Sfodag over wonen bij Rabobank geslaagd Tilburgse Dans- en Muziekschool Het wonder van het leven" Oliebollen verkoop OSS 'Be Fit' Viering Koninginnedag Wereldwinkel nu ook elke week in Moerkapelle Jeugddienst in Zevenhuizen ANBO houdt actie met en voor De Zevenster Evenementenladder Activiteiten Agenda Kerkdiensten om bij te blijven... Hart van Holland/29 maart 1995 pagina 5 agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Zondag 2 april Medische weekenddienst Zevenhuizen - Onder auspiciën van de culturele stichting "De Zeven Muzen" is zaterdagavond 1 april in het akoestisch mooie en sfeervolle kleine kerkje aan de Dorpsstraat 139 een optreden van het Vrouwenkoor van de Tilburgse Dans- en Muziekschool. Het driestem mig vrouwenkoor bestaat uit 15 leden en staat onder leiding van dirigent Jan Michielse, oud-docente van het Bra bants conservatorium. Barbara Koster zorgt deze avond voor de begeleiding achter de piano, hoewel ook a capella wordt gezongen. Het koor kent veel muziekstijlen en heeft een breed klas siek repertoire. Zaterdag worden stukken van Bacho- fen, Von Beethoven, Brahms, Gastoldi, Mendelssohn, Mozart, Schubert en Schumann ten gehore gebracht. Als instrumentaal intermezzo is er deze avond, eveneens uit Tilburg, een optre den van een barokensemble bestaande uit (blok)fluiten, dit is een gelegen heidsensemble. Inlichtingen: tel. 01802-2575. Zevenhuizen - Op woensdag 5 april or ganiseert de werkgroep van de Vereni ging ter Bescherming van het Ongebo ren Kind afdeling Benthuizen - Moerka- pelle - Zevenhuizen een informatie avond met als thema "Het wonder van het leven". De inleiding wordt verzorgt door drs. G.J. Pruim, voorlichter van de V.B.O.K. Daarna zal er een videofilm worden vertoond. In de pauze kan men de informatie- en verkoopstand bezoeken. Na de pauze is er gelegenheid tot het stellen van vra gen en discussie. De avond begint om 20.00 uur in Her vormd Centrum, Dorpsstraat 156 te Ze venhuizen. ledereen is van harte wel kom. Inlichtingen: tel. 079-317077. Zevenhuizen - Op maandag 3 april zal OSS 'Be Fit' weer haar jaarlijkse tradi tionele oliebollen verkoop gaan hou den. De oliebollen zullen met behulp van vele vrijwillig(st)ers in de gemeente Zevenhuizen deur aan deur worden verkocht. Evenals in voorgaande jaren zullen de oliebollen op professionele wijze worden gemaakt. De rijk gevulde oliebollen zullen worden aangeboden voor ƒ5,- voor 7 stuks. De opbrengst van deze actie zal wor den aangewend ter ondersteuning van gymnastiekvereniging OSS en OSS 'Be Fit'. enhuizen - Afgelopen zaterdag werd bij de Rabobank in Zevenhuizen Infodag Wonen georganiseerd, waarbij adviezen werden gegeven over alle zaken die te maken hebben met wonen. "Hoe financier ik een nieuwe keuken of dakkapel? Hoe kan ik de overwaarde van mijn huis benutten? Is mijn woning optimaal verzekerd?" Dit soort vragen werden gesteld aan de adviseurs van de Rabobank. muziek. Gezien de grote belangstelling, meent de Rabobank in de roos gescho ten te hebben met deze informatiedag. Het ging zaterdag niet alleen om bankzaken: er waren ook diver se woonspecialisten in de hal van de bank aanwezig bij wie informa tie verkregen kon worden over tuinin richting en vormgeving, het bouwen van een woning en verhuizingen. Deze specialisten hadden elk een kraam ingericht met voorbeelden en foldermateriaal van hun produkten. Bij de stand van de woningbouwvereni ging Beter Wonen konden de bezoe kers zich laten voorlichten over de nieuwbouwplannen in Swanla en nota ris Jansen beantwoordde vragen over woningbezit en overdracht. De Zeven Muzen zorgde de gehele dag voor live- De bezoekers konden afgelopen zater dagwaardebonnen winnen door te pro beren met een sleutel een slot te ope nen. Vier bezoekers werden met deze actie 250 gulden rijker. Daarnaast kon bij de stand van de Rabobank een rebus opgelost worden waarmee men een cd met 'huis'-muziek kon winnen. De trek king leverde de volgende winnaars op: J.J.M. Bakker, Wilgenlaan 9 Zevenhui zen; R. Bordes, Goudsbloemstraat 12 Zevenhuizen; Jannet Eindhoven, Goudsbloemstraat 10 Zevenhuizen; J.E. de Graav, Boslaan 38 Zevenhuizen; Zevenhuizen: Iedere zaterdag: van 10.00-15.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein. Donderdag 30 en vrijdag 31 maart: Geref. kerk: kinderkleding- en speelgoed beurs t.b.v: Unicef. Zondag 16 april: 19.00 uur Ned. Herv. kerk: Interkerkelijke paaszangdienst; ds. vd Meer en Coloured Voices; organist: Cor Breedijk. Woensdag 19 april: Geref. kerk: 14.30 uur ouderenmiddag, paasmiddag. Donderdag 27 april 9.30-ca. 11.00 uur koffieochtend Herv. Centrum; spreekster Emmy Spronk "Gij geheel anders". Donderdag 4 mei: 19.00 uur Ned. Herv. kerk Interkerkelijke herdenkingsdienst. Vrijdag 5 mei: 20.00 uur Dorpshuis Swanla: 50 jaar bevrijdings-concert (Inlichtin gen: 01802-1631). Donderdag 11 mei: Oud papier aktie De Eendragt: 8.00-18.30 uur. Vrijdag 3 november20.00 uur sporthal "Swanla": Vox Jubilans m.m.v. kapel van de Kon. Luchtmacht. De Zeven Muzen: Donderdag 30 maart: 20.00 uur in gebouw "De Stormvliegers": start bloemschik cursus. inl. Toos Brand, 01802-3691; Zaterdag 1 april: 20.00 uur in het kerkge bouw ver. vrijz. herv.: Vrouwenkoor van de Tilburgse Dans- en Muziekschool; taterdag 8 april: dorpshuis Swanla: samenspelavond gitaar en dwarsfluit; woensdag 12 april: 14.00 uur Dorpshuis Swanla: kindertheater (6-10 jr.) "Burrp"; zaterdag 22 april: 20.00 uur Geref. kerk amateur muziekavond; zaterdag 6 mei: 20.15 uur dorpshuis Swanla Toneel door Utile Dulci met "De Eetkamer"; woensdag 17mei: 14.00 uur Dorpshuis Swanla: muziekquizmiddag voor de jeugd; woens- dag 31 mei: 14.00 uur Dorpshuis Swanla kindertheater (4-7 jaar) "De kleine ster"; zaterdag 17 juni: balletuitvoering door ballerina's van de 7 muzen in Vlaardingen; zaterdag 1 juli: 20.00 uur Dorpshuis Swanla: muziekavond van en door docenten. Vogelvereniging Zang en Kleur: (activiteiten vinden plaats in het clubgebouw) Dinsdag 4 april: 20.00 uur contactavond "Vogelherkenning" o.l.v. P. Onderdelin- den; Donderdag 13 april: 20.00 uur Paaskaarten prijsuitreiking' vrijdag 21 april: afsluiting winterseizoen waarop alles kan op gebied van kaarten en vogels. Zomerkaarten: op de vrijdagen 12 mei, 2 en 16 juni en 7 en 21 juli ANBO: Spelmiddag. elke maandag 14.00 uur Zevenster; Soosmiddag. 2e woensdag Her vormd Centrum; 4e woensdag Zevenster; aanvang 14.00 uur (niet op 26 april); fietsen; lx per 14 dagen. Verzamelen bij Swanla, vrijdagmiddag 13.30 uur: 31 maart, 14 en 28 april; zwemmen: in De Koornmolen: elke donderdag 10.00,11.00 an 13.30 uur; 29 april: viering Koninginnedag in De Zevenster van 13.30-17.30 uur; dl. 2 mei: bustocht naar de kop van Noord-Holland. Oud Verlaat "De Vierkap": Jeugd: iedere donderdag playback 18.45-19.45 uur; Moerkapelle: Zaterdag 29 april 19.30 uur Oranje Zangavond Ger. Gem. Moerkapelle. Iedere 2e donderdag Soos in Op Moer om 9.30 uur-11.30 uur: 13 april en 11 mei Iedere laatste donderdag van de maand10.00-14.30 uur Wereldwinkel Raad huisplein. [19 t/m 23 juni: Fietsvierdaagse; start kantine v.v. Moerkapelle. A. de Haan, Boslaan 21 Zevenhuizen; M. Heerschap, Wilgenlaan 6 Zevenhuizen; Ilse van Hien, Wielewaal 3 Zevenhui zen; Barbara Ffommes, de Wielewaal 18 Zevenhuizen, M. Kieft-vd Meer, de Fuut 25 Zevenhuizen; K.J. Poppe, Boslaan 35 Zevenhuizen; C. van der Lee, Staring laan 222, Zevenhuizen; G.W.J. Looman, Wethouder Kreftlaan 43 Zevenhuizen; Evelien de Loome, de Fuut 4 Zevenhui zen; Jos Magdelijns, Goudsbloem straat Zevenhuizen; Ed Nigg, Wethou der Kreftlaan 25 Zevenhuizen; J.J.A. Remmerswaal, de Wielewaal 42 Zeven huizen; C. Sleeuwenhoek, de Fazant 29 Zevenhuizen; Elisabeth Visser, Dorps straat 171 Zevenhuizen: L.C. van Vliet, Wethouder Kreftlaan 37 Zevenhuizen; Bastiaan Buijs, F. Hendrikstraat 19 uit Moerkapelle; Anne van Raaijen, Coy- manstraat 13 Moerkapelle; M.J. de Bruin, Groenezoom 14 Waddinxveen; Liesbeth Koster, Boskoop. De cd's kun nen worden opgehaald bij de afdeling verzekeringen van de Rabobank in Ze venhuizen. Lieve P. ik hou van je. Is dit nu wat jij eerlijk zijn noemt. Ik zie je. Hoop ik xxxx M Feest in Boskoop. Bernadette, Nadine en Madeion waren jarig. Groetjes Opa en Oma van Drunen welkom in Zevenhui zen. De Verschoortjes en Poldertjes! (0)pa v.d. Spek 1 april 74 jaar! Hartelijk gefeliciteerd Wim Cobi Jeffrey en Celine 1 april echt waar zijn Dirk en Stina 12,5 jaar een paar! Gefeliciteerd. Fam. van Rijn Piet en Truus weet iedereen het van 22 april? van harte gefelictieerd met jullie 12,5 jarig huwelijk. Liefs van allemaal xxx Wim en Leo gaan trouwen 31 maart! Wij wensen jullie een toffe dag toe! afz. de vrijgezellen Hoera. 12,5 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd van Carola en Rosalie 3 april oliebollen bakken en verkoop in schuur J Bijsterbosch voor gym. ver. O.S.S. t.k. rollerskates mt. 33 7,50 mt. 35 z.g.a.n. ƒ15. paardrijlaarzen mt. 33 01802-2365 t.k. houten trappen 01828-10937 Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds. H. Gaasbeek, Vlaardingen; 19.00 uur jeugddienst. Oud Verlaat 10.00 uur Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Davidse; 18.30 uur drs. E.J. Veldman, Rotter dam. Ver. vrijz. herv. 10.30 uur rev. drs. F.H. Sachs (na afloop koffiedrinken). Moerkapelle Herv. Gem. 11.00 en 19.00 uur drs. J.W. van Estrik Geref. Gem. 9.00 uur leesdienst; 15.00 uur ds. J. Driessen. Zaterdag 1 april: dokter W. Voort huyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel 01892-15241. Zondag 2 april: dokter C.W. water, Dorpsstraat 196, Zevenhuizen tel. 01802-1204. Zevenhuizen- Het Comité Koninginnedag vraagt de verenigingen, clubs enz. dringend om het hun toegezonden vragenformulier inzake door hen te ondernemen activiteiten op Koninginnedag 1995, te vieren op zaterdag 29 april 1995, zo spoedig mogelijk in te zenden aan: J.J.M. de Bakker, p/a Gemeentesecretarie van Zeven huizen-Moerkapelle, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Een spoedige inzending is noodzakelijk in verband met: a. het maken van een indeling voor de kreunen in de Dorpsstraat; b. het bestellen van de kramen. Het Comité rekent op uw medewerking. De Wereldwinkel is inmiddels een be kend verschijnsel in Moerkapelle. Eén keer per maand staat de winkelwagen op het Raadhuisplein. Dit gaat echter spoedig veranderen. Vanaf april, om te beginnen op 6 april staat de Wereldwinkelwagen elke week in Moerkapelle, donderdags van 10.00 tot 12.00 uur op dezelfde plaats, het Raadhuisplein. Om dit gegeven een feestelijk tintje te geven wordt er donderdag 6 april koffie geschonken in de wagen aan iedere bezoeker. Bij mooi weer zal dit buiten gebeuren. In de Wereldwinkel kan men terecht voor cacao-produkten en koffie met het Max Havelaar keurmerk (circa 10 ver schillende melanges koffie uit voor raad leverbaar), biologische produk ten (zoals thee, koffie, cruesli en ho ning) verschillende soorten noten, riet suiker, kruiden, keuken- badtextiel, T- shirts en meer. Uiteraard heeft de Wereldwinkel ook een ruim assortiment cadeau artikelen. Vooral de in de Wereldwinkel verkrijg bare artikelen geldt dat ze zijn inge kocht voor rechtvaardige prijzen, dat wil zeggen rechtstreekse inkoop, een toeslag op de wereldmarkt prijzen, vastgestelde minimum prijzen, voor fi nanciering en lange termijn contracten met producenten. Wie meer wil weten kan gerust bij de Wereldwinkel binnenstappen. Ook in Zevenhuizen staat de Wereld winkel elke zaterdag van lO.OOtot 15.00 uur op het Dorpsplein. Zevenhuizen - Op zondagavond.2 april is er weer een jeugddienst in de Her vormde kerk. Het thema van de dienst, die om 19.00 uur begint, luidt: "Je moet ermee kappen!" De voorganger is Ds. de Rooij uit Gouda. De muzikale medewer king wordt verleend door Eljakim uit Zevenhuizen en organist Ike Zintel. Zevenhuizen- Op 15 februari heeft over de actie van de ANBO voor De Zevens ter een eerste artikel in deze krant ge staan. Om de actie te laten slagen is er nog veel geld nodig. Het doel is onder meer het installeren van camera's voor toegangsdeurcontrole met monitoren op de afdelingen, wat zal bijdragen tot betere veiligheid van bewoners en per soneel. De ANBO wil dit blijvende cadeau aan bieden als blijk van waardering. Alle inwoners, ANBO-leden en een ie der die De Zevenster een warm hart toedraagt wordt gevraagd een bijdrage te leveren aan het cadeau. Bijdragen kunnen gestort worden (onder vermel ding van "Nieuwbouw Zevenster"); ANBO-afdeling Zevenhuizen op bank nummer 3750.14.152. Zorgcentrum "De Zevenster" 3750.75.100. Gironummer van de Rabobank 29.80.69. Verdere informatie bij de heer Wiersma van de Zevenster (01802-1144) en de heer Schrijver van de ANBO (01802- 2923). De officiële opening van de nieuwe zaal zal eind mei of begin juni plaatshebben. De volgende evenementen staan op het programma in de regio de komende week: op 29 maart: Gouds Poppenthea ter 'Kijk verder dan je neus lang is' in Gouda; op 30 maart is er een bruids- en informatieshow over feestavonden in partycentrum Concordia in Moerkapel le. Op 30 maart wordt in de raadzaal van het gemeentehuis van Waddinx veen door cellist Pieter Wispelwey en pianist Paul Komen een kamermuziek concert gegeven. Op 30 en 31 maart organiseert de Gereformeerde kerk in Zevenhuizen een kinderkleding- en speelgoedbeurs ten bate van Unicef. Op 1 april verzorgt dameskoor Til burgse dans- en muziekschool een klas siek programma in de Vrijzinnig Her vormde kerk in Zevenhuizen. Op 1 april wordt in de bibliotheek van Boskoop de postzegelruilbeurs gehouden met een expositie over filatelie in de Twee de Wereldoorlog. Op 1 april voert to neelvereniging VIOS het toneelstuk 'De Parel van het huis' op in De Brug in Reeuwijk. Op 2 april is er een lentewan deling in het Lage Bergse Bos over vijf of tien kilometer. Een natuurexcursie onder leiding van een gids is ook moge lijk. Informatie over de evenementen is te verkrijgen bij de VVV-informatiepost Zevenhuizen, tel. 01802-2131. Evene menten kunnen via dit telefoonnum mer worden doorgegeven.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 5