Zevenhuizen Moerkapelle Nico Perdijk mag zich makelaar noemen c "Week van het gebed voor de eenheid van de christenen" Kerkdiensten Activiteiten Agenda Klaveijassen Koffiebar Jaarvergadering Plattelandsvrouwen om bij te blijven... Plaatsen berging Westland 3 te Moerkapelle Afgegeven bouwvergunningen/be schikking melding bouwplannen Verwijderen bomen THUIS CHEMISCH AFVAL SCHEIDEN EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Zondag 22 januari Medische weekenddienst agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Hart van Holland/18 januari 1995 pagina 5 Gemeente In de periode van 27 december 1994 t/m 2 januari 1995 is de navolgende vergunning/beschikking afgegeven aan: Tank- en wasstation Van der Knaap B.V. te Zevenhuizen, voor het uitbreiden van de bedrijfsruimte aan de Groeneweg 3 te Zevenhuizen; de heer L. Lekkerkerk te Zevenhuizen, voor de bouw van een bedrijfsruimte aan het Zuideinde 30 te Zevenhuizen; Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen/beschikkingen in zijn/haar belang te zijn getrof fen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de president van de Arrondissements rechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunningen/beschikkingen liggen gedurende bovenge noemde termijn ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorps straat 89 te Zevenhuizen ter inzage. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 19 januari 1995 gedurende twee weken, ter gemeente secretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het bouwplan ter inzage ligt van de heer J.C. Lindhoud, voor het plaatsen van een berging aan het Westland 3 te Moerkapelle. Het plan ligt in het nog niet vastgestelde bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle". Dit houdt in dat de gevraagde beschikking moet worden aangehouden. Door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is verklaard, dat voor het betreffende bouwperceel een herziening in voorbereiding is van het huidige bestemmingsplan. Het voornemen is om met gebruikmaking van artikel 50, lid 5, van de Woningwet, vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 1, van die wet geldende aanhoudingspiicht. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkin gen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Zevenhuizen, 12 januari 1995. De waarnemend burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots Zevenhuizen - Vanaf deze week mag Nico Perdijk van Perdijk Makelaardij zich makelaar noemen. Zijn makelaarsdiploma behaalde de Zevenhuizenaar al in oktober 1992 maar de naam makelaar mocht hij nog niet gebruiken. Dat kon pas nadat hij voldoende praktijkervaring had opgedaan om zijn vaktest te doen. Deze werd aangevraagd bij de Kamer van Koophandel in februari 1994, maar er ging nog tien maanden overheen voordat hij de vaktest mocht afleggen. Dit gebeurde op 6 december en vorige week werd hij in de gelegen heid gesteld om deze test te verdedigen. Dit pakte goed uit. De 33-jarige makelaar: "Ik ben blij dat alles zo goed verlopen is. Vanaf mijn start in het kantoor heb ik heel veel taxaties samen met mijn vader gedaan, om zoveel mogelijk ervaring op te doen. Het is veel handiger om twee makelaars in een kantoor te hebben, vooral met vakanties en dergelijke". Binnenkort wordt Nico Perdijk bedigd. Het hoofd van de afdeling Middelen, hiertoe gemachtigd door burgemeester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 13 januari 1995 vergunning is verleend aan de gemeente zeven- huizen-Moerkapelle, voor het verwijderen van: •een es aanwezig in de Wielewaal ten zuiden van huisnummer 13 te Zevenhuizen; een es aanwezig in de Wielewaal ten zuiden van huisnummer 27 te Zevenhuizen; •een es aanwezig in de Wethouder Kreftlaan ten noorden van huisnummer 51 te Zevenhuizen; een iep aanwezig in de Wethouder Kreftlaan ten westen van huisnummer 57 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publikatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester én wethouders. Zevenhuizen, 13 januari 1995, Het hoofd van de afdeling Middelen, H. Hogebrug -5 Kleine oorzaken hebben grote gevolgen. Zo kan bijvoorbeeld één liter olie, die om wat voor reden dan ook in de bodem terecht komt, 1 miljoen liter grondwater onge schikt maken voor drinkwater! En dan te bedenken dat we niet minder dan 70% van ons drinkwater uit grondwater winnen. Dit verhaal over olie gaat natuurlijk ook op voor andere schadelijke stoffen. Stoffen die ook bij u thuis zijn te vinden. "Oh, dat valt wel mee", denkt u nu misschien, want het gaat "maar" om 2,5 kilo per persoon per jaar. Maar als je dan nagaat hoeveel verontreiniging dat zou opleveren als het in ons milieu terecht komt, dan is die 2,5 kilo wel degelijk veel. En daarom de moeite waard om apart te houden. Sommige van die stoffen kunnen dan worden teruggewonnen. En als dat niet kan, worden ze in speciale ovens verbrand. Zodat ze niet de kans krijgen hun vervuilende werk te doen. Vergeleken bij de grote gevolgen, is het apart houden van huis houdelijk chemisch afval dan ook-een kleine moeite. Het teken voor chemisch afval op produkten maakt dat nog makkelijker. Haal de gratis folder "Het teken voor huishoudelijk chemisch afval" in huis. Verkrijgbaar bij de gemeente. t.k. skischoenen 1 x maat 40 wit 50.-: 1 x maat 43 blauw 50.- 01793-2758 na 18.30 uur. t.k. Ip's ditv. art. cab. kinderplanten o.a. T. Hermans. H. v. Veen enz. 50,- 01793-313544 t.k. sony midiset 60 watt incl. pl. speler cd opbergdoos 750.- 079-514359 Ook dit jaar zal er in de Gereformeerde kerk in Zevenhuizen een viering zijn ter gelegenheid van de week van het ge bed (18 tot 25 januari). Deze viering wordt gehouden op zondag 22 januari en begint om 16.00 uur. Dankzij de goe de oecumenische verstandhouding tussen de diverse werkgroepen is de dienst dit jaar voorbereid door de le den van de werkgroepen 'Oecumene' en 'Ontmoeting over drempels heen'. Het thema van dit jaar is 'Gemeen schap met God en met elkaar'. Dat houdt in dat voor wat betreft de voor uitgang van de oecumenische bewe ging in de verschillende kerken, niet alleen maar gekeken moet worden naar anderen, naar hun 'fouten' en de onderlinge verschillen. Elke kerkgemeenschap en groep ont dekt zelf steeds meer waar zijzelf fou ten hebben gemaakt in hun verhou ding met anderen. Dat houdt in dat ook gekeken moet worden waar de kerken leren van elkaar. De overdenking in deze dienst zal gedaan worden door ds. Gaasbeek. Omdat de orde van dienst gelijk is aan die bij Ontmoeting over drempels heen, zullen ook de kin deren op die wijze betrokken worden bij de dienst. Het interkerkelijk koor met pianist Jan Junte zal de dienst muzikaal begeleiden. Robert en Anja, gefeliciteerd met jullie 17 jarig huwelijk. Martin Caroline. Wouter en Robin Mevr. vd Bosch gezondheid toegewenst Wij missen ui Een zwemster uit Moerkapelle Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds. A. Boertje, Ede; 19.00 uurds. E. Bouman, Scheve- ningen. Geref. kerk 9.30 uur ds. S. vd Veen, Rijnwijk; 16.00 uur Ontmoetingssa menkomst. Ver. vrijz. herv. 19.00 uur ds. R. Thie- me-Tiesing. Moerkapelle Herv. Gem. 9.00 en 16.30 uur drs. J.W. van Estrik. Geref. Gem. 11.00 uur leesdienst; 19.00 uur ds. J.B. Zippro. Zaterdag 21 januari: dokter C.W. Onderwater, Dorpsstraat 196, Zeven huizen, tel. 01802-1204. Zondag 22 januari: dokter R.P. Rens- sen, Cederhof 3, Bleiswijk, tel. 01892- 14085. Zevenhuizen - Op vrijdag 20 januari is er weerddaverjassen in het clubgebouw van vogelvereniging Zang en Kleur aan de Onderweg. Daarnaast kan men joke ren en er zijn diverse prijzen te winnen bij de loterij, ledereen is van harte wel kom. Zevenhuizen - Op vrijdag 20 januari organiseert het koffiebarteam in het Hervormd Centrum de gospel-drive-in- show Flex, ledereen is welkom vanaf 20.00 uur om te komen luisteren naar de beste gospelmuziek op cd. Zevenhuizen - Op maandag 23 januari houdt de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen afdeling Zevenhuizen de jaarvergadering in Hotel Vos. De verga dering begint om 20.00 uur en op de agenda staat onder andere de verkie zing van de nieuwe bestuursleden. Na de pauze wordt een bingo gehouden, verzorgd door mevrouw Olieman- Oudijk. Papa, hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag en veel kusjes. Danielle en Martijn Wij zijn heel blij, want we hebben er weer een kleinzoon bij! Fam. Pak Laat iedereen nou weten, dat slager Frans 13 januari jarig was! zijn collega's Mensen opgepast. Yvonne achter het stuur, bloed aan de muur! onbekende vinder van kinderbril in Boskoop, Heel hartelijk bedankt! opgelet: 3 februari Opadirre 30 joar! 't wordt mrakuls Inge veel sterkte de laatste 5 weken. Hou vol. we missen je nu al. Het naaiclubjé Primeurtje: jouw lippen op de mijne, een beeld dat nooi meer zal verdwijnen! Zevenhuizen Zondag22 januari: 16.00 uur Ger. kerk. Oecumenische dienst samen met Ontmoe ting over Drempels heen; voorganger: ds. Gaasbeek. Zaterdag28 januari: 19.00 uur Dorpshuis Swanla: samenspel piano en dwarsfluit (Zeven Muzen). Woensdag 1 februari: van 9.30-11.30uur: Dorpshuis Swanla, EO bij u op de koffie Spreekster Eddie Schouten. Kinderopvang. Woensdag 15 februari: 14.30 uur Hervormd Centrum: ouderenmiddag: Wycliffe Driebergen, bijbelvertalers. Donderdag 23 februari: van 9.30-11.00 uurKoffieochtend in het Herv. Centrum Spreekster Tsjitske Lemstra 'Omgaan met teleurstellingen' Zaterdag25 februari: Dorpshuis Swanla 20.15 uur toneelgroep Spektakel "En toen was het vakantie". Woensdag 1 maart: 20.00 uur Dorpshuis Swanla: wereldwinkel met informatie avond "textiel" modeshow en verkoop. Donderdag 9 maart: 8.00-18.30 uur: Oud papier aktie De Eendragt. tedere zaterdag: van 10.00-15.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein Zaterdag 18 maart: Dorpshuis Swanla 20.00 uur: Toneeluitvoering V.O.O. 22 april: 20.00 uur in de Geref. kerk: Muziekavond De Zeven Muzen. ANBO: Spelmiddag. elke maandag 14.00 uur Zevenster; Soosmiddag. 2e woensdag Her vormd Centrum; 4e woensdag Zevenster; aanvang 14.00 uur; zwemmen: in De Koornmolen: elke donderdag 10.00, 11.00 en 13.30 uur.; Zaterdag 4 febr. 1995: toneelvereniging Spektakel. Oud Verlaat "De Vierkap": Iedere woensdagmiddag voor de jeugd vanaf 4 jaar: 13.30-15.00 uur; Moerkapelle: Iedere 2e donderdag Soos in Op Moer om 9.30 uur-11.30 uur: 9 februari, 9 maart, 13 april en 11 mei Vrijdag 10 februari: 20.15 uur Dorpshuis Op Moer: toneelgroep Spektakel met "En toen was het vakantie". Iedere laatste donderdag van de maand: 10.00-14.30 uur Wereldwinkel Raad huisplein. i

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5