ƒ1475,= HARWA KRANZLE Hogedrukreiniger UBICA.WIJSHEID IN SLAPEN Ook in de verhuur 1 hoekpunt t hoekpunt pagina 22 Hart van Holland/29 maart 1995 WONINGINRICHTINGEN - STOFFEREN T REPAREREN KERKWEG-WEST 6 - WADDINXVEEN - TEL. 01828-10900 Het adres voor: MEUBELSTOFFEREN VLOERBEDEKKING GORDIJNEN VITRAGES ZONWERING LUXAFLEX VRAAG VRIJBLIJVEND PRIJSOPGAVE Van der Bas: "Meubelen laten overtrekken is niet duur" Willemsen Beveiligingen 10 tot 125 bar druk. 1400 toeren vuilfrees t.w.v. ƒ135,- GRATIS van ƒ1585,- nu voor: w Nijverheidstraat 10 Moerkapelle Tel. 01793-1307 Uitgebreid assortiment tuinartikelen bij Havelaar WS'Harwa nu dealer van het Ubica/ICA Anatomisch Matrassysteem 't Hoekpunt voor vakwerk op de vloer UBICA Een ongestoorde, verkwikkende nachtrust: basis voor een goede gezondheid. Wij als Ubica-dealer kunnen u alles vertellen over het slaapcomfort dat het beste ligt. En welke Ubica-matras of boxspring u ook kiest, u kunt er zeker van zijn dat u een wijze beslissing neemt. Uw Ubica-dealer: SPECIAALZAAK VOOR: Altijd diverse aanbiedingen in de showroom vanderbas Waddinxveen - "Het is zonde om een goede romp van een bankstel bij het oud vuil te zetten want zo'n onder stel gaat soms honderden jaren mee, zeker als het gemaakt is van beuke- hout". Aan het woord is de heer Van der Bas, die als meubelstoffeerder precies tien jaar gevestigd is aan de Kerkweg-West in Waddinxveen. Hij knapt alle soorten oude meubelen op en voorziet deze van nieuwe stof. "Ik overtrek stoelen, banken, de ach terkant van bedden en allerlei ande re meubelen maar ik vul ook losse kussens van caravans en boten". Naast het overtrekken van meube len, waarbij gekozen kan worden uit een groot assortiment meubelstof fen en leder, zorgt de heer Van der Bas ook voor andere aspecten van woninginrichting. "Ik lever alle soor ten vloerbedekking en alles wat men voor het raam kan hangen: lamellen, gordijnen en vitrages bijvoorbeeld"'. Akkerweg 72 is makkelijk te vinden in Moer- kapelle. Daar is, in een woonhuis, Willemsen Beveiligingen gevestigd. Het werken aan huis heeft zijn voordelen, vinden Erik en Anneke. Aangezien zij dag en nacht bereikbaar zijn voor de klanten is het handig thuis een kantoor te hebben. Voordat Erik begon als zelfstandig installa teur werkte hij 6 jaar voor een groot beveili gingsbedrijf. Daar leerde hij alle ins and outs van het vak. Het beveiligen van grote bedrij ven en banken was daar orde van de dag. Om als erkend installateur in de beveiliging te mogen werken heeft Erik de zesjarige opleiding technicus Elektrotechniek ge volgd. Naast dit diploma had hij vestigingspa pieren en een aanvullende cursus technicus beveiligingsinstallaties nodig. Door de jaren lange ervaring en studie weet Erik precies wat mogelijk is. Hij kent alle systemen en kan dan ook een degelijk advies geven. Om de hoge kwaliteit van de geleverde apparatuur te waarborgen geeft Willemsen Beveiligin gen 2 jaar garantie op alle apparatuur die geïnstalleerd wordt. Daarnaast wordt met de klant een service-onderhoudscontract geslo ten, zodat 2 keer per jaar alle apparatuur wordt gecontroleerd. Bij eventuele proble men komt Willemsen Beveiligingen koste loos langs. Bij vragen of problemen kan dag en nacht contact worden opgenomen. Nieuw is dat Erik thuis gegevens kan opvragen van de klant. Per computer wordt de installatie eventueel geprogrammeerd of gewijzigd. De ingewikkelde elektronica vormt voor veel mensen, vooral voor ouderen, een drempel. Zij zijn bang dat ze hun eigen huis niet meer in kunnen of dat de bediening jarenlange studie vereist. De gebruiksvriendelijkheid van een alarminstallatie is natuurlijk erg be langrijk. Willemsen Be veiligingen heeft daar om systemen die allen een Nederlandse hand leiding hebben en een voudig te bedienen zijn. Dergelijke systemen voorkomen loos alarm of foutmeldingen, wat zowel voor de gebruiker als voor politie of veilig heidsdienst belangrijk is. Naast de service en het onderhoudscontract geeft Willemsen Beveili gingen een goed advies en duidelijke uitleg vooraf. Een compleet pakket, waarin de kwa liteit voorop staat. Al vanaf F1500,- levert Wil lemsen een compleet systeem, inclusief mon tage en een meldkamer aansluiting op de Ne derlandse veiligheids dienst alarmcentrale. Inlichtingen: 01793- 3656. van het overtrekken van meu belen is groot: je ziet de spul len onder je handen opknap pen. Hetzelfde geldttrouwens voor de andere facetten van de woninginrichting want met nieuwe vloerbedekkina of gordijnen ziet een huis e meteen anders uit". Df meubelmaker benadrukt dat stofferen niet duur hoeft te zijn. "Veel menser denken dat het duur is maar dat k prht niot iai^.i De heer Van der Bas: "De voldoening él Bij Havelaar aan de Nijver heidstraat in Moerkapelle is een uitgebreid aanbod tuin- artikelen verkrijgbaar. Sinds kort is het assortiment uitge breid met tuingereedschap van Gardena: allerlei soorten harken, bezems, krabbers en woelers. Behalve een wand van twee meter met Gardena- gereedschap, iserooktuinge- reedschap voor de vakman. Daarnaast beschikt Havelaar over een groot assortiment hogedrukreinigers. "Wij heb ben nu acht verschillende soorten hogedrukreinigers," legt de heer Havelaar uit. "Varirend in prijs van vier honderd tot vijftienhonderd gulden. Zo is er voor elke por temonnee een reiniger te vinden". En over de nieuwe waterpompen van het merk Leader grapt hij: "En nu maar hopen dat het een droge zo mer wordt". Er zijn nog meer nieuwe arti kelen bij Havelaar te vinden, zoals het hang- en sluitwerk van messing en traliewerk. "Wij maken in onze werk plaats traliewerk op maat met een moderne vormge ving," legt de heer Havelaar uit. "Dat traliewerk is zowel bedoeld voor. ramen als voor deuren en bovenlichten. Op die manier wordt het inbre kers een stuk moeilijker ge maakt" De UbicaMI.C.A. matras, werkt 's nachts aan uw conditie Waddinxveen- We leven in een tijd waarin we ons meer en meer bewust zijn van de noodzaak ons lichaam goed te verzorgen. Met verantwoorde voeding, met het verkrijgen van een goede conditie en met de nodige ontspanning. Het is een tijd waarin mensen sportief bezig zijn, veel aan een goede conditie doen en hieraan vaak dagelijks werken. Veel inspanning vraagt ook een goede ontspanning en een gezonde slaap, om het volle rendement uit de gedane arbeid te halen, een gezonde slaap wordt alleen mogelijk gemaakt door een goede ondersteunende matras. Alphen aan den Rijn - Het bedrijf werd vijftien jaar geleden gestart in de Brittenruststraat in Alphen aan den Rijn en heeft momenteel vier vestigingen: 't Hoekpunt. De vestiging in Alphen is momenteel te vinden aan de Concertweg. "Wij leveren alle soorten parket, kurk, laminaat en grind," zegt Mario Sira. "En wij hebben een eigen team dat de vloeren tegt dus onze klanten zijn verzekerd van vakwerk. Wij geven dan ook garantie op onze vloeren". De klanten van 't Hoekpunt kunnen hun vloer laten leggen, maar zij kunnen het ook zelf doen. "In dat geval geven wij alle nodige adviezen," vertelt Mario Sira. "En onze klanten krijgen een leginstructie en een legsetje mee. Als zij tijdens het leggen nog vragen hebben, kunnen zij ons altijd bellen. Op die manier geven wij de service die wij zo belanqriik vinden". 't Hoekpunt levert alle soorten parket, kurk, laminaat en grind. "Wij werken veel met het parket van Tarkett, Deko- Matty, Paria en Mörkaskog," aldus Mario Sira. "Van kurk- vloeren hebben wij onder andere Corkett, Solida en Mar- quant en van laminaatvloeren Pergo, Forbo, Tempo en Lamett, waarbij ik vooral de vloeren van Pergo mooi vind, met mooie dessins en een goede pasvorm. De siergrindvioe- ren komen van Prestoquartz. In fotoboeken kunnen de klanten voorbeelden zien van verschillende soorten vloeren die wij bij anderen hebben gelegd". Naast het leveren van de vloeren, verzorgt 't Hoekpunt ook reparaties en het opschu- ren van parketvloeren. Bovendien zijn er in 't Hoekpunt huufr verkrijgbaar en gereedschappen te Wij vinden service het belangrijkst en zorgen er graag voor dat onze k anten tevreden zijn. Bij ons is de klant echt noq koning," aldus Mario Sira. 't Hoekpunt is gevestigd aan de Concertweg 5-7 in Alphen aan den Rijn. Er is ruime parkeergelegenheid voor de deur. Welke ondersteuning heeft het lichaam nodig tijdens het slapen? Het belangrijkste aspect van een gezonde, ontspan nen slaap betreft de ligging van de wervel kolom, het menselijk lichaam heeft in liggende houding een verschillende gewichtsdistributie. Dit betekent dat de druk op de matras van de schouderregio, de heupregio en de benenregio verschillend is. Al deze lichaamsregio's vragen om een verschillende, actie ve ondersteuning. En een extra tegendruk op die delen van het lichaam waar dat het meeste nodig is. Op een dusdanige wijze dat de wervelkolom zijn natuurlijke vorm behoudt. Het principe van de Ubicall.C.A. matras Ubica heeft gericht gezocht naar een methode om de zwaarste lichaamsdelen in bed extra steun te geven. Daarbij is intensief samengewerkt met men sen die de rug als geen ander kennen uit kun dage lijkse praktijk: chiropractoren. Jarenlang hebben zij samen gezocht naar nieuwe ondersteunende ve ringssystemen. Met trots introduceren zij het resul taat: De Ubica/I.C.A. matras. Het principe komt hierop neer dat in het deel vande matras waarop de heupen rusten een extra verster king is aangebracht, die meer tegendruk geeft naar mate het lichaamsgewicht toeneemt. Deze con structie levert een matras op die anatomisch perfec te steun biedt en toch uiterst comfortabel is, doordat de steun alleen in werking treedt wanneer dat nodig is. Voor meer informatie WS'Harwa, Rijnlandstraat 4, Waddinxveen. Rijnlandstraat 4 - 2741 GZ Waddinxveen Tel.: 01828-16119 - Fax: 01828-16638 parket-, kurk- en laminaatvloeren traditioneel parket o.a. stroken, blokken, visgraten en klassieke patronen lamellenparket kant en klaar diverse andere systemen kurkvloeren: tegels/stroken, naturel verschillende kleuren waaronder pasteltinten laminaatvloeren: alle bekende merken siergrindvloeren scherp geprijsd talloze kleuren Alle vloeren worden door ons eigen legteam geplaatst Voor doe-het-zelvers alle adviezen onderhoudsartikelen, schuren reparaties Voorstraat 51 - Utrecht 030-317398 Concertweg 5-7 Alphen a d Rijn 01720-37133 Bankrashof - Amstelveen 020-6474488 Herenstraat 133 - Voorburg 070-3864509

Hart van Holland | 1995 | | pagina 22