Gemeente (huwjaarswens Kerstviering ANBO geslaagd Seven Lake wordt centrum yoor dagactiviteiten Frantzen Van Dongen voor antiek en reprodukties Kerkdiensten Activiteiten Agenda Zevenhuizen tBl Moerkapelle Gebruik vuurwerk om bij te blijven... Vergaderschema 9-betgemeentebestuur van Zcve.nhuizen-9vboerkg.pdU -wenst ab baar inwoners goede %erstdagen toe en boopt dat 1995 vooreen ieder eengebukkig ükjieuwjaar mag worden. Medische weekenddienst Kerstavond, le en 2e kerstdag Hart van Holland/21 december 1994 pagina 5 agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Met het oog op de komende jaarwisseling en het daaraan ver bonden gebruik van vuurwerk, worden hieronder nog eens de bepalingen genoemd die in onze gemeente met betrekking tot verkoop en afsteken van vuurwerk gelden. 1de verkoop van vuurwerk mag uitsluitend plaatsvinden op de laatste twee werkdagen van het jaar; 2. vuurwerk mag slechts worden verkocht aan personen van 16 jaar en ouder; 3. uitsluitend tijdens de jaarwisseling tussen 23.00 en 1.30 uur mag er vuurwerk worden afgestoken; 4. slechts tijdens de jaarwisseling tussen 23.00 en 1.30 uur en tijdens het vervoer van de winkel naar huis is het toegestaan vuurwerk bij zich te hebben. Een ieder, maar vooral ouders van opgroeiende jeugd, wordt verzocht er op toe te zien dat bovengenoemde punten worden nageleefd. De overlast, welke ieder jaar weer wordt veroorzaakt door het vroegtijdig afsteken van vuurwerk zal hiermee kunnen worden teruggebracht. De politie zal tegen overtreders streng optreden. 10 januari 1995 Commissie Openbare Werken c.a.; 16 januari 1995 Commissie Ruimtelijke Ordening c.a.; 16 januari 1995 Commissie Volkshuisvesting c.a. (na afloop commissie Ruimtelijke Ordening c.a.); 17 januari 1995 Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken c.a. 6 februari 1995 Raadsvergadering. De vergaderingen vangen aan om 19.30 uur in het gemeente huis. Hoera. Anja van Aalst is geslaagd. Succes als 'baccalaureus' HBO-J groetjes Liesbeth Gevonden in jhr. vd Welstr. gouden oorbel met blauw diamanten, bent u eigenaar? 01793-1306 Zaterdag 24 december: dokter R.L. Warnaar, Dorpsstraat 12, Bleiswijk, tel. 01892-12500. Zondag 25 en maandag 26 decem ber - le en 2e kerstdag: dokter W.J. van Bruggen, De Wielewaal 20, Zeven huizen, tel. 01802-1783. Hoera, papa en mama zijn 12.5 jaar getrouwd! Gefeliciteerd groetjes van W.J.M.A.R De leiders van E2 Lia en Ron wensen hun team prettige feestdagen! Opa en Oma Oosterom van harte gefeliciteerd! Groeten van Wilco. Joanne Marloes Papa Ben, gisteren 11 jaar getrouwd, zaterdag jarig. Dus van harte, jouw 2 kleintjes Zevenhuizen - Restaurant Seven Lake aan de Wollefoppenweg in Zevenhui zen krijgt een nieuwe bestemming. Vo- rige week heeft de gemeenteraad van Zevenhuizen-Moerkapelle ingestemd met een verandering van het bestem- wingsplan om van het pand een dagac tiviteitencentrum te kunnen maken. Een verandering van het bestemmings plan was nodig, omdat het perceel voor dagrecreatie' bestemd was. Het pand wordt aangekocht door Stich ting Orion en zal deel uit gaan maken van een therapeutische leefgemeen schap in de wijk Zevenkamp in Rotter dam. In deze leefgemeenschap, die rond 1998 voltooid zal zijn, gaan circa negentig.mensen met een verstandelij ke handicap wonen en werken. Daar naast zal hulp worden gegeven aan ouders van gehandicapte kinderen en volwassenen. Zo zullen er logeermoge- lijkheid en thuishulp geboden worden, naast cursussen voor ouders. De verschillende faciliteiten van de leefgemeenschap zullen verspreid zijn in de wijk Zevenkamp. De gehandicap ten wonen bij de begeleiders en hun gezinnen in woonhuizen en zullen wer ken in de werkplaatsen zoals een pot tenbakkerij, een werkplaats voor hout bewerking, textiel en zeefdrukken. Daarnaast worden een medisch-thera- peutisch centrum nabij metrostation De Tochten en een cultureel centrum verderop aan de Wollefoppenweg (richting Oud Verlaat) gebouwd. Mo menteel bestaat Orion uit vier eenge zinswoningen waar zeven gehandicap ten wonen. Zevenhuizen Herv. kerk Kerstavond: Kerstzang- dienst 19.30 uur ds. Kamp, Valken burg le kerstdag: 10.00 uur ds. H.C. v. Itterson, Gouda; 16.00 uur: kerstvie ring zondagsschool. Oud Verlaat Kerstavond 22.00 uur de heer E. de Kam, Zevenhuizende kerst dag 10.00 uur ds. E. Bouman, Scheve- ningen. Geref. kerk Kerstnachtviering 22.30 uur: ds. R. Klijnsma. Pijnacker; le kerstdag 9.30 uur ds. W. Davidse. Ver. vrijz. herv. Kerstavond 19.30 uur da. R. Thieme-Tiesing. R.K. Kerstavond 20.00 uur Kerstmis in de geref. kerk. Moerkapelle Herv. Gem. le kerstdag: 9.00 en 16.30 uur drs. J.W. van Estrik; 2e kerstdag: 11.00 uur drs. J.W. van Estrik. Geref. Gem. le kerstdag: 11.00 en 19.00 uur leesdienst; 2e kerstdag: 9.00 uur leesdienst; 15.00 uur: kerstfeest voor de kinderen. Opa Houweling van harte gefeliciteerd met je 72ste verjaardag. De Zoetermeerders Zevenhuizen - Op vrijdag 23 december organiseert PV de Stormvliegers een kerstbingo in het clubgebouw aan de Zuidplasweg. De avond begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Jan van harte beterschap en een te gek 1995. Kom snel terug, we missen je E2 Wie heeft er op 13-12-'94 op De Lente een kindermuts gevonden? bl/rood/gr. 01802-3876 Dit zijn de jeugdige musici die zaterdagmiddag en uitvoering gaven Zevenhuizen - In dorpshuis Swanla worden dezer dagen diverse uitvoeringen, in de vorm van 'open lessen' door leerlingen van De Zeven Muzen gegeven. Zang, muziek, ballet en koorzang. Zaterdag was het eerste optreden door een groep leerlingen die viool-en blokfluit bespeelden. Tevens gaf het kinderkoor o.l.v. Margré van Gestel een uitvoering. Zevenhuizen: Vrijdag 23 december: 20.30 uur: Ger. kerk: Kerstconcert m.m.v. Zanglust, Vox Jubilans en De Kleme Trompetter. 6 januari14.00 uur dorpshuis Swanla Zeven Muzen: kindertheater Itoek en het IJsbeertje. Donderdag 12 januari: 8.00-18.30 uur: Oud papier aktie De Eendragt. Zondag22 januari: 16.00 uur Ger. kerk. Oecumenische dienst samen met Ontmoe ting over Drempels heen; voorganger: ds. Gaasbeek. Zaterdag28 januari: 19.00 uur Dorpshuis Swanla: samenspel piano en dwarsfluit (Zeven Muzen). Iedere zaterdag: van 10.00-15.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein Zaterdag 18 maart: Dorpshuis Swanla 20.00 uur: Toneeluitvoering V.O.O. 22 april: 20.00 uur in de Geref. kerk: Muziekavond De Zeven Muzen. ANBO: Spelmiddag. elke maandag 14.00 uur Zevenster; Soosmiddagr 2e woensdag Her vormd Centrum; 4e woensdag Zevenster; aanvang 14.00 uur; zwemmen: in De Koornmolen: elke donderdag 10.00, 11.00 en 13.30 uur.; 2 febr. 1995: toneelvereniging Spektakel. Oud Verlaat "De Vierkap": Iedere woensdagmiddag voor de jeugd vanaf 4 jaar: 13.30-15.00 uur; 30 dec.: klaverjassen; 3 januari: 14.30 uur: Soos; 13 jan.: klaverjassen. Moerkapelle: Vrijdag 23 december: 19.30 uur: kerk ger. gem. kerstzangavond m.m.v. alle Moerkapelse koren. Iedere 2e donderdag Soos in Op Moer om 9.30 uur-11.30 uur: 12. januari, 9 februari, 9 maart, 13 april en 11 mei Iedere laatste donderdag van de maand: 10.00-14.30 uur Wereldwinkel Raad huisplein. Zevenhuizen - Vorige week vierde de afdeling Zevenhuizen van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO) met ongeveér honderd leden kerst in dorpshuis Swanla, Op het pro gramma stonden ondermeer een sa menzang. een toespraak van de heer C.D. Verbeeke. pastoraal werker van de Nederlands Hervormde Kerk en een concert van het ensemble Amoroso uit Boskoop. Daarna hield wethouder R. de Gooijer een toespraak over onder Eerlijkheid, dat vinden de heren belangrijk. "Wij geven graag goede adviezen. Dat kan omdat wij ai jarenlange ervaring hebben in deze branche en kennis van zaken hebben," aldus Van Dongen. "Daarnaast speelt humor een grote rol. Wij zorgen ervoor dat alle mensen lachend de deur uitgaan." Dat die formule goed werkt, blijkt wel uit het feit dat mensen snel weer terugkomen, soms al na enkele weken. "Wij maken ook meubelen op maatdus men kan precies aangeven welke afmetingen de gewenste tafel of kast moet hebben," aldus Fred van Dongen. "Voor die service komen de klanten zelfs uit het gehele land en dat is iets waar wij best trots op zijn". Er is genoeg keus bij Frantzen Van Dongen andere het ouderenbeleid in Zevenhui zen-Moerkapelle, gevolgd door het tweede deel van het concert van Amoroso en een samenzang. De kerst viering werd afgesloten met een brood maaltijd. waarbij ook burgemeester L.M. Schoots aanwezig was. De kerst viering, die al jarenlang deel uitmaakt van de activiteiten van de ANBO in Zevenhuizen, kon ook dit jaar weer een succes worden genoemd. Zevenhuizen - Fred van Dongen deed de inkoop en ver koop van antieke meubelen op de Wollefoppenweg in Zevenhuizen en Jan Frantzen had een winkel in antiek- reprodukties op de Lijnbaan in Rotterdam. Sinds septem ber van dit jaar zijn de twee zaken samengevoegd en gevestigd in de Dorpsstraat in Zevenhuizen onder de naam Frantzen Van Dongen. "Wij kenden elkaar al heel lang", vertelt Fred van Dongen. "Eigenlijk waren concur renten, hoewel wij het wel goed met elkaar konden vin den Op het eerste gezicht lijkt het een tegenstelling: antieke meubelen en reprodukties naast elkaar verkopen. Maar het werkt goed, vinden de twee ondernemers. "Vroeger haalde ik mijn neus op voor reprodukties," vertelt Jan Frantzen. "Maar ik weet nu dat reprodukties heel betaalbaar zijn en mooi". De goede kwaliteit van de meubelen is met name te danken aan de massieve houtsoorten die gebruikt worden. "Wij kopen in Indonesië oud hout op en laten daar ook de meubelen maken in de Engelse stijl. In de fabriek gaat alles nog met de hand dus het zijn ambachtelijke produkten," aldus Jan Frantzen. "En dat voor een relatief lage prijs".

Hart van Holland | 1994 | | pagina 5