Familieberichten Politieberichten IJssel en Gouwe Boekenweek 1995 Op avontuur met Go-Jazz Lezing over antiek Joodse Purim feest centraal André Hazes in de Herberg Foto's tn het Jan van Reeuwijk UITVAARTVERZORGING ZEVENHUIZEN 01802-2283 b.g.g. 0104-212530 AnjerHt the Skymasters 30.250 exemplaren. Hart van Holland/15 maart 1995 pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 ke Dwarsweg 4a te Zeven huizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: nabe taling van '7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot ui terlijk een week na verschij ning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van het Hart van Holland. Het is weer Boekenweek. Deze jaarlijkse actie week start vandaag en duurt tot 25 maart en heeft als thema 'de Vijftigste mei'. Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop Advocaten spreekmiddag in zevenhuizen Verdrietig zijn wij, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Bloemendaal" te Gouda van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 92 jaar. Bleiswijk: Zevenhuizen: Bleiswijk: Zevenhuizen: L.C. van Reeuwijk-van der Spek A.L.C. van der Slik-van Reeuwijk B. van der Slik Ellen en Martin Sanne - Eva Corry en René Ferry L.C. Visser-van Reeuwijk W.C. Visser Wilco - Jan Willem E.J. van der Linde-van Reeuwijk D.J. van der Linde Jan Pieter - Martijn - Marlies P.M. Merbis-van der Spek P. Merbis en verdere familie 11 maart 1995 Dorpsstraat 137 2761 AL Zevenhuizen Gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum van "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen op donderdag 16 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Een korte dienst van overdenking zal gehouden worden in bovengenoemd rouwcentrum op vrijdag 17 maart om 13.00 uur, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen omstreeks 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. (Henk Kruis Peter Kloeg) Bij overlijden dag en nacht bereikbaar: vastgesteld betaaibaar tarief. gratis wilsbeschikking en lidmaatschap op aanvraag (010-4212530) volgauto's vaii P. de Jong B.V. REGIOKANTOOR: Het Hogeiand 26 2761 TR ZEVI aan jtvanvw-i, HwiuoH}- was rijdend zijn gordel aan het vastma ken toen hij een 17-jarige Waddinx- veense fietster van achter aan reed. De fietster raakte daarbij licht gewond. Inbraak/diefstal: Diefstal fietsen; Stationsplein, rode Trek herenfiets type 830 SHX. Mozartlaan, groene Giant Track heren mountainbike. Mozartlaan, paarse Batavus Raleigh heren mountainbike. Aan de Nic.Beetslaan werd ingebroken in een kelderbox. Daar werd een Union damesfiets ontvreemd alsmede een CD-speler en een tuner/versterker. In de nacht van zaterdag op zondag werd ingebroken in een woning aan de Groensvoorde. Men kwam binnen door vanaf een plat dak een slaapkamerraam te openen. Weggenomen werden een videorecorder, een portemonnee en vreemde valuta. Overig nieuws: In de nacht van zaterdag op zondag werden in de omgeving van het winkel centrum aan de Zuidplaslaan een 4-tal knapen aangehouden op verdenkeing van openlijke geweldpleging. Het zijn Waddinxveners in de leeftijd van 17 en 19 jaar oud. Zij hebben bekend graffity te hebben gespoten op huizen en auto's alsmede vernielingen aan auto's te heb ben gepleegd. plaats op de kruising Voorofscheweg/ Zijde. Een 60-jarige Boskoopse bestuur der reed vanaf de Voorofscheweg de Zijde op en kwam in botsing met een 27- jarige automobilist uit Oost-Kapelle. De Boskoper dacht veilig de Zijde op te kunnen rijden omdat de op de Zijde rijdende auto zijn richtingaanwijzer naar rechts had uitstaan. Als gevolg van de botsing liep de Boskoper licht letsel op. In braak/die fsta I: Diefstal fietsen; Parklaan, metallic groene Jan Jansen damesfiets; A.P. van Neslaan, paarse ATB merk Giant. In de nacht van donderdag op vrijdag werd een poging gedaan in te breken in een woning aan de Insteek. De bewoon ster werd daar wakker van en de daders gingen op de vlucht. Mevrouw vond het op dat moment kennelijk niet ern stig genoeg om de politie te belle. Jam mer. op die manier pak je natuurlijk geen inbrekers. Overig nieuws: FIETSENK1JKDAG: Zaterdag 25 maart zal ertussen 10.00 en 14.00 de mogelijk heid zijn om op het politiebureau aan het Torenpad te gaan kijken of daar misschien uw vermiste fiets staat. Als u aangifte hebt gedaan van diefstal, wordt u verzocht deze mee te nemen. Het is niet mogelijk een van deze fietsen te kopen. In het gehele land worden de komende week activiteiten georgani seerd rond de boekenweek. Zo zal Leon de Winter, auteur van het boekenweekgeschenk, in verschillende steden zijn boeken signe ren, lezingen houden en interviews geven. Op donderdag 23 maart komt hij naar het Parktheater in Alphen aan den Rijn om een lezing te geven. Deze lezing start om 20.30 en duurt anderhalf uur. Het Boekenweekgeschenk van Leon de Winter is getiteld 'Sere nade'. iedereen die deze week voor fl. 19,45 of meer aan boeken koopt, krijgt een exemplaar van dit boek cadeau, in 'Serenade' verdwijnt de moeder van Ben Weiss, een componist van jingles en populaire muziek. Anneke Weiss is hersteld van een tumor en lijkt niets meer te mankeren. Zij ontmoet Fred Bachman, wordt verliefd op hem en wekt de indruk aan een nieuw leven te willen beginnen. Totdat zij plotsklaps verdwijnt. Dat doet zij wel vaker. Dan belt zij haar zoon op met de vraag: 'Weet je waar ik ben?' Hij moet dan raden waar ze deze keer heengereisd is. Maar deze keer is het anders want zij heeft al twee dagen niets van zich laten horen. 'Op het bureau aan de Lijnbaansgracht registreerde de agent met behulp van een degelijke typemachine, vermoedelijk de laatste mechanische in Amsterdam, de naam van mijn moeder: Johanna Weiss-IJsman, geboren op 29 maart 1920, weduwe van Jacob Aaron Weiss, lengte, gewicht. Vermoedelijk had ze haar woning gisterochtend verlaten en sindsdien was er niets van haar vernomen. Ik wist niet waarin ze zich had gekleed, nee, ik had ook niet gecontroleerd aangezien ik geen overzicht had over haar uitgebreide garderobe, nee, er waren verder geen familieleden en ik was het enige kind. Ik wilde weten of er melding was van een slachtoffer dat aan haar beschrijving voldeed, en de agent beloofde dat hij dat zou uitzoeken'. Ter gelegenheid van de Boekenweek la er deze week ook een essay verschenen van Jan Wolkers. Dit boek over het thema van de boeken week is getiteld 'Zwarte bevrijding*. Het is in de boekwinkel verkrijg baar en ko Aanrijdingen: Vrijdagmiddag vond een aanrijding plaats op de kruising Willem IIBrede- weg-N.Dwarsweg. Een 57-jarige vracht autobestuurder stak vanaf de Plasweg de Brede weg over zonder een 64-jarige bestuurder van een personenauto uit Rotterdam vrije doorgang te verlenen. Er ontstond alleen materiele schade. Zondagmiddag werd een 14-jarige Ze- venhuizense fietser door een auto ge schept toen hij aan het begin van de bebouwde kom de Noordelijke Dwars weg overstak. Er ontstond alleen ma teriele schade. Inbraak/diefstal: Maandagavond werd ingebroken in een woning aan het Weideplantsoen. Men is de woning aan de achterzijde binnengekomen. Weggenomen werden een videorecorder, TV, foto-en video camera en sieraden. 'n de nacht van zondag op maandag werd aan De lep een poging gedaan in te breken in een auto. Er werd een poging gedaan het portier de forceren alsmede een ruitje ingeslagen. Toen het auto- alarrr. af ging werd de poging gestaakt. Aanrijdingen: Vrijdagavond vond een aanrijding P'aats op de Jul. van Stolberglaan tus sen een auto en een fietser. Een 19- jarige Waddinxveense automobilist Aanrijdingen: Woensdagmiddag vond een aanrijding W In de nacht van zaterdag op zondag werd bij een bewoner van de Voorof- sche weg de TV in beslag genomen. Hij veroorzaakte geluidsoverlast met dit apparaat. Gouda - Op zondag 19 maart organi seert de Stichting Go-Jazz een jazzcon cert in de Agnietenkapel in Gouda. Het Kwartet Vingerhoeds, Van Binsbergen, Niks Kool neemt de jazzliefhebbers op avontuur. De moderne, eigenwijze mengeling van jazz, funk en rock spreekt een groot publiek aan. Dit kwar tet verenigt musici die hun sporen in de jazzmuziek al lang hebben verdiend. Tenorsaxofoniste Vera Vingerhoeds, vestigde haar naam bijvoorbeeld met de groep Vera Vingerhoeds Lazybo nes. Gitariste Corrie van Binsbergen verwierf vooral bekendheid met haar succesvolle formatie Corrie en de Brok ken. Slagwerker Arend Niks timmerde samen met onder ander het Willem Breuker Kollektief en Loes Luca aan de weg in de theaterproduktie 'Deze kant Op vrijdag 17 maart opent automobiel en motorclub the Skymasters het rit- tenseizoen met de Anjerrit. Deze rit over dertig kilometer wordt verreden volgens een routebeschrijving, in schrijven kan tussen 19.45 en 20.30 uur in Soos Hitland in Nieuwerkerk aan den IJssel. De eerste deelnemer start om 20.00 uur. Inlichtingen: 01803- 12200/20361. De Katholieke Vrouwen Vereniging in Boskoop organiseert op dinsdag 21 maart nogmaals een lezing over antiek. Mevrouw Vos-van de Veen verzorgt deze lezing. Zij zal uitleg geven over zilver en kristal en Aardewerk, schilde rijen en andere voorwerpen kunnen meegebracht worden. Na de pauze be antwoordt mevrouw Vos vragen over deze voorwerpen. De avond begint om 20.00 uur in de Parochiezaal. Introdu- cees zijn welkom ook. Boskoop - Op donderdag 16 maart wordt een bijeenkomst gehouden over het Joodse Purimfeest. Ds. Huizing in Den Haag zal vertellen hoe dit feest herinnert aan de gebeurtenissen van uit het Bijbelboek Esther. Bij dit Joodse feest horen niet alleen speciale gebrui ken maar ook aangepaste traktaties en gelegenheidsliederen. De avond wordt gehouden in de Loods, het zalencen trum achter de Gereformeerde kerk, Zijde 11 te Boskoop. Niet alleen leden maar ook andere geïntereseerden zijn welkom. Inlichtingen: 01727-16713. op dames' en doet goede zaken met zijn eigen formatie Niks. Bassist Mischa Kool tenslotte werd vooral bekend door zijn betrokkenheid bij een naar verhouding groot aantal ensembles en musici uit verschillende muzikale stro mingen. Het repertoire bestaat uit eigen compo sities en arrangementen, waarbinnen veel ruimte wordt gelaten voor impro visaties en uitstapjes. Van een vaste rolverdeling in het kwartet is geen spra ke: deze veranderen tijdens het spelen. Hierdoor ontstaan verrassende en avontuurlijke muzikale situaties. Van he kwartet is onlangs een cd uitge bracht onder de titel Wall Works. Het concert begint om 15.30 uur en de zaal gaat open om 15.00 uur. Reeuwijk - In discotheek de Herberg in Reeuwijk zal op zondag 19 maart André Hazes optreden. Hij zal de meeste van zijn hits van de afgelopen jaren ten gehore brengen. De zaal is open om 20.00 uur en er is geen voorverkoop. Het volgende optreden is op zondag 2 april. Dan zal Marco Borsato een con cert verzorgen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen. Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersmct Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289* Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3