ANTIEK In verband met de Huis n Interieur-RAI te Amsterdam wordt uw parketvloer gratis nu .1 ''aar ho*room! ANTIEKZOLDER K()ll} Maak nu uw keuze uit het grootste parket-assortiment van Nederland en laat het gratis leggen volgens het Rowi-systeem. Sfeervol parket van Rowi voelt zich thuis in ieder interieur pagina 18 Hart van Holland/29 maart 1995 VOOR BETAALBARE PRIJZEN EEN BOERDERIJ VOL Dit alles en nog veel meer „ook grenen meubelen" bij de 3e Stationsstraat 345, Zoetermeer Tel. 079-611090 Auto-ingang Moeder Theresasingel telefoon (079) 611090 Het lijkt net als in een droom... De antiekzolder: ooit in een garage als hobby begonnen Teveel om op te noemen Opknappen Reparatie en tips Grote oppervlakte Wat mag u van het grootste parketbedrijf van Nederland verwachten? gepatenteerd, uniek legsysteem met de hoogste geluidsisolatie (TNO getest); kompleet assortiment parketsoorten en laminaat, in alle legpatronen; deskundig en uitgebreide advisering; VPL-garantie en 5 jaar ROWI Garantie. Koningshof 73 - Alphen aan den Rijn - Tel. 01720-33602 Lange Groenendaal 72a - Gouda - Tel. 01820-85313 0 Pilatusdam 17b - Zoetermeer (wijk 12) - Tel. 079-168671 Op het eerste gezicht zou je het niet denken. In Tuincentrum Post Huurman in Zoetermeer is een grote zolder ingericht met antiek: van tafel tot kast en van stoel tot kandelaar Parketvloeren zijn weer he lemaal terug in de belang stelling. Hout is nu eenmaal niet alleen een natuurpro- dukt met sfeer, het is tevens hygiënisch, praktisch en warmte-isolerend. Rowi Stil Parket, Nederlands groot ste parketfabrikant, fabri ceert een uitermate veelzij dig en zorgvuldig samenge steld assortiment parket vloeren. Voor ieder interi eurenvoor iederestijl is een bijpassende vloer ontwor pen. Nieuw is dat iedereen zelf een eigen en dus per soonlijke vloer kan ontwer pen volgens het nieuwe Multi-Design systeem. Geruime tijd exporteert Rowi Parket Nederland bv op succesvolle wijze naar het buitenland. Momenteel naar 21 landen verspreid over 5 werelddelen. In Ne derland zijn de parketvloe ren van Rowi te koop in meer dan 47 Rowi Parket Showrooms. Voor etagewoningen en flats De parketvloeren van Rowi zijn vervaardigd volgens een uniek fabricagesys teem. Dankzij dit systeem hebben ze een geluiddem pende werking. Bovendien zorgt de speciale Rowi-on- dervloer en de bijzondere lijmsoort die tussen de on- dervloer en de parketstro ken zit, voor extra geluids isolatie. Een en ander houdt in dat Rowi-parket geclasseerd kan en mag worden als 'zachte vloer bedekking'. Het gevolg is dat het parket van Rowi niet alleen is aan te beve len op de begane grond, maar ook toegestaan en zelfs uitermate geschikt is voor vloeren in flats, appar tementen. studio's en eta gewoningen. Rowi dankt zijn naam 'Stil' Parket dan ook aan deze geluiddem pende werking. Met 'Rowica' kan alles Daarnaast verkoopt Rowi kunststofvloeren die met name geschikt zijn voor ruimtes waarin zeer intensief gewoond of gewerkt wordt en waar aan de vloerbedekking dus extra zware eisen worden gesteld. Deze 'Rowicavloeren' zijn verkrijgbaar in 16 ver schillende dessins. Rowica-vloeren' zijn bijzonder sterk. Zo zijn ze b.v. bestand te gen brandende siga retten of gloeiende as uit de open haard, agressieve schoonmaakmiddelen,zware meubelen of hoge hakken. Multi-Design systeem Dit legsysteem maakt de weg vrij voor een ongekend aantal motieven en patro nen. ledereen kan met Ro- Nü het mooiste Rowi parket "Het moet een jaar of twin tig geleden zijn dat Dick Huurman begon met het verzamelen van antiek. Dat deed hij nog in een garage maar al snel werd dat te klein. In dittuincentrum dat toen al bestond, is deze hobby uitgegroeid naar een echte zaak", vertelt Cor Gouweleeuw. En Cor kan het weten, want hij is be heerder van deze unieke Antiekzolder. "We hebben enorm veel antiek staan. Het is eigenlijk wi's Multi-Design systeem een unieke, persoonlijke vloer ontwerpen. Te den ken valt bijv. aan een kin derkamer waarvoor ver schillende kleuren in het parket zijn verwerkt. Of een motiefje in een los kleed dat op het parket ligt en dat doorloopt in het parket. Met het combineren van verschillende tin ten kan men optisch een ruimte juist groter laten lijken, maar an dersom kan ook. Informatie: Rowi Stil Parket is gevestigd in Alphen ad Rijn, tel. 01720-33602, in Gouda tel. 01820-85313 en in Zoetermeer, tel. 079- 168671. Openingstij den: dinsdag tlm zater dag van 10.00-17.00 uur. Koopavond van 19.00-21.00 uur. te veel om op te noemen. Dick heeft er nog steeds enorm veel plezier in". Dat blijkt ook wel, want als we om ons heen kijken zien we inderdaad een grote verscheidenheid. En er ko men nog steeds meerspul len bij, ook veel grenen meubels. Tafels, stoelen, kasten, vazen, glazen, lampen, borden, tapijten, spiegels, kandelaars, beeldjes, schilderijen, zil ver en klokken. En wat te denken van die oude de- kenkast uit 1870? Via particulieren wordt veel ingekocht. Verschil lende meubelen komen daarbij in slechte staat bin nen. Maar ook daar staan Dick en Cor hun mannetje. "Bij veel kasten bijvoor beeld moet eerst een verf laag worden verwijderd om het echte hout weer zichtbaar te krijgen, de ruitjes zijn kapot. Ook is het beslag vaak in niet opti male staat. Wij hebben gelukkig alle capaciteiten in huis om dit al lemaal weer in de originele staat te herstellen", al dus Cor. Veel klanten kunnen bij de Antiekzolder ook te recht voor tips en adviezen als het om onderhoud van meubelen gaat. Tevens be schikt men over een eigen reparatie-afdeling waar uitsluitend vakwerk wordt afgeleverd. Vrijwel alles kan moeiteloos worden thuisbezorgd. De Antiekzolder kent een grote oppervlakte van ruim vierhonderd vierkante me ter. Reden genoeg dus om eens langs te gaan. De ope ningstijden zijn van maan dag t/m vrijdag van 12.00- 17.30 uur, op zaterdag van 11.00-17.00 uur en op vrij dag tot 21.00uur. U vindtde Antiekzolder aan de 3e Sta tionsstraat 345 in Zoeter meer. Het is gevestigd in Tuincentrum Post Huur man, telefoon 079-615912 of 611090. H#rt van Hofland W maart 1995

Hart van Holland | 1995 | | pagina 18