advocaten spreekmiddag in zevenhuizen Familieberichten Toekomstbus op bezoek in Zevenhuizen m litieberichten IJssel en Gouwe Onderzoek naar criminaliteit en veiligheid uitgebreid Foto's in het HART VAN HOLLAND Johanna Hofman-Roos UITVAARTVERZORGING ZEVENHUIZEN 01802-2283 b.g.g. 0104-212530 Boskoop Voorlees en knutselmiddag Adriaan van Dis in Boskoop 30.250 exemplaren. Hart van Holland/29 maart 1995 pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 Bus ook in Boskoop Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Inwoners mogelijk nogmaals telefonisch ondervraagd Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen, kan ook: na beta ling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donder dagmorgen na verschijning van het Hart van Holland. Ra een liefdevolle verzorging in het zorgcentrum "De Zevenster" is I toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van K. Hofman i de leeftijd van 92 jaar. M.C. Gravesteyn-Hofman C. Gravesteyn P. Hofman A. Hofman-Bikker Klein- en achterkleinkinderen [Zevenhuizen, 24 maart 1995 [Zorgcentrum "De Zevenster", I Kamer 407, Leliestraat 3. Correspondentie-adres: P. Hofman, Burgemeester Boerstraat 4, 2761 VP Zevenhuizen. De begrafenis heeft woensdag 29 maart j.l. plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen. (Henk Kruis Peter Kloeg) Bij overlijden dag en nacht bereikbaar: Wij verzorgen de begrafenis of crematie in de gehele regio volgens vastgesteld betaalbaar tarief. gratis wilsbeschikking en lidmaatschap op aanvraag (010-4212530) volgauto's van P. de Jong B.V. -~-t<--- f, -y v- n I REGIOKANTOOR: Het Hogeland 26 - 2761 TH ZEVENHUIZEN Zevenhuizen - De Toekomstbus, die van 13 maart tot 7 april door Zuid- Holland rijdt, was afgelopen maan dag op bezoek bij de bibliotheek in Zevenhuizen. In deze vijftien meter lange bus wordt informatie gegeven over de nieuwe vormen van commu nicatie en informatievoorziening en werd door meer dan honderd men sen bezocht, in de bus waren onder meer een beeldtelefoon, een faxappa raat, diverse kindercomputers en cd- i en cd-rom aanwezig. Kinderen, maar ook volwassenen, konden kennisma ken met deze apparatuur en mochten alles zelf uitproberen. De bibliotheekbus van de toekomst is één van de activiteiten die in het kader van het Jaar van de Toekomst worden georganiseerd. De tour wordt een groot succes genoemd, gezien het grote aan tal bezoekers dat de bus trekt. De nieu we snufjes, met name de cd-i en cd-rom geven een idee met welke middelen de bibliotheken in de toekomst zal gaan werken. De bus rijdt de komende week nog in de provincie Zuid-Holland. Op woens dag 5 april komt de Toekomstbus naar de bibliotheek in Boskoop. De ope ningstijden zijn van 14.00tot 17.00uur en van 18.30 tot 20.30 uur. t.k. gestoffeerde fauteuil beige ƒ150,-; schemer lamp (staande) ƒ30,- 01727-10528 t.k. notenhouten kas» 2.40 m breed 2 m. hoog vr. pr. ƒ250,- 01828-19394 gratis kleintje plaatsen? vul de bon in op pagina 7! kanrijdingen: Donderdagochtend vond op de krui sing Willem II een ongeval plaats. Om dat een vrachtauto, komende vanaf de Plasweg, de bocht wat ruim nam, moest eenop de Bredeweg rijdende vrachtau to uit wijken die daarbij een lichtmast ramde. Inbraak/diefstal: Donderdagmiddag werd in de super markt aan de Dorpsstraat een 24-jarige man uit Rozenburg aangehouden terza ke diefstal van rookwaren. Hij ging door de kassa zonder deze af te rekenen. Hij is door de winkelier aangehouden en overgedragen aan de politie. Donderdagavond laat werd door de ei genaar van een transportbedrijf aan de Ambachtstraat te Moerkapelle ontdekt dat in zijn bedrijf werd ingebroken. Toen de politie ter plaatse kwam had den zij het pand inmiddels verlaten maar met behulp van een aantal colle ga's uit de omgeving werden even later in de buurt 4 Amsterdammers aange houden in de leeftijd van 39,28 en 24 jaar. 'n de nacht van zaterdag op zondag werd ingebroken in de Hervormde kerk. Er werd aan de achterzijde een raam geforceerd om binnen te komen, b wordt niets vermist maar er is wel behoorlijke braakschade. Controle bestrijdingsmiddelen 'n het kader van het bestrijdingsmid- delenprojekt werd donderdagochtend hij 2 tuindersbedrijven de gifkast ge controleerd. Bij het le bedrijf was alles 'n orde. Bij het 2e bedrijf werden 3 middelen aangetroffen die niet toege staan waren en werden in beslag geno men. Het ging om ongeveer 3 kilo. De tuinder heeft een proces-verbaal ge had. 'nbraak/diefstal Dinsdagochtend 21 maart werd aan de "targa Klompehoeve een poging ge daan via de voordeur in te breken. Dit Werd gezien door een buurvrouw waar nade 3 ongeveer 25-jarige mannen er in oen oud model blauwe Opel Kadet van hoor gingen. Donderdagavond werd ingebroken in een woning aan de Brugweg. Men kwam binnen door het forceren van het slot van de voordeur. Weggenomen werden betaalcheques. Vrijdagochtend omstreeks 9.30 uur zijn 2 autokrakers op heterdaad aangehou den op de carpoolplaats nabij het Gouweaquaduct. Het zijn een 26-jarige en een 20-jarige beiden afkomstig uit Maarssen. Zij hadden in tenminste 2 auto's ingebroken. Overig nieuws: Aangetroffen fiets: Bruine Batavus Runner damesfiets met trommelremmen en versn. Aanrijdingen: Donderdagochtend vond een aanrij ding plaats op de kruising Plankier/ Reijerskoop. Een 25-jarige Lopikse au tomobilist reed vanaf het Plankier het Reijerskoop op zonder vrije doorgang te verlenen aan een 25-jarige Boskoop- se bromfietser die richting hefbrug reed. De bromfietser is met onbekend letsel naar het ziekenhuis vervoerd. Zaterdagochtend verloor een 27-jarige Boskoper in de bocht bij het winkelcen trum aan de Linnaeusweg de controle over zijn auto en kwam tegen een ande re auto tot stilstand. Bij onderzoek bleek de bestuurder teveel te hebben gedronken. inbraak/diefstal: Diefstal fietsen: Snijdelwijklaan, gewone donkerkleuri ge Condor .mesfiets. Babsloot, gewone paarse damesfiets merk Union Flame. Babsloot, gewone blauwe Aldo heren fiets. Parklaan, rode Gazelle damesfiets. Parklaan, bruine Batavus herenfiets met velgremmen en versn. Dinsdagmiddag 21 maart omstreeks 16.45 uur werd een 41-jarige Boskoopse op de fiets van haar tas beroofd. In da tas bevonden zich o.a. geld, cheques passen en een rijbewijs. De tas werd beroofd door 2 personen op een bromfiets. Beiden personen hadden een donkere helm op en een donkere jas aan. Op de jas van de passa gier zaten vlekken. Zij reden in de rich tingvan de Goudse Rijweg. Kort daarop werd mevrouw ingehaald door een tractor en een personenauto met aan hangwagen met planten. Deze of ande re getuigen worden verzocht kontakt op te nemen met de politie. Aan het Torenpad werd in de nacht van dinsdag op woensdag een donkergroe ne personenauto gestolen. Het betreft een Fiat Tipo met het kenteken GB-XP- 53. Aan de Burg. Colijnstraat is in de nacht van vrijdag op zaterdag een autoradio uit een auto gestolen. Het voertuig stond onafgesloten op een erf. Overig nieuws: Woensdagmiddag werd een 72-jarige automobilist staande gehouden op ver denking teveel te hebben gedronken. Hij reed slingerend en onder het rijden zette hij de fles jenever aan zijn mond. Bij controle bleek hij inderdaad teveel te hebben gedronken. Woensdagmiddag werd een 36-jarige bewoner van de Voorofscheweg be keurd wegens geluidsoverlast. Toen de politie daarbij ook de audio-appara- tuur in beslag wilde nemen, werd de bewoner zo kwaad dat hij het apparaat op de grond smeet. Vervolgens werden de stukken dus in beslag genomen. Op de fietsenkijkdag afgelopen zater dag zijn 43 mensen op het politieburo wezen kijken of hun fiets daar mogelijk stond. 2 fietsen zijn terug naar de recht matige eigenaar. Donderdagavond zijn bij een gezamen lijke aktie van politie en bouw-en wo ningtoezicht van de gemeente 3 pan den gecontroleerd aan Dorpsstraat, Bootstraat en Zijde. In totaal zijn daar bij 18 Polen aangetroffen die hier geen legale verblijfsstatus hebben. Zij wor den "gecontroleerd" de grens over ge zet. Voor 2 van de 3 panden moet de eige naar een gebruikersvergunning bij de gemeente worden aangevraagd omdat die door meer dan 9 mensen in totaal werden bewoond. De panden moeten dan aan specifieke brandveiligheids voorschriften voldoen. Als zo'n ver gunning dan wordt afgegeven mag de eigenaar het pand vervolgens gebrui ken voor kamerverbuur. Boskoop - In de bibliotheek van Bos koop wordt op woensdag 12 april een voorlees- en knutselmiddag ge houden. Het thema van de middag die begint om 14.30 uur is 'Pasen'. De middag duurt een uur, de deelna me is gratis en kinderen van vier tot acht jaar zijn welkom. Boskoop - Op donderdag 6 april komt de auteur Adriaan van Dis naar het Plantarium gebouw om een literaire avond te verzorgen. Voor deze avond zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar bij de bibliotheek aan de Babsloot in Boskoop en bij boekhandel Haasbeek in Alphen aan den Rijn. De avond begint om 20.00 uur en de kaarten kosten vijftien gulden. Regio - Onlangs is het tweede onder zoek naar criminaliteit en onveiligheid (Politiemonitor Bevolking) van start gegaan. Een twintigtal gemeenten in regio hebben nu de mogelijkheid aangegre pen om extra interviews te laten afne men, specifiek om het criminaliteits beeld en het veiligheidsgevoel in hun gemeente te laten onderzoeken. Deze telefonische interviews vinden deze week plaats in de gemeenten Bo degraven, Gouda, Hillegom. Leiden, Leiderdorp, Lisse, Nederlek, Nieuwer- kerk aan den IJssel, Nieuwkoop, Noord- wijk, Noordwijkerhout. Oegstgeest, Rijnsburg, Rijnwoude, Sassenheim. Schoonhoven, Vlist, Voorschoten, Waddinxveen en Zevenhuizen-Moerka- pelle. Het doel van het onderzoek is onder meer in kaart te brengen welk deel van de bevolking het afgelopen jaar slacht offer is geworden van criminaliteit, zo als woninginbraak en fietsendiefstal. Daarnaast wordt de behoefte aan vei ligheid geïnventariseerd. Telefonisch zullen inwoners van de ge noemde gemeenten van 15 jaar en ouder worden benaderd door enquê teurs. Zij stellen vragen over onder meer onveiligheidsgevoelens, slachtof ferschap en ervaring in contacten met de politie. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop. Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen-Moerkapelle. Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus E5 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-22S9* Fax. 01802-3503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Ellen den Hollander Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3209898

Hart van Holland | 1995 | | pagina 3