Dick Bruna onthult naamborden Dick Brunaschool Nieuwe beurs in Plantarium gebouw het kaasmekka VEERMAN MAKELAARDIJ C1000 DE GOEDKOOPSTE MAGERE YOGHURT VAN NEDERLAND! vanaf donderdag 2 februari a.s. Archeologisch spreekuur Brievenbeurs Lezing over homeopathie Rommelmarkt in de Ridderhof Voorverkoop VW Evenementenladder Deskundige dienstverlening bij al uw activiteiten m.b.t. onroerende zaken Groen Doen is voortzetting van Groendagen keuze uit meer dan lOO VARIATIES BEL.EG bel of fax A. Veerman M.F. Scheffers P.P. Eindhoven NU BIJ Cl000 BAS KAMERMAN ZEVENHUIZEN: 's Lands Beste Magere yoghurt pak 1 liter Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Ais het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Het oude telefoonnummer in Zevenhuizen is komen te vervallen, bel: Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.-. 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk 17e jaargang nummer 600 1 februari 1995 Koudekerk aan den Rijn - Iedereen die iets gevonden heeft in de tuin of op het landis op zaterdag 4 februari van harte welkom op het archeolo gisch spreekuur van de Oudheidka mer. In de oudheidkamer, gevestigd aan de Dorpsstraat 55a, is dan on dermeer een specialist op het ge bied van kleipijpen aanwezig. Ope ningstijden: 13.30-16.30 uur. Ook de tentoonstelling "Aan de rand van het Romeinse Rijk is zaterdag weer te bezichtigen. Inlichtingen: mevrouw Miedema 01714-13377 of mevrouw Muller 01714-12944. Gouda - Van 15 t/m 17 april wordt in sporthal de Mammoet een brieven beurs georganiseerd. Tijdens deze beurs, waarbij handelaren uit bin nen- en buitenland worden ver wacht, zullen ook filatelistische ten toonstellingen te zien zijn van het PTT-museum en het Zuidhollands Verzetmuseum. De beurs is geo pend van 11.00-17.00 uur en op bei de Paasdagen van 10.00- 17.00 uur. Hazerswoude-Rijndijk - In het Anker wordt op maandag 6 februari een lezing gehouden over homeopa thie. Deze lezing wordt verzorgd door een medewerker van het insti tuut van A. Vogel. Ook een apothe ker zal een duidelijke visie op de homeopathie geven in relatie tot de reguliere medicatie. De avond be gint om 20.15 uur. Inlichtingen: me vrouw W. van Tulder 01714-15809 en mevrouw M. Geerthuis 01714- 15718. 0p zondag 5 februari wordt in de Ridderhof in Koudekerk aan den Rijn een grote rommelmarkt gehou den. Er zullen tachtig kramen zijn met uiteenlopende -spullen. De markt begint om 10,00 en eindigt om 17.00 uur. De Ridderhof is te vinden aan de Kerklaan 20, Boskoop - Bij het VW-kantoor in Boskoop zijn kaarten voor de vol gende evenementen in de voorver koop: A.F.K.A.P. (Artist Formally Known As Prince) van vrijdag 3 tot zondag 5 februari in het Wembley Stadion in Londen, Tractor Pulling op zaterdag 11 maart in Ahoy Rot terdam, The Blues Brothers op zon dag 12 maart i n het Congresgebouw in Den Haag, Schlagerfestival op en 9 september in de Rodahal in Kerkrade, Luther Vandross op zon dag 19 maart in Ahoy Rotterdam, Nacht van Oranje op vrijdag 28 april in Ahoy Rotterdam met o.a. Marco Borsato, Havenzangers, Benny Ney- man en Imca Marina. De evenementen die de komende week in de regio worden georgani seerd: op 3 februari afscheidscon cert van G. de Knegt van muziekvere niging Concordia in de Ontmoetings kerk in Waddinxveen, op 3 februari de theatervoorstelling 'de Afreke ning' door Bloeiende Maagden in Kreater te Waddinxveen, op 3 februa ri concert Concordia in de Beurshal in Boskoop, op 4 februari toneel 'Dag vreemde man' van Robert Long in wijkgebouw de Larenkamp in Rotter dam en op 5 februari 'de Opera': een kindervoorstelling in het stadsthea ter in Zoetermeer. Info: VVV-informa- tiepost Zevenhuizen (01802-2131). Waddinxveen - "Natuurlijk is het heel leuk als een school naar je vernoemd wordt,zei Dick Bruna vorige week toen hij de naambor den van de gelijknamige school in Waddinxveen had onthuld. "Zeker als het zo'n mooie school is als deze". De wereldberoemde illustrator was afgelopen donder dag te gast op de lokaties Zuid- plashof, Sperwerhoek en Essen- gaarde van de Dick Brunaschool. Daar werd hij toegezongen door de leerlingen met een speciaal lied op de wijze van 'Mijn opa De onthulling, waarbij ook wethouder K.W.Th, van Soest aanwezig was, kreeg nog een extra feestelijk tintje door honderden ballonnen die opgela ten werden. Ter gelegenheid van de onthul ling is een speciale Nijntjes- tentoonstelling georgani seerd op de drie lokaties van de school. Daar waren werkstukken te zien van de leerlingen zoals tekenin gen, koekjes en uit hout gezaagde Nijntjes. In elke lokatie zal een jury beoordelen wie de mooiste, leukste en meest originele Nijntje heeft ge maakt. Dick Bruna is de naam die gegeven is aan drie openbare scholen in Wad dinxveen die vorig jaar gefuseerd zijn: de Leon van Gelderschool, de Annie M.G. Schmidtschool en de Jan Ligthartschool. Na afloop van de omhulling bij de lokatie Sperwerhoek werd de kinderboe kenschrijver omringd door kinderen die hem een tekening aanboden of een praatje met hem maakten. Boskoop - "Het wordt een complete beurs, een com binatie van een bomen- en plantenshow, een show van modeltuinen en een plantenmarkt. Kortom een beurs voor alles wat met binnen- en buitengroen te "maken heeft". Aan het woord is de heer Joop Maas, voorzitter van de Stichting Consumenten Tuinbeurs. Deze stichting organiseert de nieuwe con sumentenbeurs tijdens de paasdagen op het Interna tional Trade Centre in Bos koop: 'Groen Doen'. Groen Doen is een voortzetting van de succesvolle Groendagen die elk jaar in Boskoop werden georganiseerd. "Er was veel belangstelling voor deze da gen. Daarom hebben wij de sprong ge waagd naar het Plantarium gebouw, waar wij de beurs groots zullen aanpak ken," aldus de heer Maas. "Het gaat immers om 10.000 m- ruimte". Een groot deel van de beschikbare ruimte zal gebruikt worden voor groen. "Daar is behoefte aan," weet Joop Maas. "Mensen met een tuin of balkon willen graag informatie over de nieuwste snuf jes en het grote aanbod aan planten en bomen. Daarom zullen zowel tuincen tra als hoveniersbedrijven aanwezig zijn op de beurs om voorlichting te geven". Groen Doen biedt daarom ook een noviteitenshow op het gebied van accessoires en van nieuwe cultu res. Daarnaast zijn er ook kunstenaars 01802-1868 01802-2033 Joop Maas aanwezig om te laten zien hoe kunst in de tuin gebracht kan worden. Voor de nieuwe consumentenbeurs, die jaarlijks gehouden zal worden, ver wacht de organisatie de eerste keer 20.000 bezoekers. De beurs sluit aan bij de promotie-campagne 'Tuin en groen, er is altijd iets moois te doen.' In het comité van aanbeveling zullen onder meer zitting hebben: de burgemeester van Rijnwoude, de directeur van Plant Publicity Holland, de voorzitter van de Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde, de voorzitter van de VVV Boskoopen de voorzitter van de Neder landse Bond van Boomkwekers kring Boskoop. De beurs is geopend op vrijdag 14, za terdag 15, maandag 17 en dinsdag 18 april. Op eerste paasdag is de beurs gesloten. Inlichtingen: Buro Proba 01727-18977. Beëdigd makelaar en taxateur Gediplomeerd onteigeningsdeskundige Dorpsstraat 200 Postbus 2 2760 AA ZEVENHUIZEN Telefoon 01802 - 1866 Telefax:01802 -3178

Hart van Holland | 1995 | | pagina 1