1 Geknipt voor de J. Wismeyer Jonge kleurrijke mode van Setter Mode Afslanken en verantwoord zonnen bij Body Culture h I Openingstijden: M De nieuwste zomermode: vanaf nu bij ons verkrijgbaar ^■1 f fa. W. v/d Vlist Nesse 32a (boven basismarkt) 2741 ES Waddinxveen 01828-30660 Hart van Holland/15 maart 1995 pagina 25 m /«ttéc. Dorpsstraat 35 - Zevenhuizen Telefoon 01802-1213 Damesconfectie Damesbonneterie Dorpsstraat 149a Zevenhuizen - Tel. 018Ü2-1579 Spierstimulator Voor u gezien in Margriet Dorpsstraat 24 - Moerkapelle Tel. 01793-1315 zonnen zonder afspraak keuze uit verschillende zonnebanken, o.a. proline (met airco) volledig airconditioned deskundig advies optimale hygiëne afsluitbare cabines douches aanwezig (gratis) ruime parkeergelegenheid zonne-abonnement: 9x zonnen 10e x GRATIS Verantwoord zonnen in Waddinxveens grootste zonnestudio maandag t/m vrijdag van 8.00-22.00 uur zaterdag van 8.00-16.00 uur woensdagmiddag en -avond gesloten Gratis peuteropvang op maandag-, woensdag- en vrijdagmorgen fesbonn kii tnkipn kont^rt'fè ;r Voor bet komende voorjaar 1995 brengt Setter Mode een modern en jong Setterlady- programma. De blouses, tops, blazers, rokken en pantalons die deel uitmaken van deze collectie zijn uitstekend met elkaar te combineren. De collectie van Setterlaine bonnetterie - pullovers, vesten, gebreide rokken en pantalons - sluiten qua kleur en dessinering aan op de confectie van Setterlady. Hiermee komt Setter Mode tegemoet aan de wensen van de consument. De omvangrijke en brede col lecties van Setterlady en Set terlaine zijn moeilijk kort en bondig te schetsen. Hoogte punten uit de collecties zijn wel te geven. Zo brengt Setter lady een omvangrijk program ma blouses en rokken in grote maten en in diverse lengten. Daardoor worden blouses ge makkelijk over de pantalon ;edragen. e collecties zijn veelzijdig en voorzien van een grote variatie in halsvormen (onder andere kraagloos, V-hals en Chanel- achtige uitvoeringen) en slui tingen. Opvallend is de serie luxe t-shirt-achtige blouses. De kleurrijke collectie is uitge voerd in actuele modekleuren en dessineringen. Onder blou ses kunnen tops in veelal de zelfde kleurstellingen en des- en worden. Naast de klassieke standaard- rok zijn er ook diverse jonge wijde rokken. De rokken zijn er in uni en gedessineerd en zijn goed te combineren met de blouses uit de collectie. Hetzelfde geldt voor de panta lons, die allen uitgevoerd zijn met elastische band, wat het draagcomfort bevordert. Voor zowel de rok als de pantalon feldt dat zij gemaakt zijn van waliteitsstoffen. De afwer king is van hoog niveau. In de Setterlaine collectie is een groot programma vestjasjes opgenomen. Zeker wanneer de lente nog maar net begon nen is, is zo'n jasje praktisch. De vestjasjes zijn er in diverse modellen en kleuren. Opmer kelijk zijn ook de nieuwe pull over van Setterlaine. Diverse modellen zijn langer uitge voerd en zijn voorzien van splitten. Deze zijn heel ge schikt om op een pantalon te dragen. In de Setterlaine-col- lectie is daarnaast ruime aan dacht besteed aan combinatie mode: bijvoorbeeld rokken van tricot en pantalons met daarop gedessineerde tops. Tot slot heeft Setterlaine voor de zomer mooie luxe shirts, die aansluiten bij de verjongde Setter Mode-collecties. De mode van Setter House is verkrijgbaar bij Van der Vlist in Moerkapelle en Wismeyer in Zevenhuizen. Waddinxveen - Sinds augustus 1993 is Body Culture gevestigd aan de Nesse 32a in Waddinxveen. Bij Body Culture kan kennisgemaakt worden met bewegingsbanken, diverse manie ren van afslanken en verantwoord zonnen. Bij Body Culture wordt ge werkt met bewegingsbanken waarbij zes verschillende ban ken een apart deel van het lichaam automatisch in bewe ging brengen: benen, heupen, knieën, bekken, wervelkolom, hals- en schouderpartij. Elke bewegingsbank neemt tien mi nuten in beslag. Een totale ses sie van een uur op de bewe- S'ngsbanken staat gelijk aan 7 uur grondgymnastiek. Body Culture bewegingsban ken kunnen gebruikt worden v°or: afslanken, spierverstevi- ging, figuurcorrectie en een betere bloedcirculatie. Daar naast zorgen de banken voor een verbeterde souplesse, een verbeterde houding en voor ontspanning. De eerst keer is gratis. Bij het centrum aan de Nesse kan ook afgeslankt worden: met dieptewarmte. Dit geeft de mogelijkheid om overtollig lichaamsvet en cellulite tegen te gaan. Voor de behandeling wordt thermae crème op het lichaam aangebracht op de te behandelen plaatsen. Tijdens de behandeling van ongeveer vijftig minuten wordt in de bandage een biologisch infra rode warmte ontwikkeld die de huidtemperatuur verhoogt tussen de 40 en 45 graden Cel sius. Spierstimulatie is een afslank methode door middel van spiercontracties. Smalle ban den worden om het lichaam aangebracht. Daartussen wor den 'pads' vastgezet die ver bonden zijn aan een apparaat dat de belasting van de spieren kan regelen. Tijdens de behan deling, waarmee de spie ren versterkt worden, worden de spieren geac tiveerd. De spieren wer ken dus terwijl men rus tig een boekje kan lezt Elet vet rondom de spie ren verdwijnt en de stof wisseling wordt gestart. Deze behandeling duurt ongeveer dertig minuten. Skin+Body Wrap is een gezonde en natuurlijke manier om in een uur tijd centimeters kwijt de ra ken en de huid te ver strakken. Body Wraps worden al jarenlang g bruikt om snel centime- Lente- en zomermode heeft vele gezichten. Zo heeft de 'Haute Coiffure Frangaise' en kele modellen gepresenteerd die nog niet aan aepers en aan de modebladen zijn bekend gemaakt. J.M. Haarmode is reeds op de hoogte van deze modelijn met de naam Trape ze. Het is volgens J.M. Haar mode een leuke variatie voor zowel een glamourlook als een goed draagbare coupe. Voor de heren is het haar Dovenop lang. Er wordt veel gewerkt met het mes om luchtige en zachte coutouren te verkrijgen met alle mogelijke lengtevaria ties, van heel lang tot Keel kort haar. Beslist uit de mode zijn de opgeschoren nekpartijen met de bekende rand voor de dames. Veel kleuringen zijn mogelijk: blond, goudblond en warme tinten zoals Colora Henna-produkten en Semico- lor van Keune. tM. Haarmode heeft op het aar geen invloed, wel op het uiterlijk. Daarom gaan we wat de medewerkers van deze kapsalon betreft een inspire rende en mooie zomer tege moet. ters kwijt te raken, maar de Skin+Body Wrap doet meer: elk kruid is speciaal gekozen i diens werking. De kruiden breken het vet af en bestrijden cellulitevorming. Katoenen lappen worden in het volko men natuurlijke Aloe Vera en kruidenmengsel geweekt en vervolgens om het lichaam ge wikkeld. De Skin+Body Wrap is 100% natuurlijk, het bevat geen chemicaliën of zout. In de zonnestudio kunnen de bezoekers gebruik maken van verschillende bruiningsban- ken, namelijk dertig lampen met twee ingebouwde ge- zichtsbruiners, veertig lampen met zes ingebouwde gezichts- bruiners, 65 lampen met twaalf ingebouwde gezichtsbruiners en een 3x1400 Watt gezichts- bruiner. Bij Body Culture Zonnestu dio kan men zonnen zonder afspraak, er wordt deskundig advies gegeven, er is optima le hygiëne, er zijn afsluitbare cabines en douches aanwezig en ruime gratis parkeerruim te. Bovendien verzorgt Body Culture op maandag-, woensdag en vrijdagmorgen voor gratis peuteropvang.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 25