Sponsor voor B-l jeugd BSC'68 Tweede team Aeolus kampioen Flyers Heren 1 zet opmars voort BROUWER DE KONING Open jeugdkam pioenschappen Florida KERSTBOMEN Twee juniorenteams kampioen Florida ZVH vlot langs Radius UITVAARTVERZORGING llilM Hart van Holland/14 december 1994 pagina 11 BLAUWSPAR - NORDMANN - OMORICA KLUITBOMEN PRIMA CYCLAMEN, WITTE AZALEA'S EN KERSTSTERREN KERSTBOOMSTANDAARDS, HULST EN NOBELISTAKKEN KERSTSTUKJES EN ARTIKELEN VOOR STUKJES Dames ZVH behoudt aansluiting y-TT, A- Benthuizen - Sporthuis Jan Droog uit Bleiswijk sponsort de B-l jeugd van BSC'68. Op de foto staande: Frank, de Goot, Ivo Veldhuizen, Alex Klomp, Fred Bruynius en Marvin v.d Houten. Zittend: K. Somen (penningmeester BSC'68), de heer J. Droog (sponsor) mevrouw S. droog en A. Verheul (p.r. BSC'68). Waddinxveen - Reeds in de elfde com petitie-week is het tweede team van Aeolus erin geslaagd het kampioen schap te behalen inde overgangsklasse district. Met nog twee wedstrijden te gaan is het voor 'runner-up' Vederlicht nog wel mogelijk om gelijk te komen, maar dankzij het betere saldo van de Waddinxveners is het kampioenschap een feit. De beslissende wedstrijd werd gespeeld tegen HPSV uit Den Haag. Ook deze confrontatie werd, net als de vori ge ontmoeting met 8-0 gewonnen. Aeo lus 2 zal door dit kampioenschap pro moveren naar de hoofdklasse district. Het kampioenschap voor het eerste team is ook een stapje dichterbij geko men, dankzij een wedstrijd tegen Box tel: 6-2. Afhankelijk van de prestaties van nummer 2 op de ranglijst Ribad, kan Aeolus 1 nu in de volgende wed strijd op 8 januari kampioen worden. Aanstaande week nemen de spelers van team 1 deel aan de kwalificatie wedstrijden voor het Nederlandse kampioenschap. Hoewel de kans op plaatsing voor de eindronde uiterst klein is, doen de Waddinxveners hier natuurlijk weer belangrijke ervaring op. Deze ervaring kan volgend jaar na tuurlijk goed van pas komen als Aeolus 1 uitkomt in de eerste klasse landelijk. Aeolus 3 zegevierde eveneens en wel met een 7-1 overwinning op DEO een heel kleine kans behouden op het kam pioenschap. Ze staan nu derde achter Florida en Delft. men, dankzij een wedstrijd tegen Box- Florida en Delft. Waddinxveen - Heren 1 pakte vrijdag- Flyers. Eindstand 31-29. Topscooi Waddinxveen - Heren 1 pakte vrijdag avond j.l. de derde overwinning op rij Hierdoor is er weer aansluiting gevon den bij de top van de competitie. De tegenstander Green Eagles uit Maas sluis maakte het Flyers alleen moeilijk in de eerste helft van de wedstrijd. Eindstand 86-55. Topscoorders: Wim Stuyfzand met 16 en Coen van Wilgen met 15 punten. De Energie-Kluis meisjes junioren kon den de wedstrijd in IJmuiden tegen Akrides niet met winst afsluiten. Na een goede eerste helft ging het mis in de tweede: eindstand 45-30. Topscoorder: Tineke Lelieveld met 14 punten. Heren 4 overtrof zichzelf in de wed strijd tegen het veel hoger geklasseer de Leiden. Hoewel het ernaar uitzag dat Elyers zou winnen, werd dat toch Lei den. Eindstand 41-42. Topscoorder: Catrick Bos met 14 punten. Dij de uitwedstrijd van Dames 4 was dezelfde situatie te zien. Alleen was het hier Flyers, dat met drie punten voor stond en miste Gymnova één van de drie vrije worpen, waardoor Flyers met 34-35 won. Meisjes junioren 2 speelde ook een spannende wedstrijd tegen BV Alphia. 'eze werd ook in de laatste seconde beslist en wel in het voordeel van Flyers. Eindstand 31-29. Topscoorder Monique Boudewijns met 9 punten. Jongens junioren 2 had alleen de eerste helft wat moeite met BV Leiderdorp. De tweede helft was het een en al Flyers. Eindstand 81-55. Topscoorder Berthin Mahka met 26 punten. De score van de dag werd verzorgd door jongens passerelle 1. Werden al hun vorige wedstrijden reeds met grote cijfers gewonnen, deze monsterscore behaalden ze niet. Leiden werd met 170-20 verslagen. Topscoorders: Fred dy Hoffman met 39 en Abdellalif Khouakhi met 38 punten. Jongens kadetten 1 speelde een redelij ke wedstrijd, maar was bij lange na niet opgewassen tegen het nog ongeslagen Jumpers. Ook meisjes passerelle 1 leed een ne derlaag. In deze klasse zijn alle teams zo aan eikaar gewaagd, dat men steeds op volle sterkte moet aantreden om tot winst te komen. Helaas moest Flyers twee vaste speelsters missen en dit was het verschil met Leiden. Einduitslag 31- 64. Topscoorder: Anne Willemijn Crompvoets met 11 punten. Vrijdagavond 16 december om 21.00 uur vindt de topper Flyers Dames 1 tegen Cady'73 plaats. Waddinxveen - Zaterdag j.l.moest Keu kencentrum Waddinxveen/Be Fair aan treden tegen Delta 2. Een belangrijke wedstrijd voor coach Herman Brouwer "iet geslaagd voor z'n trainer B-cursus ■en zijn dames, want Delta stond net onder Be Fair op de ranglijst. Be Fair v°eht, maar kon echter niet meekomen en verloren de set met 10-15. De tweede set werd in winst omgezet: 15-8 en de derde set eveneens: 15-12. 'ok de vierde set werd in het voordeel van Be Fair beslist, waardoor dit team de volle winst van drie punten kon bin nenhalen. Waddinxveen - Het eerste herenteam van Be Fair had als tegenspeler Leyton 1. De eerste set eindigde met slechts één punt voor de tegenstander (15-1). De tweede set eindigde met 15-12 en de derde werd eveneens glansrijk gewon nen met 15-8. Zaterdag 17 december staat de streek- derby tegen Agon 1 uit Boskoop op het programma. Aanvang 16.00 uur in sportzaal Groenswaard. verloren: goud armbandje naam Robin erop a.u.b. bel als je het gevonden hebt: 01802-3143 sedert 10(52 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West-en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 h.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Waddinxveen - Badmintonclub Florida organiseert een open badmintontoer- nooi voor de Zuidhollandse badmin- tonjeugd. Maar liefst 180 deelnemers zullen in elke leeftijdscategorie strijden om de districtstitel. Gelet op de vele inschrijvingen uit Waddinxveen, Ze venhuizen, Gouda, Boskoop, Alphen a.d. Rijn, maar ook uit Delft, Zoeter- meer en Den Haag, belooft het een ui termate spannend kampioenschap te worden. De voorrondes worden 18 december van 9.00 tot 20.15 uur gespeeld, terwijl de finales op zondag van 9.00 tot 18.00 uur zullen plaatsvinden. Belangstellen den zijn van harte welkom. Ron Sallevelt ziet morgen Abraham. Gefeliciteerd en een prettige dag toegewenst Raymond, namens heel groep 7 van 't Reigerbos: bedankt voor je kaart. Stephan Twintig jaar in het huwelijksbootje. Door weer en wind! Eén twee drie. raad van wie!!! B.B. (best baassie) het groene spul was overheerlijk, een weekend lang! kleuterjuf zoekt verkleedkleren (gala/carnavals/ beroepskleding) 01828-16742 Annette en Gerald veel geluk in eigen huis ma 5 zussen en 5 broers doei! 18 december Eeke en Henk 25 jaar getrouwd. Gefeliciteerd Lida en Wim 20-12 verkoopdag mooie baby+ peuterkleding van 9-11 en 13.30-15 uur Noordelijke Dwarsweg 6 Zevenhuizen Meneer van Oosten bedankt voor de crocussen! L, dat hebben we weer gehad wat nu?? AH REDELIJK IN PRIJS KOOPAVONDEN: 13-23 DECEMBER VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Boskoop -Twee juriioreriteams vart Ta feltennisvereniging Boskoop zijn kam pioen. Het eerste juniorenteam, be staande uit Martijn de Visser, Dick Windhorst en Wouter Konijn zijn er in geslaagd als eerste te eindigen in de 3e klasse. Dit betekent dat zij volgend sei zoen zullen uitkomen in de tweede klas se. Top uit Haastrecht, Vriendenschaar Gouda, llac Gouda, Bok Bodegraven en Reeuwijk werden allen door Boskoop verslagen op een overtuigende wijze. Het tweede team, waarin spelen Kees Verkade, Stefan Konijn en Gerwin Snel wist zich in de 3e klasse te handhaven en eindigde als vierde in hun poule. Het derde team met Peter v.d. heiden, Otto de Goeij, Christiaan de Kooter en Ri chard Groenestein eindigde als eerste tijdens de beslissende wedstrijd om het kampioenschap. Vermeldens waard is het feit dat Christiaan de Koo ter die voor het eerst deelnam in de competitie, alle gespeelde wedstrijden wist te winnen. Het eerste team van de senioren wordt gevormd door Ploni v.d. Hoven, Jac ques Seegers, Gerard Endel, Paul van Nieuwenhuizen en Rob Snel. Dit speel de in de 3e klasse degradatie. Van de tien wedstrijden wisten zij er zes te winnen waardoor zij met 12 pun ten net op de tweede plaats eindigden. Bok Bodegraven werd met 13 punten eerste in deze klasse. Het tweede team bestaande uit Frank van Os, -Roland van Nieuwenhuizen. René van Ommeren, Anneke van Stuij- venberg en Gemma van Midden kwam uit in de 5e klasse promotie. Van de 10 wedstrijden wist dit team er vier te winnen en vier gelijk te spoelen, waar door dit met 23 punten eveneens op de tweede plaats eindigde. Het derde team met Arda Dekker, André v.d. Wolf, Marcel Langenberg, Joop Boerma en Jeroen v.d. Sande, won één van de acht wedstrijden: het speel de in een poule van vijf in plaats van zes en speelde er drie gelijk, waardoor dit als derde is geëindigd. Waddinxveen - Met invallers Herma v.d. Heiden en Gert Bogaards verloor Florida 1 met 2-6 van Badso 1 uit Soesterberg. Het ging beter dan uit (0- 8) en Dennis Steenland won enkelspel en gemengd dubbel met Liesbeth v. Bergeijk. Echter door dit resultaat staat degradatie naar de derde klasse van de landelijke competitie vrijwel vast. De competitie wordt in januari voortge zet met nog drie wedstrijden te spelen. Florida 2, koploper in de eerste klasse Zuid-Holland haperde opnieuw. Vorige week gelijkspel en nu weer tegen Pijnacker 2. Vooral de dames zijn aan een winterstop toe. Concurrenten Aeo lus 3 en Delft 7 zijn weer dicht in de buurt gekomen. Beide komen nog op bezoek in de sporthal De Sniep. Florida 3 won met 5-3 van Delft 9 en handhaaft zich in de middenmoot. Flo rida 4 deelde naaste concurrent Eridos 7 de genadeslag toe. 7-1 onder leiding van de nog ongeslagen Dick Schaap uit Boskoop. Fier aan kop in de derde klas se met vier punten voor op de nummer twee. Hoewel Florida 5 steeds beter gaat spe len is de sprong naar de derde klasse toch te hoog gebleken. De laatste kans tegen het eveneens laag geplaatste Na tionale Nederlanden 1 gingineengeiijk- opgaande wedstrijd met 3-5 verloren. Winst voor jeugdleden Madeion Gel derblom en Fabian v. Minnen in het enkelspel en voor Maarten van Arkel en Wim de Jong in de herendubbel. Florida 7 (4e kl) greep de laatste kans wel door Veglo 9 uit Leiden met 6-2 te verslaan. Boskoper Piet Vermeulen legde als eer ste heer de basis door aangemoedigd door zijn kleinzoon in een slopende partij toch de derde game te winnen met 18-13 na een 10-13 achterstand. Florida 8 en 9 (6e kl.) stevenen recht streeks op'het kampioenschap af, ter wij] Florida 12en 11 en sinds kort ook 13 (alle 7e klasse) rond de middenmoot staan. Op 8 januari wordt de competitie voort gezet. Op donderdag 29 december is er eerst nog het 'oliebollentoernooi' in de sporthal De Sniep, vanaf 19.30 uur. Benthuizen - BSC'68 liet zich van z'n beste kant zien zaterdag en was glo rieus overwinnaar tijdens de voetbal wedstrijd. Tegenstander Kamraan, had weinig of niets in te brengen en scoorde slechts één doelpunt. De Ben- thuizense spelers, met enkele jongeren ter aanvulling, maakten maar liefst zes doelpunten. Scoorders waren: André v.d. Meer (2x), Aad den Boer, Rick Bregman (2x) en Roderick van Loon. Voor BSC'68 zit het er op in 1994. Zater dag 17 december is een vrije dag en op de volgende zaterdagen is er geen pro gramma vastgesteld. Waddinxveen - Jan Kersbergen, de lei dervan het algemeen klassement bij de sjoelers. heeft zijn leidende positie ver stevigd door 1408 punten te scoren. Tweede werd W. Slingerland jr.- met 1386 punten. Ed den Drijver onlangs nog spelend in de B-klasse, behaalde 1373 punten. De uitslag in de A-klasse: 4. Tine Valenkamp 1361, 5. Cees Kui pers 1325, 6. Dick Dros 1315, 7. André van Gemeren 1310, 8. Henk van Beek 1308, 9. Wim Valenkamp 1298 en 10. Dirk-Jan van Drunen 1286 punten. Het gemiddelde van de avond: 117.57; het gemiddelde van de vereniging is 115.483 en het totaal van de vereniging is 335.626.000. In de Goudse sporthal De Mammoet, stond zaterdag het treffen tussen de streekgenoten Radius en ZVH op het programma. Euromail met een forse selectie aanwezig geloofde zelf niet in een goed resultaat en dat was ook in de wedstrijd te zien. ZVH- coach Toon van der Burgt, kon in deze wedstrijd een alternatieve opstelling binnen de lijnen brengen. In de basis stond Pieter Nobel, op de plaats van Cees van Opijnen, samen Edger Tinkhof, Rob Grabert, Rini Bou- tens, Albert Christina en Misha Latuhi- hin. Vanaf het begin hield ZVH de Gou wenaren onder druk met hun service. Dit resulteerde in een snelle 15-4 set winst. In de tweede set was een gebrek aan concentratie aan Zevenhuizense zijde debet eraan dat Radius een voor sprong kon op bouwen, waarbij aan voerder Stefan van Offenbeek een aan tal keren goed door kon komen met zijn aanvallen. Tot 9-8 behield Radius een voorsprong, maar daarna nam en ZVH het initiatief weer over en kon via een goede blokkering de aanvallen keren. Aan Pieter Nobel was de eer om met zijn blok het winnende setpunt te scoren 11-15. In de derde set liep ZVH vlot weg van Radius en kon met gemak deze set om zetten in een 8-15 setwinst, waarbij het laatste punt typerend voor de wed strijd uit de service van Albert Chris tina werd gescoord. Voor ZVH staat komende week weer een vol programma te wachten. Don derdag 15 december om 20.30 uur spe len de heren in eigen huis tegen Exakta/ Bovo uit Aalten en op zaterdag 17 de cember staat het duel tegen VC Kui pers/Zwolle op het programma. Deze wedstrijd begint om 19.00 uur in de sporthal Swanla te Zevenhuizen. In de week daarop spelen de Zevenhui zense heren op woensdag 2 L december om 19.00 uur in Apeldoorn tegen de regerend kampioen Piet Zoomers. Na deze wedstrijd heeft ook ZVH de eerste periode achter de rug. Deze eerste pe riode is door Alcom/Capelle gewonnen en heeft zich zodoende geplaatst voor het bekertoernooi aan het einde van het seizoen. ZVH dames 1 moest het in eigen huis het opnemen tegen Mikro Electro, de hekkesluiter van de eerste divisie, in de eerste set zag het er zeker niet naar uit dat Rentokil met de hekkesluiter van doen had. Met veel aanvaiskracht wis ten de dames uit Roosendaal de eerste set met 11-15 naar zich toe te halen. Tijdens de wisseling van speelhelft wist het trainersduo Jan Visser en Willem Jan van Yperen de Zevenhuizense da mes, enkele goede tips mee te geven voor de tweede set. Met name de op slag moest moeilijker en gevarieerder worden. Dit bleek niet tegen dovemans oren gezegd te zijn. de Multihouse da mes wisten de serviced ruk zo op te schroeven, dat Mikro Electro er niet aan te pas kon komen, met 15-2 werd dan ook deze set gewonnen. In de derde set hielden de beide teams elkaar goed in evenwicht, waarbij de ZVH-dames steeds beter gingen stop pen en Mikro van alles probeerde om punten te scoren. Veel punten werden aan de buitenkant gescoord. Multihou se wist bij 14-15 een matchpunt van Mikro om te zetten naar een 16-15 matchpunt voor hun zelf. Deze werd te niet gedaan en uiteindelijk werd het na een spannende strijd toch 17-16 voor de dames van Multihouse. in de vierde set hadden de Zevenhui zense dames voldoende grip op de wedstrijd en kon door goed tactisch spel deze set met 15-9 winnend afslui ten. Voor ZVH was dit een cruciale overwinning, dit betekent dat de aan sluiting met de sub-top gehandhaafd bleef. Voor aanstaande zaterdag staat de wedstrijd tegen Martinus 2 op het pro gramma in Amstelveen, deze ploeg staat ongeslagen aan kop van de eerste divisie.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 11