Moerkapelle Zevenhuizen Kerkdiensten Activiteiten Agenda Europacup-wedstrijd voor Rentokil (tervisielegging diverse bouwplannen) om bij te blijven Zondag 15 januari Medische weekenddienst EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF ZevenhuizenVanavond spelen de heren van Rentokil-ZVH de eerste wedstrijd voor de Europacup. Het gaat om de achtste finale tegen het Finse team Tampereen Isku. De wed strijd begint om 19.45 uur in de sporthal van dorpshuis Swanla. pagina 5 Hart van Holland/11 januari 1995 Gemeente Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur de heer E.J. Bergman, Katwijk; 19.00 uur ds. G.J. vd Bogerd, Rhoon. Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Davidse; 18.30 uur drs. F.P. Treep, Bleiswijk. R.K. 10.15 uur communieviering in Dorpshuis Swanla. Moerkapelle Herv. Gem. 11.00 uur drs. R. v. Koot- en, Soest; 19.00 uur drs. J.W. van Estrik Geref. Gem. 9.00 uur leesdienst; 15.00 uur ds. J. Driessen. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf donderdag 12januari 1995 gedurende twee weken,ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, de volgende bouwplannen ter inzage liggen van: -de heer H. de Vries, voor de bouw van een berging aan de Dorpsstraat 54 te Zevenhuizen; - de heer E. Breedijk, voor het uitbreiden van de woning Raadhuis straat 4 te Moerkapelle; -de heer W. van Dam, voor het plaatsen van een dakkapel aan het Prins Clausplantsoen 11 te Moerkapelle. De plannen liggen in de nog niet vastgestelde bestemmingsplan nen "Dorpsgebied Zevenhuizen", respektievelijk "Dorpsgebied Moerkapelle". Dit houdt in dat de gevraagde vergunningen moeten worden aangehouden. Door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is verklaard, dat voor de betreffende bouwpercelen een herziening in voorbereiding is van de huidige bestemmingsplannen. Het voornemen is om met gebruikmaking van artikel 50, lid 5, van de Woningwet, vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 1, van die wet geldende aanhoudingsplicht en zonodig op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoor schriften. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkin gen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 6 januari 1995. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, l.b. J.T.M. Brouwer Zaterdag 14januari: dokter R L. War- naar, Dorpsstraat 12, Bleiswijk. tel. 01892-12500. Zondag 15 januari: dokter W. Vroegindeweij. Beatrixlaan 7, Moer kapelle, tel. 01793-1687. In januari beginnen veel mensen met goede voornemens, bijvoorbeeld om de overtollige december-ponden weg te werken. Een van de manieren om dit te doen, is het volgen het broodwissel- dieet. Dit dieet, door miljoenen mensen met succes gevolgd, is heel eenvoudig. De ene dag eet men uitsluitend donker volkoren- of meergranenbrood zoveel men wil. Op het brood mag geen boter of beleg gesmeerd worden. Erbij mag koffie, thee en water gedronken wor den (zonder suiker of melk). De andere dag mag men alles weer eten en drin ken, zoveel men wil. Eén van de soorten brood die voor het brooddieet gebruikt kunnen worden, is het donker meergranenbrood van tar wemeel met verschillende zaden, zoals zonnepitten. sesamzaad en gierst. De grove zemelen en het tarwe eiwit bin den het water en houden het langer vast. Hierdoor houdt men een lang aan houdend verzadigingsgevoel. Meergra nenbrood is daarom bijzonder ge schikt als slankmaker. Degenen die het brooddieet volgen, vallen tot twee kilo per week af, zonder trek te krijgen. Na een paar weken, als men op het streefgewicht is kan men stoppen met het dieet. Uiteraard is het belangrijk om goede eetgewoonten te ontwikkelen, als men slank wil blijven. Het donker meergranenbrood is daar voor een goede basis. Dit brood is ver krijgbaar bij bakker Gerritsen. Sven van harte gefeliciteerd met je autoot]e liefs Claar Pas 57 jaar iedereen baalt, maar Maarten heeft de VUT gehaald geniet maar Jan-Cis Roxanna h.g. met je zwemdiploma A. Veel liefs van Opa en Oma vd Linde Geen poppenwagen hel Jasper Binken Oma Opa Johan en Tineke Weerheim gefeliciteerd met jullie verjaardag! Lia Koole Gert-Jan, heb je de gel al gevonden? Anders heb ik nog wel een beetjel Afz. Marian stelling voor deze voorstelling gewoon lijk groot is, bleef het aantal bezoekers beperkt tot een twintigtal. Dit hing ver moedelijk samen met de grote hoeveel heid sneeuw, die vorige week viel. De aanwezige kinderen, variërend in leef tijd van vier tot elf jaar, genoten echter zichtbaar van het verhaal, dat zich toe passelijk genoeg ook afspeelde in een sneeuwlandschap. Daarom werd de middag toch een succes genoemd door de organisatie. De voorstelling Ttoek en het ijsbeertje' werd verzorgd door poppenspeelster Virga' Lipman en acteur Paul Weijkamp. Zij namen de kinderen mee naar Groen land, waar Itoek en zijn vader wonen. Itoek wordt naar zijn tante gebracht omdat zijn moeder dood is en zijn va der niet goed voor hem kan zorgen. Het lijkt uit te lopen op een breuk tussen vader en zoon, als Itoek te kennen geeft bij zijn vader te willen blijven. Maar uiteindelijk loopt het toch nog goed af. Muzen in dorpshuis Swanla traditiege trouw kindertoneel. Hoewel de belang- Zevenhuizen - Op de laatste dag van de kerstvakantie organiseerde de Zeven Itoek en zijn vader vissen in een wak.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5