Hammertoe en The Midnight Ramblers in La Baraque Concert de Kleine Trompetter Evenementenladder ANBO houdt actie voor de Zevenster 'En toen was het vakantie' Activiteiten Agenda Kerkdiensten om bij te blijven... Koffieochtend Hankie Bauer BETALEN PER COMPUTER STEEDS MEER IN OPMARS agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Zondag 19 februari Medische weekenddienst """.Ill -\.xo~ niktaiKi ib februari iirJo GOEDKOOP EN GEMAKKELIJK Het grootste voordeel van het vernieuwde 'Rabo Telebankieren' is dat de gebruiker zijn financiële administratie kan doen zonder dat er sprake is van een constante telefoonverbinding met de computer van de bank. Dat bespaart aanzienlijk op de telefoonkosten. Doorgaans worden alle gegevens binnen één minuut aan de centrale bankcomputer doorgegeven. Daarvoor wordt het lage lokale telefoontarief in rekening gebracht van ƒ0,15 per keer. De mogelijkheid van budgetcodes maakt de financiële administratie zeer overzichtelijk. Op die manier kunnen bij voorbeeld alle betalingen die aftrek baar zijn van de belastingen voorzien worden van een eigen code. Bij de invulling van het belastingformulier kan dan door intoetsen van die code een overzicht worden verkregen van alle aftrekposten van het betreffende jaar. Op dezelfde wijze kan inzicht worden verkregen in alle uitgaven voor de auto, vaste lasten, uitgaven voor het huis e.d. Het aantal particulieren en bedrijven dat de computer gebruikt om bankzaken af te handelen neemt steeds verder toe. De verwachting is dat de komende jaren het elektronisch bankieren echt door zal breken. De Rabobank heeft onlangs een nieuw produkt op de markt gebracht dat elektronisch bankieren nog aantrekkelijker maakt. Een personal computer en een modem, meer is er niet nodig om elektronisch te bankieren. Overdag, 's avonds of in het weekend. Het stelt de gebruiker in staat om z'n bankzaken af te handelen wanneer het hem uitkomt. Een gang naar de bank of de brievenbus is niet meer nodig. Met elektronisch bankieren kan men niet alleen betalen, maar ook sparen, zelf rekeningafschriften afdrukken, het budget bewaken en met de bank corresponderen. Zevenhuizen - Afgelopen vrijdag werd in La Baraque voor de eerste maal de Zevenhuizense Muziekavond gehouden. Bij Ben Verburg traden Hammertoe (zie foto) en The Midnight Ramblers op. Hammertoe speelde muziek van The Cure, Neil Young en The Beatles, terwijl The Midnight Ramblers stevige rockmuziek lieten horen. Bovendien bracht zanger/entertainer Albert Hessels muziek ten gehore van onder andere Marco Borsato en VOF De Kunst. Daarnaast verzorgde hij een karaoke-show. Op zaterdagavond 11 maart geeft muziekvereniging de Kleine Trompetter weer de jaarlijkse voorjaarsuitvoering in dorps huis Swanla te Zevenhuizen. Net zoals voorgaande jaren wordt het concert gehouden rond een thema. Na de succes sen America. America, rondje Frankrijk en Broadway is dit jaar het thema uniformen aan de beurt. Uniformen omdat de vereniging het afgelopen jaar allerlei acties heeft gevoerd om geld bijeen te sparen voor nieuwe outfits. Dit is uiteindelijk gelukt en er wordt hard aan gewerkt om de gloednieuwe pakken op 11 maart af te hebben. De avond zal dus ook in het teken van het presenteren van de uniformen staan, ledereen die zijn steentje heeft bijgedragen en iedereen die heel nieuwsgierig is naar het nieuwe pak wordt van harte uitgeno digd om dit mee te maken. Muziek die men deze avond zal horen is onder andere Aladin. Roodkapje en Star Wars. De aanvang is 20.00 uur. Reserveren: Zadelmakerij van Rijs (01802-1215). De activiteiten die de komende week in de regio worden georganiseerd: 17 februari Ten Sharp/Golden Carillo in het stadstheater in Gouda. 17 februari misdaadavond in Café Central in Gouda, 18 februari film-en muziekavond in dorpshuis Op Moer in Moerkapelle, 18 februari gospelfes tival in de Gereformeerde Kerk in Hazerswoude. 19 fe bruari jazzconcert met medewerking van Piet Noordijk in de Agnietenkapel in Gouda, 22 februari dialezing over schilders in de 17e eeuw in de Vlieger in Waddinxveen, 22 februari samenzang voor senioren in het Anne Frankcen- trum in Waddinxveen en 22 februari kindercarnaval in de Boog in Waddinxveen. Informatie: WV-informatiepost Zevenhuizen (01802-2131). Via dit telefoonnummer kun nen ook evenementen worden doorgegeven. Zevenhuizen Donderdag 23 februari: van 9.30-11.00 uurKoffieochtend in het Herv. Centrum Spreekster Tsjitske Lemstra 'Omgaan met teleurstellingen' Zaterdag 25 februari: Dorpshuis Swanla 20.15 uur toneelgroep Spektakel "En toen was het vakantie". Woensdag 1 maart: 20.00 uur Dorpshuis Swanla: wereldwinkel met informatie avond "textiel" modeshow en verkoop. Vrijdag 3 maart: 19.30 uur Wereldgebedsdag. Deze dienst wordt gehouden in de Vnjz. kerk, Dorpsstraat 139. Dinsdag 7 maart 20.00 uur informatie-avond 4-jarigen OBS De Eendragt. Donderdag 9 maart 19.30 uur mformatie-avond 4-jarigen OBS 't Reigerbos. Donderdag 9 maart: 8.00-18.30 uur: Oud papier aktie De Eendragt. Zaterdag 11 maart: 20.00 uur Dorpshuis Swanla: Kleine Trompetter met Voor- jaarsconcert. Iedere zaterdag: van 10.00-15.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein Zaterdag 18 maart: Dorpshuis Swanla 20.00 uur: Toneeluitvoering V.O.O. 22 april: 20.00 uur in de Geref. kerk: Muziekavond De Zeven Muzen. Vrijdag 3 november: 20.00 uur sporthal "Swanla": Vox Jubilans m.m.v. kapel van de Kon. Luchtmacht. Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds. T.D. v. Soest, Rotterdam; 19.00 uur ds. J. Noordam, Nieuwerkerk a/d IJssel. Oud Verlaat 10.00 uur ds. G.J. vd Togt, Bleiswijk. Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Davidse; 18.30 uur drs. J. Korf, Den Haag. Ver. vrijz. herv. 10.30 uur ds. R. Thie- me-Tiesing. Moerkapelle Herv. Gem. 11.00 uur ds. G.H. v. Koot- en, Delft; 19.00 uur drs. J.W. v. Estrik. Geref. Gem. 9.00 en 16.30 uur ds. A. Bac. BEDRIJVEN Telebankieren heeft voor bedrijven een groot aantal voordelen. Betalen gaat snel en gemakkelijk. Bovendien beschikken bedrijven over de meest actuele rekeninginformatie. Telebankieren is voor bedrijven ook een hele voordelige manier van bankieren. Elektronische betaalopdrachten zijn namelijk aanzien lijk goedkoper dan betalingen via een overschrijvingsformulier. Bedrijven kunnen bij de Rabobank kiezen uittweeTelebankier-pakketten. Het basispakket is bestemd voor bedrijven die hun binnenlandse betalingsverkeer snel een efficiënt willen regelen. Daarnaast is er een pakket dat extra mogelijk heden biedt, zoals buitenlandse betaalopdrachten en spoedopdrachten. Met dit uitgebreide pakket kan ook een koppeling met het boekhoudpakket worden gelegd, wat veel tijd kan besparen. HET STYSTEEM VAN DE TOEKOMST Het elektronisch bankieren lijkt het in de toekomst helemaal te gaan maken. Vooral door een sterk groeiend PC-bezit en doordat jongeren al vroeg vertrouwd raken met de personal computer. Alleen al bij de Rabobank maken zo'n 40.000 particulieren en ruim 30.000 bedrijven gebruik van elektronisch bankieren. Voor meer informatie kunt u terecht bij de Rabobank bij u in de buurt. Zevenhuizen - Op donderdag 23 februa ri komt Tjitske Lemstra spreken in het Hervormd Centrum over 'Omgaan met teleurstellingen', ledereen uit Oud-Ver laat. Zevenhuizen en Moerkapelle is welkom. De ochtend begint om 9.30 uur en om 9.00 uur staat de koffie klaar. Er is kinderopvang aanwezig. Inlichtingen: Co Sterkenburg (01803- 12969), Jeanette v.d. Berg (01802-1841) en Margreeth Laurense (01793-1203). (O)pa de Groot, van harte met je verjaardag, pepijn, sil, paul, peter en je sportieve vrouw Bij wie is er na 9 febr zwarte kater aan komen lopen. w. pootjes r. bandje bi. belletje 01802-1704 Zevenhuizen-Opdinsdag21 februari is Hankie Bauer, columniste bij het week blad Margriet, te gast bij de Nederland se Bond van Plattelandsvrouwen in Zevenhuizen. Op deze avond, die aan vangt om 20.00 uur, zijn introducees welkom. In de pauze is er een loterij. De avond wordt gehouden in Hotel Vos. Zevenhuizen-Vrijdagavond 17 februari is er weer klaverjassen en jokeren in het clubgebouw van V.V. Zang en Kleur aan de Onderweg. Er zijn prijzen te winnen met de loterij, ledereen is welkom. Zaterdag 18 februari: dokter W. Voorthuyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk. tel. 01892-15241. Zondag 19 februari: dokter W.J. v. Bruggen, De Wielewaal 20, Zevenhui zen, tel. 01802-1783. Zevenhuizen - De verbouwing die mo menteel gaande is bij de Zevenster be tekent de komst van een grotere zaal voor activiteiten. Bij de officiële ope ning van dit nieuwe gedeelte wil de ouderenbond ANBO een blijvend ca deau aanbieden aan de Zevenster. Er bestaat namelijk een goede samenwer king tussen het zorgcentrum en de ouderenbond. De Zevenster verleent de bond gastvrijheid door het beschik baar stellen van ruimte voor de spellen- middag op maandag en voor de maan delijkse soos. De nieuwe zaal biedt meer mogelijkheden tot ontspanning. Het onderling contact tussen dorps- en Zevensterbewoners is van grote waar de, is de mening van de ANBO. ANBO- leden en alle andere inwoners van Ze venhuizen zijn immers mogelijke toe komstige bewoners van de Zevenster. Om de verbondenheid van de Zevens ter met de inwoners van het dorp te benadrukken, wil de ANBO daarom een intercom met camerabewaking voor de toegangsdeuren aan het zorgcentrum schenken. Om dit cadeau - dat tussen de acht en tienduizend gulden kost - te bekostigen, zijn de ANBO en De Zevens ter samen een actie gestart. Alle inwo ners, ANBO-leden en een ieder die De Zevenster een warm hart toedraagt wordt gevraagd een bijdrage te leveren aan het cadeau. Deze kunnen overge maakt worden op Rabobank nummer 3750 14 152 t.n.v. ANBO afdeling Zeven huizen of Rabobank nummer 3750 75 180 t.n.v. de Zevenster onder vermel ding van 'Nieuwbouw Zevenster'. Bij dragen kunnen ook rechtstreeks ge daan worden. Informatie hierover is verkrijgbaar bij de heer Wiersma van de Zevenster (01802-1144) en de heer Schrijver van de ANBO (01802-2923). ANBO: Spelmiddag. elke maandag 14.00 uur Zevenster; Soosmiddag. 2e woensdag Her vormd Centrum; 4e woensdag Zevenster; aanvang 14.00 uur; fietsen: lx per 14 dagen. Verzamelen bij Swanla, vrijdagmiddag 13.30 uur: 17 febr., 3, 17 en 31 maart; zwemmen: in De Koornmolen: elke donderdag 10.00, 11.00 en 13.30 uur.; zat. 4 maart: klaverjasmiddag K.J.V. Hotel Vos, om 13.00 uur inschrijven; dl. 2 mei: bustocht naar de kop van Noord-Holland. Oud Verlaat "De Vierkap": Soos 14.30 uur: Schakel: 28 febr. de heer J.a. Lembelgen; deugd: iedere donderdag playback 18.45-19.45 uur; 25 febr. 20.00 uur Bingo Moerkapelle: Iedere 2e donderdag Soos in Op Moer om 9.30 uur-11.30 uur: 9 maart, 13 april en 11 mei Iedere laatste donderdag van de maand: 10.00-14.30 uur Wereldwinkel Raad huisplein. ,19 t/m 23 juni: Fietsvierdaagse; start kantine v.v. Moerkapelle. Zevenhuizen - Op 25 februari voert toneelgroep Spektakel in dorpshuis Swanla 'En toen was het vakantie' op. Dit toneelstuk gaat over een hotel op het platteland dat niet goed loopt. De eigena ren willen daarom goedkoop reclame maken maar de hotelier verbiedt zijn echtgenote zich ermee te bemoeien. Zij doet dit toch, buiten medeweten van haar man om, wat leidt tot aller lei komische verwikkelingen. De voorstelling begint om 20.15 uur. Kaarten reserveren kan via 01802-1751. De Toneelgroep Spektakel is op zoek naar nieu we leden. Er wordt gespeeld op woensdag van 20.15 tot 23.00 uur. Inlichtingen hierover: Gerrie van Zanten, 01802-1751. Toneelgroep Spektakel heeft plaats voor nieuwe leden. Vogelvereniging Zang en Kleur: (activiteiten vinden plaats in het clubgebouw) Vrijdag 17 febr. 20.00 uur kaartavond; Dinsdag 7 mrt: 20.00 uur contactavond 'Hoe en wat met vogelvoer" o.l.v. H. Roodhuizen; Vrijdag 24 mrt. 20.00 uur Kaartavond; Dinsdag 4 april: 20.00 uur contactavond "Vogelherkenning" o.l.v. P. Onderdelmden; Donderdag 13 april: 20.00 uur Paaskaarten prijsuitreiking.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5