y Slimline Combo: een nieuwe manier om af te vallen SCHITTEREND VOORJAARSVOORDEEL BIJ KORTELAND p n O r-=F KORTELAND Afslanken moeilijk? Niet bij Mia-djima! Kwaliteit en service bij Korteland Hakzo start met lederwaren HRHZo iïi Voor al deze zaken bent u bij ons aan het juiste adres. NAAIMACHINESPECIAALZAKEN pagina 20 Hart van Hoiland/15 maart 1995 INSTITUUT VOOR TOTAALKOSMETIEK u Schoenmakerij HAKZO Kon. Wilhelminaplein 55 Waddinxveen schoenreparaties? sleutels bijmaken naambordjes graveren? div. onderhoudsartikelen? messen scharen slijpen i-± 1 Noordwaarts 73, Zoetermeer, Stadshart Oranjelaan 29, Zoetermeer, wijk 12 Hazerswoude-Dorp - Het Instituut Mia D)ima in Hazerswoude-Dorp werkt sinds kort met een nieuwe methode om af te slanken. "Het heet Slimline Combo en is bedoeld om af te slanken en cellulite te verwijderen," vertelt Mia van der Plasse. "Door middel van computergestuurde spierversteviging wordt het verbrandings proces in het lichaam verhoogd, de spieren worden verstevigd en de huid wordt glad gemaakt. Bovendien wordt de lymfe-drai- nage bevordert en verdwijnen de putjes in de huid, de zogenaamde cellulite". Bij Slimline wordt het lichaam van buik tot benen gekneed en gemasseerd zonder dat er een mensenhand aan te pas komt. De spieren worden gestimuleerd en versterkt door middel van een computergestuurd programma. In combinatie met diepte- warmte van 42 graden zorgt dit pro gramma voor een resultaat dat gelijk staat aan drie uur conditietraining zon der de daarbij optredende spierpijn. "Deze methode is ook geschikt voor mensen die niet mogen of kunnen spor ten maar wel hun conditie op peil willen houden," vertelt Mia van der Plasse. "Hiermee worden de spieren geacti veerd maar niet belast zodat men zich een stuk beter voelt zonder zich te bewe gen". Omdat het apparaat instelbaar is, kan het programma voor iedereen af zonderlijk worden aangepast. Voordat de afslankkuur bij Mia Djima Na het volgen van een SLIMLINE-kuur is zes tot tien centimeter omvangsvermindering eerder regel dan uitzondering. De SLIMLINE-kuur berust op electronische spierstimulatie in kombinatie met warmte- therapie. Prijsindicatie voor een komplete kuur: 475,- Bel vrijblijvend voor informatie Hazerswoude - Burgermeester Warnaarkade 48 - tel.: 01728 - 9790 Openingstijden: dinsdag en woensdag 9.00-22.30 uur, donderdag en vrijdag 9.00-17.30 uur. start, wordt eerst het vetpercentage gemeten. Op die manier kunnen de resultaten nauwkeurig worden bijgehouden. "Met deze methode kan men niet alleen afvallen maar ook centimeters verliezen," vertelt Mia van der Plasse. "Het volgen van de kuur is niet voldoende om slank te worden en te blijven," legt zij uit. "Daarvoor moeten ook de voedings gewoonten worden aangepast. Als je direct na de behande ling naar de snackbar gaat, dan kan ik er niet veel aan doen. Maar een verstandig leefpatroon en de behandeling van Slimline zorgen ervoor dat vocht en afvalstoffen afgevoerd worden en dat de vorming van nieuw plaatselijk vet wordt tegengegaan". Instituut Mia Djima is ook gespecialiseerd in permanent make up (wenkbrauwen, eyeliner en lipliner) en verzorgt verschillende soorten arrangementen. Zoetermeer - Goede service en kwaliteit leveren. Dat vindt Han Korteland het belangrijkst. In zijn naaimachinespe- ciaalzakcn, die gevestigd zijn aan de Oranjelaan 29 en Noordwaarts 73 in Zoetermeer heeft hij deze waarden hoog in het vaandel staan. "De kwaliteit is ondermeer in het brede aanbod," legt de ondernemer uit. "Op het gebied van naai machines hebben wij bijvoorbeeld een grote keus: wij hebben machines van 399 gulden maar ook naaimachi nes van 6000 gulden en alles wat daar tussen zit". Ook op andere gebieden kan gesproken worden van een speciaalzaak. Zo beschikt Korteland over een groot assortiment fournituren. "Wij hebben een enorm grote knopencollectie met knopen van enkele dubbeltjes tot knopen van dertig gulden. Dat zijn schitterende, exclusieve, exemplaren". Daarnaast zijn er veel soorten band, kant, ritssluitingen, bretels, scha ren, garens, drukkers en applicaties. "Wij hebben ei genlijk alles wat nodig is om zelf kleding te maken. Zo verkopen wij ook lockmachines. Deze machines - bedoeld voor het afwerken en stikken van stof - wor den tegenwoordig steeds vaker aangeschaft door hob byisten. Waddinxveen - Hakzo, het adres voor schoenreparatie en sleutels, start met iets nieuws. "Wij deden al alles op het gebied van sleutels en reparaties maar nu hebben beginnen wij ook met iets anders," legt de heer Van Onselen uit. Vanaf volgende week zijn bij ons namelijk ook damestassen, koffersets en lederen riemen verkrijgbaar. Hakzo is geves tigd op het Koningin Wilhelminaplein in Waddinxveen. ook naaimachinemeubels verkrijgbaar: houten kastjes waarin naaimachines kunnen worden gemonteerd en waar in opbergruimte is voor alle benodigdheden. In de winkel aan de Oranjelaan is ook strijkapparatuur in het assortiment opgenomen. Behalve materiaal voor zelf-maak-mode zijn bij Korteland ook hobby-artikelen verkrijgbaar. "Deze week komt de nieuwe collectie borduurpakketten van Lanarte binnen," vertelt Han Korteland, die al twintig jaar in deze branche werkzaam is. "Ons aanbod op dit gebied is ook weer heel groot. Daarnaast verkopen wij ook de quiltstoffen van Pompadour, die bekend zijn door hun kwaliteit. De grond stoffen worden namelijk eerst gekleurd en daarna wordt de stof pas geweven. Hierdoor is er geen verschil tussen de boven- en de onderkant. Bovendien wordt de stof voorge wassen zodat de stof krimpvrij is. Deze stoffen zijn heel geschikt voor kinderkleding en verkopen wij ook per meter in ons filiaal aan de Oranjelaan". Op het gebied van hobbv- artikclcn mag ook de textielverf met ongenoemd blijven. Korteland is een echte naaimachinespeciaal/.aak waar ondermeer duizenden soorten knopen verkrijgbaar zijn. In beide winkels zijn nagenoeg dezelfde artikelen ver- Naast een goede kwaliteit, vindt 1 fan Korteland ook service knjgbaar. In het filiaal aan de Oranjelaan zijn echter heel belangrijk. "Reparaties doen wij bijvoorbeeld altijd zelf, dus de naaimachines hoeven niet opgestuurd te worden," legt hij uit. "Daar door is het mogelijk om de machine binnen twee dagen weer bij de eigenaar terug te brengen". Hij wijst erop dat de beide winkels elkaar aan vullen. "In de winkel aan de Oranjclaan brengen onze klanten hun machine graag weg ter reparatie omdat daar vtcl parkeerruimte is en geen trappen. En in de winkel in het Stadshart loop je gemak kelijk even naar binnen tij dens het winkelen". Over aanloop heeft Korteland overigens met te klagen want zijn klanten komen uit het hele land. Euro lock 4D Compacte uitvoering met kleurcode. Extra krachtige motor. 2 Naalds - 4 draads en omschakelbaar naar 1 naalds - 3 draads uitvoering met differentieel transport normale prijs superkorting Kortelandprijs Officieel dealer van alle topmerken naai en lockmachines Pfaff dualtransport 6091 Stikt naden strak en glad! Nooit met lelijke naden of ongelijke motieven. Naait alle materialen probleemloos, zoals: leer, voering, zijde, zelfs plastic vem! IVEUf normale prijs superkorting Kortelandprijs Lewenstein Euro 10 SP I Komplete en veelzijdige vrije arm naaimachine. 10 steken, w.o. stretch. Met knoopsgaten automaat. Met vele accessoires en stevige stofkap WlllSiifë Husqvarna 113 Een opvallende naaimachine van oerdegelijke Zweedse kwaliteit met zeer veel mogelijkheden zoals u die alleen van Husqvarna kunt verwachten. normale prijs superkorting Kortelandprijs Eigen reparatiedienst, ook I u aan huis. Voor info bel: 079-418596/166759 normale prijs superkorting Kortelandprijs

Hart van Holland | 1995 | | pagina 20