Tourclub Zevenhuizen in nieuw jasje Succesvol internationaal toernooi voor judoka's van Marchant Hengelsport Eerste tourtocht "De Waardrenner" F-ï-ii-h Flyers 1 te sterk voor Red Stars Ingrid Loef mag naar halve finale turnen Love '70 opent nieuw seizoen BROUWER DE KONING m UITVAARTVERZORGING Arie van Erk geeft visies Jubileumwedstrijd VIOLEN en PRIMULA'S KAMERPLANTEN - SNIJBLOEMEN -*t^EEN koopavond ORGE Hart van Holland/29 maart 1995 pagina 9 De leden tonen hun nieuwe shirt, waarop de sponsornamen te zien zijn van Sloopwerken G. Hol bv, 7ank-Wasstation Van der Knaap bv. Ed Plaizier Sierbestrating en Frans Kreder Aluminium Kunststof. De Tourclub Zevenhuizen, die dit jaar het derde lustrum viert, presenteerde afgelopen zaterdag het nieuwe club- sliirt. Omdat het nodig was het tenue te moderniseren, hebben drie leden van de club - Frans Kreder, Paul Meister en Anton Eikelenboom - zich de afgelopen maanden ingezet om hiervoor te zor gen. Zij maakten een ontwerp en trok ken sponsors aan waardoor het shirt betaalbaar zou blijven voor de leden. De tourclub blijft de komende jaren herkenbaar in groen, geel met wit. Boskoop - Zondag 26 maart werd het internationale Tilburgse judotoernooi georganiseerd door Sportschool Ooms. De judoka's van Sportcentrum Marchant uit Boskoop namen weder om deel aan dit zeer druk bezochte toernooi. Behalve deze judoka's waren er judoka's uit heel Nederland, België, Engeland en Duitsland. In de categorie meisjes, geboren 1984- 1985 met een gewicht van -28 kilo be haalde Kim Spierings de tweede prijs. De eerste, tweede en vierde wedstrijd won Kim door haar perfecte grond werk. De derde wedstrijd won zij door een volle ippon in een van de eerste secondes. in de categorie heren, geboren 1978- 1981 met een gewicht van +78 kilo be haalde Kick v.d. Weijde de tweede prijs. De eerste drie wedstrijden won Kick zonder enig probleem. In de vierde wedstrijd kam hij uit tegen kampioen van België. Deze wedstrijd won hij door een volle ippon. In de categorie dames, geboren 1977 en eerder met een gewicht van -61 kilo behaalde lngrid Hommenga de derde prijs. Ook haar tweede wedstrijd won ze door een volle ippon. Een goede prestatie leverde ook Mike Krook, die weliswaar niet in de prijzen viel, maar dit aan een wat ongelukkige indeling te danken had. Mike is geboren in 1984, maar werd door zijn blauwe band ingedeeld in de ieeftijdscategorie 1982-1983. Alhoewel hij dus erg jong was voor deze groep heeft hij laten zien wie hij is en heeft hij zich kranig ge weerd. Zevenhuizen-Moerkapelle - Op zater dag 26 maart 1995 heeft hengelvereni- ging Zevenhuizen-Moerkapelle de tweede wedstrijd van de rivierencom petitie gehouden in de Hollandse IJssel, er waren elf deelnemers. De vangst was goed te noemen, er wer den mooie brasems en voorns gevan gen door de hengelars, totaal werd er 31.990 gram vis gevangen. Na ruim 10 jaar afwezigheid bij wed- strijen heeft Arie van Erk in de tweede wedstrijd van de rivierencompetitie la ten zien dat hij niet stil heeft gezeten voorwat vissen betreft. Met een vangst van 11.130 gram werd hij eerste, op afstand gevolgd door C. Klomp met een vangst van 4.600 gram, derde werd H. van Zwienen met 4.060 gram. Tussenstand rivierenwedstrijden na twee wedstrijden: 1. Arie van Erk met 11.310 gram; 2. C. Klomp met 7.440 gram; 3. H. van Zwienen met 4.390 gram; 4. A. Stubbe met 3.665 gram; 5. Adr. van Erk met 2.300 gram. De volgende rivierenwedstrijd zal op 27 mei worden gehouden. Volgende week start de voorjaarscom petitie, vertrek 6.30 uur vanaf parkeer plaats bij Hotel Vos. In verband met het 40-jarig bestaan van de vereniging H.Z.M. is er op 24 juni 1995 een jubileumwedstrijd vastge steld, deelname is alleen voor leden, deze zullen hierover nog nader worden geïnformeerd. Zevenhuizen - Zaterdag 25 maart werd er diploma gezwommen voor het A- en C diploma van de Nederlandse Onder watersport Bond. De beoordelings commissie bestond uit de heren R. Akkermans en P. Vonk namens de N.O.B. Het A-diploma werd behaald door: Ar jan van den Bosch, David Druif, Piet Havenaar, Edwin Reijm, Mark Reijm, Stephan van Sonderen, Daniëlle v.d. Spek, Tjeerd van Straalen, Dick de Wild.Wim de Wild en Dirk-Jan Uittenbo- gaard. Het C-diploma werd uitgereikt aan: Renate Boeters, Johan Hoogeveen, Ivar v.d. Linden, Dennis Smit, RajendraTim- mers, Isabel Vermeulen en Mirella v.d. Zwaard. Linda als je dit leest heet je bijna Mevrouw Nederhoff - Pa en Moe 31 maart is Chelsie Rupke 1 jaar. H.G. ome dick, tante astrid en een kusje van Albert Timo h.g. met het voorgenomen huwelijk van jou papa en mama kusjes Wendy Buys Op 30 maart zijn (0)ma en (O)pa Jansen 35 jaar getrouwd! gefeliciteerd! Luuk en Dana Opa Verschoor 65 jaar van hade gefeliciteerd van je kleinzoons Jeffrey en Mitchell Gevr. invalbezorgers in Zevenhuizen voor avondkrant vanaf 15 jaar 01802-2490 Love me for a reason and let the reason be love. I Miss you. Yours forever Regio - Op 4 maart was de eerste tour tocht van Tourclub "De Waardrenner". Ondanks het barre weer waren er aar dig wat deelnemers. Op 8 april is de tweede tourtocht, ge naamd: "Waardrennertocht". De start is vanuit Sporthal De Meent, 's Heeren bergstraat 26 Schoonhoven. Er kan worden ingeschreven voor de volgen de afstanden: 50 km. start tussen 9.00 - 12.00 uur; 100 km. start tussen 8.00 - 10.00 uur (de groep om 8.15 uur); 150 km. start tussen 8.00-9.00 uur (de groep om 8.00 uur). De 50 en 100 km. zijn volledig gepijld. de 150 km. gedeeltelijk. De route van 50 km. voert door de Lopikerwaard. Dor pen als Hekendorp en Kinschoten wor den aangedaan. De route van 100 km. gaat naar de Utrechtse Heuvelrug, naar Driebergen, Doorn enz. De route van 150 km. gaat ongeveer dezelfde route maar neemt ongeveer 60 km. heuvels mee. Inlichtingen over deze tochten en andere activiteiten van de vereniging: 01805-3808 en 01807-18532. Meststoffen, Tuinaarde, 4 zakken ƒ10,-. Turfmolm, Zaai- en Potgrond en alles voor de groentetuin: o.a.: zaden, plantuitjes, pootaardappelen, andijvie, sla, kool,Juinbonen en aardbeiplanten. Fruitbomen, Broeiramen enz. KWEKE^ VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Waddinxveen - Flyers heren 1 kreeg vrijdagavond bezoek van Red Stars uit Soest. Deze ploeg is een goede midden moter en de uitwedstrijd werd pas na verlenging door Flyers met één punt gewonnen. Dus was er sprake van enige spanning vooraf. Vanaf het begin van de strijd nam Flyers het initiatief en legde Red Stars een hoog tempo op. De eerste helft konden de gasten dit nog aardig bijbenen, maar de tweede helft was geheel voor Flyers. Uitslag 88-60. Topscoorder: Robbert Kaufman met 18 punten. Heren 3. spelend met veel invallers, behaalde een mooie overwinning op Voorburg. Vooral de tweede helft draaide het goed en toen werd de over winning ook veilig gesteld. Uitslag 58-46. Topscoorder: Derk Dee- nik met 23 punten. Heren 4 speelde de eerste helft niet zo best. Hierdoor kwam men op achter stand, maar traditiegetrouw werd de tweede helft wel goed gespeeld. Toch was het weer niet voldoende voor een overwinning. Uitslag 41-58. Topscoor der: Peter Kraaijebrink met 9 punten. Jongens junioren 2 is in vorm en lang zaam maar zeker rukt men op naar de tweede plaats in de competitie. Nu werd Popeye met een nederlaag naar huis gestuurd. Uitslag 64-47. Topscoor der: Ronald Walhout met 25 punten. Meisjes kadetten spreekt ook nog steeds een woordje mee in de competi tie. Er werd gewonnen van DAS en een plaats bij de eerste drie zit er zeker in Uitslag 75-26. Topscoorder: lnger Huls met 18 punten. Meisjes passerelle speelden een goede en spannende wedstrijd tegen Sprin gers uit Gouda. Het verschil in de wed strijd bedroeg steeds minder dan vijf punten en pas bij de laatste fluitsignaal waren de meisjes zeker van de overwin ning. Uitslag 40-36. T opscoorder: Chris- ta Geurts met 13 punten. Mini's 2 liepen de eerste periode een achterstand op van 20 punten. Daarna gingen ze in de achtervolging en kon den tot zes punten terugkomen. Toen was de koek op en ging Blitz met de overwinning naar huis. Uitslag 32-46. Topscoorders: Micha Koele en Niels Pijnappels, ieder met 10 punten. De Benjamins deden het beter tegen Blitz en wonnen, dankzij een voortreffe lijke tweede periode, met 34-20. Top scoorder: Danny Veroen met 14 pun ten. Waddinxveen - De meisjesploeg van Toos heeft zaterdag de derde wedstrijd van de turncompetitie gewonnen. Tij dens de voorafgaande twee wedstrij den moesten de Waddinxveense turn sters de ploeg uit Bodegraven (Heres) voor laten gaan. Dit maal behaalden beide ploegen in waddinxveen even veel punten (153,35) en deelden samen de eerste plaats. Pro Patria uit Zoeter- meer eindigde op de derde plaats met 149,20 punten gevolgd door Hou Vast uit Hazerswoude met 141,40 punten. De vijfde plaats was voor O.S.S. uit Ze venhuizen (137,65). Ondanks het wegvallen van Anke Lutz turnde de ploeg een zeer goede wedts- rijd. De onderdelen sprong en lange mat werden gewonnen. De winst op balk en brug ging naar Heres. Opmerkelij k was de prestatie van Toos- turnster Wieke van Vuuren (9 jaar). Zij turnde de sterren van de hemel en ein digde ver boven iedereen op de eertse plaats in het persoonlijk klassement met een punten totaal van 33,15. Voor haar brugoefening kreeg zij 8,85 pun ten. De totalen van de overige Toos-turn- sters waren: 4e Nelleke Droge 31,00; 8e Marije van Buuren 30,20; 10e Miranda Rutjens 30,15; 17e Hanneke van Buuren 28,85; 30e José Dröge 25,50. Tijdens de regionale C-wedstrijd op 21 januari plaatste Ingrid Loef zich voor de voorwedstrijd van zondag 19 maart in Goes. Zij mocht het spits afbijten en als eerste beginnen op de vrije oefe- ningsvloer. Na een knieblessure, waar Ingrid nog niet 100% van hersteld was, turnde de Boskoopse zeer goed. De oefening werd beloond met 8.30 punten en dat betekende na deze eer ste ronde een derde plaats voor Ingrid. Hierna volgde het paardspringen en ondanks het feit dat ze een iets minder gewaardeerde sprong uitvoerde van wege haar knie, scoorde ze een goede 7.90. De brug ongelijk oefening leverde 7.65 op en de balkoefening een 7.70. Helaas verliet Ingrid de balk vroegtijdig wat haar een halve punt kostte. Deson danks werd de totaalscore 31.55 en dat leverde een uitstekende zevende plaats op. Met dit resultaat mag Ingrid door naa de plaatsingswedstrijden waarvan de datum en plaats nog niet vaststeen. Wanneer ze tijdens deze halve finale weer zo goed eindigt, mag zij naar de Nederlandse kampioenschappen op 10 en 11 juni in Eindhoven. Tot nu toe is het deze 21-jarige nog niet gelukt zo ver te komen, maar misschien wordt dit jaar de eerste keer in haar turncarière. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Moerkapelle - Zondag 19 maart werd bij Love '70 het winterseizoen afgesloten. De tennisvereniging nam 'afscheid' van haar wintergasten die in het wintersei zoen de all-weather banen bevolken, omdat hun eigen tennispark gesloten is. Het afscheid vond plaats door mid del van een 'wintermix-competitie', die tijdens de laatste weekenden was geor ganiseerd. voor zowel de eigen leden als voor de winterkaarthouders. De voorzitter van Love '70, Charlotte Vellenga, kon op die laatste speeldag terugkijken op een geslaagd toernooi en deelde met genoegen de prijzen uit. Winnaars waren: poule 1: Sarah Pothe- cary en Ron Rombouts; poule 2: Janny en Rien van der Linde: poule 3: Willly v.d. Eijk en Egbert Scholten. Afgelopen zaterdag 25 maart vond het openingstoernooi voor de jeugd van Love '70 plaats. Ook werd op deze dag door de sponsor "Schildersbedrijf De Zuidpias" bodywarmers aan de spelers van de zaterdagcompetitie uitgereikt. Harde wind en lage temperaturen weer hielden de kinderen niet van deelname aan dit zogenaamde handicaptoernooi. Bij ieder onderdeel was door de organi satie een bepaalde handicap inge bouwd. Zo werd er gespeeld met een elastiek om de taille of een ballon aan de arm. De middag werd afgesloten met een spelletjesronde in de kantine waar mee de tenniskennis van de jeugd werd getest. Bovendien zorgde Schildersbedrijf De Zuidpias voor een welkome traktatie. Zondag 26 maart was de beurt aan de senioren van de vereniging om het sei zoen te openen. Ook deze dag waren er veel sombere wolken en een koude wind. De opkomst was matig maar daarom was de dag niet minder gezel lig. Er werden dankzij of ondanks de wind "verrassende ballen" geslagen. Bij Love '70 die dit jaar haar 25-jarig bestaan hoopt te vieren, is het seizoen 1995 geopend. Geïnteresseerden zijn van harte welkom. Sportpark "De Wilde Veenen" te Moerkapelle. (foto love '70)

Hart van Holland | 1995 | | pagina 9