in de regio GEMOTIVEERDE MENSEN 01728-9823 Kansen in tijdelijk werk Bouwkundig werkvoorbereider LEUNE JONGE ENTHOUSIASTE FULL-TIME TUINBOUW- MEDEWERKER DE WIT CARAVANS 01802-3863 of 3399 ir randstad uitzendbureau OPPAS AAN Hl 1IS Op zoek naar een nieuwe uitdaging! installatietechniek 2W mee met *decute! Magazijnmedewerker m/v Randstad Boskoop HANDELSONDERNEMING STREEFKERK Bedrijven gaan voortaan naar Handelsonderneming Streefkerk voor: handschoenen, overalls, gereedschappen, poetsdoeken, garagezeep, Valma- en Valvolineprodukten. Partikulieren gaan voortaan naar Handelsonderneming Streefkerk voor: Speelgoed, schrijfwaren, diskettes, printerlinten en ansichtkaarten. Noordeinde 57 Zevenhuizen Tel. 01793-2939 LEIDING M/V voor 2 senioren dames trimgroepen en/of 1 afd. dames recreatie-turnen lil? - r>nSC 'A\ WfïïW»! pagina 18 Hart van Holland/25 januari 1995 Stichting Personeelsbeleid en - voorziening voor de tuinbouw in midden Zuid-Holland is een organisatie waarin werkgevers en werknemers het bestuur vormen. De Stichting heeft tot doel de begeleiding en advisering van zowel werkgevers als werknemers bij alle facetten van het personeelswerk. Met het "seizoen" weer in aantocht, waardoor wij weer méér vacatures ter vervulling aangeboden krijgen, willen wij op korte termijn in contact komen met zowel mannen als vrouwen, die graag in de glastuin bouw aan de slag willen! Wij zijn op zoek naar mensen die, beschikken over werkervaring, bij voorkeur reeds opgedaan in de tuin bouw. Zij beheersen de Nederlandse taal redelijk tot goed, zijn duidelijk gemotiveerd en bereid tot het verrichten van overwerk, zo dit in "pieken" noodzakelijk is. De geldende CAO voor de Tuinbouw is zondermeer goed te noemen. De salariëring, de overige arbeidsvoorwaar den en sterk verbeterde arbeidsomstandigheden vormen tezamen een aantrekkelijk perspectief om in deze sector te (gaan) werken! Wil je nog meer informatie over de tuinbouw of de mogelijkheden, die wij, als Stichting, jou kunnen bieden, bel dan tijdens kantooruren: 01892-17222. Wil je direct in aanmerking komen voor een eventuele baan in de tuinbouw, schrijf dan een korte brief met de belangrijkste gegevens over jezelf naar bovengenoemde Stichting: Postbus 527, 2665 ZM Bleiswijk, onder vermelding van: "sollicitatie tuinbouwmedewerker/-werkster". Piet Smal Alstroemeriakwekerij is een modern tuinbouwbedrijf gevestigd aan het Zaaipad 2 in Zevenhuizen Wij zijn op zoek naar een voor het verwerken van onze snijbloemen in teamverband. Heb je interesse? Bel ons telefoonnummer: en vraag naar Piet of Conny Smal. Voor verschillende bedrijven in Waddinxveen en omgeving zijn wij regelmatig op zoek naar orderverzamelaars. Wij hebben fulltime opdrachten zowel voor lange als voor korte tijd. Ben je op korte termijn beschikbaar? Kom dan snel bij ons langs. Informatie bij Anne-Monique van Son, tel. 01828-3 02 33. Randstad Uitzendbureau in Waddinxveen heeft een speciale afdeling voor bedrijven en sollicitanten in Boskoop. Momenteel zijn wij op zoek naar mensen die graag lange tijd aan de slag willen bij een kwekerij. Jonge mensen, met of zonder ervaring, zijn van harte welkom. Maar ook meer ervaren sollicitanten kunnen wij aan het werk helpen. Heeft u bijvoorbeeld ervaring met enten, stekken, poten e.d.? Kom dan zeker bij ons langs. Er zijn op korte termijn diverse mogelijkheden voor u. Bent u pas over enige tijd beschikbaar? Kom ook dan geheel vrijblijvend eens bij ons langs. Wilt u weten wat wij voor u kunnen doen? Dan kunt u ook bellen met Ellis Wierks of Björn Toonen, tel. 01828-3 02 33. Waddinxveen, Nesse 34a. Leune Benthuizen is een all-round bouw- en installatie bedrijf, dat gedurende bijna 25 jaar een goede reputa tie in de markt heeft verworven. De werkzaamheden richten zich op opdrachten van particulieren, de reno vatiebranche en de installatiesector. Circa 60 enthou siaste medewerkers zijn in teamverband actief, waarbij kwaliteit hoog genoteerd staat. Wegens het toenemende aantal werkzaamheden zoeken wij een all-round Jong gezin met 2 kinderen. 2 jaar en baby, in Moerkapelle zoekt voor 3 dagen per week. Minder dagen is bespreekbaar Het meenemen van eigen kind vormt geen bezwaar I Praktische zaken zoals werktijden, het eventueel verrich ten van huishoudelijke werkzaamheden, de vergoeding, etc. willen wij graag in overleg met u vast stellen. 1 Voor nadere informatie kunt u terecht onder telefoonnummer: 01793-2507 (Wim. Henriëtte en Joost Speksnijder) Gebruikte vouw- en tourcaravans verhuur 1995 Accessoires en onderhoud bagage- en aanhangwagens. Westzijdeweg 25, Hazerswoude Gymnastiek Vereniging N.G.V. te Nieuwerkerk aan den IJssel zoekt met spoed voor de donderdag van 19.00-21.00 uur en/of dinsdag van 19.30-20.30 uur. Informatie bij D.P. Weststrate 01803 - 14827 WM Functie-inhoud Onze nieuwe ambitieuze installateur wordt ingezet om zelfstandig kleinscha lige opdrachten uit te voeren. De werkzaamheden hebben betrekking op sani tair en loodgieterswerk, dak- en zinkwerk, minder- validen aanpassingen, rioleringswerk etc. Het betreft zowel werk voor particulieren alswel onderhoudswerk voor woningbouwverenigingen. Ook onze nieuwe installateur is het visitekaartje van ons bedrijf, omdat u veelvuldig kontakt heeft met onze klanten! Leune Benthuizen is een all-round bouw- en installatiebedrijf, dat gedurende bijna 25 jaar een goede reputatie in de markt heeft ver worven. De werkzaamheden richten zich op opdrachten van particu lieren, de renovatiebranche en de installatiesector. Circa 60 enthousiaste medewerkers zijn in teamverband actief waarbij kwaliteit hoog genoteerd staat. Leune Benthuizen volgt alert de markttrends en het evenwicht tussen opdracht verwerving/werkvoorbereiding op het kantoor en een effec tieve uitvoering door vakmedewerkers op de werkplek. Voor het vernieuwde bedrijfsburo zoeken wij met spoed een die op vakbekwame wijze de opdrachten uitwerkt en de uitvoerende vakman op de werkplek in de gelegenheid stelt om veilig, effectief, gemotiveerd en kwaliteitsbewust voor opdrachtgevers te werken. Functie-eisen Goede communicatieve vaardigheden minimaal 4 jaar werkervaring enthousiasme flexibiliteit in bezit van rijbewijs BE Thuis voelen in identiteit van ons bedrijf Wij bieden een uitdagende, afwisselende, verant woordelijke en boeiende functie in een motiverende werkomgeving. Voor meer informatie en uw sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer D. Heijkoop. Telefoon: tijdens kantooruren: 079-42 3932, na 18.00 uur (privé): 010-4421812. Functie-eisen leeftijd vanaf 25 jaar (ruime) ervaring in bouwkundige werkvoorbereiding kostenbewustheid en hoge inzet opleiding op MTS-nivo met aanvullende cursus bouwkundig tekenaar o.g. kennis en ervaring in geautomatiseerd tekenen handmatig tekenwerk kunnen verrichten bekend zijn met het nieuwe bouwbesluit 1 verzorgen van goede werkplanningen flexibiliteit om in teamverband, zelfstandig opdrachten te realiseren Wij bieden een uitdagende, afwisselende, verantwoordelijke en boeiende functie in een innovatieve, kwaliteitsbewuste werkomge ving. De primaire en secundaire arbeids voorwaarden zijn uitstekend. U moet zich thuis voelen bij de identiteit van onze orga nisatie. De heer P. Bregman, hoofd bedrijfsburo, verstrekt u graag informatie en ziet uw schriftelijke sollicitatie graag voor D.V. 9 februari 1995 tegemoet. Tel. overdag 079 - 42 39 32. 's avonds 079 -31 17 11 De Werven 7 postbus 54, 2730 AB Benthuizen Tel. 079 - 42 39 32 fax 079 - 41 36 64 U's yj iüüüütüiSj BOUWGROEP ONDERHOUDSGROEP INSTALLATIEGROEP PLUSPUNTPROJEKTGROEP De Werven 7 postbus 54, 2730 AB Benthuizen Tel. 079 - 42 39 32 fax 079 - 41 36 64 BENTHUIZEN V--. V- /.T-'i -W^-S

Hart van Holland | 1995 | | pagina 18