Wstki Hartelijk welkom voor Sint Nicolaas Leerlingen van 't Reigerbos op t.v. l! nterklaas is weer in 't land! Intochten en aanbiedingen in deze Hart van Holland! ifg "In ieder badje een ander schatje" Welfare-middag Sint Nicolaas Oranjewijk Dia-lezing Expositie Informatieavond Gastouderproject KORTELAND Hart van Holland niet ontvangen? Bel: 070-3350133 17e jaargang nummer 589 16 november 1994 Auto de Hoorn Boskoop- "Sint u hoeft niet ver te lopen, want in Boskoop kunt u alle cadeautjes kopen", zei burgemeester J.J. Spros tot de goedheiligman die hij zaterdag middag op het bordes van bet gemeentebuis verwelkomde. Dit was overigens maar één zin van zijn gedicht met de gebruikelijke Sint Nicolaas-rijmvoet. Ook de overige woorden vielen goed bij de Sint en bet veelhoofdige publiek in de smaak. Jong en oud zong vervolgens enthousiast mee met Sinterklaasliedjes, muzikaal begeleid door muziek vereniging 'Excelsior'. Een kwartiertje daarvoor was Sint met zijn vele Pieten, aan wal gestapt bij hotel Neuf. Daar stonden honderden kinderen en hun ouders op dit gezelschap te wachten. De mooie en snelle stoomboot bleek ook nu weer een perfect vervoermiddel, over de Gouwe. En snel, want direct na de tv-uitzending moest hij immers naar Boskoop, waar de winkeliers Sint en z 'n Pieten voor een bezoek hadden uitgeno digd. Als een vorst maakte de Sint en enkele Pieten in een open rijtuig een korte rondrit, die na de ontvangst bij het gemeente huis, voortgezet werd en langs de winkels voerde. Zevenhuizen - De 42 leerlingen van de groepen 7A en 7B van de openbare basisschool 't Reigerbos komen zaterdag 19 november live op t.v.in het programma Telekids op RTL 4. Dit programma wordt van 8.00 tot 12.00 uur uitgezon den. M e bus, met daarin ook Meen groep leerlingen van S een Nieuwerkerkse basisschool, haalt de leerlingen en de vier begeleidende leer krachten om 6.30 uur op. De deelname aan deze tv- uitzending hebben de Zevenhui- zense scholieren te danken aan hun klasgenootjes Stephan van Sonderen, Ron Hiemstra en Bastiaan v.d. Heuvel. Gedrieën maakten ze een grote bus met daarin een rol behang met de namen van elke leerling. Deze werd naar de programmamakers van RTL Telekids gezonden en werd voor deelname uitgekozen. Zevenhuizen is de rode groep en Nieuwerkerk de gele. Dat kan spannend wordenKijken dus! I tttiplwi Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Ais het orn vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelie, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemst cerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk Ka. Fa* 01802. Hazerswoude-dorp - Maar liefst drie avonden zijn er nodig om alle belang stellenden voor een toneelvoorstel lingvan'Ontwikkelingen Vreugd* te kunnen herbergen. Op de zaterdagen 19 en 26 november, alsmede vrijdag 25 november wordt de klucht In ieder badje een ander schatje vertoond inde toneelzaal van het Dorpshuis. De voorstellingen be ginnen om 2Ü.00 uur. Zevenhuizen - Vanmiddag wordt in De Zevenster de jaarlijkse verkoping van het Welfare-werk gehouden. Waddinxveen - Sint Nicolaas heeft een brief naar speeltuin Oranjewijk in Waddinxveen gestuurd waarin hij geschreven heeft dat hij 3 december op bezoek komt. Om 14.00 uur zal hij samen met z'n Pieten bij de speeltuin arriveren en de kinderen tot vier uur een fijne middag bezorgen. Kinderen in de leeftijd van 0 t/m 12 jaar kunnen zich bij Ria Droog aanmelden, tele foon: 18943. i Alphen aan den Rijn - In het activitei tencentrum "Wielewaal" aan de Kwartelstraat 66 in Alphen aan den Rijn is er op 17 november, aanvang 20.00 uur een dia-lezing door me vrouw Ds. J.M. van der Horst over Boedistische rituelen en feesten, inlichtingen: 01720-21357 of 01720- 32037. 0p zaterdag 19 november wordt in de Oudheidkamer van Koudekerk aan den Rijn, Dorpsstraat 55a een tentoonstelling gehouden over "Aan de rand van het Romeinse rijk". Deze interessante expositie toont ondermeer de resultaten van de op gravingen, die in Koudekerk en om geving zijn gedaan. Aan de hand van de diverse vondstpn blijkt dat al van af het begin van de 2e eeuw na Chr. bewoning in Koudekerk moet zijn geweest. Er is ook een veldtekening, die de sporen uit het verleden laat zien. Tevens zijn er op deze tentoon stelling foto's van een wel zeer unie ke vondst voor Nederland. De Oudheidkamer is geopend van 10,00 tot 12.00 uur. De fotoboeken ■net prentmatériaal van Koudekerk bggen ook Weer ter inzage. Groepen, die interesse hebben in een rondlei ding buiten de openingsuren, kun nen hieromtrent contact opnemen ®èt Mevrouw Miedema telefoon, 1111+13377 of met Mevrouw Muiier telefoon, 01714-12944. Zevenhuizen - Op donderdag 17 no- ^mber wil het Gastouderproject addmxveen en omgeving zich voorstellen aan wie het project niet kent. De! Gastouderproject bemiddelt tus sen vraagouders die, omdat zij wer- en of studeren, opvang zoeken en gastouders die tegen betaling kinde- Ire" van anderen thuis willen opvan- Kenmerkend voor deze vorm 1 van opvang zijn flexibiliteit: opvang °P variabele tijden en maatwerk: het aantal dagen en uren kan aangepast s°h aan de vraag. Ook buiten- rikh °'Se °pvan® Doort tot de moge- m3akt autorijden goedkoper! zie pagina 23 Links voorstaan van links naar rechts Ron Hiemstra, Stephan van Sonderen en Bastiaan v.d. Heuvel NAAIMACHINESPECIAALZAAK Noordwaarts 73 - Telefoon (079) 418596 Stadshart Zoetermeer en Oranjelaan 29 - Telefoon (079) 166759 Zoetermeer

Hart van Holland | 1994 | | pagina 1