Z Scherpe prijzen in decem ber bij Van Marrewijk Stehouwer Banden in Truckcenter GRATIS VOORWIELEN BALANCEREN BIJ BANDEN SERVICE BV StOllOllWOf Noordeinde 57-1, Zevenhuizen bandenservice Inrit "Truckcenter" Tussen Kerst en Nieuwjaar tw. dinsdag 27, woensdag 28, donderdag 29 en vrijdag 30 december Op genoemde dagen gaan wij ter kennismaking uw personenwagen voorbanden en -wielen gratis balanceren Zonder iets te kopen, toch gratis in balans. Alles natuurlijk in volgorde van aankomst. Graag tot ziens bij Stehouwer Banden Service bv. Zevenhuizen Hart van Holland/21 december 1994 pagina 33 Sinds vijf jaar is Van Marrewijk in Boskoop het verkooppunt van SEAT voor Waddinxveen, Hazers- woude en Boskoop. In de werk plaats van 150 m2 zorgen Hans van Marrewijk en zijn medewerkers voor kwalitatief goed werk, waar men voor 100% achter kan staan. Sinds 1978, het jaar waarin Van Marrewijk zijn bedrijf startte aan de Voorkade, is er nogal wat veran derd. Zowel de werkplaats als de showroom en de kantoorruimte zijn aanzienlijk vergroot. En de appara tuur waarmee gewerkt wordt is ui teraard aangepast aan de huidige eisen, onder andere op milieuge bied. Bij Van Marrewijk worden luxewa gens gekocht en verkocht van zo wel SEAT als andere merken. Bo vendien is het bedrijf gespeciali seerd in bedrijfauto's tot 3.500 kg, die vooral worden gebruikt door de vele kwekers in Boskoop en omge ving. Er is een APK-keuringsstation en de reparaties worden uitge voerd door drie medewerkers, waarvan twee fulltime krachten die beide eerste monteur zijn. Zij leve ren volgens Van Marrewijk perfect werk af. Naast de verkoop, inkoop en de re paraties verzorgt het bedrijf ook het leasen van auto's en bemiddeling Zevenhuizen - Tijdens een "open huis" in de week na kerst kunnen belangstellenden een bezoek bren gen aan Stehouwer Banden. Het banden-en wielenbedrijf dat zich richt op de ondernemer en de particulier is thans ondergebracht in een riante huisvesting in het Truckcenter. De accomodatie is vol ledig up to date, opdat vrachtwa gens via twee doorgangen, effi ciënt en snel geholpen kunnen wor den. Voorts is er een doorgang van de personenwagens. "Service staat bij ons hoog in het vaandel", zegt directeur Vermaas. "Stehouwer heeft een goede keus gemaakt door uit het oude pand, hier vlak naast het Truckcenter, naar deze accommodatie te verhui zen. We hebben een breed assorti ment banden voor personen zowel als voor de tractor, de bestelwagen en de truck met oplegger. Boven dien zorgen we, met gebruikma king van volautomatisch computer gestuurde apparatuur voor controle en afstelling van wielgeometrie en kunnen daardoor perfect uitlijnen. De meetgegevens worden vergele ken met de ideale waarden uit het geheugen en in no-time zijn de af- stelgegevens beschikbaar. Daar- gen door. Door de expansie van het bedrijf, de verhoging van de service en optimalisering van de efficiency, was verhuizing naar een ruimere bij schade. Zes dagen per week staan de medewerkers van het be: drijf klaar om optimale service te verlenen. Ook in het laatste deel van het jaar, de overgangsperiode waarin bij Van Marrewijk scherpe prijzen en grote kortingen worden gehanteerd (met drie maanden BO- VAG-garantie!). naast leveren we lichtmetalen wie len, schokdempers en accu's en uit laten". Geschiedenis Stehouwer Banden, met vestigin gen in Zevenhuizen en Naaldwijk ging 12 jaar geleden van start. Het bedrijf maakte diverse ontwikkehn- huisvesting een pre. Daarom zijn de directie, filiaalchef Leo de Ruiter en directeur Leen Vermaas, samen met de medewer kers, trots op de nieuwe huisves ting die zij graag aan iedereen wil len laten zien. (zie open-huis-advertentie) t.k. oven f50,-; z/w tv port. (100kooi v. kleine knaagdieren f50,- (+ass) 01802-1420 t.k. paars peuterjasje f5.- d.bl. peuterlaarzen mt:21 als nieuw f7,50 01828-18302 t.k. Lancia HF Turbo 1.6 86 nw. apk goede auto wegens omst. 6800.- 01727-17848 t.k. Honda Shadow bj'87 110Occ i.z.g.st. f13.500.- 010-4550317

Hart van Holland | 1994 | | pagina 33