I ookvooroluwschikkrwettt Design gecombineerd J De Ridder w-- WOONHUIS OF INBOEDEL VERZEKEREN? PRAAT EERST EENS MET ONS! Univé De IJssel pagina 20 Hart van HoHand/29 maart 1995 U gaat er natuurlijk niet van uit dat er wat ernstigs gebeurt met uw huis. Of met uw kostbare spullen. Maar toch het blijft ver standig u in te dekken tegen catastrofes. Zeker wanneer u voor weinig geld zoveel zekerheid kunt krijgen. Met onze extra uitgebreide woonhuis- en inboedelverzeke ringen. Daarom: praat eerst eens met ons! U bent beter uit met Univé. Voor uw woonhuisverzekeringen en voor uw inboedelverzekeringen. Maar ook voor al uw andere verzekeringen. Niet voor niets scoren de Univé-Onderlingen altijd zo hoog in de consumentenonderzoeken. Premies Woonhuisverzekering Inboedelverzekering De. <icki£ël&vi uit 6et e^iaeue &ant! Univé. Daar plukt de vruchten van! Groeneweg 14-2761 DD Zevenhuizen Tel.: 01802-1899 - Fax: 01802 -3963 Slotplein 13, 2902 HP Capelle a/d IJssel, tel. 010-4580433 Belangrijk nieuws over Miele-afwasautomaten De Ridder Nachtrust Adviseurs, al meer dan 70 jaar toonaan gevend voor uw nachtrust Historie Gezonde nachtrust vi Wetenschap Donsdekbedden Kwaliteit Premie per f 1000,- verzekerd bedrag. Deze premies gelden voor woonhuizen van steen met harde dakbedekking en onge vaarlijke belendingen. Premies voor huizen van hout gebouwd, met rieten daken e.d. op aanvraag. Woonhuis Extra uitgebreide gevarenverzekering incl. glas le klas risico, per f 1000,- 0,75 Premie per f 1000,- verzekerd bedrag. Deze premies gelden voor inboedels van woonhuizen van steen met harde dakbe dekking en ongevaarlijke belendingen. Premies voor inboe dels in huizen van hout gebouwd, met rieten daken e.d. op aanvraag. Inboedel Premie EXTRA uitgebreide gevarenverzekering premie per f 1000.-],70 Stedentoeslag Inboedelverzekering) Woont u o.a. in Den Haag of Rotterdam, dan komt er een stedentoeslag op de premie van f 1,- per f 1000.- verzekerd bedrag. De vakbekwame schilders van Léunc Benthuizen zorgen dat uw schildersvverk in optimale conditie komt of' blijft. H Desgewenst maken wi j voor u een compleet onderhoudsplan. Bel voor een afspraakdf uw persoonlijke offerte: (079) - 42.W2. IF LINE BOUWGROEP ONDERHOUDSGROEP INSTALLATIEGROEP PLUSPUNTPROJEKTGROEP De Werven 7 postbus 54, 2730 AB Benthuizen Tel. 079 - 42 39 32 fax 079 - 41 36 64 BENTHUIZEN VERZEKERINGEN Moerkapelle- De zorg voor het milieu heeft bij Miele een zeer hoge priori teit. Zo is een Miele-afwasautomaat volledig recyclebaar. Voor een glan zend schone vaat is bovendien slechts een minimale hoeveelheid aan water en stroom nodig. De samenstelling vanhetafwasmiddel is ook belangrijk voor het milieu. Daarom heeft Miele het nieuwe, fosfaat, en chloorvrije afwasmiddel Sun Micro met instem ming begroet. Samen bereiken Mie- le-atwasautomaten en Sun Micro op timale afwasresultaten met de grootst mogelijke zorg voor het mi lieu. Reden voor een "glanzende" aanbieding, zoals omschreven in de advertentie van John Kadiks, Electro Vakman, Dorpsstraat 30 te Moerka pelle, tel. 01793-1357, elders in deze krant. Alphen a.d. Rijn- In 1923 opende grootva der G. de Ridder één van de eerste bedden speciaalzaken van Nederland. Zijn twee zonen en kleinzoon volgde in zijn voet spoor. De Ridder begon met een manufac turenzaak en beddenmakerij waar kapok en veren bedden werden vervaardigd. In de regio was De Ridder het adres voor o.a. het 3 delig maken en bijvullen van de kapok en veren matrassen. Nu in 1994 is de Ridder uitgegroeid tot één van de betere beddenspeciaalzaken met een eigen dons dekbed atelier waar hoofdkussens en donsdekbedden worden vervaardigd, bij gevuld en gereinigd kunnen worden. Met vestigingen in Alphen a.d. Rijn en Gouda. Al snel besefte de familie De Ridder dat een gezonde nachtrust enorm belangrijk is, en men ging zich daar steeds meer op toeleg gen. Vandaag aan de dag weet De Ridder De Ridder Nachtrust Adviseurs, al meer dan 70 jaar toonaangevend voor uw nachtrust, brengt een nieuwe visie op exclusief slaapkamercomfort. Dit assortiment omvat interieur- stijlen, met volledig op elkaar afgestemde boxsprings, matrassen, slaapkamermeubilair &c accessoires. Jan des Bouvrie tekende voor dit ontwerp, dat getuigt van een verrassende originaliteit met een eigentijdse uitstraling. NA CH TRUS T-AD VISEURS Eikenlaan 229 2404 BP Alphen aan den Rijn Telefoon: 01720 - 22257 Lange Tiendeweg 56 2801 KJ Gouda Telefoon: 01820 - 29480 i Dealer van o.a. Lattoflex, Mustering, Poseidon.Treco en Zevenslaper. Nachtrust Adviseurs zich gesteund door meer dan 70 jaar ervaring. Pas in de jaren zeventig kreeg "een goede nachtrust" de aandacht van de mensen in Nederland. De onderzoeken da teren echter al van veel vroegere datum. Slapen is geen filosofie, maar een echte weten schap die een hele geschiedenis achter zich heeft. Vroeger ging men ervan uit dat hard slapen, op een plank bijvoorbeeld, heel ge zond was. Medische onderzoeken hebben deze fabel allang achterhaald. Onderzoeken hebben aangetoond dat een goed bed het lichaam moet ondersteunen, in welke houding iemand ook ligt. Dat betekent dus dat alleen een goede bodem niet voldoende is, ook de matras moet aan bepaalde eisen voldoen. De adviseurs van De Ridder adviseren daarom eerst een goede bodem en matras, voordat de uitgebreide collectie slaapkamer meubilair er aan te pas komt. Gemiddeld slaapt een mens acht uur per dag, dus goed slapen is enorm belangrijk. En zij weten waarover ze praten. Dagelijks krijgen zij klanten die vanwege licha melijke klachten een goed bed ko men uitzoeken. De Ridder is niet al leen de familie naam, maar ook de naam van het dons- produkt. Een tradi tioneel vervaardigd hoofdkussen of donsdekbed. Een kwaliteitsprodukt dat door middel van een stuk vakman schap met de hand wordt gecreëerd. Ambachtelijk vak werk dat van vader op zoon is overge gaan. Een De Ridder donsdekbed is dan ook niet zomaar een donsdekbed. Het is een produkt dat is vervaardigd uit louter natuurlij ke materialen, van schaarse kwaliteit. Om die reden vindt u dit produkt alleen bij De Ridder Nacht rust Adviseurs. Kwaliteit staat voorop bij De Rid der Nachtrust Advi seurs, kwaliteit in een uitgelezen col lectie slaapcomfort, slaapkamers, lin nenkasten en bed- textiel, maar ook in advies en service. De Ridder Nachtrust Adviseurs Alphen a.d. Rijn, Eikenlaan 229, tel. 01720- 22257. Gouda, Lan ge Tiendeweg 56, tel. 01820-29480.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 20