Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle inde kreukels? titJlf gSlHfMPSiSêrSapëïïe Directiekeet bij Molenviergang moet verhuizen Kerkdiensten Activiteiten Agenda om bij te blijven... Hart van Holland/4 januari 1995 pagina 5 Verkiezing leden provinciale staten Inlichtingen betreffende de regis tratie als kiezer THUIS CHEMISCH AFVAL BEWAREN EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Winkelsluitings Burgerlijke stand Vergunningen Wet Milieubeheer j Zondag 8 januari Medische weekenddienst agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle mÊKÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊSÊÊÊÊÊÊÊÊM De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat een ieder bij burgemeester en wethouders de inlichtingen kan verkrijgen of hij als kiezer is geregistreerd. Op grond dat hij niet of niet behoorlijk als kiezer is geregistreerd kan hij schriftelijk om herziening van de registratie verzoeken. Zevenhuizen, 3 januari 1995, de waarnemend burgemeester, L M. Schoots Op produkten die later bij het huishoudelijk chemisch afval horen staat tegenwoordig dit teken. Dat is handig want zo weet u meteen wat u apart moet houden. Bewaar huishoudelijk chemisch afval bij voorkeur op een vaste plek, buiten bereik van kinderen. En zorg dat u de bewaar plaats kunt afsluiten. Het gaat immers om stoffen die schadelijk zijn voor het milieu en voor mens en dier. Speciaal voor het bewaren van huishoudelijk chemisch afval zijn er door de gemeente boxen verstrekt. Ook als u huishoudelijk chemisch afval in deze box bewaart is het verstandig de produkten goed gescheiden te houden. Doe restjes of vervuilde vloeistoffen bijvoorbeeld terug in de origine le verpakking en sluit die goed af. Als u een andere verpakking gebruikt, plak er dan een etiketje op met de naam van het produkt. Dat is handig voor de mensen die het later gaan verwerken. Lever het huishoudelijk chemisch afval in op de plaats die de gemeente daarvoor heeft aangewezen. Haal de gratis folder "Het teken voor huishoudelijk chemisch afval" in huis^ Verkrijgbaar bij de gemeente. Op 23 december 1994 is beslo ten dat aan de ondernemers gevestigd in de gemeente Ze venhuizen-Moerkapelle op grond van artikel 3 van de Win kelsluitingswet ontheffing wordt verleend voor 2e Paas dag, maandag 17 april 1995. Het hoofd van de afdeling Middelen, H. Hogebrug Geboren: Davy, zoon van Beider, Leendert J. en Van der Wiel, Ivonne, op 25 december 1994; Myron Christiaan Johannes, zoon van Mebius, Johannes A. en Kreebaum, Conny C., op 26 december 1994; Lidewei Marije, dochter van Wil- lems, Ronald G. en Den Hartog, Elisabeth F., op 27 december 1994. Overleden: Vonk, Adriana, w/v De Kreij, Arend en van Robben, Hendrik, op 27 december 1994, oud 87 jaar; Bos, Teunis, op 28 december 1994, oud 68 jaar. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op vrijdag 30 december 1994 vergunningen zijn verleend ingevolge de Wet Milieubeheer naar aanleiding van de aanvragen van N.V. Energie- en Watervoorzie ning Rijnland om een vergunning ingevolge de Wet Milieube heer voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de produktie van energie, gelegen aan de adressen Brede- weg 34 en Bredeweg 36 te Moerkapelle. Aan deze vergunningen zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunningen en alle terzake zijnde stukken liggen ter secre tarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 5 januari 1995 tot donderdag 16 februari 1995, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische af spraak). Bij de Raad van State staat tot donderdag 16 februari 1995 beroep open voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tijdig tegen de ontwerp-beschikkingen beden kingen hebben ingebracht; d. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen, die in de beschikkingen ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest tijdig bedenkingen in te bren gen. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. De beschikkingen worden van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek tot schorsing van de beschikkingen dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan, worden de beschikkingen niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 30 december 1994 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, wnd. G.J. Sytsema Zevenhuizen Herv. kerk Geref. kerk 9.30 uur de heer J. Seele, Nieuwer- kerk; 18.30 uur ds. P.S. Veldhuizen, Schoonhoven. Ver. vrijz. herv. 19.00 uur Dr.Buit kamp. Moerkapelle Herv. Gem. 11.00 uur drs. J. Harte- man, Wezep; 19.00 uur ds. J.R. Volk, Lekkerkerk. Geref. Gem. 9.00 uur leesdienst; 16.00 uur student G.J.N. Moens. Zaterdag 7 januari: dokter W. Voort- huyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel. 01892-15241. Zondag 8 januari: dokter W.J. van Bruggen, De Wielewaal 20, Zevenhui zen, tel. 01802-1783. Zevenhuizen - De bewoners van de Molenviergang waren zeer verbouwe reerd over de plaatsing van een grote directiekeet door aannemer HAK uit Geldermalsen, op dinsdag 20 decem ber. Deze directiekeet, annex kantine werd geplaats voor de medewerkers van dit bedrijf die de nieuwe duinwater leiding door het Zevenhuizens akker bouwgebied gaat aanleggen in op dracht van het waterleidingbedrijf DZH, met een vestiging in Moerkapelle. Hun verbouwereerdheid sloeg over in boosheid daar de toegangsweg tot de molens volledig geblokkeerd werd. Met name de bewoners van de molens num mer 2 en 3, werden zeer moeilijk bereik baar. De containerketen vormen een groot obstakel. Bij calamiteiten zouden brandweer en ambulance deze molens nauwelijks kunnen bereiken. De post- besteller kon per auto eveneens niet bij de molens komen, omdat slechts de bewoners ontheffing hebben om met 7 jan is het echt waar. Dan wordt Kees 40 jaar ABCDEINMRRSS Boskopers opgelet!!! Wilt u een volkstuin? Nog enkele tuinen vrij inl. 01727-14300 Het ballonnetje wenst iedereen een voorspeodig 1995 Gratis pompen bij Hans op Korenbloemstraat 7 MKP. a.s. zaterdag, sterkte Hans Zevenhuizen: 6 januari14.00 uur dorpshuis Swanla Zeven Muzen: kindertheater Itoek en het IJsbeertje. Donderdag 12 januari: 8.00-18.30 uur: Oud papier aktie De Eendragt. Zondag 22 januari: 16.00uurGer. kerk. Oecumenische dienst samen met Ontmoe ting over Drempels heen; voorganger: ds. Gaasbeek. Zaterdag28 januari: 19.00 uur Dorpshuis Swanla: samenspel piano en dwarsfluit (Zeven Muzen). Woensdag 1 februari: van 9.30-11.30uur: Dorpshuis Swanla, EO bij u op de koffie Spreekster Eddie Schouten. Kinderopvang. Donderdag 23 februarivan 9.30-11.00 uurKoffieochtend in het Herv. Centrum Spreekster Tsjitske Lemstra Omgaan met teleurstellingen' Iedere zaterdag: van 10.00-15.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein Zaterdag 18 maart: Dorpshuis Swanla 20.00 uur: Toneeluitvoering V.O.O. 22 april: 20.00 uur in de Geref. kerk: Muziekavond De Zeven Muzen. ANBO: Spelmiddag. elke maandag 14.00 uur Zevenster; Soosmiddag. 2e woensdag Her vormd Centrum; 4e woensdag Zevenster; aanvang 14.00 uur; zwemmen: in De Koornmolen: elke donderdag 10.00, 11.00 en 13.30 uur.; Zaterdag 4 febr. 1995: toneelvereniging Spektakel. Oud Verlaat "De Vierkap": Iedere woensdagmiddag voor de jeugd vanaf 4 jaar: 13.30-15.00 uur; 13 jan.: klaverjassen. Moerkapelle: Iedere 2e donderdag Soos in Op Moer om 9.30 uur-11.30 uur: 12. januari, 9 februari, 9 maart, 13 april en 11 mei Iedere laatste donderdag van de maand: 10.00-14.30 uur Wereldwinkel Raad huisplein^ Lieve oma Koole bedankt voor hetoppassen in dec. knuffel en kusjes van Manouck Bassist/Gitarist en beginnend zangeres zoeken band tel. 01828-16771 Wie heeft er voor mij lege sigarenkistjes voor school bel 01802-1186 Na jaren te hebben betaald heeft Maarten toch de VUT gehaald hun auto over het rijwielpad te rijden. De bewoners richtten een protest tot het gemeentebestuur van Zevenhui zen-Moerkapelle, het recreatieschap Rottemeren. de aannemer en het water leidingbedrijf. Omdat ook de gemeente geen toestemming voor plaatsing gege- ven heeft, is er na uitvoerig overleg door het College van Burgemeester en wethouders van de gemeente Zeven huizen-Moerkapelle besloten, de aan nemer en het waterleidingbedrijf te sommeren de containerketen, weg te laten halen.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5