Emoties hoog opgelopen bij Rentokil-ZVH Koken met de AllerHande ze week in Hart van Holland "In en om het huis", zie pagina 15 t/m 27. de Slmdgsper Albert Heijn al uw zaken "Ontwikkeling en jVreiigd" speelt klucht Concert voor Roemenië Ledenvergadering INederlandse Rode Kruis Koffiebar De Schutse Toneelvereniging Expositie Diny Jansen in Goudse Schouwburg Gemeenteraad beslist over bezwaarschrift WV Albert Heijn Zevenhuizen Deskundige dienstverlening bij al activiteiten m.b.t. onroerende KORTELAIUP Qq^jp^§nt Vrijdag 31 maart van 14.00 tot 20.00 uur en zaterdag 1 april van 11.00-14.00 uur demonstreren Albert Heijn en de chefkok van restaurant "De Strandgaper" het bereiden van vers Brits Lamsvlees. Proeven, vragen stellen, het mag allemaal. Laat u deskundig voorlichten en leer tevens de fijne kneepjes van het vlees bereiden. Op bovenstaande tijden kunt u de chefkok vinden in onze demonstratie-corner. Dorpsstraat 129 - Tel. 01802-1251 A. Veerman M.F. Scheffers NAAIMACHINESPECIAALZAAK Noordmaarts 73 - Telefoon (079) 418596 Stadshart Zoetermeer en Oranjelaan 29 (wijk 12) Telefoon (079) 166759 - Zoetermeer 17e jaargang nummer 608 29 maart 1995 Hazerswoude-Dorp - De toneelvere niging Ontwikkeling en Vreugd speelt komend weekend de klucht 'De Oklahoma koorts". De uitvoerin gen worden gespeeld in het Dorps huis in Hazerswoude-Dorp. De aanvang op vrijdag 31 maart is 20.30 uur en op zaterdag 1 april 20.00 uur. Op zaterdag is er na afloop dan sen op live muziek- Kaarten zijn ver krijgbaar bij de bekende verkoop adressen. Boskoop - Zaterdag 1 april zal in de Beurshal in Boskoop een concert worden gegeven waarvan de op brengst bestemd is voor de kinderte huizen in Roemenië. Vele koren en muziekgezelschappen uit Boskoop werken hier geheel be- langeloos aan mee. Samen met de solisten Renata Heemskerk, Lisette Emmink, Ben Kramer en Loek v.d. Leeden wordt een avondvullend programma georganiseerd. Het initiatief van dit concert is af komstig van de Rotary Club Bos- jtoop. Kaarten zijn te koop a ƒ25,- bij Sigarenmagazijn Verkley aan de BC- straat en Kapsalon Korver aan de Biezen. Het concert begint om 19.30 uur. - i Moerkapelle- De algemene ledenver- gadering van het Nederlandse Rode Kruis afdeling Moerkapelle zal ge houden worden op maandag 24 april om 20.00 uur in gebouw 'Moerveen' op de Herenweg in Moerkapelle (ach teringang). Hazerswoude-Dorp - Zaterdagavond i april organiseert koffiebar De Schutse een speurtocht. Voor meer informatie: John Huisman (01728- 3667) of Jessica Verhorik (01728- 6912). Nieuwe beurs over tuin en balkon Gouda - In de Goudse Schouwburg zijn vanaf maandag 3 april aquarel len te zien van de Goudse kunstena res Diny Jansen. Deze werken, die ontstaan vanuit de behoefte aan rust stilte, maakt Diny Jansen niet met penselen maar met haar handen. De kunstenares startte tien jaar gele den met tekeningen in zwart-wit en exposeerde eerder in Oud Beijerland en Gouda. Haar werk is te zien voor theaterbezoekers voor de voorstel lingen en in de pauze. Boskoop - De gemeenteraad van Bos koop heeft in oktober 1994 besloten het WV geen aanvullende subsidie meer te verlenen. Tegen dit besluit heeft het WV dat jaarlijks tiendui- zend gulden subsidie krijgt, bezwaar aangetekend. De aanvullende subsi die bedraagt 2500 gulden. Omdat het college niet bevoegd is te beslissen over het bezwaarschrift van de WV, zal de gemeenteraad aanstaande donderdag uitspraak doen over deze zaak. De commissie bezwaar- en be roepschriften heeft de raad geadvi- seerd de bezwaren ongegrond te ver klaren. Zevenhuizen - Het rommelt bij de Zevenhuizense volleybalvereniging. Naar aanleiding van het vertrek Cees Nobel als manager van het eerste herenteam van Rentokil-ZVH, hebben vier leden van de selectie afgelopen zaterdag besloten op te stappen. De manager heeft vorige week zijn functie neergelegd omdat hij het niet eens was met de keuze van het bestuur en de sponsor om volgend seizoen door te gaan met Stewart Bernard als hoofdtrainer. Daarom hebben Brecht Rodenburg, Edger Tinkhof, Pieter Nobel en Ronald Kooijman hun club eveneens verlaten. Boskoop - In het Plantarium gebouw wordt tijdens de Paasda gen voor het eerst de Groen en Doen-beurs georganiseerd. Deze consumentenbeurs is een vervolg op de traditionele Groendagen die elk jaar in Boskoop werden gehouden en zal in het teken staan van tuin- en balkonideeën. A.P. van der Knaap: "Brecht is de enige bij wie de emoties te hoog opgelopen zijn. De andere spelers zouden, om verschillende redenen, toch uit de selectie verdwenen zijn. Pieter Nobel had bijvoorbeeld al te horen gekregen niet meer in de se lectie te komen en Ronald Kooij man zou eveneens vertrekken aan het einde van het seizoen. Voor Edger Tinkhof geldt hetzelfde". Brecht Rodenburg gaf toe inder daad om "persoonlijke omstandig heden" weg te gaan. "Dit was de druppel geweest. Ik ga niet uit eigen belang weg, maar ik wil graag dat de club behouden blijft. Daarom wil ik volgend seizoen graag weer spelen en ik hoop dan ook dat de deur nog niet dicht is". De heer Van der Knaap heeft echter verklaard dat het beleid wordt doorgezet, hoe wel hij het vertrek van de heren betreurt. Twee jeugdspelers uit Heren 2 zul len het team dit seizoen verster ken: Kristian van der Wel en Timo Dijkgraaf. Daarnaast worden twee jeugdinternationals aangetrokken: de 17-jarige Jochem de Gruiter die bij DOS uit Schoonhoven speelt en de 15-jarige Martijn Dieleman uit het Zeeuwse 's Gravenpolder. Die leman gaat wonen bij een gastgezin in Zevenhuizen. Joop Maas, voorzitter van de stichting die de beurs verzorgt: "Groen en Doen is bedoeld voor iedereen die van planten houdt en hierover meer wil weten. De beurs voorziet in een behoefte omdat voor lichting een grote plaats inneemt; voorlichting over tuinen maar ook informatie over de inrichting van bal kons". De drie pijlers zijn volgens hem dan ook: genieten, oriënteren en kopen. Deze elementen vormen de basis voor Groen en Doen. Zo zullen er voorbeeldtuinen en showeilanden te zien zijn, er zullen bedrijven zijn die zich presenteren in een apart ge deelte van de beurs en er is een markt waar allerlei produkten gekocht kun nen worden. Daarnaast kent Groen en Doen een aantal extra attracties: dieren zoals vissen en pluimvee, een demonstratieplein waar korte in structies worden gegeven over on derwerpen als snoeien, graszoden leggen, verlichting en buxushagen knippen. De heer Maas is tevreden over het aantal deelnemers aan de beurs en over de organisatie, waarvoor rela tief weinig tijd beschikbaar was. "Voor de eerste editie van onze beurs hebben wij een bezoekersaantal be groot van twintigduizend. Wij gaan er dan ook vanuit dat een goede tuin- beurs in het dit sierteeltcentrum bij uitstek dit aantal bezoekers moet kunnen trekken". De voorzitter ver wacht de komende jaren nog flink te kunnen uitbreiden. Op de beurs kunnen bezoekers ook Behalve voor planten, bloemen, struiken en bomen, zal op de beurs ook aandacht zijn voor andere ele menten in de tuin en op het balkon zoals de bestrating, vijvers en schut tingen. Ook zullen kunstenaars aan wezig zijn met objecten die goed pas sen in een groene omgeving. Voor de zelf aan de slag met planten en bloemen. kinderen is er een kleine kinderboer derij, een volière en kinderopvang. De Groen en Doên-beurs is geopend van vrijdag 14 april tot en met dins dag 18 april. Op Eerste Paasdag is de beurs gesloten. De verwikkelingen begonnen vori ge week toen Cees Nobel liet weten per direct zijn functie neer te leg gen nadat het bestuur had laten weten verder te willen gaan met trainer Stewart. De volgende dag gaf Edger Tinkhof te kennen dat ook hij opstapte, niet zozeer omdat hij bezwaar maakte tegen de trai ner als wel uit loyaliteit met zijn manager. Hij zou eigenlijk volgend seizoen naar een andere club ver trekken, maar besloot per direct uit de selectie te treden. "De andere spelers van het eerste herenteam hebben op dat moment toegezegd het seizoen nog vol te maken, maar vrijdag waren de emoties hoog op gelopen," volgens de heer A.P. van der Knaap, oud-voorzitter van de vereniging en huidige manager van het eerste team. Tijdens de wedstrijd tegen Euro mail/Radius uit Gouda hebben de vier leden van de selectie een brief onder de supporters verspreid met het bericht dat zij het "onmogelijk" vinden om nog uit te komen voor hun vereniging. In de brief zeiden zij zich niet te kunnen verenigen met de beslissing van het bestuur en met pijn in het hart de "tot nu toe geweldige club" te verlaten. Zij be dankten de supporters voor hun steun van de afgelopen jaren. Beëdigd makelaar en taxateur Gediplomeerd onteigeningsdeskundige P.P. Eindhoven Dorpsstraat 200 Telefoon 01802 Postbus 2 2760 AA ZEVENHUIZEN Telefax 01802

Hart van Holland | 1995 | | pagina 1