nieuws u ZnVeren legpenning voor aannemer Bouthoorn "Omloop van Rotterdam" SWW zoekt vrijwilligers voor activiteiten zomer '95 Evenementenladder Johannes Passion-uitvoering in Alphen Contactochtend Stichting Pijn/ hoop Ruilbeurs voor postzegels en munten Voorlichtingsavond Belasting dienst voor kunstenaars Kees Schuiten presenteert boek in de Bron Paketten voor Roemenië 't Hoekpunt voor service en kwaliteit op de vloer Zonnige opening tennisseizoen tv. Waddinxveen ÜÏÏFïre-regio i- Hart van Holland/5 april 1995 pagina 17 Waddinxveen - Afgelopen vrijdag ontving de heer P.L.D. Bouthoorn de zilveren legpenning met bijbehorende oorkonde van de Kamer van Koophandel. Hij kreeg deze penning, uit handen van de heer mr. T.W. Nieuwpoort, juridisch stafmede werker van de Kamer van Koophandel, uit waardering voor de wijze waarop hij zich heeft ingezet voor zijn bedrijf en gedurende 25 jaar de ontwikkelingen van de regionale economie heeft bevorderd. Het aannemersbedrijf heeft veel ervaring op het gebied van on derhoudswerkzaamheden aan I woonhuizen, bedrijfspanden, het zet ten van dakkapellen, het plaatsen van keukens en het vergroten van woonhui zen en bedrijfspanden door middel van uitbouw. De heer Bouthoorn begon zijn bedrijf in februari 1970 aan de Anna Pauiownastraat in Waddinxveen en de werkplaats werd ingericht aan de Hene- gouwerweg. Na twee verhuizingen ves tigde het bedrijf zich in 1977 aan de Mercuriusweg, waar ook het woonhuis later werd gebouwd. Afgelopen vrijdag werd de eerste paal geslagen voor de bouw van het nieuwe pand van het aannemersbedrijf dat zal dienen als werkplaats, kantoor, show room en woonhuis. Rotterdam - Op zondag 9 april wordt voor de vierde maal de "Omloop van Rotterdam" georganiseerd. Het is een uitgepijlde fietstocht van 120 kilometer om Rotterdam. De tocht voert onder andere langs de Rhoonse grienden en deBrielse Maas, een deel van het wes telijk havengebied (er wordt bij Maas sluis overgevaren) en gaat dan via Vlaardingen en Schiedam naar de Ackerdijkse plassen en de Rottemeren. Vanaf Zevenhuizen volgt de route ri vierdijken naar de klim over de Brie- nenoordbrug. Deze tocht wordt georganiseerd door vier fietstoerclubs in de buurt van de Maasstad. Er kan gestart worden bij de volgende tourclubs: Barrhopoort Zweth 40, (bedrijfsterrein Dierenstein) Barendrecht; Rijnmond kantine wieler baan (sportpark Harga) Schiedam; Voorne Putten Plaatweg (bij sportpark Oostbroek) Spijkenisse en van de route Zevenhuizen cafe de Roerdomp aan de Rotte te Zevenhuizen. Er kan bij iedere club gestart worden van 8.00 uur tot 9.00 uur, de lengte van club tot club is 30 km. Het inschrijfgeld is: (exclusief de pontkosten) zonder herinnering f3,50 en met een speciaal ontworpen herinnering f 10,-. Voor meer informatie: tel. 01802-3067. Zevenhuizen - Het comité Avondvier daagse Zevenhuizen organiseert dit iaarvoor de tiende keer dit jaarlijkse wandelevenement. De organisatie is momenteel volop bezig om deze avond vierdaagse extra feestelijk te maken. De I vierdaagse wordt gehouden van 10 tot en met 14 juni. Zevenhuizen - Op vrijdag 7 april organi seert het koffiebarteam in het Her vormd Centrum een culturele avond. Deze avond zal in het teken staan van het omgaan met andere culturen, leder een is welkom vanaf 20.00 uur. t.k. zw. vitrinekast met verl. z.g.a.n. pr.n.o.t.k. 01827-2053 gratis kleintje plaatsen? vul de bon in op pag. 20 Waddinxveen - De Stichting Waddinx- veens Welzijnswerk is op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die in de zo- Bervan 1995 zich willen inzetten voor kinderen van Waddinxveen. Vooral kinderen die niet met vakantie gaan, worden van 24 juli tot en met 1 septem ber tijdens twee weken allerlei activi teiten georganiseerd voor deze kinde ren. $W\V zoekt vrijwilligers voor de werk- S'oep die de activiteiten bedenkt en organiseert. Dit houdt in: het thema "edenken, het programma samenstel len, de activiteiten voorbereiden en de weken promoten. Het kost ongeveer twee uur per wekert aan tijd. Aan de vorige vakantieweken hebben elke dag ongeveer zestig tot negentig kinderen deelgenomen. Thema's wa ren ondermeer 'De kunstenaarsweek', 'Op ontdekkingsreis naar...', 'Met Watje Dinxveen naar Hollywood' en 'Profes sor Speurneus wil een kindvriendelijk Waddinxveen ontdekken'. Inlichtingen: Astrid de Weert of Petra Reef, 01828-31932. t.k. Kawasaki ZXR 750 bj '90 rd/zw i.z.g.st. ƒ12.000,-01728-9748 t.k. bronzen voordeurknop en brievenbus samen ƒ50,-01727-10484 t.k. barbiehuis meubeltjes ca. ƒ35,- 01727-12823 t.k. wastafel bahama beige ƒ25,- 01727-17809 t.k. Nissan Primera DLX '91 apk 12-95 i.z.g.st. pr.n.o.t.k. 01727-16042 verzamelaar vraagt oude ansichtkaarten te koop 01802-3077 t.k. mooie puch zw/w sterw. chr. voorv. achterveren snelle uitl. ƒ650,- 01728-9133 t.k. fiets Pointer 3 versn. tr. rem. h fiets fongers 3 versn. 01828=15331 t.h. 6 p. vak. huis bij strand renesse zeer rustig vrij tot 15/7 na 19/8 01828-30862 t.k. MEAO-MBA-boeken (vakken ba, be stat) 01793-1398 t.k. gevr. VAM compostbak 01802-4259 t.k. boek HAVO scheikunde samengevat (examenstof) ƒ10,- nieuw! 01802-1817 t.k. ronde vijver DSN 1.40 pomp 200,- 01802-2981 Regio - In de regio worden de komende week de volgende evenementen geor ganiseerd: op 5 april komt de toekomst bus naar de bibliotheek van Boskoop, op 5 april wordt in Zevenhuizen de informatie-avond gehouden met als thema 'het wonder van het leven', op 6 april komt de auteur Adriaan van Dis naar het Plantariumgebouw om een li teraire avond te verzorgen, op 7 april is in de Sint Jan in Gouda de Mattheus Passion van J.S. Bach te horen, op 8 april wordt in Kreater een workshop Afrikaanse muziek georganiseerd, op 9 april kan het stadhuis van Oudewater bezichtigd worden, op 9 april organi seert Groenservice Zuid-Holland een wandeling in de duinen van Voorne, op 11 april wordt het Kaasexposeum in Gouda geopend en op 12 april verzorgt theatergroep Burrp het kindertheater Doormidden in dorpshuis Swanla. In lichtingen over de evenementen zijn te verkrijgen bij VW-informatiepost Ze venhuizen, 01802-2131. Alphen aan den Rijn - Op dinsdag 11 april wordt in de St. Bonifaciuskerk in Alphen aan den Rijn de Johannes Pas sion van J.S. Bach uitgevoerd. Deze muziek is minder bekend dan de Mat theus Passion maar staat als realisti scher te boek. Aan de uitvoering zal medewerking verleend worden door het Randstedelijk Begeleidings Orkest onder leiding van Barend Schuurman. De kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal en in de voorverkoop bij boekhandel Haasbeek en bij de VVV in Alphen aan den Rijn. De kerk gaat open om 19.45 uur en het concert begint om 20.15 uur. Gouda - Voor mensen die chronisch pijn hebben, organiseert de Stichting Pijn/hoop op woensdag 12 april een contactochtend. Er wordt gesproken over zaken als onbegrip van de omge ving en er is gelegenheid om met ande re pijnpatiënten ervaringen uit te wis selen. De ochtend wordt gehouden in de Veste aan de Ridder van Catsweg 300 in Gouda en begint om 10.00 uur. Inlichtingen: Corrie Oosterom, 01828- 19725 of Rian Jordaan, 01828-19895. Gouda - De Vereniging van Postzegel verzamelaars Gouda organiseert op zaterdag 8 april de halfjaarlijkse ruil beurs in gebouw de Veste aan de Rid der Catsweg 300 in Gouda. Naast het ruilen van postzegels en munten kun nen ook ansichtkaarten geruild wor den. Er zullen ook handelaren aanwe zig zijn en vij ftig leden van de zusterver eniging uit Solingen. De beurs wordt gehouden van 10.00 tot 16.00 uur en de toegang is gratis. Er is ruime parkeergelegenheid aanwezig (winkelcentrum Bloemendaal). Alphen aan den Rijn-Op donderdag 13 april wordt in Expressie'70 een voor lichtingsavond gehouden voor kunste naars. Onderwerp van de avond is on dermeer de nieuwe b.t.w.-regeling voor kunst en kunstenaars. Ook komt het ondernemerschap van kunstenaars ter sprake. De avond bestaat uit een lezing van de heer Peters van de Belasting dienst Gouda en er zal gelegenheid zijn om vragen te stellen. Inlichtingen: 01720-21425. Benthuizen - Op vrijdag 7 april zal oud voorzitter van de Historische Kring Benthuizen, Kees Schuiten, het boek presenteren dat binnenkort van hem uitkomt. De titel van het boek is 'En verpletterend wordt het juk' en heeft als onderwerp het verzet in Nederland van 1940 tot 1945. In de Bron achter de Ned. Hervormde kerk zal hij vanaf 20.00 uur vertellen over het boek dat ver schijnt in het kader van de herdenking van vijftig jaar bevrijding. Benthuizen - Er wordt de komende tijd gelegenheid gegeven tot het verzenden van Pinksterpaketten naar Roemenië voor familie of vrienden. Deze paketten worden aan huis afgeleverd. Het maxi male gewicht is 20 kilo en de prijs is fl. 35,-. Informatie: fam. Kruger, tel. 079- 313237. |^ddinxveen - Afgelopen weekeinde efd onder zonnige weersomstandig- Men het tennisseizoen bij Tennisver- Mging Waddinxveen aan de Al- erdingk Thijmlaan 1 geopend. Van te °fen was de baan ontdaan van blade- eJ zodat het tennispark er weer cnoon bijlag. Het komende weekeinde zal de competitie gestart worden: het Nste gemengde zondagsteam bestaat R i ur uit captain Leon van Leeuwen, a^Pn Zijderhand, Ingrid Boere en An- -'e van de Wiel. Zij komen uit in de erde klasse en zijn daarmee een van de hoogst spelende teams in de regio. Het team heeft hard getraind afgelopen winter zodat de verwachtingen hoog gespannen zijn. De andere gemengde teams in de zondagcompetitie zijn zeer jeugdig. De competitie begin zaterdag om 10.00 uur met de wedstrijden van de junio ren. Aansluitend spelen de-senioren om 13.00 uur. Op dinsdag starten de dames hun competitie om 10.00 uur. Iedereen is tijdens de wedstrijden wel kom bij de vereniging om een kijkje te komen nemen. Alphen aan den Rijn - Het bedrijf werd vijftien jaar geleden gestart in de Brittenruststraat in Alphen aan den Rijn en heeft inmiddels vier vestigingen: 't Hoekpunt. De vestiging in Alphen is momenteel te vinden aan de Concertweg. "Wij leveren alle soorten parket, kurk, laminaat en siergrind, "zegt Mario Sira. "En wij hebben een eigen team vloerenleggers dus onze klanten zijn verzekerd van vak werk. De klanten kunnen hun vloer door 't Hoekpunt laten leggen, maar zij kunnen het ook voordeliger zelf doen. "In dat geval geven wij alle nodige adviezen," vertelt Mario Sira. "En onze klanten krijgen een uitgebreide leginstructie en vanaf een bepaald bedrag een gratis legsetje van ons. Als zij tijdens het leg gen nog vragen hebben, kunnen zij ons altijd bellen. Het is eventueel mogelijk om de materialen thuis te bezorgen. Op die manier geven wij de service die wij zo belangrijk vinden". 't Hoekpunt levert alle soorten parket, kurk, laminaat en grind. "Wij werken veel met het lamelparket van Tarkett, Deko-Marty en Mörkaskog. Daarnaast leveren wij natuurlijk ook massieve en traditionele 'tapis'-parketvloeren," al dus Mario Sira. "Van kurkvloeren heb ben wij onder andere Corkett, Solida en Marquant en van laminaatvloeren Per- go, Forbo, Tempo en Lamett. De sier- grindvloeren komen van Prestoquartz. "In fotoboeken kunnen de klanten voor beelden zien van verschillende soorten vloeren die wij of de klanten zelf heb ben geplaatst. Zo krijgen de klanten een goed beeld van hoe de vloeren er in werkelijkheid uitzien". Naast het leve ren van de vloeren, verzorgt 't Hoek punt ook reparaties aan en het opschu- ren en lakken van parketvloeren. Bo vendien zijn er bij 't Hoekpunt speciale onderhoudsartikelen te verkrijgen. Mario Sira: "Service is heel belangrijk "Wij vinden service het belangrijkst en streven ernaar onze klanten tevreden te maken. Tenslotte is een tevreden klant de beste reclame," aldus Mario Sira. 't Hoekpunt is gevestigd aan de Con certweg 5-7 in Alphen aan den Rijn. Er is ruime parkeergelegenheid voor de deur. 't Hoekpunt is aangesloten bij het Interieur Waarborg en de Vereniging van ParketLeveranciers (V.P.L.).

Hart van Holland | 1995 | | pagina 17