbal gekeerd door een prima redding van de Wou- brugse keeper, na een voorzet van Eric Smits. Ook Frank Gordijn was in de eerste 20 minuten tweemaal gevaarlij k, maar beide keren verdween zijn inzet over het vijandelijke goal. De eerste serieze bedreiging voor keeper Cok Dorrepaal kwam pas in de 20e minuut toen hij de inzet van een Woubrugse spits keerde. Deze eerste waarschu wing drong niet door tot Koudekerk. Het karwei werd echter steeds gemak kelijker opgenomen en veel duels wer den verloren. In de 25e minuut was het dan ook raak toen Ard Potman zich in de luren liet leggen door spits Walter van Zuuren. Deze schoot van dichtbij onder de kansloze Dorrepaal door en het was 1-0. Koudekerk keek voor het eerst in deze competitie tegen een achterstand aan het leed zou nog erger worden: na dat Mark Bakker na een half uur spelen z'|d schot gekeerd zag door een prima ding van de goedkeepende Wou- rugse doelman. Bij de eerstvolgende Kans van Woubrugge was het weer [aak De Koudekerkse verdediging leef staan voor buitenspel. Alleen voor Cok Dorrepaal maakt Joris v.d. 1 ÏÏn Van Woubrugge met een goede oo 2-0. De hierop volgende minuten aren van Koudekerkse kant panieke- 'S en rommelig. Ronald Hakkebrak kopte bijna in zijn eigen doel en Cok Dorrepaal kreeg een vrije trap tegen in zijn strafschopgebied nadat hij de bal tweemaal met de hand aangeraakt had. De vrije trap verdween via de muur naast de goal Andres v.d. Born was vier minuten voor rust met een prima lob dichtbij een 2-1 stand, maar de keeper verwerkte ook deze inzet tot een cor ner. Nog voor rust moest Cok Dorre paal voor de derde maal de gang naar het net maken, hij was kansloos op een schot van Piet Oele. Met een 3-0 rust stand in het voordeel van Woubrugge verdwenen de mannen van Peter Vlas veld in de kleedkamer. Na de rust had het team een extra spits: Klaas van Diggele kwam in de plaats van Ard Pot man. In deze samenstelling probeerde Koudekerk een opening te forceren. In de eerste vijf minuten waren zowel Frank Gordijn met een kopbal en een schot op de paal als Peter de Wit dicht bij een doelpunt. Maar het openingsof fensief ebte snel weg waardoor Koude kerk een verloren wedstrijd speelde. Het team was voorin onmachtig en de afwezigheid van spits Peter van Asch was merkbaar. De irritatie over de achterstand resul teerde ook nog eens in twee gele kaar ten voor Andres v.d Born en Bart Nieu- wenburg. In de 30e minuut na rust wist Koudekerk pas een tegendoelpunt te maken via Ron Paling. Dit gebeurde nadat een kopbal van Frank Gordijn van de lijn werd gehaald. Toen wist hij met een prima schot 3-1 te maken. De Kou dekerkse toeschouwers veerden even op. Maar na een minuut werd de hoop de grond ingeboord, toen Cok Dorre paal opnieuw gepasseerd werd. In de 40e minuut verzilverde Ron Paling nog een penalty, maar daarna scoorde Woubrugge weer, waardoor de einduit slag 5-2 werd. Zaterdag 15 oktober speelt Koudekerk thuis tegen Lugdunum uit Leiden. De wedstrijd begint om 14.30 uur aan de Gruttolaan in Koudekerk. Pupil van de week voor deze wedstrijd is Wesley Colijn uit Fl. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Waddinxveen - Flyers kreeg vrijdag avond Hurricanes uit Spijkenisse op bezoek. Na de nederlaag van vorige week zagen de spelers op tegen de wed strijd. Maar het werd een ware show. Hurricanes werd de eerste helft volle dig weggespeeld via razendsnelle aan vallen en een uitstekende verdediging. Dit leidde tot een ruststand van 64-38. In de tweede helft liep bij Flyers de concentratie terug en kon het talrijke publiek genieten van een gelijkopgaan- de wedstrijd. Einduitslag: 104-78. De topscorer was Wolter Zwijnenburg met 30 punten. Zevenhuizen - Op 3 en 4 oktober heb ben in totaal 34 kinderen gezwommen voor het A- en B-diploma (respectieve lijk 20 en 14). Het A-diploma werd be haald door: Christiaan Pooth, Niels van Bruggen, Dan van Dijk, Hanna van Dijk, Marnix v.d. Eijk, Freek Hofman, Jessica v.d. Hoven, Willem de Kan, lvion Koole, Mariska Kreder, Martijn v.d. Meer, Jes sica Marchand, Laura Pieters, Irma Ra- vestijn, Hans Slagboom, Martijn van Straalen, Eveline Tegelaar, Samentha Verboom, Roelof Visser en Reinier Vis- man. Het B-diploma behaalden: Neline Boer tje, Rianne Cammeraat, Daan de Graaf, Nicole Hoogland, Anoeska Kik, Tim Kegge, Wouter Klein, Yorick Lieffering, Diana Mansveld, Paul Mansveld, Esther Mulder, Robin Overbeeke, Patty van Rijswijk en Annemieke Uittenbogaard. De beoordelingscommissies werden gevormd door Cocky Schiereck-Tim- mermans, Hans Lambour en Ineke Wie- ser. Namens het Bureau Nat. Zwemdi ploma's was mevrouw V.d. Sloot-Blijle- ven aanwezig. t.k. eetbar 6 pers. wit ovaal blad berging onder ook voor koelkast 250,- 01802-3532 t.k. leren voetbalschoenen maat 42 merk Asics 35,-01828-16052 t.k. caravan model Knauss Eifelland 310 met luifel voortent koelb. 01828-13710 wilgenhout t.k., stammen van ca. 1 m. lang. 35,- per m3, natuurgroep W'veen 01828-17089 Gevr Be Fair shirt m. 134-140; t.k. judopak ca. mt. 134 01828-19404 Het eerste team van TZM-Moerkapelle speelde vorige week de vierde wed strijd in de najaarscompetitie in Schoonhoven. Na een onzeker begin van Guus van Amerongen stond het team 1-0 achter. De tweede wedstrijd werd nipt in twee games gewonnen door Adriaan van Belzen. Ad van Heij- ningen zijn flitsende backhand spinbal- len gaven de doorslag in een goede partij in het voordeel van TZM. Het dubbelspel van Guus en Ad werd een thriller: een gebrek aan vastheid werd het duo echter funest. De stand kwam hierdoor op 2-2. Guus speelde zijn tweede en derde partij weer ouderwets en won dan ook zonder veel proble men. Ad had in de derde game van zijn tweede partij veel pech door met 30-28 verslagen te worden. Gelukkig kwam Ad snel over zijn verlies heen en won zijn derde partij. Adriaan had weinig moeite met zijn laatste twee partijen. Dit bracht de eindstand op 3-7 in het voordeel van TZM. Na vier wedstrijden staat TZM aan de leiding met goede promotiekansen volgens het team. Grote potchrysanten en cyclamen Winterharde violen, Erica winterbloei FRUITBOMEN - turfmolm, tuinaarde: 4 zakken voor 10,- KWEKERIJ pi mm DROOG HAARDHOUT en HARDHOUT VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Zaterdag 22 oktober 1994 organiseert Diana van Diana's Free Aerobics tij dens de Coenecooploop, een zoge naamde warming-up. Circa dertig mi nuten voor aanvang van de wegwed strijd van 100 km en de jeugdlopen zullen vanaf een podium de deelne mers worden aangezet om gezamenlijk warming-up oefeningen uit te voeren. Een team van Diana's Free Aerobics dansers en danseressen zullen onder begeleiding van ritmische muziek de oefeningen voor doen die door de deel nemers kunnen worden gevolgd. Dit nieuwe element dat door de Coene cooploop wordt ingebracht is niet al leen leuk maar heeft ook een nuttige kant. Het is namelijk van essentieel belang voor een deelnemer dat het lichaam voor een loopwedstrijd goed wordt voorbereid. Ritmische spieroe- feningen en bewegingen warmen de spieren op zodat tijdens de wedstrijd de kans op blessures tot een minimum worden gereduceerd. Onder deskundi ge leiding van Diana wordt een speciale oefeningen-show gegeven die speciaal is afgestemd op de inspanning die spe ciaal is afgestemd op de spanning die moet worden geleverd. Bij de Coenecooploop belooft weer een sterk deelnemersveld present te zijn. Het organiserende comité heeft weer een flink aantal top-lopers voor de tien km wegwedstrijd die onder auspiciën van de KNAL) wordt gelopen. Naast veel B-amateurs zijn er ook een aantal A- lopers aanwezig. Onder andere zijn benaderd Richard Nurekar, Tony Dirks en John Vermeulen. Of zij allemaal zul len komen hangt nog van een aantal factoren af. Richard Nurekar uit San Sebastiaan werd onlangs vierde op de Europeese Kampioenschappen. Deze loper van wereld klasse zou voor een aardig spektakel kunnen zorgen door het doorbreken van het snelle parcour- record dat drie jaar geleden is gezet door Tony Dirks. De 6e Coenecooploop zal een extra sportief element krijgen door het in voeren van een tussensprint klasse ment op circa 6 kilometer van de start. Op de van Beyerincklaan ter hoogte van Hovenier Wijsman, zal een tussen sprint klassement worden gehouden voor de wedstrijddeelnemers. Hier voor is door Hovenier Wijsman een flin ke prijzenpot beschikbaar gesteld. De wegwedstrijd zal hierdoor extra aan trekkelijk worden. Tijdens de Coenecooploop zullen deel nemende Waddinxveners extra prijzen kunnen winnen voor hun prestaties. Voor de deelnemende Waddinxveners zijn extra klassementen gemaakt waar in aantrekkelijke geldprijzen zijn te ver dienen. De beste Waddinxvener zal ap- part worden geëerd. Waddinxveen - Dirk Jan van Drunen heeft met een score van 1391 punten de eerste plaats behaald bij de sjoelers in Waddinxveen. Tweede werd Wim Valenkamp met 1390 punten en op de derde plaats eindigde Cees Kuipers met 1386 punten. Uitslagen: Klasse A: 1 Dirkjan van Drunen 13912. Wim Valen kamp 1390,3. Cees Kuipers 1386. Stand klasse A: 1. Jan Kersbergen 139.100, 2. Dick Dros 137.000, 3. Wim Slingerland 134.867. Klasse B: 1. M. Renesse 1305,2. Frans Bouwmeester 13013. G. Renesse 1294. Stand Klasse B: 1. Vera van Beek 125.600, 2. Gerard Vos 125.400, 3. B. Brouwer 125.000. KlasseC: 1. Dirk Faas 1167, 2. Jan van Beek 1167, 3. Wim Slin gerland jr. 1150. Stand Klasse C: L Jan van Beek 116.700, 2. J. Blom 115.750, 3. Dirk Faas 115.633. Klasse D: 1Jan Olie 1122, 2. Coby van Eek 1083, 3. Ronald Meyer 1020. Stand Klasse D: 1Coby van Eek 106.833,2. Ceron van Beek 101.700, 3. Ronald Meyer 101.100. Klasse E: 1. Jeanette Kersbergen 1009, 2. Corry Boegheim 1005, 3. Jaap van Beek 994. Stand Klasse E: 1Jaap van Beek 96.950, 2. Petra Botger 96.200, 3. Corry Boeg heim 95.467. De gemiddelde score van de vereni ging is 114.940 punten. Het totaal be draagt 161.878.000 punten. Benthuizen - Op zaterdag 8 oktober speelden de junioren van tafeltennis vereniging Tabé thuis tegen GKB Sala manders uit Wateringen. Zoals ge woonlijk beet Andy van Dorp het spits af, maar voor het eerst sinds de start van de competitie ging het eerste punt na een spannende partij (21-12, 19-21, 22-24) naar de tegenstanders. De twee daaropvolgende wedstrijden door Ar- gevr. lieve n. rokende oppas voor onze dochter van 14 mnd. 1 dag p/w 01727-12865 t.k. brommer Honda MB 50 i.z.g.st. blok gereviseerd t.e.a.b. na 18.30 uur: 01828-15521 t.k. koelkast 35.-; hoedendozen 42,50 en 25.-; kristallen karaf 25,- 01828-10328 t.k. maxi-cosi met 2 elas. draagkoorden als nieuw 45,-01828-18302 kaarten foto's van Hazerswoude zeer oud ruilenv oor kaarten van W'veen 01828-19032 jen v.d. Wel en Chris van Dorp werden moeizaam in drie games gewonnen. Het dubbelspel verliep gelukkig weer als vanouds, zodat Tabé op 3-1 voor sprong kwam. Ondanks deze voorsprong was er in de drie daaropvolgende wedstrijden spra ke van nervositeit en werden onnodige fouten gemaakt. Dit mondde uit in drie maal een beslissende game. Twee daar van werden door de jongens van Tabé gewonnen. Met de stand van 5 tegen 2 hadden Andy, Arjen en Chris weer de nodige rust en zelfvertrouwen in hun spel kunnen brengen en werden de laat ste drie wedstrijden zonder problemen gewonnen. Met een verdiende 8-2 overwinning maakt het team kans om als eerste in de poule (landelijk C) te eindigen. Zater dag 15 oktober spelen de tafeltennisers thuis tegen Almeerspin uit Almere- stad. man kreeg een moeilijk eindspel op het bord. Hij had een loper tegen enkele pionnen. In een gewonnen stelling maakte R. Wortman echter een beslis sende fout en verloor toen vrij snel van A. de Groot. J. van Veen en J. Verheul speelden een soort 'rapidschaak'. Van Veen offerde een dame (boze tongen beweren dat hij blunderde) en verloor heel snel. R. Mandersvoort kon de stuk ken al snel in de doos doen, want na tien zetten stond A. Hoogduijn al in een verloren positie. De schaakvereniging Moerkapelle speelde afgelopen vrijdag intern de vijf de ronde. Koploper M. de Haan moest hierbij zijn positie verdedigen. In een remisestelling maakte hij een fout en op die manier kon G. van Ommeren de eerste plaats overnam. D. Bac speelde tegen W. Stange. Het was een rustige partij waarin Bac langzamerhand beter kwam te staan waardoor het 1-0 werd. B. van Geffen offerde vanuit de Italiaan se opening een pion, maar zag deze niet meer terug. Een fraaie overwinning voor zijn tegenstander M. Vroeginde- weij. W. Wortman speelde een aardige partij tegen M. van Vuuren. De zwart- speler offerde links en rechts en stond even later mat achter de paaltjes. Erg spannend waren de partijen van de jeugdleden S. Stange, A. Wortman en J. Verheul. S. Stange speelde een prachti ge partij, maar ging na een aanval van J. van der Spek toch ten onder. R. Wort- Overige uitslagen: C. van Vuuren - K. Scheepers 0-1, J. Segaar - J.D. Blok 1-0, T. van Delden - G. van M#eeteren 0,5-0,5, G. Bergacker - G. Hoeflaak 1-0. Vrijdag avond speelt het tweede team van Moerkapelle tegen het sterke Messe- maker 1847 2 uit Gouda. Moerkapelle zal alles uit de kast moeten halen om thuis te winnen.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9