VVaddinxveSff^skoo Inmanenmuziek op Waddinxveense scholen Voorverkoop VW Rommelmarkt bij Hervormde Gemeente Allround partner in onroerend-goedzaken Lustrumexpositie in Kreater Informatie-avond Gastouderproject Open dag bij G.J. Wijsman Straten in Zuidpias '90 krijgen namen van sterren Kunstmarkt op Koninginnedag in Boskoop Informatie-avond over borstvoeding Excursie naar St. Janskerk Kerkdiensten "open of huren, verkopen Bedrijfshuisvesting, verzekerin gen en hypotheken Toekomst Zondag 9 april Hart van Holland/5 april 1995 pagina 13 De leerlingen van de Regenboog mochten zelf ook meedoen met de voorstelling. Waddinxveen - Panfluiten, trommels, een gitaar die van gordeldier gemaakt is en allerlei soorten percussie-instrumenten. Daarmee maken leerlingen van groep 1 en ïvande basisscholen in Waddinxveen de komende tijd kennis. Afgelopen donderdag gaf Jam Plas de eerste drie voorstellingen met zijn programma 'Indianenmuziekbij de Regenboog en Koningin Julianaschool. Tijdens deze voorstelling speelt hij ook gitaar en laat de kinderen zelf ook muziek maken. De basisscholen die deelnemen aan het project, dat verzorgd wordt door de Werkgroep On derwijs Ondersteunend Programma, bereiden van tevoren de voorstelling voor. Deze voorbereiding bestaat on der andere uit het instuderen van een indianenliedje dat tijdens de voorstel ling ook gezongen wordt. Doel van het project is vooral kinderen laten kennis maken met muziek. Er is gekozen voor muziek uit Peru en Bolivia omdat deze muziek eenvoudig en direct is. Boven dien spreekt het thema indianen kinde- Op 27 april wordt het programma ge speeld op de Koningin Beatrixschool, op 28 april bij de kardinaal Alfrink- school en bij de Prins Willem Alexan- derschool, op 18 mei op de drie lokaties van de Dick Brunaschool en op 19 mei op de Theo Thijssenschool, de Prins Willem Alexanderschool en de St. Jo zefschool. Boskoop - Bij het VW-kantoor in Bos koop zijn kaarten voor de volgende eve nementen in de voorverkoop: Holland Sterren Gala op zaterdag 15 april in Etten-Leur, Paasrock '95 van 15 tot en met 17 april in de Meern met Paul Hae- nen, de Dijk en Normaal, Turks Concert Halk Konseri op zaterdag 22 april in Ahoy Rotterdam, Huis- en T uinbeurs in Zeist van 12 tot en met 14 mei, Marco Borsato &Gordon op donderdag 11 mei in partycentrum Uitgeest, dans- en muziekvoorstelling Odyssey op ver schillende data in mei in Rotterdam, Jose Carreras op donderdag 15 juni op het Vrijthof in Utrecht en de Spaanse Rijschool uit Wenen van 26 tot en met 29 oktober in Ahoy Rotterdam. Boskoop - De Hervormde Gemeente Boskoop organiseert op zaterdag 8 april de jaarlijkse rommelmarkt. Deze markt wordt gehouden op het Kerk plein en begint om 9.00 uur. Evenals voorgaande jaren zal er een ruime keus zijn aan huishoudelijke apparaten, lam pen, kleding, meubilair, kleding en speelgoed. Daarnaast zijn er boeken, bomen en planten. De opbrengst van de rommelmarkt is bestemd voor het werelddiakonaat van de Hervormde Gemeente Boskoop die projecten steunt op het Indonesische eiland Halmahera. Op de markt wordt informatie gegeven over de projecten. t.k. 4 pers. caravan Wilk safari voort koelk etc vr. pr. ƒ2950,-01802-2978 t.k. bankstel stof zandkl. 4 jaar oud z.g.a.n. velours ƒ350,-01802-3511 t.k. Shetlandpony 6-94 hengst bruin vaste prijs ƒ400,- met papieren 01802-2220 t.k. commodore 64 met monitor en toebehoren 01802-2649 Gevraagd bobike fietsstoeltje voor achterop 01802-2737 t.k. Yamaha Radian zeer mooi bj 1986 rood ƒ5500,-km 7800 01793-1162 t.k. zeevisuitrusting 2 strandhengels 1 boot hengel 2 molens div. acc. ƒ175,- 01793-2986 t.k. Polly kinderfiets 16" meisjesfiets 20" 01828-15324 t.k. PC 286/12 kl. monitor printer software ƒ450,-01802-2011 Rode Kruis colonne wenst jeugd rode kruis veel sterkte 8 april met het examen! Waddinxveen - In het groene hart van Midden Holland is de Van 't Hof Groep een goede bekende als het gaat om on roerend-goedzaken. Het bedrijf dat 45 medewerkers telt, heeft sinds 1959 zijn hoofdvestiging in Gouda en is daar onbe twist marktleider. In 1974sloegVan 'tHof zijn vleugels uit naar Alphen aan den Rijn, waarna Zoetermeer en Waddinx veen volgden. Een groot werkgebied, doelbewust gekozen omdat wonen en merken nu eenmaal niet bij gemeente- lenzen ophoudt. De filosofie van de directie is een breed scala van diensten zo dicht mogelijk bij de mensen te bren- Sen om zo ook een uitstekende kennis van het desbetreffende woongebied te vergaren. 'Uw onderdak is ons vakis de hodrijfsslogan, die precies weergeeft wat de Van 't Hofgroep wil: allround onroe rend goeddiensten bieden aan haar rela ties. OeVan 't Hof Groep is zowel in de koop- verkoopsector actief maar heeft °ok het beheer over duizenden huur lingen. Sinds kort is men een samen werkingsverband aangegaan met Rijn land Vastgoed. Beide ondernemingen Heren 12.000woningeninhetGroene wt van Holland. Voor mensen die een huurwoning zoeken is een aparte huur- woninggids verkrijgbaar op de kanto- jen of deze wordt na een telefoontje 'eegestuurd. Voor kopers van wonin- Sen is er een soortgelijke woninggids, Je maandelijks in een oplage van vele "uizenden exemplaren verschijnt met Uaarin een zeer gevarieerd aanbod, dat Jch uitstrekt van een eenvoudig appar tement via een eengezinswoning tot '"istaande landhuizen. Daarnaast zijn J lotovitrines bij de diverse vestigin- vraag naar nieuwbouwwoningen ™)ft groot. Zowel in Gouda-West, Zoe- termeer als in Alphen aan den Rijn en Waddinxveen verwacht Van 't Hof in de loop der tijd nog tal van nieuwbouw projecten. Als niet direct aan de vraag van een aspirant-koper worden vol daan, dan kan Van 't Hof ook wensen inventariseren en bij aanbod van een passend huis dit melden. Bij elk huis dat te koop staat hoort een verkopende partij. Ook deze partij staat de make laardij terzijde. Een speciale tak van makelaardij is de bedrijfshuisvesting. Niet iedere make laardij heeft dit onderdeel in zijn pak ket, maar Van 't Hof heeft een team van vijf deskundigen, dat zich specifiek met bedrijfshuisvesting bezig houdt. Het zeer gedifferentieerde aanbod wordt eveneens in een regionale gids voor :SÖè5ï Midden-Holland gepubliceerd. Een an der belangrijk onderdeel is de finan ciële afdelingen, die verzekeringen en hypotheken onder haar beheer heeft. Onafhankelijke hypotheekadviseurs kunnen een reeks offertes aanbieden van diverse hypotheekverstrekkers. Het voordeel van die onafhankelijkheid is een op maat gesneden aanbod, aan gepast aan de situatie, ook op het ge bied van verzekeringen. De directie van de Van 't Hof Groep ziet de toekomst met vertrouwen tege moet. Er wordt met plezier gewerkt door een hecht team van medewerkers, waarvan velen al 12,5 of zelfs al twintig jaar in dienst zijn. De filosofie 'alles onder één dak' geeft het bedrijf duide lijk een voorsprong op andere dienst verleners. Waddinxveen - Tot donderdag 13 april zal de raadzaal van het gemeentehuis in Waddinxveen als expositieruimte fungeren voor werken van leerlingen en docenten van het Centrum voor Kunst zinnige Vorming Kreater. De expositie werd afgelopen zaterdag geopend door de voorzitter van het bestuur van Krea ter, Martin Kraaijestein. De tentoonstelling wordt gehouden ter gelegenheid van de lustrumviering van Kreater. Er zijn onder andere werken te zien zijn van de cursussen tekenen en schilderen, beeldhouwen, fotografie en bloemschikken. Bovendien zijn er fo to's te zien van de cursisten tijdens de cursussen om een indruk te geven hoe de eindprodukten tot stand zijn geko men. Op zaterdag 8 april is in de raad zaal een docent van de cursus beelden de vorming aanwezig om vragen te be antwoorden en op donderdag 6 en don derdag 13 april zijn leerlingen en do centen van de muziekafdeling aanwe zig om van zich te laten horen. De expositie is te bezichtigen op werk dagen van 9.00 tot 17.00 uur, op don derdagavond van 19.00 tot 20.30 uur en op zaterdagmiddag van 13.00 tot 16.00 Waddinxveen - Op dinsdag 11 april or ganiseert het Gastouderproject Wad dinxveen en omstreken de driemaan delijkse informatie-avond voor aspi rant-gastouders. Het erkende en gesub sidieerde bureau bemiddelt tussen gastouders en vraagouders van kinde ren tussen nul en dertien jaar. Deze kinderen van werkende ouders worden bij de gastouder thuis opgevangen. De informatie-avond wordt gehouden in het kantoor van het Gastouderpro ject aan het Jan van Bijnenpad 1 in Waddinxveen. Het kantoor is gevestigd in het Anne Frankcentrum. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot onge veer 21.45 uur. Aanmelden en inlichtin gen: 01828-19591 van 9.00 tot 11.00 uur. Waddinxveen - Op zaterdag 8 april houdt G.J. Wijsman Hoveniers in Wad dinxveen van 8.30 tot 17.00 uur een tuin-informatjedag. Wijsman organi seert deze dag speciaal voor mensen die niet weten hoe zij hun tuin zullen inrichten. Zij krijgen tijdens het open huis deskundige hulp. Veel mensen die voor het eerst een tuin hebben, hebben vragen als 'wat is een tuinontwerp?' 'wat kost het laten ma ken van zo'n ontwerp?' en 'wat kost het aanleggen van een tuin?' Tijden de tuin- informatiedag staan de tuinarchitecten en hoveniers klaar om deze vragen te beantwoorden. Bovendien zijn er ont werpen en foto's te zien van reeds aan gelegde tuinen. G.J. Wijsman is gevestigd aan de Twee de Bloksweg 42a in Waddinxveen. Waddinxveen - De straten in de nieuwe wijk Zuidpias '90 krijgen namen van planeten en sterren. Dat heeft de ge meenteraad vorige week besloten tij dens haar vergadering. Omdat de raad van mening is dat de wijk herkenbaar moet zijn, is gekozen voor één onder werp. De straten, wegen en paden krijgen de namen Antares, Avondster Castor, Meteorenweg, Mira, Morgenster, Pol lux, Poolster. Regulus, Sirius, Spica, Sterrenlaan, Sterrenweg, Wega, Zonne hof en Zonnesingel. Het centrum voor geestelijk gehandicapten 'Hooghe Burgh' zal de straten op het terrein van het centrum de namen Kleine Beer en Grote Beer geven. Boskoop - Op Koninginnedag, die dit jaar wordt gevierd op zaterdag 29 april, word in Boskoop net als vorig jaar een kunstmarkt gehouden. De kramen wor den opgebouwd op het buitenterrein van het Praathuis. Intussen hebben twintig kunstenaars zich ingeschreven voor deelname. De stichting Ontmoe tingscentrum Snijdelwijk en de Stich ting Boskoop Creatief leggen op dit moment de laatste hand aan de organi satie. De kunstmarkt is een culturele traditie van het Praathuis, die vorig jaar in ere werd hersteld na een stop van enkele jaren. Informatie bij Loes Vermeer, 01727-15319 of bij het Praathuis, 01727- 16386. Boskoop - Op dinsdag 11 april organi seert de Vereniging Borstvoeding Na tuurlijk afdeling Boskoop haar maan delijkse informatie-avond. Het thema van de avond, die bedoeld is voor alle aanstaande moeders is, luidt: 'Waarom is borstvoeding de beste keus?' Tij dens deze bijeenkomst wordt onder meer ingegaan op de voor- en nadelen van borstvoeding en op de voorberei dingervan. Daarnaast is er gelegenheid om vragen te stellen en ervaringen uit te wisselen. Inlichtingen: Elly Blaazer, 01727-15440 (na 18.00 uur). Waddinxveen - Op donderdag 6 april wordt een excursie georganiseerd naar de Goudse Glazen van de Grote of St. Janskerk in Gouda. Deze excursie wordt georganiseerd door de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Waddinxveen. De kerk is be roemd om de vele gebrandschilderde ramen uit de zestiende eeuw. De excur sie staat onder leiding van mevrouw H.A. van Dolder-de Wit, archivaris van de kerk, en begint om 10.00 uur. Opge ven kan bij mevrouw De Nie, 01828- 14009 of bij mevrouw De Vries, 01828- 12549. Elina Sloof van harte gefeliciteerd met je 24-ste verjaardag. R. Brandhorst. t.k. autorolgordijnen (nieuw) wie spaart sleutelhangers? 01802-3779 Gratis afhalen: wekpotten en toebehoren 01802-2562 t.k. 3 jr. oude 6 p. pur. tent Randstad bunzing bag. kar ƒ1750,-01802-3619 Waddinxveen - In de week van 19 tot en met 25 maart hield Simavi haar collec te. Deze collecte, die in het teken stond van de aanleg en verbetering van drink watervoorzieningen in ontwikkelings landen, bracht in Waddinxveen 9.343,10 op. Waddinxveen - Op zaterdag 8 april wordt door muziekvereniging Concor dia een voorjaarsrommelmarkt georga niseerd. Er zullen elektrische appara ten, huishoudelijke artikelen, boeken, spellen, puzzels en schilderijen ver kocht worden. De rommelmarkt vindt plaats in het clubgebouw de Hoge Noot aan de J.W. Frisoweg 1 in Waddinxveen en duurt van 9.00 tot 16.00 uur. Bruikba re spullen zijn nog welkom en kunnen naar de Hoge Noot gebracht worden op donderdagavond. Het is ook mogelijk om de spullen te laten ophalen (dhr. W. Faay, tel. 01828-18150). Waddinxveen Geref. kerk vrijg. 9.30 en 16.30 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn. Herv. Immanuël kerkgem. 9.30 uur ds. A.A. v. Houwelingen; 19.30 uur ds. A.A. v. Houwelingen,de heer J.D. Geel, sow-Vesper Ontm. kerk Geref. Ontmoetingskerk 9.30 uur ds. P.A.C. Bongers; 19.30 uur zie Herv. Imm. kerkgem. Baptisten gem. Ichtus (in gebouw Kreater, Kerkstr. 13): 10.00 uur spre ker br. J. Bol; 18.30 uur br. B. de Jong. Boskoop V.P.G.: 10.00 uur dr. E.P. Meijering, Oegstgeest. Herv. gem. 9.30 uur ds. R. de Reuver; 18.30 uur de heer v. Dam, 't Harde. De Stek 9.30 uur ds. J.H. Langelaar. Chr.Geref. kerk 9.30 uur ds. M.J. Oosting; 17.00 uur ds. G. Draijer, Zoe termeer. Chr. gem. Bethel 9.30 uur Rob Allard, Haarlem. Geref. kerk 9.30 uur ds. J.A. v. Hooij- donk; 17.00 uur ds. J.H. Lange1"

Hart van Holland | 1995 | | pagina 13