Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle I c I I Hart van Holland/22 februari 1995 pagina 5 Aanvraag en ontwerp-beschikking Wet Milieubeheer Tervisielegging diverse bouwplannen Vergaderschema j Intrekking kapvergunning Verwijderen boom Voorbereidings- besluit Verkiezing leden provinciale staten Uitoefening kiesrecht door personen die in dienstbetrekking zijn Opheffen stembureau Oud Verlaat Grofvuil GROENTE-, FRUIT- EN TUINAFVAL APART EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.19 van de Algemene Wet Bestuursrecht bekend, dat hij voornemens is op de aanvraag van Gebr. Verburg C.V. om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch bedrijf, gele gen aan het adres Bierhoogtweg 3 te Zevenhuizen, positief te beschikken. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel vanaf donderdag 23 februari 1995 tot donderdag 23 maart 1995, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking. Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking kun nen tot donderdag 23 maart 1995 schriftelijk bij het college worden ingebracht. Degene, die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Gedurende de bovengenoemde termijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemotiveerde mondelin ge bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waar binnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, ter inzage liggen. Zevenhuizen, 16 februari 1995, Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf donderdag 23 februari 1995 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, de volgende bouwplannen ter inzage liggen van: de heer J.U. Noë voor het uitbreiden van de voorzijde en achterzijde van de woning De Fuut 29 te Zevenhuizen; fam. Kieft voor het uitbeiden van de achterzijde van de woning De Fuut 25 te Zevenhuizen; de heer B. Hertog voor het uitbreiden van de woning/kantoor ruimte Julianastraat 6 te Moerkapelle; de heer J. Klijnsmit voor de bouw van een berging aan de Raadhuisstraat 39 te Moerkapelle; De plannen liggen in de nog niet vastgestelde bestemmingsplan nen "Dorpsgebied Zevenhuizen", respektievelijk "Dorpsgebied Moerkapelle". Dit houdt in dat de gevraagde vergunningen moeten worden aangehouden. Door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is verklaard, dat voor de betreffende bouwpercelen een herziening in voorbereiding is van de huidige bestemmingsplannen. Het voornemen is om met gebruikmaking van artikel 50, lid 5, van de Woningwet, vrijstel ling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 1, van die wet geldende aanhoudingsplicht en zonodig op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkin gen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 15 februari 1995. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, J.T.M. Brouwer l.b. 6 maart 1995: Commissie Volks huisvesting c.a.; 6 maart 1995: Commissie Open bare Werken c.a.; 7 maart 1995: Commissie Ruim telijke Ordening c.a.; 7 maart 1995: Commissie Alge meen Bestuurlijke Zaken c.a.; 28 maart 1995: Raadsvergadering. De vergaderingen vangen aan om 19.30 uur in het gemeente huis. Het hoofd van de afdeling Middelen, hiertoe gemachtigd door burgemeester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 13 februari 1995 vergunning is verleend aan: - De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, voor het verwijderen van een wilg gelegen voor het perceel Schieland 8 te Moerkapelle. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publikatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Zevenhuizen, 14 februari 1995. Het hoofd van de afdeling Middelen, H. Hogebrug. Hierbij deel ik, hiertoe gemach tigd door burgemeester en wet houders, het volgende mede. Op 23 januari 1995 is aan de ge meente Zevenhuizen-Moerka pelle een vergunning verstrekt voor de verwijdering van een vijftal populieren, aanwezig op het perceel Beatrixlaan 3 te Moerkapelle. Op verzoek van diverse belang hebbenden is deze vergunning door mij ingetrokken. Ik meen een ieder hiermede vol doende te hebben geïnfor meerd. Het hoofd van de afdeling Middelen, H. Hogebrug. De burgemeester van de ge meente Zevenhuizen-Moerka pelle maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecre tarie, sectie V.R.O.M., Dorps straat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 7 februari 1995, waarbij is bepaald dat een her ziening wordt voorbereid van de bestemmingsplannen: A. "Landelijk Gebied 1990" voor een perceel aan de Twee manspolder te Zevenhuizen; B. "Zevenhuizerplas" voor een perceel aan de Wollefoppen- weg 107b te Zevenhuizen; C. "Landelijk Gebied 1990" en "Dorp", Moerkapelle gedeel telijk voor een pereel dat loopt van het rioolgemaal van Moerkapelle via het nieuwe rioolgemaal van Zevenhuizen naar Kortenoord. een en ander zoals in rode kleur is aangegeven op de bij dit be sluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit isterstond inwerking getreden. Zevenhuizen, 14 februari 1995. De burgemeester voornoemd, l.b. J.T.M. Brouwer De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle herinnert in ver band met de op 8 maart 1995 te houden verkiezing van de leden van provinciale staten aan de onderstaande bepalingen van de Kieswet. 1. Volgens artikel J10 van de Kieswet is iedere werkgever verplicht te zorgen, dat iedere stemgerechtigde werknemer, die bij hem in dienstbetrekking is, gelegenheid ontvangt om aan de verkie zingen deel te nemen, voor zover hij dat niet buiten zijn werk uren kan doen. Deze verplichting geldt niet ten aanzien van de werknemers, die binnen de voor de stemming bepaalde tijd geen dienst verrichten in een gemeente, waar zij aan de stemming kunnen deelnemen, of in een aangrenzende gemeente. Indien laatstgenoemde werknemers evenwel, om aan de stem ming deel te nemen, niet langer dan twee achtereenvolgende uren behoeven te verzuimen, geldt vorengenoemde verplich ting van de werkgever wel. 2. Opgrond van artikel Z9van de Kieswet wordt de werkgever die de hierboven vermelde, hem opgelegde verplichting niet na komt, gestraft met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of geldboete van de tweede categorie. Zevenhuizen, 22 februari 1995, de burgemeester voornoemd, wnd., L.M. Schoots Op 8 maart 1995 wordt de verkiezing voor Provinciale Staten gehouden. Aangezien een groot aantal kiezers door de grenscorrectie met de gemeente Rotterdam niet meer tot onze gemeente behoort, is het aantal kiesgerechtigden die op het stembureau te Oud Verlaat hun stem kunnen uitbrengen sterk afgenomen. Er is dan ook besloten dit stembureau op te heffen. De kiesgerechtigden uit het gebied Oud Verlaat kunnen bij de komende verkiezing hun stem uitbrengen in stembureau 4 (dorpshuis Swanla) te Zevenhuizen. Voor deze kiesgerechtigden zal op onderstaande tijden een pendelbus rijden vanaf het wijkgebouw De Vierkap naar het dorpshuis Swanla. De vertrektijden vanaf De Vierkap zijn: 10.00 uur, 12.00 uur, 14.00 uur, 16.00 uur en 18.00 uur. De bus zal nadat iedereen zijn stem heeft uitgebracht weer naar Oud Verlaat vertrekken. Iedere eerste vrijdag van de maand wordt in de kern Moerkapelle het grofvuil ingezameld. In de kern Zevenhuizen vindt de inzameling op de eerste en derde vrijdag van de maand plaats. Deze inzameling vindt na voorafgaande aanmelding plaats. Aanmelding van het grofvuil kan plaatsvinden van maandag tot en met donderdag van 08.30 tot 16.00 uur onder telefoonnum mer 01802- 1644. Grofvuil is alle huishoudelijke afval en huisraad (wat U mee zou nemen als U gaat verhuizen) dat door de afmetingen niet in de grijze minicontainer past, zelfs niet na verkleining. Niet tot grofvuil behoren zaken als grove takken, stronken, bouwafval of bouwresten, evenals grote hoeveelheden opge spaard huishoudelijk afval dat onder normale omstandigheden in de minicontainer aan de inzameldienst aangeboden had kunnen worden. Bovengenoemde zaken kunnen op verzoek door de gemeente worden opgehaald tegen een tarief van f 35,85 per m3.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5