MEGA-COLOR 't Rijke LiDi's Stoffe Woon-kerstdecoraties maken van uw huis een kersthuis Firma Visser Zn.: Hoera de Dorpstraat is weer goed bereikbaar! Verbouwing Mega-color voltooid MEGA-COLOR FOTOSHOP Kerstaanbieding: GRATIS FOTOLIJSTJE bij besteding van 35,00 v AANBIEDING: Damespantalon Div. truien vanaf ƒ49.- Div. jeans vanaf 45. •Mooie collectie cocktailstoffen •Nieuwe collectie stoffen voor de babykamer daarvoor moet u zijn bij: al jarenlang gespecialiseerd in verf FOTOSHOP Decern ber-aan bieding: 10% korting op alle dokamaterialen pagina 20 Hart van Holland/14 december 1994 Dorpstraat 76 Waddinxveen Tel. 01828-32002 Mega-color bestaat bijna twee jaar en om dat te vieren krijgt iedere klant bij besteding van 35,00 een gratis fotolijstje (10x15 cm) naar keuze in eiken/goud of naturel hout t.w.v. ƒ4,95. Als u voor de foto zorgt, maken wij er gelijk een leuk kerstkadootje van. Kerkweg-West 9 2742 BC Waddinxveen Tel. 01828-11947 met steekzakjes, (zwart mt. 40 t/m 48) van 69,- voor Kerkweg-West 8-2742 BD Waddinxveen Tel. 01828-11120 Dorpstraat 48 - Waddinxveen - Tel. 01828-14278 Schuurpapier, kwasten en afplaktape. En aller lei andere accessoires. Maar vooral verf, veel verf. Daarvoor kan men terecht bij Firma Visser &Zn. in de Dorpstraat in Waddinxveen. "Wij zijn gespecialiseerd in autolak," vertelt Johan Vis ser, die vier jaar geleden samen met zijn vrouw Anja de zaak van zijn vader overnam. "Wij kun nen deze leveren in 18.000 kleuren, allemaal leverbaar in spuitbussen die wij zelf maken. De autolak is zowel voor particulieren als voor bedrijven". En dat geldt uiteraard ook voor de andere soorten verf; van Sikkens, Flexa en het Waddinxveense merk Tokion. Ook die verf kan in een spuitbus gedaan worden. Om de juiste kleur verf te krijgen, werkt Firma Visser sinds kort met een speciaal computerprogramma. "Onze klanten hoeven alleen maar een kleur- nummer te noemen en wij maken de verf," legt Johan Visser uit. "De computer geeft aan welke kleuren gebruikt moeten worden en in welke verhouding. Met de verfmengmachine kunnen wij net zoveel verf maken als nodig is". Naast verf heeft Firma Visser ook veel soorten behang. "Wij hebben behang op voorraad maar het behang dat besteld wordt, is al de volgende dag in huis," aldus Johan Visser. "Daarop hoeft gelukkig niet meer twee weken gewacht te wor den, zoals vroeger". En er is genoeg keuze. "De laatste drie jaar heeft behang een enorme vlucht genomen. Alleen al voor de kinderkamer hebben wij twaalf stalenboeken". Voor wie zelf niet aan de slag wil, kan het onder houd aan het huis overlaten aan de medewer kers van Firma Visser. Zij verzorgen onderhoud Vooral voor autolak komen klanten van Firma Visser Zn. van heinde en ver. aan huizen van particulieren: schilderwerk, be- hangklussen en glaszetten. Het goede advies dat gegeven wordt door de familie Visser, de service en kennis van zaken, maken de dienst verlening van het bedrijf compleet. Waddinxveen - Na het gereedkomen van de fraaie nieuwe rotondes is de Dorpstraat weer van alle kanten af bereikbaar. De winkeliers zijn het publiek dankbaar dat zij ondanks de verkeersproblemen die enkele maanden hebben geduurd, de Dorpstraat steeds hebben weten te vinden. Zij willen ook nog even wijzen op de vier parkeerterreinen die in de Dorpstraat aanwezig zijn en waar men altijd de auto kwijt kan als de parkeerhavens vol zijn. Deze bevinden zich: achter het Chinese restaurant; naast huisnummer 66; naast huis nummer 18 en achter huisnummer 12, rechts op de Veenkade. Waddinxveen - De Mega-color fotoshop is in de afgelopen weken volledig verbouwd. Twee jaar na de opening van het pand aan de Dorpstraat groeide Mega-color compleet uit de winkel. Om de klanten nog beter van dienst te kunnen zijn en het steeds groeiende assortiment beter te kun nen presenteren is de winkelruimte twee maal zo groot gemaakt. Een aparte hoek in de winkel is volledig ingericht met een ruim assortiment lijsten in iedere prijsklasse. Foto's worden gratis in de lijst gezet, een service waar men meestal op kan wachten. Klanten die op zoek zijn naar een exclusieve lijst kunnen kiezen uit zo'n 100 soor ten lijsten en 20 verschillende soorten passe- partoutkartons. Mega-color voert tevens als enige fotozaak in Waddinxveen, een uitgebreid assortiment zwart/wit dokamaterialen waaronder papier en chemicaliën van diverse leveranciers. Door zijn jarenlange ervaring is eigenaar Henk van Hou ten in staat om klanten op dit terrein van een deskundig advies te voorzien. Binnenkort bestaat Mega-color fotoschop al weer twee jaar en om dat te vieren krijgt iedere klant bij besteding van 35 gulden een gratis fotolijst. Als de klant er een passende foto voor heeft dan maakt Mega-color er gelijk een leuk kerstkadotje van. Dorpstraat 76 Waddinxveen Tel. 01828-32002 Mega-color fotoshop is ook dokaspecialist. Door de verbouwing hebben wij extra ruimte gekregen voor zwart/wit doka materialen van llford, Amaloco en Tura, welke wij ruim op voorraad houden. Door eigen gebruik en vlotte verkoop bent u verzekerd van altijd verse materialen. (tip: de nieuwe Amaloco dokakrant 1994/1995 is uit met volop tips voor een geslaagde afdruk. Haal 'm snel op.) ƒ49,- USKT\H

Hart van Holland | 1994 | | pagina 20