«CSMI© Sauna De Koornmolen Sauna De Koornmolen 87, Verzorgde voeten lopen lekker Grote verbouwing op stapel bij Brigitta's Kapsalon Even helemaal ontspannen bij Beautycenter Cosmiq Goedkoopste vakantie in Nederland? 19.25 p.p. Voetverzorgingssalon 01802-1860 Nieuw bij BRIGITTA'S kapsalon: BASIC BODY Hart van Holland/15 maart 1995 pagina 27 Beautycenter mHVzü Zijde 48 - Boskoop - Telefoon: 01727-18589 Wist u dat wij naast onze gezichts- en huidverzorging ook een kapsalon hebben? Wij bieden u een persoonlijke behandeling met aantrekkelijke prijzen. Openingstijden voor de kapsalon: donderdag: 9.30-18.00 uur I vrijdag: 9.30-18.00 uur zaterdag: 8.00-13.00 uur de winkel is geopend dinsdag t/m vrijdag van 14.00 tot 18.00 uur. Zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur 01793-1813 Raadhuisstraat 19a - Moerkapelle 's maandags gesloten 50 Boskoop - Er even helemaal uit. Dat kan bij Cosmiq in Boskoop. Achter een gewoon winkelpand aan de Zijde gaat een schoonheidsinstituut schuil, waar een compleet pakket aan behandelingen wordt geboden. "Van top tot teen verwennen wij hier onze klanten," aldus de eigenares. "Wij hebben een sauna en zonne banken, wij verzorgen manicure, pedicure, lichaams- massagc, thalasso-therapic, gezichtsmassage en aller lei andere gclaats- en lichaamsbehandelingen. Daar naast maken wij kunst- en harsnagels en ben ik gespe cialiseerd in permanent make up.". Zij vertelt dat er nogal wat misverstanden bestaan over schoonheids- behandelingen. "Sommige mensen denken dat het heel duur is, daarom is de drempel om binnen te komen hoog. Maar onze behandelingen zijn heel betaalbaar en het is niet nodig om een heel arrange ment te nemen, ook voor alleen een manicure of elektrische ontharing kan men bij ons terecht". Pauline voelt zich al helemaal thuis in de kapsalon van Cosmiq. Een bezoekje aan de sauna is heerlijk ver kwikkend. Je voelt je ontspannen alsof je op ukantie bent. En dat tussen je drukke werkzaamheden door, op zomaar een doordeweekse avond. Als je het te warm hebt zoek je verkoeling. In de ontspan ningsruimte kun je onder het genot van eendrankje een praatje maken, even rusten om vervolgens nog eens de ronde warm en I afkoelen, te maken. In het saunaparadijs hoef je niet met je geest of lichaam bezig te zijn, maar het lichaam is met jou bezig. Het prettige gevoel dat je er aan overhoudt is dat je de volgende dag, na een weldadige nachtrust, weer volop nieuwe energie hebt om aan de slag te gaan.... Een saunabezoek is een weldaad voor lichaam en geest", zegt Ed Beere van sauna "De Koornmolen" te Zevenhuizen. Deze is gevestigd in het zwembad "De Koornmolen" aan de Tweemanspolder in Zevenhuizen Bij Cosmiq is veel mogelijk. Het begint al met de openings tijden: van maandag tot vrijdag is het instituut tot 23.00 uur geopend. Op maandag wordt om 13.00 uur gestart, de andere dagen om 9.30 uur. Op zaterdag worden behande lingen gegeven van 9.30 tot 16.00 uur. Bovendien worden ouderen boven de 65 jaar gehaald en weer thuisgebracht. "Wij zijn heel flexibel en doen ons best het onze klanten zo goed mogelijk naar de zin te maken. Wij streven er niet naar de grootste te zijn maar wel de beste," legt de eigenares uit. Dat zij en haar medewerkers erin slagen hun klanten tevre den te maken, blijkt wel uit het gastenboek, waarin uitspra ken te lezen zijn als: 'Bedankt voor de heerlijke middag. Ik heb genoten.' en 'De behandeling was zo ontspannend. Voor herhaling vatbaar.' Er komen bij Cosmiq ook bruiden voor schoonheidsbehandelingen en regelmatig komen er groepjes vrouwen die bi] Cosmiq een vrijgezellendag vic- Naast de schoonhcidsbehandelingen, is in Cosmiq ook een complete kapsalon te vinden. "Het is niet groot maar ik heb er genoeg ruimte," vertelt Pauline, die sinds een maand werkzaam is bij Cosmiq. Met haar jarenlange ervaring, die zij ondermeer opdeed bij de voormalige kapsalon Hcrmada in Waddinxvecn, heeft zij het goed naar haar zin in Bos koop. "Veel klanten uit de kapsalon in Waddinxveen ko men nu naar Boskoop toe," zegt Pauline. "Veel mensen komen speciaal voor het opsteken, dat is nu eenmaal mijn specialiteit". Pauline knipt zowel dames en heren als kinde ren. "Ik werk op afspraak," legt zij uit. "Op die manier weten mijn klanten dat zij meteen geholpen worden en niet hoeven wachten". De kapsalon is nu geopend op donder dag vrijdag en zaterdag. "Dat zijn de voorlopige tijden," legt Pauline uit. "Als er nog meer klanten komen, worden deze tijden verruimd". Tweemanspolder 6 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1860 OPENINGSTIJDEN: Dinsdag: 19.30-21.30 uur (dames) Woensdag: 19.30-23.30 uur (gemengd) Donderdag: 19.30-20.30 uur (gemengd) Vrijdag: 19.30-23.30 uur (gemengd) Zondag: 14.00-16.00 uur (gemengd) Telefonisch bereikbaar tijdens de openingsuren: Bij pijnklachten aan de voeten wordt door velen eerder aan een bezoek aan de huisarts gedacht dan aan de voetverzorgcr. Het bovenstaande kreeg Anita van Voetverzorgingssalon Amta onlangs te horen. "De huisarts van Peter had de hoek van een ingegroeide nagel zonder aarzelen weggeknipt en geadviseerd de voet maar eens in de soda te hangen," vertelt Amta. "De Boskoop - Nieuw in Brigitta's kapsalon aan de Linnaeusweg in Boskoop is Basic Body. Het is een soort permanent, maar een die korter houdt. Het is alleen bedoeld om volume aan het haar te geven. In plaats van gewone wikkels gebruiken wij andere wikkels die niet 'astgezet hoeven worden. Hierdoor is de spanning minder groot en krijgje grove krullen," aldus Brigitta. Zij en Marlies werken alleen met de natuurlijke produkten van Gold- well die volgens hen zorgen voor de mooiste kleuren in het haar. "Goldwell is de beste keus," zeggen zij. "Met deze produkten kunnen wi) zorgen voor prachtige kleuren, mooier dan thuis durven wij gerust te zeggen". Komend voorjaar wordt een hecti sche tijd voor de beide kapsters. "Er komt een grote renovatie van het plein," leggen zij uit. "En daardoor zal het hier een paar weken lang rommelig zijn". De klanten hoe ven zich echter geen zorgen te maken dat de kapsalon gesloten wordt: "Wij blijven werken in een noodgebouw. Dat zal even wennen zijn maar als het goed is, duurt dat maar een paar weken en dan kunnen wij in ons nieu we, verbouwde pand". Met deze 'opknapbeurt' zal het plein een geheel ander aan zien krijgen. De activiteiten zullen naar verwachting starten voor de zomervakantie. Anita pijn bleef echter en toen ik hem adviseerde eens bij mij langs te komen was zijn reactie: 'Daar heb ik nooit aan gedacht'. Het tweede voorbeeld: Lisette ontdekt grote plekken eelt onder haar voet en denkt dat het schimmel is. Zij wil naar een goede pedicure, maar kent er geen. Peter en Lisette hebben écn ding gemeen: zij zijn nooit naar een voetverzor ger geweest en zijn daar volgens mij doodsbang voor. Peter is bang voor witte jassen en denkt aan enge messen en tangen en Lisette bij een voetverzorger aan bloed en pijn". Anita adviseert Peter en Lisette om eens bij haar langs te gaan. "Ik vond het jammer dat er door een gebrek aan publiciteit zo veel onwetendheid bestaat," zegt zij. "Na enige aarzeling hebben zij beiden een afspraak gemaakt. Na de behandeling kon Peter zonder pijn naar huis en Lisette blijkt geen schimmel te hebben maar heeft last van eeltvor- ming. Zij loop nu weer op 'wolkjes'. De behandeling deed geen pijn, er vloeide geen bloed en de angst voorde voetver zorger is verdwenen. Nu staat niets een volgend bezoek in de weg". Voetverzorgingssalon Anita is gevestigd aan de Raadhuis straat 19a in Moerkapelle. Tel. 01793-2751. De behandeling, die snel en creatief is, geeft het haar naar uw wens volume of krullen. De houdbaarheid van deze coupe is zes tot acht weken. INTRODUCTIEPRIJS: Linnaeusweg 104 - Boskoop - Tel. 01727-14522

Hart van Holland | 1995 | | pagina 27