ReStokil-ZVH wint eerste Europacup-duel smr Nederlaag voor Agon/Grontmij Regionale kampioenschappen turnen Sjoelen Hockeyclub Waddinxveen zoekt dames voor competitie Zwemmen voor A-diploma BROUWER DE KONING Nieuw in Zevenhuizen: body fitness Programma voetbalvereni ging Koudekerk Ron v.d. Plaats naar nationale kampioenschap Peter Vlasveld gaat jeugdoplei ding Koudekerk coördineren Schaken in Oostvoorne HOUTLAND UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/18 januari 1995 pagina 9 KAMERPLANTEN DROOG HAARDHOUT Oranjeband-zaden (20% korting) - Broeiramen Sla- en koolplanten voor glascultuur Meststoffen, potgrond, tuinaarde, 4 zakken 10, Rentokil langs Sudosa Dames Rentokil-ZVH geen loon naar werken ,Kk KWFKF VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Afgelopen zaterdag moest een geha vend Agon/Grontmij een uitwedstrijd volleyballen tegen het eerste team van de volleybal-vereniging Dosko uit Berg ambacht. Coach Marcel de Wit (zelf ook langdurig geblesseerd) kon ternauwer nood zes man het veld insturen. Voor Agon/Grontmij besefte dat de wed strijd begonnen was. stonden ze met al 6-0 achter. Aangezien er geen wissels mee naar Bergambacht waren gegaan, omdat alle andere Agon teams ook moesten spelen, vroeg Marcel noodge dwongen zijn eerste time-out aan. Hier in kregen de spelers de opdracht vrijuit te gaan spelen omdat er toch niet ge wisseld kon worden. Vanaf dat moment begon Agon/Grontmij aan een van zijn sterke wedstrijden uit de lopende com petitie. Mede door het sterke spel van Patrick van den Nieuwendijk werd er een inhaalrace ingezet die ertoe leidde dat Agon/Grontmij voorkwam te staan met 6-7. Helaas kon het goede spel van het Boskoopse team niet op tegen de krachtige aanvallen van Dosko 1 zodat deze set met 15-11 verloren ging. Het tweede team van Agon trok zich echter niets aan van "deze uitslag en ging ge woon door met het vertonen van goed en gevarieerd spel. Dit leidde tot een voorsprong van 0-9. Helaas kon het I team deze weelde niet aan en kwam I Dosko knap terug. Toch kreeg Agon het eerste setpoint op een stand van 13-14 I maar helaas werd deze niet benut, waarna Dosko geroutineerd de set af- maakte met 16-14. j in de derde set waren de heren van Agon/Grontmij hiervan nog zo onder de indruk dat zij de hele set achter de feiten aanliepen, waardoor ook deze set verloren ging met 15-10. Ondanks deze nederlaag waren de he ren in het Agon-kamp niet bitter ge- i stemd. Coach Marcel de Wit was zelfs I uitermate tevreden over het spel van zijn ploeg. "Als Agon/Grontmij deze vorm kan vasthouden de komende wedstrijden dan komen de punten van zelf." aldus een hoopvol gestemde coach. Zevenhuizen - Vorige week woensdag speelde Rentokil in eigen huis tegen het team van Tampereen lsku Volley bal uit Tampere (Finland) in het kader van het Europa Cup 11-toernooi. Voor Stewart Bernard was deze wedstrijd zijn vuurdoop als hoofdcoach van Rentokil. Het team was speciaal voor deze Europa-cup wedstrijd een dag eerder bij elkaar gekomen en deze voorbereiding gaf direct succes. Vanaf het eerste fluitsignaal van de Belgische scheidsrechter Mi- chels zorgde Rentokil dat de Fin- nen onder druk kwamen te staan. Door een sterke en moeilijke service zorgde Rentokil dat hoofdaanvaller Ain Pork van Tampereen niet in zijn spel kwam en de finse coach hem zelfs moest wis selen. Vlet 15-3 wonnen de Zevenhui- I zenaren deze set. In de tweede set leek het erop dat Rentokil direct naar een I gemakkelijke zege afstevende. Het I team wist via de sterke opslag van Al- I bert Christina snel naar een 7-0 voor- sprong komen. Hierna stokte de aan- I valsmachine van de Zevenhuizenaren en kreeg Tampereen meer grip op de I wedstrijd Hoofdaanvaller Ain Pork. I wist nu wel keer op keer te scoren en I bracht zijn team weer langszij Rentokil. I Het publiek zag nu twee ploegen die I knokten voor elke punt en waarbij Rini Boutens voor Rentokil vaak de side- I outs naar zich toe wist te halen. Nadat I Rentokil tot tweemaal toe een setpoint I ongedaan wist te maken, kon Albert I Christina met zijn blokkering het be- I slissende punt 16-14) scoren. I In de derde set ging Rentokil-ZVH op de I goede weg door en wist Tampereen I onder druk te houden met hun service. I Toch was ook nu weer een lichte terug- I val te zien halverwege de set. maar het I team met Misha Latuhihin, Rob Gra- I bert. Brecht Rodenburg, Rini Boutens. I Edger Tinkhof en Albert Christina wist op het eind, gesteund door het publiek de volle winst binnen te halen met 15- I 11. Voor aanstaande woensdag 18 ja- nuari staat de return-wedstrijd in Tam pere op het programma, deze wordt rechtstreeks op Radio Rijnmond uitge zonden. Zaterdag speelde Rentokil weer in de reguliere competitie tegen debutant Sudosa in Assen. Coach Stewart Ber nard ging met een gehavend team er naartoe. Spelverdeler Misha Latuhihin moest ziek thuisblijven, terwijl Rob Grabert grieperig op de bank moest plaatsnemen. Het spelverdeler) werd bij Rentokil in Assen overgenomen door Henry Smienk en dit deed hij op een góede wijze. Op een zeer gladde vloer, waren de Rentokil spelers niet echt in hun sas en konden niet vrijuit spelen. Sudosa daarentegen speelde een alles of niets spelletje wat resul- j teerde in alle sets dat zij vaak op voor- j sprong kwamen. Rentokil heeft genoeg ervaring en ta lent in de ploeg om niet echt in gevaar te komen. Via de setstanden 13-15, 15- 17 en 12-15 won Rentokil deze wed strijd en kunnen de heren zich gaan opmaken voor het komende Europa cup-duel in Tampere (Finland). De se lectie zal dinsdag vanaf Schiphol ver trekken en komt donderdagavond weer terug in Nederland, waarbij de supporters van Rentokil hopen met een ticket voor de 1/4 finale van de Europa cup. Wordt deze ronde gehaald dan speelt Rentokil op de woensdagen 8 en 15 februari tegen het team van Bas van der Goor. Daytona Modena. Maarzater- i dag 21 januari spelen de heren van I Rentokil eerst nog in Amstelveen tegen het team van Link/AMV.I in het Deltallo- yd Sportcentrum om 16.00 uur. De dames-selectie van trainer-coach Willem Jan van yperen, speelde zater dag in eiegenhuis tegen het tweede team van WC uit Vught. Het verschil op de ranglijst tussen deze twee ploe gen zijn vijf plaatsen, maar slechts drie punten. Voor Rentokil dus zaak om van deze ploeg te winnen, echter dit lukte de dames niet. WC 2 was een geladen ploeg en wist door beter en gevarieer der aanvalsspel te punten binnen te sprokkelen. De Zevenhuizense dames werkten hard in de eerste sets, maar wisten het vele werk niet om te zetten in winst. WC 2 had veel grip op de doorzichtige aan vallen van Rentokil en kon daar een hecht blok tegenover zetten. De eerste set werd met 8-15 door WC 2 gewon nen en de tweede set werd toch 13-15. Alleen in de derde set kon Rentokil met veel service-druk de set naar hun hand zetten. Met duidelijke cijfers 15-4 werd deze set gewonnen. In de vierde set kwam Rentokil met 3-7 achter, maar met een inhaal-race wist Rentokil weer bij te komen. Nadat coach Van Yperen Monique Bijl in bracht als spelverdeelster kon Rentokil doorstoten naar 14-11 setpoint. In deze fase durfde de speelsters niets te riske ren en werden er teveel rally-ballen geslagen, terwijl WC alles of niets bleef spelen. Dit had voor de dames uit Vught het gewenste resultaat en konden deze met 14-16 winnend afsluiten en zo drie punten mee naar huis nemen. Hierdoor staan de beide ploegen op gelijke hoog te en hangt het van de concurrentie af, hoe deze gespeeld hebben op welke plek dit zal zijn. Voor aanstaande zater dag staat voor de Rentokil dames weer een krachtmeting op het programma, dan spelen zij in Rijswijk tegen VC Rijs wijk om 16.15 uur. Waddinxveen - Zaterdag 21 januari worden in sporthal de Sniep de regio nale turnkampioenschappen van de regio Gouda voor de categorie BCD gehouden. Deze wedstrijd wordt geor ganiseerd door de wedstrijdcommis sie van de regio Gouda van de Konink lijke Nederlandse Gymnastiek Bond in samenwerking met de Waddinxveense gymnastiekvereniging TOOS. De beste turnsters in de categorie B, C en D uit de regio Gouda zullen strijden voor het kampioenschap. 's Morgens zullen de dames van het niveau D (pupillen, junioren, jeugd en senioren) in de eerste wedstrijd strij den voor de eerste plaatsen. Wedstrijd twee voor de dames van het niveau B( (pupillen, junioren, jeugd en senioren begint om 13.45 uur en duurt tot 16.00 uur. De turnsters komen van de volgen de verschillende verenigingen uit de regio Gouda: Velocitas Gouda, Pro Pa- tria Zoetermeer. Hou Vast Hazerswou- de. KDO Lekkerkerk, Boskoop. Reeu- wiik. DOS Schoonhoven. Heres Bode graven. THOR Bergambacht en de gast- vereniging TOOS Waddinxveen. Voor de laatste vereniging turnen in de eer ste wedstrijd in niveau D bij de junio ren: Sanne van Vuuren. Sylvia Verbree, Danitsja Krayestein en Chantal Koele. In de tweede wedstrijd komen in niveau C Senioren Isabelle v.d. Nieuwendijken Marlies Asschernan voor TOOS uit en bij de junioren C Maaike Braat. Nelleke Droge. Wieke van Vuuren en Marije en Hanneke van Buuren komen in niveau Pupillen uit Als laatste vertegen woordigster van TOOS turnt Anke Lutz haar wedstrijd in niveau jeugd C. De toegang van de wedstrijden is gratis. Elke dinsdagochtend in de periode van september tot en met half april spelen de dames van hockeyclub Waddinx veen in competitieverband op het sportcomplex aan de Sniepweg. We gens een aantal verhuizingen van de leden, heeft het dinsdagochtendteam dringend behoefte aan nieuwe leden. ledereen vanaf 30 jaar met enige hock- eyervaring is van harte welkom om te komen meespelen. Ook dames uit de omgeving kunnen zich aanmelden, de vereniging heeft veel leden uit omlig gende gemeenten. Inlichtingen: Mar leen de Wit, 01828-10202. Waddinxveen - Vorige week is er in Gouwebad de Sniep in Waddinxveen j weer gezwommen voor het A-diploma. 1 Er waren deze keer 24 deelnemers. De beoordelingscommissie bestond uit de heren Wim van Minnen en Rob Hoger- brugge. De namen van de kandidaten, die allen het diploma haalden: Mandv van der Meulen, Stéphanie van der Ëijk. Esmé Spoor. Marit Quist, Sven van der Starre. Kevin Uylen, Koen van der Ham, Vin cent Mathot, Jetske Wiersma, Ruben Pfoster. Peter Los. Hella Boumans. Hans de Boer. Sanne van Splunter. Na than van Ofwegen. Giverney Cowan. Janïne Zuidbroek, Koen Blom. Marijn Pronk, Stefan Zwaard, Roxanna Benink, Lisanne Been. Jeroen Koster en Vincent Smits. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis ol crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g, 2238 Meidoornstraat 37 285' TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeting - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. OSS Be Fit start donderdag 19 januari met body fitness voor dames van alle leeftijden. Body Fitness is een combina tie van aerobics, callanetics en fitness. Het is een sport die voor iedereen iets te bieden heeft: afvallen, lenig blijven, conditie op peil houden of gewoon lek ker bewegen. Op donderdagavond van 20.30 tot 21.30 uur wordt deze les, onder deskun dige leiding van Marjon van den Berg, in de gymzaal aan de Dorpsstraat gege ven. Geïnteresseerden kunnen zich daar aanmelden, de eerste les is gratis. Informatie: 01802-3345 of 01802-2528. Op zaterdag 21 januari speelt het eerste elftal van Koudekerk thuis tegen S.V.L.V. 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Op dinsdag 24 januari speelt Kou dekerk (onder 23 jaar) tegen de Alphen- j se Boys A-regionaal. Deze wedstrijd Waddinxveen - Ook vandaag is er weer sjoelen in het gebouw van deSchutters- vereniging aan de Alb. Thijmlaan in Waddinxveen. Aanvang 18.30 uur. De stand in de A-klasse: 1Jan Kersbergen. 2. Dick Dros. 3. P. Kerkvliet. Stand B- klasse: 1. M. Renesse, 2. B. Brouwer, 3. Kees Slingerland. Stand C-klasse: Adrie Faas, 2. Asha den Drijver, 3. Jan van Beek. Stand D-klasse: 1. Ronald Meijer. 2. Cobie van Eek, 3. Hans Kuipers. Stand E-klasse: Miep Zonderland, 2. Peter Botger, 3. Corrie Boegheim. gratis af te halen: black molly's (aquariumvisjes) tel. na 18 uur: 01803-16432 t.k. wit ledikantje matras en dekbedje i.z.g.st. ƒ350.-01802-3906 t.k. massief eiken salontafel 172x142 mcl 8 tegels op 2 kilompoten 4 st. pr.n.o.t.k. 01727-12944 t.k. leren jacks 25.-: wil en zwart mt. 36-38 01727-14719 Ingezonden Nadat ik samen met Ron v.d. Plaats in j het disctrictskampioenschap biljarten 3e klas Libre heb meegedaan, waar Ron i ongeslagen kampioen werd. ben ik met j hem meegegaan naar de gewestelijke finale in Leimuiden. Het waren drie 1 mooie dagen waar Ron weer kampioen werd. Proficiat Ron. Hij zit nu bij de acht beste spelers van Nederland in de 3e klasse Libre en mag zijn kunsten gaan vertonen op het nationale kampioen schap in Voorst op 10, 11 en 12 februari. Ik geef hem een goede kans. Veel succes Ron. Een supporter Koudekerk aan den Rijn - Trainer Peter Vlasveld stopt aan het einde van dit seizoen als seniorentrainer en gaat met ingang van het seizoen 1995/1996 aan de slag als jeugdcoordinator bij de v.v. Koudekerk. De komende drie jaar zal hij in nauwe samenwerking met het jeugd- bestuur en de andere jeugdtrainers gaan proberen een jeugdplan te realise ren. Dit plan moet leiden tot optimalise- I ring van de jeugdafdeling van de voet- balvereniging. j Dit houdt in dat de vereniging op zoek moet naar een andere trainer voor de seniorenselectie voor het komende sei zoen. Zaterdag 14 januari werd in Oostvoor ne geschaakt om het Open Kampioen schap van de Zuidhollandse Eilanden. Aan deze wedstrijd, die onderdeel uit maakt van de Grand Prix-wedstrijden voor de jeugd, deden ongeveer 120 schakers uit de hele regio mee. Van schaakvereniging Moerkapelle waren Jesse en Hugo van Elteren nam deel in de E-categorie (totaal 45 deelnemers) en wist zich daar al snel bij de kop van het klassement te nestelen. Met slechts een nederlaag en twee remises beland de hij uiteindelijk op een fraaie tweede plaats. Zijn score was 7 uit ff Zijn grote rivaal, Pieter van Nes uit Zwijndrecht, was hem weer voor. Hij werd eerste met 8 uit 9. Jesse van Elteren kwam in de D-catego- rie uit. Hij moest het opnemen tegen sterke spelers als Ka Chun Lui. Tim Benning en Djurre den Heeten. Door goed doordacht te schaken behaalde hij uiteindelijk 5,5 uit 8 en dat bracht hem in een deelnemersveld van 39 schakers op een vijfde plaats. Volgende week beginnen in Spijkenisse de JCK-jeugdclub Kampioenschappen. Schaakvereniging Moerkapelle is dit aar weer in staat om twee ploegen in te schrijven: een D-pioeg, bestaande uit Hugo van Elteren, Jan van Helden, Aart- jar' van Vliet en Arie Verheul. Ook doet er dit jaar voor het eerst een C-ploeg mee. Deze bestaat uit: Sven Stange, Jes se van Elteren. Biniam David en Gerben Bergacker.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9