MONIQUE MODE De schoonheidsspecialist. Je huid, je leven lang £JL<xaMs Allen in Waddinxveen! zaterdag 1 april GROTE MODESHOW BIJ Modeshow bij Monique Mode e lef anten ffi doornhein om 11.30 uur en om 14.30 uur U komt toch ook! BUCK BURLEY In de Passage te Waddinxveen Zelf je mode in suède maken? Zelf mode maken in stof of suède pagina 23 Hart van Holland/15 maart 1995 e huid je leven lang Lavande Vijverlaan 12 17375 Marianne Vermeer Omloop 36 18841 Truus Muller Peuleyen 130 14605 Marijke Haagsman C. Huygenslaan 8 18403 Ellen Smit Souburghlaan 20 13554 Thea Siemons Mozartlaan 2 15824 Thea Olde Bijvank Spireaweide 21 13743 Nefertete Akkerwinde 49 17946 Jane Auad Pr. Beatrixlaan 50 19253 Beauty Care Nic. Beetslaan 9 10307 Studio Avalon Wilgenhorst 43 13505 Ria v. Vliet Oltmanstraat 14 13399 Dorpsstraat 63 Winkelcentrum „passage" Dr. Kuyperstraat 6 ZOETERMEER WADDINXVEEN MAASSLUIS tel. 079-16.40.84 Tel. 01828-15427Tel. 01899-20621 De mode in kinderschoenen wordt dit voorjaar gekenmerkt door grove zolen, bollere neusvormen en ruige stiksels. Bij de kindersandalen van dit voorjaar zien we een dichtere neusvorm. De kleuren zijn vooral naturel, bruin, blauw en rood. Uiteraard worden de laatste modetrends in kinderschoenen door ons op de voet gevolgd, maar de pasvorm mag daar natuurlijk niet onder lijden. Iedere kindervoet is anders en daarom besteden wij hieraan grote aandacht en proberen wij bij voetproblemen een passende oplossing te vinden. Kinderschoenen schoenen sport Dorpsstraat 20, Moordrecht, 01827-2347 A)o&iqtie m DAT KAN! BEL VOOR INLICHTINGEN OF VOOR EEN CURSUS. Pien Kroes Noordeinde 122a - 2742 AA Waddinxveen Telefoon: 01727 - 16566 P.S. voor materialen kan gezorgd worden. RAAR MAAR WAAR Waddinxveen - Bij Moni que Mode in de Passage in Waddinxveen wordt op zaterdag 1 april een mo deshow gehouden. Tij dens deze show presen teert de modewinkel, die al meer dan twintig jaar gevestigd is in Waddinx veen, de nieuwe zomer- mode. Om 10.30 en 14.30 uur laten de mannequins japonnen, pakjes, jum pers, blouses, rokken en pantalons zien. Monique Mode is gespecialiseerd in kleding voor vrouwen van dertig tot tachtig jaar. De modeshow vindt plaats in de winkel en gaat vergezeld van een hapje en een drankje voor alle bezoekers. Na de beide shows wordt de kleding verkocht. Na afloop gaat niemand met lege handen weg, want alle bezoekers ont- De vestiging van Monique Mode in de Passage. vangen een presentje. De toe gang is gratis. Monique Mode is gevestigd in de Passage 232 in Waddinx veen en aan de Dorpsstraat 63 in Zoetermeer. 'Je huid je leven lang' is het mot to van het congres dat dit jaar door de ANBOS (Algemene Nederlandse Bond voor Schoonheidsspecialisten) wordt gehouden. De huid is waar het in het vak van de schoonheidsspe cialistes om draait. Om de func ties van de huid optimaal te sti muleren heeft de schoonheids specialist diverse behandelme thoden te bieden. Een van de functies van de huid is bescher ming tegen schadelijke invloe den van buitenaf. Een schone huid dient als een sterk schild. Een schone huid geeft zelfver trouwen en is aantrekkelijk. Elke behandeling is afgestemd op de conditie van de huid, het seizoen en de wensen van de cliënt. Een bezoek aan een schoonheidsspecialist is geen luxe, want de klimatologische invloeden en de leefomstandig heden laten hun sporen na in ae huid. Een behandeling is een sa menspel tussen de cliënt en de specialist en elke behandeling is er dan ook een op maat. Voor vrijblijvend huidverzorgingsad vies kan men terecht bij een van de Waddinxveense schoon heidsspecialistes. Voor de jeugd is er veel nieuws te koop. Zo is er de Yellow lab met stoere zolen, zowel in hoge als lage modellen en leer van boven. Spigotty heeft stevige linnen schoenen in kinder- en damesmaten. Blackstone biedt ruige survivalboots en -schoe nen en er zijn schoenen van Adidas, Arkos en Nike, de zoge naamde hikers sportschoenen van binnen en beige, bruine of zwarte schoen van buiten. Bij de herenschoenen van Van Bommel en Van Lier zijn de sportieve zolen en leesten nieuw. Bij Clarks is er een nieuwe sandaal met een natuurlijk voetbed en een heel jonge uitstraling. Wim Doornhein heeft in de collectie voor de heren met brede voeten een grote keus Van Bommel, Van Lier, Clarks en Mephisto. Waddinxveen - Zelf mode ma ken. Dat hoeft niet moeilijk te zijn, vindt Pien Kroes. Zij is cou peuse en geeft al jarenlang naai les aan het Nooraeinde. "Ik geef cursussen aan beginners en aan gevorderden," vertelt zij in haar atelier. "En in alle lessen heb ik evenveel plezier, er is altijd een gezellig sfeertje. Bovendien vind ik het heel leuk om anderen iets te leren, ik heb echt van mijn hobby mijn werk gemaakt". Tijdens de naailessen maken de leerlingen van Pien Kroes kle ding naar keuze: rokken, broe ken, jacks, colbertjasjes, gilets, blouses of bodywarmers. "Zij mogen zelf uitkiezen wat zij wil len maken," legt Pien Kroes uit. "Van mij krijgen zij alle begelei ding die nodig is. Die hulp kan variëren van net kiezen van de stof, het knippen van het pa troon tot het in elkaar zetten van de kleding". Naarmate de cursus vordert worden uiteraard ook de werkstukken ingewikkelder. Nieuw zijn de cursussen zelf suède kleding maken. "Ik ben met deze cursussen vorig jaar gestart en iedereen is er heel en thousiast over," vertelt de cou peuse. "Bijna alle cursisten gaan Bij de damesschoenen van Doornhein zijn dit voorjaar veel modieuze effecten te zien, glanzend materiaal effen of in com binatie met gewoon leer en in de bruin-beigetinten. Blauw is een niet te missen kleur en in de leervormen is een klassieker terug: de ballerina. Het platte elegante schoentje. Naast een modecollectie met merken als Gabor, Toretti, Burley en Tïkoli- nos heeft Wim Doornhein een grote collectie sandalen met voetbed. Wolky (lopen op wolken), Durea (deze kleefband- sandaal was de Gouden Schoen van 1994), Hartjes, Birkens- tock, Clarks, Rohde en Picardi. De kleuren: beige, zwart, blauw, donkergroen en rood. Wim Doornhein Schoenen-Sport is een echte familiewinkel. De kinderschoenen nemen een vooraanstaande positie in. Vak manschap, weten wat kindervoeten nodig hebben en een daar bij passende grote collectie kinderschoenen zorgen voor een verkoop in een groot gebied rond Moordrecht. Naast rustige leesten zijn er nu ruige zolen met wat vollere leesten, stoer en sterk. De kleuren variëren van naturel tot bruin, blauw en rood. door met het verwerken van suè de. Ik heb gemerkt dat mensen het eerst moeten zien voordat zij het geloven want de suède kle ding ziet er zo mooi uit". Het maken van suède kleding is volgens Pien Kroes minder inge wikkeld dan het lijkt. "Je hebt er niet zoveel bijzondere materiaal voor nodig. De meeste naaima chines zijn er geschikt voor en verder is het een kwestie van het aanleren van een andere tech niek. Het is wel belangrijk om secuur te werken". Informatie over de cursussen: 01727-16566.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 23