Oscar voor familie Flodder bi] Tennisclub Zevenhuizen TZM laat Combat kansloos Flyers heren 1 neemt revanche BROUWER DE KONING Gelijkspel Groeneweg Fl-Waddinxveen F1 Overwinning Groeneweg E2-SPV81 Uitslagen Clubkampioenschappen Tennisclub Zevenhuizen Hengelsport Wedstrijdprogramma Koudekerk 1 Verlies en winst voor Rentokil-ZVH! UITVAARTVERZORGING Het !6e Waddinxveens plTllTllI ORGEN^Qjj Hart van Holland/2 november 1994 pagina 9 Grote kollektie Kamerplanten BLOEMBOLLEN Narcissen en Krokussen - 10% korting Korte vroege tulpen in 20 soorten. De uitslagen Volleybaltopper in "Swanla" heren 2 grijpt naast de winst Zevenhuizen-Zaterdagavond 29 oktober jl. uierd in het clubhuis van Tennis club Zevenhuizen een spectaculaire slotfeestavond gehouden in een heuse Hollywood-stijl. Het clubhuis was door de evene mentencommissie omgetoverd in een Amerikaans glamourland. Een kunstmatige uitbouw van de feest zaal was nodig om aan de grote op komst van TZ-leden plaats te bieden. Een groot aantal van de leden had ge hoor gegeven aan de oproep om een gooi te doen naar de Oscar dit te verdie nen was voor de best ogende "filmster". De acteerrollen die iedereen zichzelf gegeven had zorgden voor veel lol. Met name de familie Flodder was al vanaf het moment van binnenkomst het lie verdje van het publiek. Ma Flodder (Jeanet), Johhny (Daaf), de Keesjes (Emiel en Carla) en hun hond waren zowel met hun uiterlijk als met hun acteertalent duidelijk de beste. Het ver wonderde dan ook niemand dat cere monieleider Uncle Sam (Sjaak) geassis teerd door de charmante Darryl Han nah (Matthijs oftewel Mathilde) de hele familie met een Oscar beloonde. Hierbij lieten ze de overige genomineerden Dolly Parton (Petra) en Al Capone met z'n maitresse (Nico en Jeannie) achter zicht. Vorige week speelde het eerste senio renteam van TZM de eerste return van deze najaarskompetitie tafeltennis, en wel thuis tegen het Bleiswijkse Combat 2. In de eerste klasse poule is TZM 1, bestaande uit Guus van Amerongen, Adriaan van Belzen en Ad van Heijnin- gen, koploper. Combat stond voor aan vang van dQ wedstrijd op de tweede plaats, met een achterstand van drie punten. Een soepel draaiend TZM, dat in de eerste kompetitie-wedstrijd al eerder van Combat won, liet deze avond geen spaan heel van eventuele ambities van Combat. De gasten, be staande uit W. van Dijk, M. van Rijn en C. Olierook, werden met 10-0 en met lege handen weer terug naar huis ge stuurd. Het is duidelijk dat deze uitslag de rian te koppositie van TZM verstevigt. Naas te concurrent is nu Ilac 3, die de laatste wedstrijden voor enige verrassingen zorgde. De eerstvolgende wedstrijd van TZM is vrijdag 4 november, uit tegen Vrienden schaar 7, aan het Raam in Gouda. Waddinxveen- Heren 1 speelde afgelo pen vrijdagavond tegen Niels Stensen 2 uit Utrecht. Deze ploeg werd vorig sei zoen kampioen in de klasse waar ook Hyers in speelde. De Waddinxveners verloren toen tweemaal. De start van deze wedstrijd was voor Flyers niet denderend en de vele aanwezige sup porters vreesden dat een nieuwe ne derlaag in het verschiet lag. De hele eerste helft had Flyers het nakijken, gelukkig bleef de achterstand binnen de perken. Ruststand 41-45. De tweede helft zag men een heel ander Flyers. Via snel basketball werd Niels Stensen on der druk gezet en daardoor ok in fou- tenlast. Tegelijktijd vielen de afstand schoten goed en zo kon Flyers uiteinde- h|k nog een makkelijke overwinning hoeken. Eindstand 104-81. Topscoor ders Wolter Zwijnenburg en Robbert xaufman ieder met 20 punten. Energie Kluis Flyers meisjes junioren Sen een off-day. De wedstrijd tegen nsVB uit Haren was vooraf getipt als efn jan be m°gelijke te winnen wed- tnjden. Maar het pakte anders uit. Hsvd ^et be§'n werd al duidelijk dat ovb de betere ploeg was en vooral de erste helft kwam dit tot uitdrukking. ™et een achterstand van 16-34 pro- kpSI £'yers de tweede helft het tij te eren. Dit lukte gedeeltelijk maar er am toch een duidelijke nederlaag op sc°rebord. eindstand 35-60. top- oorder Tineke Lelieveld met 8 pun- Dames 3 handhaafde de ongeslagen koppositie in de competitie. In de wed strijd tegen Dunkinn uit Roelofarends- veen kwam men tegen het einde van de wedstrijd nog onnodig in de problemen door een grote voorsprong bijna nog uit handen te geven. Eindstand 60-55. Topscoorder: Nicole van Leeuwen met 12 punten. Dames 4 had lange tijd uitzicht op een overwinning tegen Punch uit Delft. Bijna de hele wedstrijd had men de leiding, maar tegen de eindsprint van de tegenstander bleek men niet opge wassen en werd de wedstrijd nipt ver loren. Uitslag 37-40. Topscoorder; Jes- ca van Loo met 8 punten. Jongens junioren 1 tegen DAS was een spannende strijd, die pas laat in de tweede helft werd beslist toen Flyers een voorsprong veroverde van tien punten. Door deze overwinning blijft Flyers meedraaien in de top. topscoor der Mark Lesschen met 25 punten. De jongste leden spelend in gemengd mini's doen hun uiterste best en leren elke wedstrijd weer wat bij. Ze zijn erg hoog ingedeeld, maar wanneer de tweede helft van de competitie, met een nieuwe indeling, van start gaat zul len de resltaten verbeteren. Nu werd er ruim van Jumpers uit Den Haag verlo ren. Topscoorder was Niels Pijnappels met 6 punten. A.s. vrijdagavond 4 november om 19.UU uur Flyers jongens junioren 1 tegen Gymnova en om 21.00 uur Flyers dames 1 tegen Schiestreek. sedert 1962 een begrip voorde waardige uitvoerine van. begrafenis of crematie voor West-en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Op vrijdag 4 november a.s. is er weer klaverjassen in "De Boog" aan de C. Huigenslaan 2 te Waddinxveen het kla verjassen begint om 20.00 uur (er wor den 4 ronden gespeeld) en de entree prijs is drie gulden. Boskoop- Bij de Zuid Hollandse kam pioenschappen Judo te Den Haag wa ren de Judoka's van Marchant weer zeer succesvol. Bij de heren, 86 kg werd Kick v.d. Weijde 3e, wat een enorme prestatie is voor deze jeugdige judoka. Op zaterdag 12 november vindt het Open jeugdkampioenschap van Wad dinxveen plaats. De Waddinxveense Schaakvereniging WSV organiseert voor de 16e keer het jeugdtoernooi in het Anne Frank Centrum aan het Jan van Bijnenpad 1. Indeling volgens het Zwitserse systeem in 3 categoriën, t.w. cat. B: geboren na 12 november 1978, 7 ronden, cat. C: geboren na 12 november 1980; 9 ron den, Cat. D&E; geboren na 12 november 1982, 9 ronden. Het inschrijfgeld be draagt f. 7.50 en dient voldaan te wor den aan de zaal, welke vanaf 9.00 uur is geopend. De eerste ronde zal ca. 10.00 uur beginnen. De prijsuitreiking zal rond 17.00 uur plaatsvinden. Aanmel den kan bij W. v.d. Hoek, tel. 01802-2260 of b'j G.L. Torenbeek, tel. 01828-19006. Uiterlijk 9 november sluit de inschrij ving. Grote potchrysanten en cyclamen (ook in kado-verpakking!) Winterharde violen, Erica winterbloei FRUITBOMEN - turfmolm, tuinaarde: 4 zakken voor 10,- IZIMPIZPRI I DROOG HAARDHOUT en HARDHOUT VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Zevenhuizen - De jongens van Groene weg F1 hebben in hun laatste wedstrijd in de oude samenstelling gelijk ge speeld tegen Waddinxveen. Twee spe lers, namelijk Derk v.d. Pot en Bennie Kroondijk zijn doorgegaan naar E2 on der leiding van Jan v.d. Pot en Gerard Karreman. De wedstrijd in Waddinxveen verliep in de beginfase voorspoedig. Derk v.d. Pot passeerde in de vijfde minuut van de wedstrijd de keeper met een schot in het doel. Laatste man Bennie Kroondijk heeft lang geprobeert de "nul" van de tegenpartij vast te houden, maar in de tweede helft kwam ondanks het harde werken van de jongens van Groeneweg, toch de gelijkmaker tot stand. Kansen in de tweede helft van Dimitri Waslan deren Barry van Rijn werden niet benut zodat deze wedstrijd eindigde in een 1- 1 gelijkstand. Groeneweg F1 bestaat uit de volgende spelers: Derk van der Pot, Bennie Kroondijk, Stephan Veth, Dimitri Was- lander, Barry van Rijn, Richard van Kla veren, Jeroen Berends, Sven d'Ancona, Richard Duyndam en Arno Keizer. Zevenhuizen- De eerste wedstrijd van E2 in en tegen Postbroek is een succes geworden. Al in de eerste minuten van de wedstrijd scoorde Derk v.d. Pot het eerste doelpunt en bleef de tegenstan der in de eerste helft kansloos wat re sulteerde in een tweede doelpunt van Maarten Colijn die een corner gelijk in de hoek van het doel schoot. Na de rust maakte SPV'81 nog een tegendoelpunt. Maar mede door het enthousiasme van de supporters langs de lieten de jon gens van E2 de 2-1 voor zich behouden. Groeneweg E2 bestaat uit de volgende spelers: Derk v.d. Pot, Bennie Kroon dijk, Mark Dijkshoorn, Leendert Karre man, Maarten Colijn, Alexander Huur man, Dennis Bouter en Martijn Keizer. Zevenhuizen- Tijdens het slotfeest van de Tennisclub Zevenhuizen afgelopen zaterdag werden door de voorzitter Wim v.d. Weerdhof de prijzen voor de clubkampioenschappen 1994 uitge reikt. Door het slechte weer zijn veel partijen veel later gespeeld dan ge pland en was het pas nu dat alle prijzen naar de finalisten konden gaan. Senioren: DD-algemeen; 1Annelieke en Eveline Bolsterlee, 2. Maaike v. Leeu wen/Maaike Beltman. DD-35+; 1. Ria Gaarkeuken/Margré v. Gestel, 2. Carla Bink/Ineke Kreeft. DE; 1. Truus v. Leeu wen, 2. Margré v. Gestel. GD-aigemeen; 1Maaike v. Leeuwen/Leon v. Leeuwen, 2. Eveline Bolsterlee/Harmen Witkamp. GD-alg. B; 1. Betty Visser/Wouter Enge len. Sandra Heemskerk/Daniel Boon. GD-35+; 1. Annelies en Harry Hack, 2. Carla Bink en Herman Rijckenberg. HD- algemeen; 1. Jaap Buskop/Bert Gaar keuken, 2. Leon en Frank v. Leeuwen. HD-35+, finale onbeslist: Wilco v. Rooi- jen/Wim du Bois, Bennie Verbakel/Har- ry Hack. HE-algemeen; 1. Piet v. Rijs, 2. Jaap Buskop. HE-35+; 1. Theo v. [waar den, 2. Wilco v. Rooijen. Junioren: 1. Kim Walter, 2. Priya de Swart. Jongens (basis) 1Onno Smits, 2. Michael Olieman. Jongens (middel baar) 1Björn Janson, 2. Frank Poorter. Jongens dubbel; 1. Björn Janson/Ro- bert Luik, 2. Klien v. Dam/Wytze Klop. Aan de derde wedstrijd van de najaars kompetitie van hengelvereniging Ze- venhuizen-Moerkapelle deden zeven deelnemers mee, de wedstrijd is op 29 oktober gehouden in de Heijermanswe- tering te Woubrugge. De vangst was zeer slecht er werd slechts 2.710 gram vis gevangen. De eerste plaats was voor A. van Erk met 1.430 gram, de tweede en derde plaats werd verdeeld tussen D. Bazen en A. Metselaar, beiden wisten 550 gram vis boven water te halen. Voor twee deelnemers was er alleen het zure weer, zij wisten geen vis te verschalken, als troost krijgen zij nog de "troostpunt". Opmerkelijk was deze maal de vangst van R. Huisman, met een vangst van twee "Baarzen" en een totaal gewicht circa 10 gram behaalde hij toch nog 6 punten voor de kompetitie, hij stijgt hierdoor van de vierde naar de derde plaats in de kompetitie. Tussenstand na drie wedstrijden: 1. A. van Erk 25 punten; 2. D. Bazen 24 pun ten; 3. R. Huisman 21 punten; 4. E. Breedijk 19 punten; 5. A. Metselaar 19 punten. Koudekerk- Zaterdag 5 november a.s. speelt, als de weergoden het toelaten, Koudekerk 1 thuis voor de competitie tegen U.V.S. 1 uit leiden, aanvang 14.30 uur. Pupil van de week voor deze wed strijd is Daan Gertenaar. Daan speelt zelf in F2-pupillen van Koudekerk. Koudekerk 2 speelt ook thuis voor de competitie, zij binden de strijd aan met S.V.Ö.W. 2, aanvang van deze wedstrijd is om 12.00 uur. Afgelopen week speelde Rentokil-ZVH twee competitie-wedstrijden. Dinsdag avond werd in eigen huis tegen het Zwolse VC Kuipers gespeeld. De ZVH- supporters waren benieuwd hoe de ploeg zich op het verlies van zaterdag en het niet mee-spelen van Albert Christina had ingesteld. Voor het team en de supporters werd die avond een domper. ZVH kon niet in het spel komen en zag tegenover zich een uitstekend spelend VC Kuipers. Al vanaf het begin liep ZVH achter de fei ten aan en kon geen goed blok zetten tegenover de sterk aanvallende Harry van de Brink. De eerste twee sets gin gen dan ook naar Kuipers met de sets tanden 13-15 en 6-15. In de derde set liet ZVH zien dat met een moeilijker service Kuipers onder druk gezet kon worden en daardoor punten gescoord werden. Met 15-7 ging deze set over in handen van de Zevenhuizense ploeg. In de vierde set bleef het herstel van ZVH uit en kon Kuipers op de eerder ingeslagen weg doorgaan. Met uitblin kers als Van de Brink en Galatinko werd de Zevenhuizense ploeg verslagen met 10-15. ZVH na twee wedstrijden met lege handen achterlatend. Zaterdag jongstleden speelde ZVH in Assen tegen de debutant in de eredivi sie Sudosa. ZVH moest deze wedstrijd winnen en deden dit in een volle sport hal De Spreng. Via de setstanden 15-8, 15-9 en 15-7 werd een 3-0 overwinning geboekt. Aanstaande zaterdag zal de streekder- by en volleybaltopper in Zevenhuizen gespeeld worden tussen Rentokil en Alcom/Capelle. De ploeg van Alcom staat samen met TDK/Brevok momen teel ongeslagen aan de leiding van de Lotto-eredivisie en zal deze status ook na zaterdag willen behouden. De wedstrijd zal door de live-uitzen ding op TV-Plus (breedbeeld televisie) eerder gespeeld worden, de aanvangs tijd is nu 17.15 uur Zaterdag speelden de heren van het tweede team in eigen huis tegen het team van EAW. In een zeer gelijk op gaande strijd, wisten de Arnhemmers toch een 3-2 overwinning mee naar huls te nemen. In de eerste en tweede set bleef het team van trainer/coach Dick van Dier- men tot aan de 13 goed in de strijd, maar met veel inzet en veel slagkracht van EAW speler Rouwerse wist deze ploeg deze sets met 13-15 te winnen. In de volgende twee sets wist spelver deler Jan Clardeij zijn aanvallers goed in stelling te brengen en kwam Rentokil door 15-4 en 15-9 deze sets te winnen weer op gelijke hoogte. In de vijfde set, gespeeld volgens het rally-point systeem, maakte de Zeven huizense ploeg meer fouten en kon EAW deze set met 15-10 winnend af sluiten.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9