RSMA Uw regionale bedrijvenmagazine IOns nieuwe adres is: Noordelijke Dwarsweg 1a - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2289* - Fax 01802-3503 Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen pagina 20 Hart van Holland/9 november 1994 v/ ós- Drukkerij Elgersma Sinds enkele weken zijn wij verhuisd naar ons nieuwe pand. Met behulp van de modernste technieken zijn wij in staat uw drukwerk- wensen tot in de puntjes te verzorgen. Kwaliteit op papier. Of het nu gaat om uw geboortekaartjes, uw kerstkaarten, of uw advertentie in het Hart van Holland of in Hartwijzer. Alles moet er perfekt uitzien en daar zorgen wij dan ook voor, iedere dag op nieuw! U kent ons nog niet, of u maakt slechts gebruik van één van de vier segmenten van ons bedrijf? Dan stellen wij ons graag aan u voor: DRUKKERIJ In onze moderne drukkerij verzorgen wij uw drukwerkwensen vanaf het idee tot het komplete eindprodukt. De medewerkers in de pre-press afdeling zetten uw wensen met behulp van de nieuwste technieken om in een drukklaar produkt en dit wordt dan na overleg met u verder uitgewerkt tot het beoogde eindprodukt. Wekelijks gratis huis-aan-huis in 30.250 brievenbussen in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud-Verlaat, Kruisweg, Benthuizen, Hazerswoude-dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk aan den Rijn, Boskoop en Waddinxveen. Voorzien van al het plaatselijke nieuws, het sportnieuws, nieuws over de laatste ontwikkelingen in de autobranche e.d. Een huis-aan-huis krant waarin niet alleen de adverteerders met de mensen communiceren, maar waarin de lezers zelf ook met elkaar kunnen communiceren d.m.v. de 'gratis kleintjes' Informeer naar onze aantrekkelijke advertentie-tarieven. Iedere maand bij 3.500 bedrijven gratis in de (post)bus in hetzelfde gebied als Hart van Holland. Met de laatste wijzigingen en tips betreffende juridische zaken en belastingmaatregelen. Tevens probeert Hartwijzer de belangrijkste zaken samen te vatten en de nieuwste ontwikkelingen weer te geven. Ook worden per maand enkele bedrijven aan de lezers voorgesteld. Onze verkoop-afdeling is altijd bereid u het een en ander nader toe te lichten. Hart-design, het nieuwste segment van ons bedrijf. Alle communicatieproblemen met de buitenwereld kunnen wij voor u oplossen. Of het nu gaat om het ontwerpen van een advertentie, het plaatsen van advertenties in andere regionale bladen, of het verspreiden van drukwerk. Door met ons contact op te nemen, hebt u al deze zaken meteen geregeld. Dat bespaart u moeite, en bovenal kosten. Heeft u een 'communicatie'-probleem? Leg het ons voor en wij proberen dit probleem voor u op te lossen ontwerpen van advertenties doorplaatsmogelijkheden drukwerkverspreiding Kwal iteit familie-drukwerk handelsdrukwerk folders leaflets prijslijsten brochures kranten full-colour-drukwerk enz. enz.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 20