|eny 's "Menu Complet" arna Sportmasseur Leny's Stoffenhuis Mogen wij u voorstellen! Kapsalon Mama's Hartelijke groeten en graag tot ziens! o* o m oq Sportmassage: goed voor lichaam en geest ft Met Mama's "Menu Complet" is dit de kans om uw haar een nieuwe tint te geven STOFFENHUIS VOORJAARSAANBIEDINGEN Het is winter, mooie warme kleuren dienen zich aan in de mode. Ook voor uw haar, van een zachte goud- tint, tot diepe mahonietinten. Uw haar zal spreken. dat spreken heeft hij ons, kapsalon Marna, een diepere betekenis. Voordat we de met u besproken spoeling opzetten, creëren we eerst reliëf in uw haar. Dit doen we met kamstrenen. Met deze methode bereiken we het volgende, uw haar wordt in fijne strenen 1 a 2 tinten lichter gemaakt, en deze strenen zullen de spoeling een wat intensievere tint geven, m.a.w., de spoeling geeft veel meer diepte dan alleen op uw natuurkleur. Deze diepte maakt een kleur zo sprekend kapsalon Mark, Natascha, Annet, Debbie, Audrey, Mirelle, July-Ann, Ellen, Petra, Miranda, Ilona, Mariska, Vanessa, Karin, Annemarie en Heieen Dorpstraat 21Waddinxveen, tel. 01828-32339 Dunantstraat 90-92, Gouda, tel. 01820-18787 O pagina 24 Hart van Holland/15 maart 1995 Kapsalon Marna bestaat nu vier jaar. Nadat Mark en Na tascha Hogenelst behoorlijk wat jaren praktijkervaring hadden opgedaan bij met name grote kappersondernemingen, kwam het moment dat zij het zelf konden gaan doen. De eer ste salon werd gestart in Gou da aan de De Rijkestraat. Deze salon liep al snel heel goed en naar een jaar werd de salon in Waddinxveen aan de Dorps straat geopend. Ook deze sa lon was direct een goed- draaiende onderneming. Hier is het Annet Captein die met al haar energie kapsalon Marna tot een begrip maakt. In het zelfde jaar is de salon in Gouda verhuist wegens een gebrek aan ruimte. De nieuwe lokatie werd gevonden in het kleine winkelcentrum aan de Du- nantsingel in Gouda. Momen teel telt Marna zestien mede werkers. Het zoeken naar A-lokaties ast niet bij het concept van De formule van de kapsalons bestaat ondermeer uit sfeervolle interieurs waar iedereen zich op zijn gemak voelt. In de salons wordt uit sluitend gewerkt met L'Oreal. De keuze voor dit merk is in gegeven door de uitstekende kwaliteit en de betaalbaarheid van de produkten. Belangrijk vindt men bij Mar na ook de professionaliteit. "Wij werken alleen met erva ren eerste krachten," leggen Mark en Natascha uit. "Alleen op die manier kun je in de toekomst je bestaansrecht be houden. Wij proberen kwali teit binnen te houden door een goede scholing; de opleidin gen worden vergoed door het bedrijf. Daarnaast is het mo gelijk om door te stromen bin nen het bedrijf, met als uitein delijk doel een eigen filiaal". Als Mark en Natascha moeten beschrijven wat hun kapsa lons zo sterk maakt, hoeven zij niet lang na te denken. "Wij hebben salons zonder drem pels. Iedereen is welkom, van jong tot oud en voor iedere klant bieden wij iets speciaals. Voor de heren senioren heb ben wij bijvoorbeeld een gere duceerd tarief en voor scholie ren bieden wij een all-in tarief met een eigen spaarkaart. Voor de echte kleintjes in Waddinxveen hebben wij een kinderknipmiddag met vi deo's en dergelijke. In onze salon in Gouda hebben wij zelfs een aparte kinderhoek met een Harley Davidson- en Kever cabriolet!" Daarnaast worden regelmatig grote ac ties georganiseerd. Deze zo mer zal ae actie grotendeels draaien om blondkleuringen. Op dit gebied zijn wij experts en er is geen blonde tint die wij niet kunnen maken". Nieuwerkerk aan den IJssel - "Wij hebben zo langzamerhand een regiofunctie gekregen" zegt Henk Merkom van Leny's Stoffenhuis. Zijn stoffenzaak is aan de Reigerhof in Nieuwer kerk aan den IJssel en krijgt klanten uit de gehele omgeving. "Veel van onze klanten komen uit het gebied tussen Rotterdam en Moordrecht. Een relatief klein percentage van onze klanten is uit Nieuwerkerk afkomstig". Leny's Stoffenhuis bestaat inmiddels elf jaar. Sindsdien is de klantenkring gegroeid, maar de werkwijze blijft hetzelfde. "Wij zijn gespecialiseerd in confectie-restanten," vertelt de eigenaar. "Omdat wij restanten van fabrikanten opkopen, heb ben wij heel goede stoffen voor een heel goede prijs. Een gunstige prijs/kwaliteitverhouding, zoals dat heet. En daarmee onderscheiden wij ons van veel andere stoffenzaken" Ook voor fournituren kan men terecht bij Leny's Stoffen- nuis. Zo kan men voor jong en oud, een compleet en goedkoop, zelfs een volledige garderobe aanschaffen. Men moet dan alleen nog maar aan de slag om het zelf te creëren. GEWASSEN CUPRO ZIJDE super stuntprijs, in 7 kleuren, 140 br10,00 GEWASSEN SPIJKERSTOF 20 kleuren10,00/18,95 KINDERSTOFFEN zeer grote collectie, ook restanten van be kende kinderconfectiemerken, 140 br., vanaf 10,00 CHINTZ waterafstotende stof voor jacks etc. bedrukt en uni, 150 br., vanaf10,00 LINNENLOOK zeer veel verschillende typen en kleuren 150 br16,95/27,95 Bij Leny's Stoffenhuis elke week nieuwe stoffen Winkelcentrum Reigerhof 90 Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 01803-18865 LENY'S STOFFENHUIS - LENY'S STOFFENHUIS Voorgerecht Heerlijke wassing met massage en speciale Kerastase shampoo (menu 12 en 3) Hoofdgerecht -deel 1- Coupe knippen door uw kapper!ster dit natuurlijk naar uw eigen smaak (menu 1,2 en 3) Hoofdgerecht -deel 2- kamkleuring, dit onder het genot van een kopje koffie of een glas jus d'orange, en een heerlijk plakje -door de keuken zelf gebakken- cake. (menu 2 en 3) Hoofdgerecht -deel 3- kleurspoeling, dit kunnen wij samenstellen naar uw eigen smaak (menu 1,2 en 3) T ussendoortje hoofdhuid "garnituurtje", samengesteld uit een hoofdhuidmasserende gel van Kerastase, aangebracht d.m.v. een massage (menu 1,2 en 3) En tot slot het nagerecht het serveren c.q. presenteren van uw coupe en uw kleur, d.m.v. modelföhnen, incl. versteviging en lak (menu 12 en 3) Nagebruik het completeren van uw behandeling, in overleg met uw gastheer/vrouw krijgt u 2 verzorgende produkten aangeboden, t.w. 1 verzorgend bad en een voeding van de merken L'Oreal of Kerastase. (menu 3) U ziet het, alles is mogelijk, u kunt zelf de keuze maken uit de menu's 12 of 3. Hieronder ziet u de 3 menu's op een rijtje met daarachter een vaste prijs* Menu 1, een 5 gangen menu wassing, coupe knippen, spoeling of kamkleuring, hoofdhuidmassage en modelföhnen. Totaalprijs f 65,- Mama's mc, prijs 55,- Uw voordeel is f 10,- Menu 2, een 6 gangen menu wassing, coupe knippen, kamkleur en spoeling, hoofdhuidmassage en modelföhnen. Totaalprijs f 88,50 Marna's mc, prijs f 72,50 Uw voordeel is f 16,- Menu 3, een 7 gangen menu wassing, coupe knippen, kamkleur en spoeling, hoofdhuidmassage, modelföhnen en 2 verzorgende haarprodukten van de merken L'Oreal of Kerastase. Totaalprijs f 120,- Mama's mc, prijs 92,50 Uw voordeel is f 27,50 Wij serveren onze menu's van l-2-'95 tot en met 31-3-'95. Voor lang of dik haar kan een toeslag berekend worden, dit wordt u van te voren verteld. Kapsalon Marna dankt de fiama L'Oreal en Kerastase vriendelijk voor hun medewerking. Deze behandeling is alleen op afspraak. Wat begon als interesse voor de spieren die een mens ge bruikt bij het sporten en func tioneren van het menselijk lichaam, is voor Lia Smink uit gegroeid tot een serieuze hob- hy- In juni 1994 is zij afgestu deerd als erkende sportmas seur, aangesloten bij het Ne derlands Genootschap Sport massage. In de tussenliggende tijd heeft zij een werkruimte in haar woonhuis aan de Kievit 17 in Moerkapelle gecreëerd. Naar aanleiding van een eerder interview met het Hart van Holland kwamen veel leuke reacties binnen. Het bleef hier niet bij: een aantal mensen is al bij Lia geweest om zich te laten behandelen aan diverse soor ten lichamelijke klachten. "Door het interview is geble ken dat sommige mensen den ken dat alleen sportbeoefe naars bij mij kunnen aanklop pen," zegt Lia. "Echter ae doelgroep die ik wil bereiken, Lia Smink beperkt zich niet tot de spor ters maar tot een ieder die met lichamelijke klachten kampt en denkt door een masseur ge holpen te kunnen worden. Ook mensen met stress kun nen met behulp van massage hun stress beter leren verdra gen zodat zij de dagelijkse gang van zaken beter aan kun nen. Dit gebeurt doordat de massage het lichaam dusdanig ontspant zodat de geest meer tot rust komt en dus kan ver werken. In de oostelijke lan den is de massage al eeuwen lang een gebruikelijk middel om geest en lichaam in even wicht te houden". Lia beoefent deze hobby in haar vrije tijd. Voor een behan deling van deze sportmasseur kan een afspraak gemaakt worden via telefoonnummer 01793-2978. Als zij niet thuis is, kan een bericht op het ant woordapparaat worden inge sproken. Lia Smink De Kieviet 17, Moerkapelle tel. 01793-2978 Behandeling volgens afspraak N.G.S. o.a. voor: - Preventieve massage - Preventieve bandages - Na behandeling blessures - Massage tegen Advies op gebied van warming up, cooling down. Begeleiding bij terugkeer in de sport na blessures.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 24